Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bublenudle
21. říj 2011

@katem Andělíček už je na cestě,beruško,takže se ted pěkně šetři ,odpočivej a raduj se!!!!!

katem
21. říj 2011

@safarikovap no manza uz to vi 😉 rekla jsem mu to a on hned zacal byt realista a rika, at delam jako nic a zapomenu na to, ze se jeste muze stat plno veci....
ale ja si rikam...WTF... prece se budu tesit, verim si prece a mam silu to dotahnout az to zdarneho konce!!! si to prece zaslouzim 😉 😵 🙂
a co ty? ty a ty Vanoce!! ja opravdu budu muset neco koupit uz, nebo budu mit z tebe depresy, ze ty uz mas darky na pristi vanoce a ja ani na tyto 😀 😀 😀
kdy zacnes v RF? uz mas vsechno vyrizene - to papirovani?

bellka
21. říj 2011

Holkýýý, vás je radost číííst, se tu usmívám a slzy mám v očích, prostě krááása a tohle čeká na vás na všechny, takže teď už budeme jen držet pěstíčky a pak bulet nad dalšíma krásnýma pozitivníma testíkama, no a co teprvá až se budou rodit miminkááá a @saminka začíná co nevidět a dalším už se to krááátííí 🙂 🙂 🙂

katem
21. říj 2011

@bublenudle to se mi libi.. radovat se a setrit se a hlavne nestressovat!! - takze budu holcicky moje... 🙂 🙂 😵
DEKUJI!!!

katem
21. říj 2011

@olousek35 diky, diky... jsem rada, ze mam ty dalnicky 😉 je to super zacatek!! a co ty? jak jsi na tom? uz jsi vybrala kocarek?

olousek35
21. říj 2011

SNAŽILKY:
safarikovap (30 let): minimálka; 9.9. OPU; 12.9. 1. IVF+PICSI; TT negativní; listopad - krátký protokol IVF+PICSI
bambulajda (30 let): 1.IVF +ICSI (Obilňák), ET 2embryí (moruly), 8.3.2011 TT //.....zamlklé těhu
IVF mini, 22.8. OPU (1 embryjko) ET 24.8. (čtyřbuněčné) 7.9. TT - negativní
daguli (27let):1IVF minimalka (Reprofit), 2 IVF (klasika) rijen?
bublenudle (38let) 2xIVF´+ICSI -(2 embryjka),1xIVF´+ICSI+PICSI bez ET (1 embryjko),1XKET ( 2 embryjka)(Repromeda vše negativní) ,březen 2011 přirozene mimoděložní těhu 7tt, čekáni na ms a Minimálka zaří ??

TĚHULKY:
saminka (33 let) : 1.IVF s minimalkou+ ICSI, 3 embryjka,ET 2 8-mi bunecnych, 2.3. TT //
meggar (27 let) : 1.IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TT neg. (červenec 2010)
2. IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TTneg. (říjen 2010)
3. IVF+ PICSI (Reprofit), ET 2 HB, 11.6.TT //
carlik (42 let): moc pokusů se svým materiálem a výsledek 2x ET a nic, v říjnu 2010 ET 2 blast.DE -úspěch,ale v 18.tt porod s VVV, další pokus 5.5.2011 ET 2x 8 bb DE, TP 21. 1. 2012
olousek35 (35 let) : 1.IVF říjen 2010 MA, 2.IVF květen 2011 1 embryjko, // tt, TP 9.2.2012

MAMINKY:
bellka (36 let): 8x IVF (2x IVFgyncentrum Ostrava, 4x IVF+ICSI +1x KET Fertimed Olomouc, 2x IVF s minimálkou Reprofit)...14. 4. 2011 Šimonek 3500 g a 50 cm

safarikovap
21. říj 2011

@bublenudle Říkám - nemáš na výběr 🙄 😀 To zvládnem 😉 😉 😉
@katem Já jsem dneska 2DC, čekám na schválení IVF pojišťovnou (příští týden si tam brnknu) a od příštího cyklu hurá (toť otázka, kdy další cyklus přijde 😅 ). A manža šel asi do kolen, cooo? 😵 😵 😵
@bellka To je co, Magdi - tady vidíš, co dokážou se zbytkem osazenstva udělat pozitivní testy od @veera2 a @katem - už tady prostě dlouho takový vzrůšo nebylo
😅

bellka
21. říj 2011

@safarikovap přesně tak, zlatí, tohle je ten nejlepší náboj pro všechny ostatní bojovnice a my vám se Šimonkem budeme moooc držet né pěstičky, ale všecičko co máááme 😵 😵 😵

olousek35
21. říj 2011

@katem no, našli jsme přes inzerát kočárek růžový panter maxx, vypadá to celkem dobře, je po jednom dítěti, tak ho v týdnu půjdeme koupit. Další věcička bude doma. 😀 Tak hlavně to vše dotáhnout do zdárného konce.

