Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

adella1
16. říj 2012

@lenajsek holky, tak samé dobré zprávy 🙂gratulace veliká 🙂 🙂
@kcvrcekz
@fretecka
@ivcacig jé tak už i průkazka,tak to jsem zvědavá kdy ji dostanu já... 🙂 😉

adella1
17. říj 2012

Krásný den všem.Tak už mám taky průkazku 🙂 🙂 UZ dopadl dobře a na screening jedu 26.10.Tak musím věřit,že dopadne dobře.Jinak jsem taky ráda,že konečně začnu snižovat dávky léků. 🙂

ivcacig
17. říj 2012

@adella1 a kdy jdeš na kontrolu? máme podobný termín? Stejně jsem nečekala že ji tak brzy dostanu🙂))

drndapetka
17. říj 2012

@haaappy beruškooooo 😢 😢 😢 😢 😢 😢
Vím, že je to teď pro Tebe těžký, ale hlavu vzhůru....moooc důležité je, že teď už tělo ví, jak těhotenství vypadá a příště to už dopadne dobře, uvidíš 😉 Určitě to byla náhoda, když se to stane jednou, tak se ani příčina nezjiš´tuje, já bych se po tom ani nepídila, holt příroda je mocnější než my ☹ U mě to dokonce nezjišťovali ani po druhé proč se srdíčko nerozbušilo, až pak po třetím špatně skončeným těhu jsem si vydupala genetiku a tam mi zjistili tu trombofilii. Ale když máš všechno v pořádku tak věřím, že se brzy opět podaří. Tak moc jsem Ti fandila a držela pěsti, protože vím jaký to je....taky jsem si tím prošla a podařilo se až po 5ti letech a až čtvrté těhu....Je to holt boj a my ho co? NEVZDÁME 😉 Drž se zlati........

adella1
17. říj 2012

@ivcacig příští pátek,screening a pak další týden ke svému MUDr.To musím donést i moč,dneska jsem podle UZ 10+2tt TP mám 11.5.2013 🙂 🙂 ale říkal plus mínus nějaký den. 😉

adella1
17. říj 2012

@montysek kdepak jsi,neměla jsi mít taky UZ 🙂

bublenudle
17. říj 2012

Ahojky,všechny Vas po delší době zdravím.... holky,davam všechny věci co jsem měla koupene pro mimi za polovicni ceny pryč,takže kdo má zajem,pište do IP...jen osobní převzeti..vše nove,většinou s cedulkami ....pa mějte se fajn,já už definitivně na žadne IVF nejdu...

danny77
17. říj 2012

ahoj holky, jsem tu nová a nemám čas pročítat cca 580 stránek diskuze.. zajímalo by mě, jak jste s tímto carem spokojený, prý je vyhlášený.. já mám za sebou 1. IVF neúspěšně, stimuluju na KET, ale nejsem se svým carem spokojená a chci přejít.. sice to mám do Brna dost daleko, ale radši budu jezdit do Brna, než mrhat dalšíma pokusama... podle našeho caru já jsem v pořádku, problém je v manželovo spermiogramu, ale bohužel se u mě nikdo nesnažil ani nic najít, takže je možný cokoliv.. ☹ budu vděčná za každou informaci.. moc děkuju...🙂

a zároveň všem těhotným gratuluju a ostatním přeju hodně štěstí..

bambulajda
17. říj 2012

@kcvrcekz ...my jsme se to taky dověděli až v 17. týdnu a bylo to nepřehlédnutelné 😀 ...takže u nás je to klučina, zrovna dnes jsme byli na kontrole a máme 1 kg 😎 ....jen jestli můžu radit nechoď na tripl, jestli ti NT vyšli ok tak tam ani nechoď, já díky triplu šla na plodovku....vše nakonec dopadlo na jedničku, ale ten stres 🙄

kcvrcekz
17. říj 2012

@bambulajda Jééé tak to moc gratuluju k chlapákovi..🙂 A s těma tripplama já musím ať chci nebo ne. Doktor na gyndě si to už psal, že jak teď půjdu do další poradny, že mi vezmou krev na tripply... Takže tak. Ale já jim stejně věřit nebudu a kdyby se mě zeptal tak na ně ani nejdu...Hlavně, že je u vás vše v pořádku..🙂

