Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bellka
1. kvě 2011

Krásnou prvomájovou neděličku všem 😵
@evulatko já se taky hlásím do klubu fanynek nejen Reprofitu, ale i minimálky 🙂 a že toho mám za sebou ažaž, tak z minimálky nám teď spinká v postýlce náš Šimonek 😵 hodně štěstííí a určitě jsi se rozhodla nejlíp jak jsi mohla 😉
@11112 držíme palušky, a´t se embrijku v pupíčku líbííí 🙂
@meggar @olousek35 vám už se to taky blíží, holky, tak budeme nakukovat a držet pěstičky 🙂
@kornelka11 @gabikri na vás stále myslím, berušky 🙂
@veveram ahojky maminko, tak jak je, už ATB zabrala??? Je líp??? A co Filípek, jak to zvládáte 🙂
@okcelok jsi se dlouho neukázala, už se moc těším na další miminko 😵
@saminka jak se daří, těhulinko??? Určitě nádherně, viď 😉 @janib moc zdravíme 🙂
Já musím zaťukat, že Šimonek je tááák hodné miminečko, napapat, přebalit a spinkat, maximálně trošku povrní, no sluníčko je to a mění se snad každou minutku a zdá se mi, že rychle roste, tak užívat, užívat a užívat, než nám vyroste, miláček náš malinký 😵

saminka
1. kvě 2011

@bellka ahojky mamco😉 mam se fajn ale vcera mi ruplo v zadech tak sotva stojim☹mam to ze zvedani male,moc toho jeste neujde a rada se nosi, snad uz zitra to bude lepsi😉taky mam trochu strach z ultrazvuku v utery snad bude vse ok a konecne se uklidnim a zacnu si tehu vic uzivat 😉 jsem rada ze je stepanek tak hodne miminecko,to mate za vsechny ty trable 😉uzivejte si ho🙂

bellka
1. kvě 2011

@saminka tak ať záda co nejdříve povolí a na UTZ bude určitě všechno v pořádku 🙂 Jo a my máme Šimonka, né Štěpánka 😉 😀

meggar
1. kvě 2011

@bellka Děkuju za držení pěstiček. V úterý jedeme do Reprofitu nafasovat léky, tak už se docela těším. Hlavně taky, že budu zas konečně doma a užiju si trochu klidu(relativně 🙂 ), v práci už je to o nervy.

okcelok
1. kvě 2011

@bellka no není mi nějak dobře,malá je asi velká,protože ty její pohyby mě bolí a zdá se mi,že mě přepadli poslíčci!!!

11112
1. kvě 2011

@bellka děkuju moc snad se to podaří...určitě dám vědět 😉

11112
1. kvě 2011

holky moc děkuju...už at je 13 týho 😉

bobulinka74
1. kvě 2011

Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala, byla jsem minulý týden v RF v Brně na první konzultaci a zrovna jsem přirozeně ovulovala, tak jsem hned vyfasovala pregnyl a v sobotu jsem měla OPU, ale bohužel už bylo pozdě a vajíčko už bylo pryč... ☹ Ale v příštím cyklu začínám s minimálkou, tak budu ráda, když mě tady podpoříte a poradíte mi 🙂 Přeju všem hodně štěstí a vysněné miminko 😵

ester32
2. kvě 2011

ahojky zdravím po delší době
@bellka gratuluji k Šimonkovi náááááádherný miminko))) a moc vám to sluší
@saminka neboj ul bude určitě ok a už si to začneš užívat)))pěkně ti ty týdny naskakují
@11112 tak 13 týho budu držet pěsti!!!! a to by bylo aby se nezadařilo při takovým fofru))))
@okcelok poslíčci už klepou))) tak hlavně pohodový rychlý porod!!!
@veveram taky gratulace k Filípkovi a krásný míry měl))) tak snad už je ti i dobře a pořádně si broučka užíváš
@gabri to je mo líto,ale na tu minimálku bych šla!!! když se zadařilo tak proč by ne znovu!!! jen ten osud si teda hraje(((

omlouvám se víc už si nepamatuji

všem co se chystají do akce držím pěsti ať se zadaříííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí

ester32
2. kvě 2011

ještě přidávám fotku našho malýho akrobat a

veveram
2. kvě 2011

Ahojte kočky,
jaro je tady a s ním plodné období,tak věřím,že letos budete všechny těhotné 🙂 Držím moc palečky,ať se vše vydaří a všechny jste šťastné.

