Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

holino
11. říj 2011

ahojky můžu k vám nakouknout 🙂 ....jezdíme do reprofitu v Olomouci ale IUI nás čeká v Brně 🙂
....mohla by mě tady nějaká dušička nastinit jak to chodi v brně ....s inseminaci ?
Děkuji moc

bublenudle
11. říj 2011

@agnes88 dekuji zlaticko,snad ano 😉

bublenudle
11. říj 2011

@carlik Děkuji zlato 🙂

bublenudle
11. říj 2011

@bellka Beluško,děkuji..no jo,práni mám jen jedno... 😉 😵

bublenudle
11. říj 2011

@olousek35 Dekuji Oloušku,doufám,že ten spravnej okamžik bude co nejdřiv 😉

agnes88
11. říj 2011

@holino já můžu, 🙂 přijdeš na recepci nahoru, oni se na tebe usmějí, zeptaj se tě na jméno a chvililinku počkáš, sestřička tě zavede do kabinky, pak přijde doktorka, šup tam s tím a nechají tě 10 minutek ležet a pak ti řeknou at přijdeš už jen na utz (v dobrém případě) v tom druhým....další kolo. Jo a přijde si pro tebe účetní, vysolíš prachy a šup dom. Max do 20 minut seš pryč. Přeji hodně štěstí 🙂

safarikovap
11. říj 2011

@bublenudle Drahá, nechceš tady na nás zkoušet nějaké "deprese" v den vlastních narozenin 😠 😠 😠 Dneska je to jenom Tvůj den, tak si ho pořádně užij 😉
@agnes88 Ježiši, to letí - Tebe už za chvilku čeká UTZ. Kolik si vlastně brouku měla po Clostilu folíků posledně? Ať to nemusím dohledávat v diskuzi.

Jinak u mě teda - nevím 😖 V Reprofitu na pohodu - nešla elektřina, takže jsem se vyhnula UTZ ( @carlik máš štěstí, že si tam byla dopoledne 😉 ), dohodly jsme se na krátkém protokolu, ale mám dilema jako blázen. Jsem rozhodnutá, že od začátku stimulky do TT zůstanu tentokrát doma (ne na neschopence, ale v práci přistoupily na to, abych pracovala z domu). MS dostanu (zhruba) 1. 11. - takže - buď za mě rozhodne pojišťovna a nestihne do MS schválit mou žádost IVF (a tím pádem na to půjdu až v prosinci) nebo a nad tím uvažuju čím dál tím víc - i kdyby to pojišťovna stihla do MS, tak listopad vynechám a stimulku nechám až na prosinec (a s tím si užiju krásný Vánoce, páč jinak bych dovolenou o Vánocích nedostala ani omylem). MS bych dostala zhruba 1. 12., takže transfer zhruba od 16. - 20. 12. - vloni jsem se dívala, že byly v Reprofitu svátky až od 22. 12. Takže - nevím - nechám to osudu. Za 14 dní si mám zavolat, jestli to pojišťovna už schválila - pokud ano (to budu před MS), stavím se v Reprofitu osobně a pokud mně potvrdí, že transfer stihneme před vánočními svátky, tak to asi dobrovolně odložím na prosinec 😝

holino
11. říj 2011

@agnes88 AHOJ děkuji ....takže tak jak jsem předpokládala 🙂) ...no fajn 🙂 tak jen doufám že se dočkáme brzo 🙂)
....jo a ještě k učtní a cenně ....ta je jaká ....někde s to totiž poatí někde ne ....no každopádně počítáme i s placením .....zatím jsme teda neplatili nic krom těch 30,- ...ani za clostik a pregnyl ...ten nás stál taky tuším 60,- jen jako položky na receptu 🙂) ....jsem asi blbka že se takhle ptám ale je lepší vědět všechno z více zdrojů ....v olomouci nám k IUI a hrazení řekli že jak která pojištovna ....tak by mě zajímal náor nějakýho Brňáka ....bez ohledu na pojištovnu 🙂

agnes88
11. říj 2011

@safarikovap já mimule brala tamoxifen a měla dvě vají, a když sem měla těch x cyklů s clostilem tak na mě dycky jukli 14 dc, viděli že sou malinkatí tak to nechali at to nějak dopadne, nikdo mě nezkoumal 17 dc, nebo 20 dc, jako v RF. Takže na mě je potřeba víc času 🙂 sama su zvědavá kolik vyprodukuju

agnes88
11. říj 2011

@holino my dopláceli 1500, dle jejich ceníku stojí iui 2600, pojišotvna, v mém případě VZP, hradí 1100 a zbytek my.