bosorkajarka
17. říj 2012

@danny77 ja jsem s reprofitem moc spokojena, maji strasne lidsky pristup a poslouchaji co jim rikas. Vzdy se snazi vyhovet tvym pozadavkum takze ja doporucuju. 😉

lenajsek
17. říj 2012

@lenajsek (30)
♧snažení o druhé dítko
Průběh:1x KET, snažení doma, září 2012 minimální stimulace, OPU 25/9, tři oplodněná vajíčka, ET 30/9 - 1 embryjko, blastocysta, snad to konečně vyjde!!! - 7.10. našla //, čárky jsou den ode dne silnější, jen tak dál!!! 16/10 krev v RF- vysoké hodnoty hCG 🙂, 26/10 objednán UZ v RF...
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS-nevyšel
6. pokus září 2012, bohužel opět nevyšel...
7. pokus minimálka - říjen 2012 - tentokrát to už musí klapnout!!!!!! emoticon emoticon
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyní ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu
podzim 2012 - Františkovy lázně, tak pořádně osahávej pinďu... A pak to půjde samo
@kacatka:
snažení 2 roky
průběh: 1x IUI Reprofit Brno - leden 2012 - negativní, 1x IVF Reprofit Brno - červen 2012 - transfer EB negativní, bez mrazáčků, nyní stimulace na 2IVF, od 27/10 Puregon, moc moc držíme palce!!!!
@zuzuza
32 let, 1xIVF+ICSI v Unice, poté přirozené těhotenství- syn Sebastián, nyní v RF snaha o sourozenečka
čeká na MS a začne stimulovat na domácí snažení...? Moc držíme palce!!!

@montysek:
3 roky snažení, 3x IUI, 1IVF a 1KET vše nagativní, změna CAR v RF, kde bylo 2IVF a výsledek je pozitivní, je tam srdíčko!! , gratulace velká!!!
@adella1:
Snažení 4roky, podstoupeno 3xIVF a 1xKet-z toho biochemické těhotenství,1x minimálka-neg.1x změněn CAR a díky RF máme dvě srdíčka , gratulace velká!!! ♡♡ - 26/10 screening, moc držíme palce!!! TP 11/5/2013

TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce, zadařilo se po první IUI, TP 26/11 - čeká holčičku, gratulace!!!
@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY //, TP: 18.3.2013. a ještě jednou mooooc gratuluju mamino
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny //, srdíčko, NT negativní, TP 26.2.2013 - čeká chlapečka Tobiáška, gratulace velká! Velký UZ v pořádku 🙂
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní- minimálka červenec - ET 21.7.= těhotenství, veliká gratulace!!!
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 20.7. ET = těhotenství, velká gratulace!!! , TP 7.4.2013
@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..- ♡ 9.8. KET ♡ Našla jsem //… Máme srdíčko! Jupííííííí, gratulace!!! NT negativní, jen tak dál!!! 😉
★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012
@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu
@bellka
snažení 12 let
průběh podstoupeno celkem 8xIVF a 1x KET, 3x změněno CAR a díky RF máme Šimonka, nar. 14. 4. 2011
@lenka27
Snažení:
Průběh: . IVF 2007 Helios - TT negativní, poté přirozené otěhotnění, ale mimoděložní,
2. IVF 2010 Reprofit - syn Adam narozen 12.7.2011

lenajsek
17. říj 2012

Holky ahoj, tak jsem dodělala tabulku a
@kcvrcekz jsem konečně posunula mezi těhulky... 🙂

Těhulkám moc gratuluju k výborným výsledkům vyšetření, paráda!!!

@kcvrcekz - ještě mi prosím napiš TP 😉

@adella11 Týjo, parádní TP, 11/5 je narozená moje ségra... tak třeba to klapne. 🙂

@danny77 - ahoj, já bych už jinam než do RF nešla, prošla jsem 3 CARy a mám pocit, že jsu v RF na správném místě, snaží se opravdu přijít na problém, nesnaží se jen z lidí vytřískat peníze (aspoň co já mám tu zkušenost) a jsou fakt machři i tam, kde to jiní vzdávají, oni dávají naději a fakt to umí, takže za mně, fakt bych jinam nešla.
Odkud jseš? Mají pobočku ještě v Olomouci a hodně věcí se dá řešit s dr. i přes maily, takže ne pokaždé se musí jezdit do Brna na kliniku... samozřejmě na UZ ano, ale hodně lidí jezdí do RF z celé republiky, dokonce i hodně cizinců z celého světa... 😉

lenajsek
17. říj 2012

@bambulajda Gratulace k chlapečkovi! 😉

Holky, jdu si lehnout, nějak mě začíná třeštět hlava... pááá

lenajsek
17. říj 2012

@adella1
@ivcacig Gratulace k těhu průkazce holky!