bellka
21. říj 2011

@olousek35 broučku, takže už se vybavujete, to je krása, viď 😵
Holčičky zlaté, jste mi opět připomněly, co je to štěstííí 😵 😵 😵 jak já na to všechno ráda vzpomínám 🙂

olousek35
21. říj 2011

dám vám sem fotečky. Není sice z těch nejdražších, ale službu určo splní a s pesanama bude dobrej. 😉

bublenudle
21. říj 2011

SNAŽILKY:
safarikovap (30 let): minimálka; 9.9. OPU; 12.9. 1. IVF+PICSI; TT negativní; listopad - krátký protokol IVF+PICSI
bambulajda (30 let): 1.IVF +ICSI (Obilňák), ET 2embryí (moruly), 8.3.2011 TT //.....zamlklé těhu
IVF mini, 22.8. OPU (1 embryjko) ET 24.8. (čtyřbuněčné) 7.9. TT - negativní
daguli (27let):1IVF minimalka (Reprofit), 2 IVF (klasika) rijen?
bublenudle (38let) 2xIVF´+ICSI -(2 embryjka),1xIVF´+ICSI+PICSI bez ET (1 embryjko),1XKET ( 2 embryjka)(Repromeda vše negativní) ,březen 2011 přirozene mimoděložní těhu 7tt, RF minimálka,7.10 tt negativni, 6pokus IVF -listopad ?

TĚHULKY:
saminka (33 let) : 1.IVF s minimalkou+ ICSI, 3 embryjka,ET 2 8-mi bunecnych, 2.3. TT //
meggar (27 let) : 1.IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TT neg. (červenec 2010)
2. IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TTneg. (říjen 2010)
3. IVF+ PICSI (Reprofit), ET 2 HB, 11.6.TT //
carlik (42 let): moc pokusů se svým materiálem a výsledek 2x ET a nic, v říjnu 2010 ET 2 blast.DE -úspěch,ale v 18.tt porod s VVV, další pokus 5.5.2011 ET 2x 8 bb DE, TP 21. 1. 2012
olousek35 (35 let) : 1.IVF říjen 2010 MA, 2.IVF květen 2011 1 embryjko, // tt, TP 9.2.2012

MAMINKY:
bellka (36 let): 8x IVF (2x IVFgyncentrum Ostrava, 4x IVF+ICSI +1x KET Fertimed Olomouc, 2x IVF s minimálkou Reprofit)...14. 4. 2011 Šimonek 3500 g a 50 cm

saminka
21. říj 2011

@olousek35 ten vypada moc pekne 😉 ale na fotkach me pripada spis modry nez ruzovy 😕 😅 😉

katem
21. říj 2011

@safarikovap no tak to bude rychlejsi.. kdyz uz to ted "prislo" drive, tak zacnes s IVF take drive!! 🙂 jeee... super!!
manzel rikal, ze jsem dobra, ze jsem ty "vajicka" hezky uvarila 🙂 - sprymar!!

@olousek35 hezky kocarek, funkcni a prakticky, takze JEDNICKA 😉 gratuluji!

katem
21. říj 2011

holky moje zlate, ja uz jsem jednou tu tabulku doplnovala a zase jsem zapomnela co je to : PICSI; ICSI
Ted navic, jak mam ten muj mozecek zaplneny tim testm, tak mi ani nejde premyslet!! 😀

olousek35
21. říj 2011

@saminka no, sami, to bude tím, že mi v břiše kope zlobivej kluk 😀 . Původně jsem chtěla červeno-černý. Ale tož tedy bohužel. 😀

Jinak kdo si pamatuje luckup - myslím, že tak měla přezdívku, snažila se s náma na podzim, tak je těhotná - přirozeně.

veera2
21. říj 2011

@katem Já jsem byla 7.10 na OPU 🙂 Mohly jsme se tam třeba potkat🙂 Et jsem měla 12.10, na Štelclův svátek, dělal mi ho, tak jsem mu rovnou pogratulovala 🙂 takže jsi o týden napřed. Správně bych měla testovat až v pondělí,ale nevydržela jsem to. 😉

katem
21. říj 2011

@veera2 no me Stelcl delal OPU, byl hrozne prima!! no ja jsem chtela mit 100% jistotu, tak jsem nechtela tesotvat predem, bala jsem se, ze bych se vystrasila jeste vice 🙂 .. takze to mas krasne!
no a kolik si jich mela transferovanych?

