Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

cilkaa
14. únor 2012

@katem tak nás moc dlouho nenapínej 😉 Fotečky jsou fakt krásný

sajmona
14. únor 2012

Ahoj holky,tak mi to nedalo a jak jsem tu včera četla od Vás doporučení na Hornovu metodu,tak jsem nažhavila internet a mobil a hned jsem volala.Náhodou paní někdo vypadl dnes na ráno,tak už to mám i za sebou...ani jsem nevěděla co to obnášíBylo to chvilkama docela bolestivý aleted se cítím dobře,i migréna je pryč....vřele doporučuji všem snažilkám.
@agnes88 děkuju za pěstičky;) a já tobě gratuluju 😉
Moc mě to motivuje vás tu pročítat,tolik úspěchů a těhulek 😵

sajmona
14. únor 2012

Jestli teda nevadí taky se dopíšu 😉

Jana 321969 ( 26) 1x IVF+ ICSI+PCSI, 14.11.2011 ET -
drndapetka (27let): 2x přiroz.těhu -mimoděložko a zamlklé v 6tt,2x IVF Unica (1x zamlklé těhu v 7tt), 1x KET negativní, nyní přiroz.snažení v RF- cílem je otěhotnět zleva (neprůchodný pravý vejcovod), čeká se na ovu
bambulajda (30 let): 1.IVF +ICSI (Obilňák), ET 2embryí (moruly), 8.3.2011 TT //.....zamlklé těhu
IVF mini, 22.8. OPU (1 embryjko) ET 24.8. (čtyřbuněčné) 7.9. TT - biochem. těhu
2.IVF+ICSI , ET 15.11.2011(2blasty)........TT //....zase biochem. těhu, KET 9.2. (XB, HB)
daguli (27let):1IVF minimalka (Reprofit), 2 IVF (klasika) rijen?
bublenudle (38let) 2xIVF´+ICSI -(2 embryjka),1xIVF´+ICSI+PICSI bez ET (1 embryjko),1XKET ( 2 embryjka)(Repromeda vše negativní) ,březen 2011 přirozene mimoděložní těhu 7tt, RF minimálka,7.10 tt negativni, 6pokus IVF - leden 2012 ICSI+PICI,24.1 OPU 6vajiček,29.1 ET-dána 3embryjka ,12.2 test Negativni
vaculik (29let ) 1. IVF- listopad 2011 v RF
1miska (30 let) 1 IUI listopad 2011, TT neg, ted hormonalni lecba a prirozne snazeni, dali pokus v létě
Sajmona : obilňák,2 x inseminace, 3X IVF (vždy 2 embrya),2xKET (1 a 2 embrrya)....r.2012 změna caru na Reprofit...únor...minimální stimulace....?
TĚHULKY:
carlik (42 let): moc pokusů se svým materiálem a výsledek 2x ET a nic, v říjnu 2010 ET 2 blast.DE -úspěch,ale v 18.tt porod s VVV, další pokus 5.5.2011 ET 2x 8 bb DE, TP 21. 1. 2012
Veera2 (35let): 1x IVF+ICSI, 1x IVF +ICSI-mrtvý plod v 17. tt, 1x KET-( Pronatal), 3x minimálka- (Reprofit)-// TP 1.7.
Alex001: 3.IVF - MA v 11tt 7/09, 4.IVF bez ET, 5.IVF - 6/10 neg., III.minimálka ET 20.10.2011 - 1xHB, 1xXB hrade 26.10.2011 //, 31.10.2011 - HCG z krve 11 den od ET při prodloužené kultivaci 993
lentilkal :2IUInegat.,1IVF neg.,2IVF poz.dite po porodu umrelo,3IVF Lenička 3200g,49cm Obilni trh,potom presun do Reprofitu tam nekolik x zhruba 10minimalek mame srdicko
katem (38let): 2xIUI, 2xIVF+ICSI+ET s TT negativnimi, 1xIVF+ICSI+ET+// TT - 8tyden zkonceno, 1xIVF, OPU a vajicka neprezily, minimálka v Reprofitu a jsou tam dve srdíčka! ET 7.10.2011
agnes88 (31let) 1 IVF+ICSI listopad 2011 7.12 OPU, 12.12. ET 2x B grade 1. TT 24.12, dvojča
safarikovap (30 let): minimálka; 9.9. OPU; 12.9. 1. IVF+PICSI; TT negativní; 28.11. OPU (IVF+PICSI); 3.12. ET (zavedena CM a EB), od 8.12. pozitivní //, TP 17.8.2012