@ivacig Ty máš TP kdy? A kolikátý jseš vůbec týden? Nevidím Tě v tabulce, tak promiň, že se ptám...

kcvrcekz
18. říj 2012

@lenajsek děkuji moc🙂 TP 27.4.2013 .

ivcacig
18. říj 2012

@adella1 tak to seš opravdu rychlejší, pač můj termín je 23.5 😀 no každopádně si myslím, že jsme si to krásně naplánovali do takového krásného měsíce🙂

ivcacig
18. říj 2012

@lenajsek já byla na KET 5.9 a TP je 23.5.2013 takže dnes je to 8+6. Snažím se moc moc dělat pro to, aby konečně 5té těhotenství vyšlo a já konečně porodila zdravé miminko🙂

fidac
18. říj 2012

@danny77 My taky RF doporučujeme 🙂 a to velice rádi...myslím, že moc lidí, kteří by byli nespokojení nenajdeš...za tu dobu co sleduju tuto diskuzi, tak skoro všem holkám se povedlo ...některým dřív a některým pozdějc, ale povedlo ... 😀 😀 😀

haaappy
18. říj 2012

@drndapetka Ahojky, moc děkuju za slova útěchy. Dnes jsme byli na kontrole, srdíčko není, jsme 8+0, ale odpovídáme 6+3, už to nemá cenu natahovat, zítra ráno jdu na revizi. Asi to tak mělo být. Počkám na menses a bojujem dál, prý není důvod čekat. Všechno jinak funguje, placenta jede, dokonce i hcg je vysoké (ale nezdvojnásobuje se jak má). Tak mě to trochu uklidňuje, že je to opravdu tím prckem. Prý je příště 95% šance, že se to nebude opakovat.. a to je hodně!! Takže věřím, že smůlu jsme si vybrali a příště všechno půjde jak po másle 😅

fretecka
18. říj 2012

@bambulajda Jé další kluk,u nás je to také nepřehlédnutelné od 17.týdne.Kolikátý si,že už máte 1kg,my zatím 420g 🙂

fretecka
18. říj 2012

@kcvrcekz Já jsem je také nechtěla a odebrali mi je,ale říkala sem si ,že jim věřit nebudu,ale vyšly na výbornou.

montysek
19. říj 2012

@adella1 Ahoj, jj byla jsem na ultrazvuku ale měli jsme PC mimo provoz, tak jsem napsat nemohla.Dnes se nám v PC kamarád povrtal, tak jsem zvědavá, jak dlouho půjde... 😒 Jinak ultrazvuk dopadl dobře, mimouš je čilý až moc... 😀 Druhá dutina tam je pořád ale ta postupně zanikne.Co se týče myomu, tak ten sviňák zase trochu povyrostl ale těhotenství by to prý ohrozit nemuselo ale musí se to hlídat a uvidí se,tak snad to dobře dopadne, musíme doufat a věřit no. ☹ Jinak už jsem byla přeřazená ke svému gynekologovi a dostala průkajdu. 🙂 A jak se Ti daří? Mě je dnes zase od žaludku ouvej. 😝 Musím to tu dočíst jak jsem tu dlouho nebyla...

montysek
19. říj 2012

@danny77 Taky jsem změnila centrum a rozhodla se pro RF i když je to od nás hodně km ale nelituji a moooc doporučuji! 🙂

haaappy
19. říj 2012

@danny77 Ahoj, já mohu Rf jedině doporučit! Trochu jsme z toho měli obavy, předtím jsme chodili do státního CARU, a tak jsme měli lufta z toho, že tady budem platit jak mourovatí. No a suma sumárum? Za ten cca půl rok, co sem chodíme, mi dělali nesčetněkrát UTZ, brali krev, dělali hormonální profil, 5x s léky časovali styk, píchali pregnyl, konzultovali jsme zleva zprava, byl nám doporučen nejjednodušší (a nejlevnější) postup snažení. To vše za 3x 30 Kč regulační poplatek 😀 + to něco málo, co se doplácelo za léky, ale to bychom platili všude. Nakonec se zadařilo přirozeně, ale nenaskočilo srdíčko, takže jsem tam byla dnes na revizi a opět nic neplatila!
Krásné prostředí, přístup lidský, sestřičky ochotné, lékaři fešáci 😀 a z těch financí bych taky neměla obavy, jak už jsem uvedla... Jezdí tam spoustu cizinců a má to sklutečně úroveň. Takže za mě ROZHODNĚ ANO 😵