katem
21. říj 2011

@veera2 jinak ja jsem v RF toho 7.10. byla v 11:00 a v 11:45 uz jsem sla domu 😉

veera2
21. říj 2011

@katem Já chodim k Machačovi,ale ten tam věčně nejni a tenhle celý cyklus mi dělal Štelcl a hrozně jsme si padli do oka 😉 Zavedl mi 2 blastocystičky a při transferu zůstala jedna v katetru, tak musel znovu zavádět, no byla jsem z toho v šoku 😨 ale on řikal, že se mu to stává tak jednou za 14 dní, že ty blastocysty mají takový lepivý povrch, tak asi je tam dobře přilepil 🙂
Tak to jsme se asi těsně minuly, já jela na na 12.00,ale už tak v 11:45 jsme seděla na recepci.
Máš neschopenku? Já jsem ještě v práci,ale chci si jí nechat napsat. Aspoň pak budu moci tady s váma víc kecat 😉

katem
21. říj 2011

@veera2 no on je Stelcl pekny sprymar!!! ja jsem se dobre zadmala... je trida!
takze 2 😉 zavedeny.. no asi jsme se minuky, protoze jsem musela jit k tem ucetnim, takze jsme se opravdu jen minuly o kousek!
ja delam sama na sebe, takze dnes je to tedy opravdu horsi s mou pracovni moralkou!!!

agnes88
21. říj 2011

@safarikovap ty brďo, zapomělas na mě, já si jdu 31.10 pro léky a jakmile do dostanu, začínám se opíchávat, takže budu na tom stejně jako @jana321969. 🙂 a před vánocema budem ukazovat svoje testíky.

safarikovap
21. říj 2011

@agnes88 To je tím pátkem 😢 😢 😢 Promiň 😨 😅 😉

agnes88
21. říj 2011

@safarikovap jojo, zatracenej pátek, já už mám padla 🙂 jedu se domu převlíct do montérek a postavit se s lopatou k míchačce 🙂

safarikovap
21. říj 2011

@agnes88 Díky bože, že už tuhle "etapu" mám za sebou 🙂 Na druhé straně - děláte to pro sebe...Jak to vypadá s domečkem?

carlik
21. říj 2011

@katem hurááááá a mocinky ti to přeju, ať už to štěstíčko vydrží až do zdárného konce 🙂 Brečím tu štěstím s tebou 😉 A na pracovní morálku se dneska vybodni, no myslím i ty další dny to bude s ní na pováženou 🙂
Jinak mě sice dneska Štěpán potěšil, že mimino je v pořádku, čípek je dlouhej jak týden před vejplatou (doslova říkal), ale mám žádanku do diabetologický poradny, páč ten cukr mám zvýšený (9,1). Prej abych se doma nenudila 😒
Takže zbytek holek se nám tu spáruje a stimuluje spolu jo? Tak to budou zase nervy 🙂

carlik
21. říj 2011

@katem jo a ještě jsem chtěla říct, že ten Kouďas i je můj kouzelník 🙂 A ta sestřička se nejmenovala Vendulka náhodou? Jsou to sehraná dvojka totiž 😉

katem
21. říj 2011

@carlik diky moc, ja si opravdu pripadam jako v jinem svete dneska!! 😵 .. mam problemy se soustredit a chtela bych to rici celemu svetu.. ale jste tu pouze vy holky a muj manzel, ktery ma plnou hlavu prace a vubec to nejak k nemu neprichazi 😉
jsem rada, ze je vse ok s baby 😉 no a tak si pujdes na tu diabeticu a uvidis, nemuze to byt tak strasne!
Nevim, jak se ta sestricka jmenovala, ale byla prijemna, na kratko ostrihana , myslim hnedovlaska s nepatrnym melirkem, jn takovy nadech 😉 a jeji mamika ma dneska 54let...

carlik
21. říj 2011

@katem Vendulka se jmenuje Souralová a když tak jukni na fotky v RF teamu, ale kolikmá její maminka fakt nevím 🙂 A neboj manžovi to dojde až na porodním sále 😉

katem
21. říj 2011

@carlik 🙂) to je hezke 😀 😀 pekne jsi me rozesmala s tim manzilkem 😉