MAMINKY:

bellka (36 let): 8x IVF (2x IVFgyncentrum Ostrava, 4x IVF+ICSI +1x KET Fertimed Olomouc, 2x IVF s minimálkou Reprofit)...14. 4. 2011 Šimonek 3500 g a 50 cm
lenka27 (31let): 2x IVF (1x Helios 2007, 1x Reprofit 2010)...12. 7. 2011 Adámek
Saminka (33 let) 3x IUI (Zamlkle tehu), 1.IVF (dcerka Mia 14.9.2009, 3.030kg a 47cm ), 2x KET negativni, , 1.minimalka IVF (dcerka Lilly 8.11.2011, 3.630kg a 52cm)
olousek35 (35 let) : 2.2.2012 syn Tomáš, 4240g, 51 cm
meggar (27 let) : 1.IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TT neg. (červenec 2010)2. IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TTneg. (říjen 2010)3. IVF+ PICSI (Reprofit), ET 2 HB, 11.6.TT //
9.1. 2012 dcera Markéta (34+6tt) 2240gr, 45cm

meggar
14. únor 2012

Holky dneska máme temín porodu a nám v postýlce spinká naše už 5týdenní štěstí. Šušínek má už 3230gr, přibrala (bez 100gr) přesně kilo a vyrostla z 50tek oblečků.
@katem Máš nádherný miminka. Uplně jsem si vzpomněla na svý těhotenství. Gratuluju k dobrým výsledkům a držím palce, ať je všechno v pořádku až do konce a brzo držíte svý dva uzlíčky v náručí.
@safarikovap Taky gratuluju k dobrým výsledkům.
Jinak zdravím všechny, na koho jsem ještě zapomněla 😀

safarikovap
15. únor 2012

@lenka27 Jé Leni, jseš hodná, ale já se přiznám, že nejsem moc čtecí typ 😀 Pro mě je lepší, když je problém, hned nažhavit koníka a sondovat přímo do vás, než číst v časopisech...ale jseš moooc hodná 🙂

meggar
15. únor 2012

Holky - mamči - chtěla jsem se ještě zeptat. Malou kojím a dřív jsem měla prsa uplně nalitý a mlíko mě z nich samo teklo (hl. po noci), ale teď už mě přijdou takový splasklejší a samo to z nich taky teče málokdy. Na každý kojení si ale malá vypije tak 80-120ml z jednoho prsu (vím to jistě, mám váhu). Pokud někdy ne, tak ten zbytek cca do 100ml (z jednoho prsu) odstříkám. Jen jsem se chtěla zeptat, neznamená to, že se mě mlíko ztrácí, když ty prsa nemám tak nalitý? Je to jen, že se jí ta tvorba mlíka přizpůsobila? Když se přisaje, tak totiž cítím, jak mě ty prsa celý zabolí a mlíko se spustí a je vidět, že polyká. Včera a předevčírem večer se totiž u toho kojení často odtahovala a "brblala" a dýl trvá, než se napije. Myslím, že večer je unavenější a nehce se jí čekat, až se jí to po pár sáních zase spustí, ale chtěla by, aby jí to teklo hned.? Omlouvám se, za dotaz, jestli je pitomej, ale potřebuju ujistit, jestli je to normální, abych se nestresovala. Myslím totiž, že kdybych váhu neměla a neměla to, jak porovnat, tak mě bude stačit, že přibírá a je spokojená 😉 Díky za odovědi

evulatko
15. únor 2012

@meggar, je to presne tak, jak pises, tvorba mleka se uz prizpusobila potrebam male🙂

drndapetka
15. únor 2012

Tak u mě holky dneska na utz blbý.Na mou žádost se minimálka stopla a nebude
☹ Měla jsem na utz jen jeden folík 17mm a nic víc 😔 Na 8DC je 17mm hodně a tak bůh ví jestli to není cysta.
V tu chvíli jsem prostě cítila, že do minimálky bych s jedním vajíčkem nešla, tak snad jsem se rozhodla správně. Nevím....teď nad tím přemýšlím, jestli jsem do toho přeci jen měla jít....
Jsem z toho úplně mimo, už jsem se těšila a čekala, že příští týden bude OPU a ono se to tak posralo
🙄 Moje tělo už je asi unavený z těch všech hormonů za poslední 4 roky
😝

cilkaa
15. únor 2012

@drndapetka Péťo, tak to máš zase bohužel ten případ, kdy nereaguješ dobře, jak jsi psala jednou tak, jednu jinak. Myslím, že jsi udělala dobře a počkáš si na cyklus, kdy jich vyroste zase hodně... Budu držet palečky..
Zkusíte hned příští cyklus?
Nebo nechceš zkusit aspoň IUI, když tam jedno je...

lenka27
15. únor 2012

@meggar prsa začínají fungovat na bázi nabídky a poptávky takže je to úplně normální. Bude se to měnit, přijdou časy kdy přijde růstový spurt a t o bude potřeba víc a častšji kojit, aby se zase zvýšila potřeba a pak se zase na nějakou dobu budou nalívat. a kdyby si někdy náhodou měla pocit, že nestačí tak zkus po kojení odstříkávat i když nic nepoteče, tím se zvýší tvorba. Jo a ještě klidně koj z obou, když se ti bude zdát, že nestačí tím se to taky podporuje. Snad jsem tě odpovědí neunavila, ale procházela jsem tím stejným, chtěla to i několikrát vzdát, ale vydržela jsem dodržovala rady zkušenějších a kojím dodnes. 😀

lenka27
15. únor 2012

@safarikovap nevadí, asi je vyhodím, nemá smysl to schraňovat, v těhotenství jsem to nosila do poradny tam se to ujalo, ale teď se mi tam jenom kvůli tomu nechce. 😉

kcvrcekz
15. únor 2012

Zdravím všechny holky já bych se k vám tady ráda přidala..🙂 Pokud mě vezmete mezi sebe..🙂 Do RF jdeme poprvé na konzultaci 20.2.

