Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bublenudle
7. srp 2011

@saminka Děkuji ti mockrat....ja chodila do Repromedy,ale už nechci,jdu k vam Reprofitačkam 😉 mam vždy max hormonu,stejny postup a nic z toho...jen nervy,slzy,zklamaní...prosim tě,ješte se chci zeptat..mezi temi minimalkama,musim mit pauzu??????? já měla už 3x IVF a 1x Ket a nic..jo,a na jaře přirozene mimodělozni

saminka
7. srp 2011

@bublenudle no urcite bude zalezet jak budes reagovat na ty nizsi davky, ale v hodne pripadech to zabira a telo reaguje prirozeneji nez kdyz do sebe davas tolik hormonu, a myslim, ze u minimalek nemusis mit pauzy,muze se i kazdy mesic protoze to je mnohem setrnejsi....ale urco i v tom ti poradi 😉 jde opravdu o kvalitu ne kvantitu!!!!

bublenudle
7. srp 2011

@saminka tak děkuji za info..jsi hodná...měj se krasně a diky

bosorkajarka
7. srp 2011

@bublenudle A zjistoval ti nekdy nekdo proc se ti nedari otehotnet? Treba je problem i nekde jinde? Zda se mi divny ze po ctyrech ET si jeste nebyla tehotna. Ale Reprofit vrele doporucuji nas tam taky otehotneli a uz mame skoro dvouletyho raubire;) oni vam urcite pomuzou.

meggar
7. srp 2011

Hlásím, že dneska konečně poslední Utrogestan. Juchůůůůů. Ještě se mě po něm bude snad stýskat 😀 😀 😀 😀

bublenudle
7. srp 2011

@bosorkajarka NO,ja si nechala ted před tim poslednim IVF dělat i imunologii,a pry vše ok,dle caru...tak nevim,no...ja to už taky nechapu,byla jsem těhu jen na jaře,přirozeně,ale mimodělozni a to bylo po 2xIVF a 1xKET..pak jsem čekala 4měsice a sla na dalši IVF a to bylo ted bez ET...tak prostě měnim car...

bosorkajarka
7. srp 2011

Zmena nekdy pomuze a v Reprofitu jsou fakt strasne prijemny a vedi co delaji a proc, tak drzim palecky at to brzo vyjde 🙂

bublenudle
7. srp 2011

@bosorkajarka děkuji moc...měj se krásně 🙂

vika29
8. srp 2011

ahoj holky, tak po delší odmlce se zase přidávám. Taky už patřím k Reprofiťačkám, teď v červenci jsem měla absolvovat laparoskopii na Obi (podezření na endometriozu), jenže co příroda nechtěla, tak se mi mrcha opozdila o týden (což se mi normálné nestává) a operace musela být odložená. A vzhledem asi k tomu, že jsem přešla do RF mi bylo řečeno, že nejsem žádnej akutní případ a mám se objednat až na podzim. 😒 Tak jsem napsala MUDr. Machači jestli bych ještě teď nemohla podstoupit mini IVF - a prý by to šlo 🙂 ....takže jestli všechno půjde jak má, tak od příštího týdne budu zobat clostík.....a tak jsem se chtěla zeptat některé z vás co s tím má zkušenosti, jak je to s tím dopícháváním hormonů ....proč se to u některých mini IVF dává a u některých ne? ...nebo se mám doktora zeptat, jestli mi k tomu clostiku něco přidá? 🙂

meggar
8. srp 2011

Zdravím holky, na zítřek mě držte palce. Čeká nás screening v prvním tirmestru, tak už se začínám trochu bát.
@vika29 Držím palce na tento pokus. Bohužel s minimálkou ti neporadím, žádnou jsem neabsolvovala 😒

olousek35
8. srp 2011

@meggar držím pěsti. Mně čeká ještě dopoledne můj gyndař a odpo screening. Snad to bude dobré. Jinak utrogestan stále mám, ale včera už jsem si ho nevzala a dnes zatím taky zapomínám, takže jsem ho nejspíš už taky vysadila. Ala snad to vadit nebude. 😀
@vika29 také nemám zkušennosti, ale přečti si starší příspěvky a určo odpověd najdeš.
@bublenudle vítej mezi reprofitačkama. Myslím, že budeš mnohem spokojenější než v repromedě.