agnes88
11. říj 2011

jo ale zase sem ráno slyšela že VZP je ve sr...kách, že se jí pozdní platby a taky že nebude proplacet nadstandarty. Tak doufám že ivf není nadstandart, řekla bych že spíš podle procent neplodnosti je to dnešní standart...nemilej ovšem

safarikovap
11. říj 2011

@agnes88 Jooo, vlastně Tamoxifen - vždyť to vím, jenom jsem to dokomolila. Takže jsi měla dvě vajucha - no, stejně jako já po Clostilu a připíchnutí Merionalu - takže dobrej výkon 😉

A když už jsme u financí - Vitulka mě spočítala v rychlosti krátkej protokol - ten mně vyjde šul nul jako minimálka (takže cca 20tis.) - takže se určitě vyplatí.

fidac
11. říj 2011

holky všem moc přeju, aby vám to Reprofitu brzo vyšlo.....

holino
11. říj 2011

@agnes88
díky si zlatá ....takže nejlepší asi bude poptat se přímo na pojišťovně 🙂 ....jen tak pro formu at víme 🙂 ....no částka není tak největší že by ji člověk neuhradil ....ale přece jim to nebudu darovat 🙂)
ještě jednou díky 🙂

holino
11. říj 2011

jinak o vzp jsem to taky slyšela ☹ ...naštěstí jsem utekla už dřív 🙂 z revirní bratrskou jsem spokojená tak snad mě teď nezklamou 🙂

safarikovap
11. říj 2011

@holino Ahoj 🙂 Já bych se spíš zeptala přímo v Reprofitu, jaké úkony mají s Tvou pojišťovnou nasmlouvány - je to jednodušší 😉 Ale pokud vím, k Revírní se přehlašovala @jana321969 a myslím, že s tou má Reprofit smlouvu na kdeco, včetně umělka (já jsem měla např. Oborovou zdravotní pojišťovnu - je uvedena na oficiálních stránkách Reprofitu, jako že s ní mají smlouvu a přitom až jsem pátrala detailněji, tak jsem zjistila, že sice s ní mají smlouvu, ale jen na vybrané úkony - takže jsem se rychle přehlásila k Metal Aliance).

agnes88
11. říj 2011

@holino tak dej pak vědět jak si dopadla na pojištovně, samotnou by mě to zajímalo. Esi se doplatky liší od pojištovny

holino
11. říj 2011

@safarikovap ahojky ...nebo přímo reprofitu 🙂 to bude asi nejjistější varianta .-))
....děkuji

holino
11. říj 2011

@agnes88 uričtě dám 🙂 ...napadlo mě to si ověřit napojištovně i v reprofitu ...a uvidime jestli dostanu tytéž informace 🙂
....i když o korunky tak nejde důležitější je uspěch 🙂)
takže si uděláme vylet do brna a uvidíme jestli pak budem na tento výletík z láskou vzpomínat 🙂) ...za 9 měsíců 🙂

bublenudle
11. říj 2011

@safarikovap hahahah,seš brouček,že?? nene,žadna depka,už se moooc těšim do RF na dalši minimálku..bude ted furt mimo cr skoro,tak to snad rychle uteče.... 😉 musíme dát pak kafčo 😉

bellka
11. říj 2011

@holino vítej 🙂 jj, s revírní moooc rádi spolupracují a proplácí kdeco, taky jsme u ní 😉
tak my už spinkáme, tak načumuju, co vy tady 😉
@bublenudle taky jsem měla celá léta jen jedno přání a už spinká v postýlce 😉

drndapetka
11. říj 2011

ahojky holky, jsem teď po 2.IVF na Unice a vypadá to, že to nevyšlo (nevím zatím na 100%), ale spíš vnitřně cítím, že nic, tak začínám uvažovat nad minimálkou a byl mi doporučen Reprofit - prý z něj nevychází ženská netěhotná 🙂 První co mě zajímá, jak dlouho musím počkat po stimulaci, musí to být také klasické 3 měsíce odstup nebo u minimálky stačí míň? nechtěla bych moc čekat, chtěla bych zůstat na neschopence dál a jít do toho co nejdřív. Kdo prosím minimálku podstoupil, řekne mi něco víc? 🙂 a jaké má prosím úspěchy? moc Vám děkuji a přeji Vám všem co Vás něco čeká hodně štěstí 😵