montysek
19. říj 2012

@haaappy Věřím, že příště to dopadne dobře a budete šťastní.... Mě se vlastně taky to druhé embryo zastavilo ve fázi 5-6 týdne a popravdě musím říct, že před každým ultrazvukem... si říkám, co se má stát, to se stane.Myslím, že se neděje nic jen tak bez důvodu a věci zlé jsou pro něco i dobré.Já mám např.kamarádku, která má syna a on je vážně nemocný - má rakovinu, takže bojujou a když se mi kolikrát přijede vypovídat, tak si říkám, že mít nemocné dítě a nedokázat mu pomoci je to nejhorší na světě a než tohle, tak raději nic. 😢

adella1
20. říj 2012

Krásný den holky 🙂
@montysek Takže ty máš myom vevnitř,já mám taky jeden, ale zvenku.Asi kolem 1cm a doufám,že nenadělá paseku 😒 Říkali mi ,že by neměl tak věřím.Jinak jsem viděla bobánky a jeden se krásně mrskal,ale druhý spinkal až jsem měla strach,že nežije.Dr.mě uklidnil,že srdíčko bije...uf...Dr.ho potřeboval změřit,tak trošku mačkal bříško a bobánek se najednou narovnal a pokopkal nožkama 😀 tak jsme se zasmáli,že se mu to nelíbí,ale změřil se. 🙂 Tak jsem si oddechla.
Jinak mě včera večer začala dost bolet hlava a to i přes noc.Dávala jsem si studené obklady,ale k ránu jsem si už šoupla 1paralen ☹ Ten se prý může,tak snad jsem tím nic nepokazila.Teď mi je už líp,vypadá to,že zabral...

haaappy
20. říj 2012

@montysek Ahoj, děkuju. Já také věřím, že příště už to bude dobré, i když jak píšeš, každý utz budou nervy, ale co se má stát, se opravdu stane, to si s manželem taky říkáme 😉 Jsem taky toho názoru, že než nemocné miminko, tak to příroda takhle nakonec dobře vyřešila sama. Bylo by to jen trápení. Já mám třeba docela ráda takové ty dokumenty, včera zrovna byl o malé "mořské víle", je jediná na svatě, je jí (teda bylo, už nežije) 10 let a co oni měli za trápení. Měla srostlé nohy do jedné, neměla pochvu ani konečník, no hrůza...Pak si vždycky říkám, co to je za život a to si radši ještě chvilku počkat a bude vše OK 😵

montysek
20. říj 2012

@adella1 Jj, já mám toho hajzlíka uvnitř. 😠 Je teda v místě, kde by to nemuselo vadit ale nikdo mi to 100% zaručit nemůže.Doktor mi řekl, že jsou ženy, které mají myomy a nic se neděje a pak jsou ženy, který díky myomu potratí, takže.... ☹ Ten můj díky hormonům - ty ho prý podporují vyrost na 4cm a prý asi ještě o něco vyroste, takže bych přes něj neporodila,jelikož tvoří překážku ven.Ale díky tomu, jak mi udělali císaře, bych stejně neporodila, takže mám dalšího císaře 100% jistýho.Tak to ten spinkající bude určitě klidné dítko 🙂 Já si právě pamatuji, že dcera taky skoro na každém ultrazvuku byla v klidu a spinkala a taky byla pohodové miminko,zato divoch, kterého čekáme se každý ultrazvuk tak mlátí, že začínám mít obavy, že nás asi pěkně prožene... 😨 😀 Neboj, Paralen můžeš.Mě dokonce v Reprofitu a pak i můj obvoďák řekli, že kdyby bylo opravdu nejhůř, tak i jednorázová dávka Ibalginu nevadí.

misha83
20. říj 2012

@lenajsek Ahojky, my jsme zatím další pokus odložili, ty poslední výsledky mě sebraly a tak nemá cenu teď do toho jít, nejdřív se musím "uklidnit".