Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

carlik
22. zář 2011

@bellka no jo, asi to je správně, žádná další těhule nerodí po @samince 🙂 Je tam nějaká pauzička, asi nebylo moc dobrý plodný období....A je fakt, že ty mimča tak rychle rostou, nejradši by jsme jim podávali nějaký "zpomalovače" růstu, ať si jich víc užijeme v tom rozkošným miminkovským věku 🙂

saminka
22. zář 2011

@bellka ahoj Belli, no o vikendu uz musim tu tasku zabalit, kdyby nahodou, obleceni a vse ostatni uz mam poprane a ulozene jen ted tu tasku, planuji zustat v nemocnici co nejkratsi dobu, pokud to bude mozne, bude se mi urco styskat po te moji princeznicce. 😒 no a teda Simonek je rychlik se zoubkama!!! my meli prvni snad az v 7.5 mesicich 😉 at se rychle vyleci drobek, nas taky ted trapila, hned jak nastoupila Mia do skolky tak si to prinesla a to je o to horsi ze uz vi co je odsavacka a tim tuplem se brani a protestuje 😔

@veveram no teda fakt ze jo, maly Filipek uz ma 5 mesicu!!!! a jak se vam dari?

lenka27
22. zář 2011

@bellka ahojky tak ať se vyzdravíte co nejrychleji. taky jsme měli rýmečku, ale zvládal to dobře, dokonce se mu odsávání líbí, nechápu to ale je to tak. A spinká teda naštěstí dobře, asi to byla taková meší rýma a hlavně bez teplot. pomohl nám Sterimar.

veveram
22. zář 2011

@saminka :jo jo,letí to 😉 Filípek je živé dítě,v kočárku vydrží jen chvíli,maximálně když tam usne,jinak ale moc nespí.V noci sebou mele ze strany na stranu,takže můj spánek nic moc,ale už jsem si dávno zvykla.Skoro každý den jsme u babičky a dědy,takže ho zvykám ať není na mě tak vázaný.A on má kolektiv rád,protože když náhodou zůstanu s ním sama ,tak se mu to moc nelíbí 🙂 🙂 🙂 Je to první vnouče,tak si ho musí užít celá rodina 🙂 a já občas vypomůžu v práci.
Je to ale ůžasné,jak se každým dnem mění,doufám že se mi podaří to zažít jěště jednou,chtěla bych tu princeznu,i když náš Filip vypadá jak holka(je po mě,moje geny byly silnější) 😉
A ty se necháš překvapit u porodu?

bublenudle
22. zář 2011

Ahoj holky moje......
takže máme 2 miminka !!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵
jsem přeštastnáááá,to jedno se zastavilo...zitra ET...kdo na mě myslel,tak moc děkuji 😉 😉 😉

agnes88
22. zář 2011

@bublenudle to je paráda, a třebas se chytnou obě 🙂

agnes88
22. zář 2011

@veveram ahoj, koukala sem ti do alba, malej je úžasnej, a těch vlasů!!!

bublenudle
22. zář 2011

@agnes88 to bych byla moooc ráda 😵

meggar
22. zář 2011

Ahoooj, všem. Byla jsem dneska na kontrole a vše v pořádku, dokonce se mě po tom Magnézku ještě o kousek prodloužil čípek. Tak doufám, že budu držet nejmíň do 36tt. Příští týden velký UTZ, tak budu mít konečně zas nějakou fotečku.
@bublenudle To je super, že vydržely dvě, aspoň jim u tebe nebude samotným smutno 😀
@veveram Tý jo, malý už má 5 měs.? To je hrozný. Pamatuju, jak jsem sem vkládala pozit. testy a on se sotva narodil.
@agnes88 Kdy máš testit? Držím palce, aby to vyšlo.
@bellka To je dobře, že Šimonek nemá nic vážného. Už aby to měl ale za sebou, že?
@saminka Krátí se ti to, krátí, co? Hlavně ať vám to dopadne dobře.
@olousek Zdravím.
@safarikovap Sice je super, že to bereš sportovně, ale od příštího pokusu to ber už vážně, aby ses taky dočkala 😀 😀 Néé, vážně. Vím, jak mě to vždycky vzalo, když na testu nebylo nic.
Zrdravím taky a zároveň se omlouvám všem, na které jsem zapomněla. 😉