vika29
8. srp 2011

@meggar
@olousek35 ...tak moc držím pěsti, určitě bude všechno ok 😉 ..těším se na obrázky 😀

bellka
8. srp 2011

@bublenudle ahojky a vítej 😉 rozdíl mezi nativem a minimálkou Ti krásně vysvětlila saminka 😉 já bych jen dodala, že můžeš jít klidně po neúspěšné minimálce hned do další, taky jsme šli a výsledek zrovna haleká z hrací deky 😉
@vika29 jak pojedeš na kontrolu folíků, tak podle toho se rozhodne, jestli budeš dopíchávat nějaké injekce, já dopíchla 3x fostimon 🙂
zdravím všechny naše těhulinky @meggar @olousek35 @mourinka29 a taky @saminka 🙂 🙂 🙂 a moc myslím na @kornelka11 a @gabikri 😵 😵 😵 maminky jistě užívají se svými miláčky, viďte @janib @veveram @okcelok 🙂 🙂 🙂 U nás nic nového, Šimonek je sluníčko, začíná s námi povídat a má ohromnou radost, když nás vidí, kterou dává najevo hlasitým výskáním, je to nádhera 😵 😵 😵

bublenudle
8. srp 2011

Holky děkuji moc za přivítání mezi vama. Už se moc těším a jsem moc rada ze se minimalky daji dělat bez přestávky , já teď chci pauzu od hormonu.

lenka27
8. srp 2011

@olousek35 držím palečky

@meggar a Tobě samozřejmě taky, na obě myslím, ale určo to bude vše jak má být

ivka3901
8. srp 2011

ahojte holky.dlho som tu nebola,ale sem-tam zabehnem čo je tu nové.já skoro stále som v robote a ked som neni v robote tak zas mám robotu okolo domečku a tak.holky pomaly,ale iste sa blíži dátum,kedy ideme ku vám do reprofitu ideme 31,augusta k dr.šteclovi tak som zvedavá a trochu sa bojím čo nám povie.ozaj chcela by som sa spýtať či bude potrebovať aj kartu z toho nášho predchádzajúceho centra z bratislavy,alebo si urobie vlastnú kartu.dakujem pekne

agnes88
9. srp 2011

Ahoj, ráda bych se k Vám taky přidala. Chodili jsme na Obi, ale od jara jsme v RF.Manžel je po operaci varikokely a mě se fláká ms, takže sem bez ovulky. 18/8 jdem do RF, tak snad se to pohne dobrým směrem.

agnes88
9. srp 2011

@ivka3901 já sem přišla bez karty, udělali si svoji, ani se po tý kartě co mám na obi neptali, nebo asi jo, ale nechtěli ji.

sitrunamelissa
9. srp 2011

Ahoj holky, trosku jsem procitala Vasi diskuzi... Pracovavala jsem v jednom CAR a proto me trosku zajima ten pohled z druhe strany. Strasne Vas vsechny obdivuju a preju Vam vsem moc a moc stesticka a at ty vytouzena miminka mate brzy v naruci. Hodne sil a jak tady nekdo psal, je rok plodnosti, takze to vyjit proste musi 🙂 Moc Vam drzim vsem palecky!!!

gabikri
9. srp 2011

@sitrunamelissa : ahojky, nás taky zajímá pohled z druhé strany 😀 Je to opravdu tak tvrdý byznys, jak se všude píše ? 😝 Jinak děkujeme za přání a příspěvek 😉

sitrunamelissa
9. srp 2011

@gabikri No ja uprimne nevim, jako porodni asistentka a sestricka se k tem financim clovek moc nedostane. (nastesti, myslim, ze nekdy je lepsi nevedet), ale myslim si ze jak kde. Ono nekdy ani neni problem v centrech, jako v celem zdravotnickem systemu - pojistovny to proste neproplati. Ale taky zalezi hodne na lidech...

mourinka29
9. srp 2011

ahojte holky,dloho jsem tu nebyla,je mi dost zle a sedění u oc mi dělá ještě huř,ale ted jsem vyklepaná,krapet špiním,nebé není to uplné špinění,ale te utroš co vyéká,tak se mi zdá zbarvený do tmavšího,není bílý 🙄 🙄 🙄 🙄 ,tak se bojím,zítra jdu každopádně na kontrolu,jsem objednaná,tak doufám,že se nic nevysere 🙄 🙄 🙄

vika29
9. srp 2011

@agnes88 ahoj...takže ti dělali všechny vyšetření znovu, když jsi s sebou kartu neměla? Já jsem právě taky před nedávnem přešla a celou kartu jsem si okopírovala a donesla ji tam, ale je fakt, že se o tu kartu moc nezajímali. A teď jdu do mini IVF a bez jakéhokoliv vyšetření v RF.