meggar
15. únor 2012

@evulatko @lenka27 Díky holky.
@lenka27 No ona se mě právě předevčírem večer začala u kojení vztekat a nechtělo se jí pořádně sát. Během dvou hodin jsem ji kojila 2x a to vypila 90ml a 50 ml. Pak měla za půl hodky zas hlad, ale vysála si tak 10ml a já jsem měla odstříkaný z odpoledne, tak jsem ji dokrmila 50ml tím odstříkaným a uplně odpadla a spala pak 5 hod. Tak já jsem pak právě obě prsa odstříkávala i když tam nic nebylo a do rána to bylo dobrý a celý den taky a včera večer začala zase tak blbnout, tak právě když vypije míň, tak odtříkávám Napřed třeba 2-3min nic neteče a pak najednou 40ml a pak zas chvilku nic, takže vím, že když mě ty prsa při kojení zabolí, tak mlíko má. Myslím, že právě můžem najíždět na růstový spurt, ale přes den dobrý, jen večer ji to tak drží. Ale jsem rozhodnutá kojit za každou cenu, i kdybych měla vstávat v noci po půl hodinách.
Tak fakt díky holky za rady
@kcvrcekz Ahoj vítej mezi náma. To víš, že tě vezmem mezi sebe. Nových tváří není nikdy dost 😀

kcvrcekz
15. únor 2012

@meggar Děkuji moc jsem ráda, že budu s holkama co mají stejný problém a chodí taky tam kam já..🙂 JSte tu všechny z Brna?

lenka27
15. únor 2012

@meggar ještě jsem to občas podpořila teplým kojeneckým čajem při kojení a homeopatikama na podporu když byla právě ta menší krize, Ale jinak věřím, že to zvládnete a budete kojit o stošest. 🙂

drndapetka
15. únor 2012

@cilkaa no nemůžeme zkusit IUI protože ten folík je na straně, kde mám neprůchodnej vejcovod a hrozilo by mi mimoděložní těhu (které jsem už měla). Jinak tu minimálku zkusíme hned příští měsíc, ještě můžu brát Clostil 3 cykly, než ho budu muset vysadit, tak toho chci určitě využít, a doufám tedy, že to bude lepší.
Tobě držím pěsti na zítra na OPU 😉

meggar
15. únor 2012

@lenka27 a nepamatuješ si prosím, jak se ty homeopatika jmenovaly?

meggar
15. únor 2012

@kcvrcekz Já jsem tak 30km od Brna.

bublenudle
15. únor 2012

@kcvrcekz Ahojky,vítáme tě 🙂 já jsem taky tak 30 za Brnem..ale puvodně Brnačka..a Ty???

jana321969
15. únor 2012

@kcvrcekz ne jsem z Hodonína

bublenudle
15. únor 2012

@drndapetka To je mi líto,tak budem bojovat spolu...jdu do toho hned přišti měsic.... 😉

jana321969
15. únor 2012

@kcvrcekz ale taky původně narozená v Brně a bydlely jsme tam, a taky si mě mamky přivedla z Hlinek ale přirozeně kdysi tam byla porodnice a inkubátory

bublenudle
15. únor 2012

@veera2 dekuji moc,zlati.....urco mrknu.... 🙂

kcvrcekz
15. únor 2012

@meggar @bublenudle @jana321969 Já jsem přímo z Brna..🙂 A to dojíždíte přímo do RF?

bublenudle
15. únor 2012

@kcvrcekz Já ano....a spokojenost obrovská...neměnila bych ani za nic 😉

evulatko
15. únor 2012

@bublenudle, ja jsem u nej byla uz ctyrikrat a zatim tedy nic... Ale treba kamaradka u nej byla jen jednou a ceka dvojctata🙂 Kazdopadne, kdybys k nemu chtela jet, ma vzdycky jeden den v mesici, kdy se objednava a ten den se mu to vetsinou cele zaplni, ted bude ten den 24.2., vola se tam od rana, nekdo uz treba v pet rano... Navsteva za 400Kc. Drzim moc palce🙂)))

kcvrcekz
15. únor 2012

@bublenudle No my tam byli zatím jen na spermiu tak jsem zvědavá...

bublenudle
15. únor 2012

Holky,mam prosbu..tento pokus pofrčim jen na bylinkach a vše přirodni...takže máte nějaké typy?????

čaje,atd 😉 dikec

bublenudle
15. únor 2012

@evulatko Jsi hodná,diky...ale to ja nestiham..musim do stimulky 2 x na služebku...ted jsem byla 6 tydnu doma...takže musim nečo v brne a dny kdy tu jsem ☹

kcvrcekz
15. únor 2012

@bublenudle co Kontryhel? Maliník?
Mám dotaz holky jak probíhá v RF ta průchodnost vaječníků?