aidule
22. zář 2011

@bublenudle Nááádhera.....tak zítra hurá pro mimísky 🙂 . Opatruj se!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

katem
22. zář 2011

Ahoj holky, tak jsem dneska zacal s Clostikem.... omlouvam se, ale opravdu jsem nemela moc casu na Vas tady a tak dve stranky jsem promeskala! Doufam, ze se mate vsechny krasne a ze vse se dari 😉 reknete mi rychle, jaky je souhr info o vsech maminkach, tehulkach a cekajicich.. co je noveho?? Mejte se moc krasne!!
Dobrou noc vsem a zitra hezke vykroceni do prvniho podzimniho dne!!

carlik
23. zář 2011

@katem tak to jako že dneska už je Podzim, no fuuuj 😒 A hurá teda do boje s Clostíkem, tak koncem příštího týdne jdeš na UTZ, tak přeju pěknou úrodu 🙂
@bublenudle já to říkala, 2 mimiška dneska do bříška 😉 to budou další reprofiťácký dvojčátka 🙂 Něco jim nezapomeň pěknýho koupit, dát si něco dobrýho k snědku a taky 2 deci červenýho aby se tam udržely 😉

bublenudle
23. zář 2011

😵 @aidule jsem fakt přeštastnáááááááááááá 😵 😵 😵

bublenudle
23. zář 2011

@carlik děkuji,mám fakt obrovskou radost..... 😵 😵 😵 dnes si pro ně jedu ...zlati,prosim tě,to vinko po ET ????

bublenudle
23. zář 2011

HOLKY MOJE 🙂 🙂 🙂
přeji Vám krásný den.....já ho mit budu jelikož si jedu pro miminka,jupíííííííííííííííííííííí 🙂 🙂 🙂

carlik
23. zář 2011

@bublenudle ty jsi nás tu tak všechny rozjasnila, tak ti to přeju, že to určitě musí vyjít!!!! No a přečti si to na stránkách RF, že po transferu doporučují dát si 2 deci červenýho 🙂 Já a spousta holek to dodržela, a koukej jak jsme dopadly 😉 A v kolik hodin máte být v RF? Pak podej hlášení, jak jste bublinky viděli na plátně (nezapomeň vyfotit) a v jakým stadiu budou bobule 😉

bublenudle
23. zář 2011

@carlik ok,děkuji.....ja jsem v RF poprvé,chodila jsem do Repromedy a tam nic neporadili 😠
ET mam 13.30 tak jak dofrčím domu,tak podám info.....měj se krááásně,posilám pohlazení na břiško 😵

carlik
23. zář 2011

@bublenudle, já vím, že jsi přešla od jinud, tak teď kdyžjsi změnila CAR, tak to klapne 😉 No hodně holek bylo překvapených, jak to v RF chodí u ET, že to je prostě krásnej zážitek až tečou slzičky 😉 Kristýnku jsem pohladila za tebe, tak ty za nás potom pohlaď taky bříško pro štěstí 🙂

jana321969
23. zář 2011

@bublenudle hodně štěstí 🙂

bublenudle
23. zář 2011

@carlik už se nemužu dočkat.....a bulet budu určitě hahahahah....at už mám mimuška u sebe...měj krasný den ,pak pisnu 🙂

bublenudle
23. zář 2011

@jana321969 děkuji moc... 🙂

katem
23. zář 2011

@bublenudle tak i ja preji hodne stesticka!! to je krasne... az mi slzicka vypadla! - tak drzim vsechny palecky a budu na tebe myslet!