drndapetka
11. říj 2011

@bellka sledovala jsem dlouho Tvůj příběh, minulý rok když jsi otěhotněla, tak jsem byla zrovna po 1.ivf a skončilo to zamlkým potratem v 7tt, tak jsem šťastná, že jste to Vy dotáhli do konce! 😵 gratuluji k chlapečkovi, je nádherný 🙂

bellka
11. říj 2011

@drndapetka ahojky 🙂 jestli myslíš pauzu mezi minimálkama, tak nemusí být, ovšem po klasickém IVF bys měla mít pauzu, ale s ohledem na dávkách hormonů a úrodičce vajíček a ták, se dá všechno domluvit, lepší je to zkonzultovat přímo v RF 😉 a jedem fakt je, že my chodili po doktorech spóóóustu let a až v RF udělali zázrak, protože je zajímala příčina neúspěchů a né jen pásová výroba 😉 a úspěchy??? Po druhé minimálce nám spinká v postýlce milovaný synáček 😵 😵 😵

bellka
11. říj 2011

@drndapetka telepatie, Ty píšeš mně a já Tobě 😀 takže nemusím psát nic víc, když náš příběh znáš a to stačí, né 😉

holino
11. říj 2011

@bellka ahojky ...jee tak to si mě udělala radost ...jestli se můžu zeptat vy jste podstupovali ivf nebo i iui ??....
jinak jako já jsem takxy zastáncem jedineho přání .....tak i nám se povede a kéž by jsme byli ti štastná a patřili k těm co jim stačí jedno iu 🙂

@drndapetka ahojky já jsem tadx taky nová ..no spíš jsem tady nakoukla ...jinak my jezdíme do reprofitu v olomouci ....ale iui či ivf nás čeká v ¨Brně ...jinak co se týká tvé otázky tak bohužel nemůžu sloužit protože my sjme totálně na začátku .....do Car - reprofit - olomouc chodíme teprve od devatenáctýho září ...takže nováček ....ale co mám informace a reference jsou asi stejná pry od tamat neodešla ženská netěhotná tak uvidime ....jinak teda reprofit je náš první car z prvních ....ale nad unicou jsme taky uvažovali ale pak jsme dali přednost reprofitu 🙂

bellka
11. říj 2011

@holino moc Ti to přeju, aby vyšlo hned první IUI 🙂 My máme za sebou celkem 6x IVF, 2x IVF minimálka a 1 KET 🙂 a dobrá volba RF 😉

drndapetka
11. říj 2011

@bellka já byla na OPU 29.9. získali jen 5 vajíček po krátkém protokolu (minulý rpok po dlouhém 25 vajíček a měla jsem hypesrtimulák), myslíš, že bysme mohli už v prosinci? dá se objednat specielně k určitýmu doktorovi, kterýho budu chtít, nebo je to podle Tebe jedno a všichni se mi budou věnovat stejně?a na kolik Ti vyšla ta minimálka a kolik jsi měla poprvé vajíček (vím, že po druhé 4) 😉

drndapetka
11. říj 2011

@holino my jsme na Unice spokojeni, ale nechceme si vypiplat ten 3.ivf pokus hned, tak proto Reprofit a minimálky, myslím, že by mi mohli pomoci, mám totiž PCO, tak po stimulaxi velkými dávkami mi hrozí hyperstimulační syndrom

bellka
11. říj 2011

@drndapetka klidně se mlžeš objednat k jakémukoliv doktorovi, ale i k určitému, nemají s tím problém 🙂 my chtěli k Machačovi a čekali jsme cca měsíc a půl, ale určitě se Ti budou věnovat všichni úplně stejně 🙂 druhou OPU mi dělala dr. Kuřecová a ET Vitoušková, takže fakt je to jedno 😉 jestli bylo 5 vajíček, myslím, že by neměl být problém jít do minimálky v prosinci 😉 ta první minimálka nás vyšla na 16.200 a měla jsem 4 vajíčka, ale k ET 1 a druhá na 18.200 a bylo jich 6, ale oplodnily se 4 😉