vika29
9. srp 2011

@mourinka29 ...neboj on se tam jenom zakousává a roztahuje 😉

beruska35
9. srp 2011

Ahoj holky, před nějakou dobou jsem se k vám hlásila. Máme po stimulaci, po OPU a dnes 5tý den po ET.
Máme jedno 3denní 8buněčné embryjko (prý jedničkové), v nějaké jiné diskusi jsem četla, že takové emryjko nemá moc šancí (jsem z toho pěkně rozladěná) ☹ . Máte některá zkušenost? A co myslíte kdy bych mohla testovat? 😉

olousek35
9. srp 2011

@beruska35 proč by nemělo šanci? Vyvíjí se naprosto normálně. Kdyby byla PK, tak by bylo 5.den ve stádiu blastocysty, což je super. Neboj, je výborný a určitě se chytne. Já testovala 6.den po PK, takže 11.den po oplodnění a čárka tam byla. Tak ještě počkej nejmín 3, 4 dny a opatrně to zkus. Ale mysli na to, že je to šíleně moc brzo a že může být bílo a ukáže se to třeba za dalších pár dní. Držím pěsti a dej vědět.
@mourinka29 zbytečně neplaš. Mně dr.povídal, že špinění a krev nic nemusí znamenat. Že mám být hlavně v klidu a při špinění lehnout a neplašit. Měla jsem tedy klid, naštěstí, ale dost mě tím uklidnil. Jinak jdu z ko a prcek pěkně kopal a mávnul na mě ručkou 😀
@bellka sos, poraď mi, maminko, musím na NT screening ve 13.tt na lačno? Chceme jít za hodku s přítelem na oběd. 😢

bellka
9. srp 2011

@olousek35 nemusíííš 🙂 🙂 🙂 @beruska35 holka zlatá, to Ti nikdo neřekne přesně, protože koukni, kolik je holek, co jsou těhulky a zaváděli jim třídenní embryjka 😉 Nám to sice nevyšlo, ale jiným ano, takže hlavu vzhůru a tfuj tfuj tfuj 🙂
Všechny zdravííím 😉

mourinka29
9. srp 2011

@olousek35 gratulujuu ke kontrolee 🙂 🙂 🙂 🙂 ,no já moc neplaším,ale zároven na to furt myslím 🙄 🙄 ,ono to bylo jen trošku v noci a od té doby klid,tak snáád to nic nebude a ono to ai nebylo uplné špinění,ale jak píšu ten vytekájící utroš nebyl uplně bílý,ale nevím,vám se to holky co jste braly tolik utroše nestávalo,že vždy nebyl bíly,ale někdy i jakoby špinavý??? prominte za intimnost 😀 😀 😀 😀 😀 ,někde jsem četla,že i ten utroš jakoby vyplavuje ruzné nečisoty vevnitř 😕

meggar
9. srp 2011

@olousek35 Nemusíš být nalačno, já jdu právě ze screeningu. Ještě čekám na výsledky krve.
@mourinka29 Neboj, všechno je v nejlepším pořádku. Špinění ještě nic neznamená. Ale já se taky pořád kontrolovala. 😉
@agnes88 Ahoj, vítej mezi Reprofiťačkama. Držím palce, aby to pro vás byla dobrá volba 😉
@ivka3901 Kartu nepotřebuješ. Na všechno potřebný se tě zeptají. Držím palce k pohovoru.
@beruska35 Neboj, pokud bylo embryjko jedničkové kvality, tak má šanci stejně, jako 5denní. Někde dokonce zastávají názor, že je lepší transferovat 3denní embrya, že prý ty 5 denní už jsou moc rozmazlený z kultivačního roztoku a pak se v děloze hůř uchytávají. Takže ať 3denní, nebo 5ti denní šanci mají stejnou 😀

+ zdravím všechny, na které jsem zapomněla. 😀 😀 😀

bellka
9. srp 2011

tak už mám čas na kukačku 😉
@mourinka29 klid, holka zlatá, spousta těhulek špinilo, já dokonce krvácela, sice nezapírám, že jsem z toho málem nezkolabovala, protože jsem myslela, že je to konec, ale byl to potvora hematom 😝 @ivka3901 nemusíš mít nic, já taky neměla, všechno jsem jim řekla a oni si dodělali co potřebovali 🙂 tak zase nakouknu později, postýlka se ozývá 😉