mourinka29
23. zář 2011

Ahojte holky 🙂
@bublenudle no to je nááááááááádheraa,že 2 vydrželi 😵 😵 😵 😵 😵 ,držím palečky,at to vyjde 😵 ,máš toho už taky dost za sebou 😔 🙂 😉

Jinak holky těhulky,přestaly jste brát teda utroš uplně od ukončeného 12TT? 😒 ,já jsem 13+4,takže už neberu,ale nějak se bojím 🙄 🙄 😒 😝 😀 😀 ,takhle jsem měla pocit,že se miminku díky progesteronu daří a tedmám strach aby se něco nepokašlalo 😝

carlik
23. zář 2011

@mourinka29 no já nějak kolem 12.tt začala vysazovat Utroš (ještě před tím Estrimax) a začala jsem trochu špinit. Doktorka říkala, že to je v pohodě, zvedla jsem o 1 kuličku myslím na týden a pak vysadila a už špinění nebylo. Tak neboj taky, už by se němělo nic pokašlat 😉

bublenudle
23. zář 2011

Holky moje tak hlásim ,že mám u sebe 2 miminka a to té nejlepší kvality....i Marcel byl překvapenej...jsem tak štastnááááááá 😵 😵 😵 ted se jen musí pěkně zavrtat,jelikož je už ted šíleně miluju.... 😵 😵 😵

mourinka29
23. zář 2011

@bublenudle tak to je uuuuuuuužasné,že při počtu 3 zbydou dvě kvalitní 😵 😵 😵 😵 😵 ,mocmoc gratulujuu 😵
@carlik no já se na to asi v 10týdnu ptala svého gyn, a ten mi právě vysvětloval,že se tvoří placenta a že po tom 12týdnu dodává právě ta placenta progesteron a prý v daleko vyšší míře než jsem brala,tak snáááááád ano noo 😀 😀 😀

bublenudle
23. zář 2011

@mourinka29 díky moc,jsem fakt štěstim bez sebe!!!!!!!! jen at se ted zavrtajííííí 😉 😵 😵 😵

mourinka29
23. zář 2011

@bublenudle no já byla 2x v repromedě a tam vždy na jednom vaječníku jen 3 vajíčku,já mám totiž vaj jen jeden 😢 a u uspěšného pokusu mi zbylo jedno a to vyšlo 😵 😵 😵 ,že tehdy těhu nedopadlo kvuli VV je jiná věc a ted v reprofitu,právě u marcela 😀 😀 😀 😀 ,jsem je po clostilu a pár dávek puregonu měla 12 vajuch 😕 😕 😕 😕 😕 ,byl to pro mě šok jako bláázen,poprvé v životějsem mela PK a zaváděli mi dvě nejvyšší kvaity,prostě náádhera a do dneška tomu nevěřím 😀 😀 😀 😀 😀 ,jen odpočívej a klíd,ono to vyjde 😵

bublenudle
23. zář 2011

@mourinka29 Ja byla v Repromede 4 x a nic....a mezi 3-4 pokusem mimoděložni těhu,přirozene...poledni pokus v Repromede jsem mela 300ui Gonalu denne a z 5 vajiček se oplodnilo jen 1 a druhy den stoplo....a ted jsem mela taky jen clostik a pak 2x na dopichnuti a 3 vajicka a 3 oplodnene a ted 2 miláčky nej kvality...takže taky nemužu uvěřit...jsem faaakt štastnáááá...Marcel je fakt zlatej 😵 😵 😵 😵

mourinka29
23. zář 2011

@bublenudle je,tak já měla v 2009 zamlké těhu a to bylo přirozené těhu,pak operace cysty a to mi právě zbyl jen jeden vaj. a to ještě s huř pruchodným vejcovodem 😒 ,tak v repro jse otěhotněla na podruhé a taky jsem měla dávky přes 300j,a po potratu po šestinedělí jsem měla dvě minimálky u nás v ostravě a nic a v létě jsem právě zkusila ten reprofit a tam takový zázrak 😀 😀 😀 😀 ,jak tak koukám,tak obě toho máme taky dost za sebou 😔 😔 😔