@okcelok :jejda jejda,to znám,ten poslední měsíc ti dá zabrat,ale už se ti to blíží a bude to krásné 🙂

@saminka :ty se šetři,UZG bude určo na jedničku

@bellka :děkuji,už je to lepší,Fildu trápí bříško,tak občas vyvádí,no a babičky ho rozmazlujou,tak nevím jak to pak zvládnu když ho nepustí z ruky a já ho mám jen na kojení 😀 Šimonka netrápí prdíky?

@ester32 :hezký akrobat 😀
@kornelka:jsem napnutá a držím vše co mám
@gabriki:tvé tělo umí těhotnět,ty to dokážeš
a všem stimulkám hurá do toho 🙂 🙂 🙂

11112
2. kvě 2011

@ester32 Ahojky a děkuju tobě samozřejmě držím palečky at ti to rychle uteče.Máš tady napsaný termín v červenci tak to bude krásné a zdravé dětátko já jsem taky v červenci 🙂 Přeji pěkný den.

okcelok
2. kvě 2011

@ester32 jéé,to je bobeček!!! 😉 No uvidíme,kdy si to děvče rozmyslí a přijde na svět,má termín 20.5

okcelok
2. kvě 2011

@veveram takže to bude záhul??? Já už teď začínám být vystrašená! Ale už se na ni těšíme! 🙂

ester32
2. kvě 2011

@okcelok tak to už máš vážně za pár)))) a mě pomalu začínají chytat depky jak půjde ven už teď)))) a přijde mi,že se pořád mele a vůbec nespí))))tak jestli to bude stejný s ním i potom tak se mám na co těšit)))) ale hlavně aby proběhlo vše bez problémů a už byl pěkně s náma doma)))

okcelok
2. kvě 2011

@ester32 já už se s tím porodem nějak smířila,je mi jasné,že jinak se ven nedostane a je pravda to,co říkají všechny kočeny,jak už je dítě velké,tak už chceš,aby bylo venku,je to nepohodlné a ty už jsi zvědavá,jak vypadá!! 🙂 Malá se nejvíc mele večer a v noci,tak doufám,že nebude noční dítě!

saminka
2. kvě 2011

ahojky holky
moc diky, ze na me myslite, zitra dam vedet 😉

@ester32 taky ti to krasne utika 😉 a mas nadherne fotecky maleho, fakt super

@okcelok tak super ze uz ses s porodem smirila, to uz je na dobre ceste 🙂

@bellka jee promin, nejak jsem si to spletla 😅 😨 😉

zdravim vsechny snazilky 😉

@veveram neboj, tak brzo si ho jeste nemuzou rozmazlit, maminka je nejdulezitejsi clovek pro nej 😉

okcelok
3. kvě 2011

@saminka no však mi nic jiného nezbýva!! Taška do porodnice právě dobalena,pak se tam ještě něco přišoupne a bude to! Co záda?

kornelka11
3. kvě 2011

@bobulinka74 to je sklamenie, ja to poznam. Podstupis OPU a vajicka nikde. No nic, mozno to bolo naozaj len tak na rychlo a na skusku. Ale vsetko zle je na nieco dobre a teraz to dopadne dobre. Uvidis!
Skus sa nejako dobre nastavit a sups do boja!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja sama skusam stale az kym to neklapne.
Neboj vsetky ta tu podporime, vsetky sme na jednej lodi. A pozri na nase maminky a tehulky!!!!!! Ja sama zasnem nad skvelym Reprofitom, su to machri, vedia to...

Babulky pozdravujem

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

saminka
3. kvě 2011

ahojky zlaticka,
tak moc diky za podporu, na utz bylo vse v poradku, miminecko si tam krasne cucalo palecek, fakt krasa 😵 😵 😵 tak jsme si s manzelem oddychli tak ode dneska si to zacnem jen uzivat 🙂 🙂 🙂 fotku pridam pozdeji, vse vypada v poradku a vse ma co mit ma 😉

kornelka11
3. kvě 2011

@saminka ja som ani nejako nepostrehla ze dnes ste mali kontrolu. Tak som rada ze je vsetko v poriadku a naozaj odteraz si to uz treba len uzivat.

saminka
3. kvě 2011

tak tady nase druhe stesti 😵 😵

kornelka11
3. kvě 2011

@saminka neskutocne to leti. To uz nie je ziadna machulka na fotke 🙂 🙂 🙂 🙂
Miauska co hovori na babatko, uz je pripravujete na velku zmenu?

saminka
3. kvě 2011

@kornelka11 je to rozdil oproti 8.tydnum ze? 😉 Miuska to jeste moc nechape si myslim, ale zacnem ji pripravovat az mi poroste brisko, coz urco nebude dlouho trvat 😵 😵 zboznuje miminka a deti tak si myslim, ze bude ok, je hrozne spolecenska 😉

kornelka11
3. kvě 2011

@saminka no jasne, ved to uz je hotovy cloviecik v brusku 🙂 🙂 🙂
To je super ze je Miuska spolocenska a ma rada babatka. Ved coskoro bude mat zodpovednu ulohu, bude z nej velka segra 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Pamatam si este tu fotku co ste spolu lezali v trave, to bola tiez krasna fotka a tam bola taka malinka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bublenudle
4. kvě 2011

Ahoj holky...mam dotaz,nevite nahodou kolik u Vas v Reprofitu stoji PGD a jake testy dodělavaji po několika nevydařenych pokusech IVF?? ja mam jen horm.profil a genetiku a chi přejit k Vam,ale nechat si dodelat testy...diky

bobulinka74
4. kvě 2011

@kornelka11 Děkuji 🙂. Je to všechno tak vzrušující a nové... Krása, když tady čtu, že šly holky podobnou cestou a spousta z nich už je těhu a nebo drží mimi v náruči.
Chtěla bych se zeptat, jestli nemá někdo z vás zkušenosti s Clostilbegytem, mám ho brát 3x5 dnů, já mám dost bolesti už při ovulaci s jedním vajíčkem, tak se trošku bojím...

kornelka11
4. kvě 2011

@bobulinka74 asi kazda z nas. V Reprofite uz je asi osvedceny. Mne samej sedi ako uliaty. Ziadne problemy som s nim nemala. Nemaj srach ani ty, ked ta bude nieco boliet da sa stimulka stopnut. Urcite ta nenechaju trpiet aj ked to uz je asi nas udel. Drzkaj sa!

lenule123
5. kvě 2011

ahojte holky, potrebovala bych poradit, prestupuju do reprofitu, mam hotove uz jinak vsechny testy - hormonalni profily, spermiogram, UZ, laparku, HSK, jeste nas ceka imunulogicke vysetreni. Můžu se zeptat jak to probíhá? předpokládám, že partner musí dát spermie a já? nějaký stěr z čípku? nechci znít jak nějaká "blbka" 🙂 ale opravdu vůbec netuším. a za jak dlouho jsou výsledky? Teda ani jsem se jeste v reprofitu neptala jestli tohle vysetreni delaji, ale predpokladam, ze ano. MOOOC vam děkuji 🙂

lenka27
5. kvě 2011

Ahojte holky dlouho jsem tu nebyla, ale všem co porodily gratuluji i těm co čekají a těm co jdou na nové pokusy, přeji ať to vyjde. Je prý rok králika a to prý znamená rok úspěšného plození tak holky (gabikri, olousek, kornelko a další) do toho. Já tomu věřím.