Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

dancaa
30. dub 2012

@bublenudle Snad ano, je tedy pravda, že se nemůžu dočkat 😉 tentokrát jsem se tak moc netěšila a moc jsem tomu nevěřila, ale teď to bude jinak 😵 Moc moc Ti držím pěstičky 😉

olousek35
30. dub 2012

@1miska ach jo, tak to mě moc mrzí. Moc ti fandím a věřím, že to vyjde. Už jsem to tu kdysi psala, tak ještě jednou. Zkus o půlnoci u úplnku říct měsíci své přání. Mně to vychází a tohle přání vyšlo. Možná si řekneš, že je to blbost největší, ale nic za to nedáš. Já si to budu přát i za tebe.

kcvrcekz
30. dub 2012

@bublenudle tak to gratuluju k prďolkům a ať se mamky drží celých 9 měsíců😉
@dancaa teeeda pěkná snůška🙂 tak držím pěsti🙂
Jinak ráno jdem na věc tak jsem hvědavá jak to zvládneme🙂

dancaa
30. dub 2012

@kcvrcekz děkuji 😉 Vy to zvládnete, tak na dálku tfuj tfuj tfuj 😉 Kolik jich bude?

aidule
30. dub 2012

@bublenudle Ahojky mamino a miminka, přeji vám všem pospolu krásné nejen jarní dny, spoustu lásky, pohody, klidu, dobrého papání a milého rozmazlování 😉 . Vydržte to pospolu, dodávejte si sílu a za 9 měsíců se vzájemně naplňte láskou a tím největším štěstím, jaké může život připravit 🙂 🙂 🙂!!!

bublenudle
1. kvě 2012

@aidule Seš beruška, dekujeme moc !!! Co jiného dodat 😉 snad poslechnou, musí 😉

bublenudle
1. kvě 2012

@kcvrcekz Dekuji, myslím na tebe 🙂

carlik
1. kvě 2012

@bublenudle to aby v tom byl čert, aby to teď nevyšlo, prostě MUSÍ!!! A to teda budeš dobrá, když nevydržíš testovat a jen půjdeš na krev...bylo to teď v tom seriálu Zázraky života 😉

bublenudle
1. kvě 2012

@carlik Ahojky, jj taky koukám na Zazraky zivota.. Testit určitě nebudu, v tom mám jasno.. Tentokrat ne 😉

aidule
1. kvě 2012

@bublenudle Posílám tobě i tvým andílkům fotopozdrávek od naší malé (spíš velké 😀 😀 😀) princezny Natálky...

bublenudle
1. kvě 2012

@aidule Nadherná princezna.. Děkujeme moooc... Přejeme krásný májový den 😉

lenka27
1. kvě 2012

@1miska to je mi moc líto, myslela jsem na tebe. To je tak nefér:| pak člověk vidí jak si některé holky vůbec neváží, že nemají žádné problémy. Ach jo, ale já věřím na zázraky a jak na to přestaneš myslet. Tak si to tělo samo zařídí.

gerdusha
1. kvě 2012

ahojte,

chcela by som sa vas spytat, ci neviete, ktore dni robi v RF Brne dr. Machac...viem, ze je niektore dni v olomouci a ine v brne...a mna by zaujimalo to brno.

vdaka

cilkaa
1. kvě 2012

Holky, tak mam oplodnenych 7 ks. To teda z Tech 17 odebraných není podle mě uplne dobrý skóre, co myslíte.
Zbytek pry nebyla zralá vajíčka.
Co myslíte?

dancaa
1. kvě 2012

@cilkaa Ahojky, já myslím, že je to dobrý 😉 Mě jich odebrali 16 krásných z toho jich bylo 11 k opl a v den transferu jich zůstalo 4 krásně opl. Takže to je krásný úspěch 😵 Držím pěsti ať to vyjde 🙂

cilkaa
1. kvě 2012

@kcvrcekz tak co???? Kolik bylo?

@dancaa děkuji. Ale na to, že mi hrozí kvuli tomu hyperstimulak, tak to neni uplne moc. Ale nechci sejčkovat. Budu rada, když se jich udrží co nejvíc (nejlépe vsechny 🙂)

dancaa
1. kvě 2012

@cilkaa Určitě to vyjde, musíš tomu věřit 🙂 a kdy jdeš na vložení?

kcvrcekz
1. kvě 2012

@cilkaa ahojky tak nakonec 24. Nevěřila jsem tomu ani a byla bych vďečná kdyby se udrželi alespoň 4. M měl nějak málo... Tak uvidíme.
Holky mě to břicho teda pekelně bolí vy jste po v poho hned?

dancaa
1. kvě 2012

@kcvrcekz Tak to je super, gratuluju 😉 mě bolelo břicho ještě den před ET. To, že Tě bolí je úplně normální 😉 Mě bolelo tak, že jsem si musela vzít i prášek na bolest. Neboj všechno klapne.... 😉

cilkaa
1. kvě 2012

@dancaa na ET jdu 5.5. - snad je to šťastné datum 😵

@kcvrcekz no mě taky břicho dost bolelo a bolí. Semtam mi tam pěkně dloubne. Štelcl ukazoval, že vaječník má 4x2 cm a teďka třeba 15x8, takže prý to je jasný, že to bolí. Minule jsem i krvácela a měla oděrky, asi od těch nástrojů, to tedy teďka vůbec nemám... Jo a jsem teda taky už fest nafouklá...
Takže 24 vajíček, to je krása... a proč myslíš, že by měli být jen 4. Málo spermií, co blázníš, těch jsou mraky i při špatným spermiu, ne????

kcvrcekz
2. kvě 2012

@cilkaa no doufám,že jich bude dost. Asi jsem snesla moc vajec.Spermio bylo dost špatný☹ jé já jdu na ET 6.5. Snad nám to přinese štěstí oběma😉

kcvrcekz
2. kvě 2012

Holky k čemu se bere Dostinex? Podle návodu na potlačení tvorby mléka,ale moc to ve svém případě nechápu.
A jinak jako musím vychválut Dr.kuřecovou, jako lepšího doktora jsem nezažila nikde🙂 jako fakt můžu jen doporučit všem🙂

bambulajda
2. kvě 2012

@kcvrcekz ahojky, no páni 24 kousků - tak to si supre nosnice - gratuluju. To je jasny, že tě musí bolet bříško, tak odpočívej a držím palečky na 6.5.

@kcvrcekz
@cilkaa ...koukám, že jdeme pěkně po sobě - já jdu na ET 4.5. - tak holky ať nám to klapne 😉
@bublenudle držím palečky a odpočívej 😉

carlik
2. kvě 2012

@cilkaa jé já měla loni 5. 5. ET a teď už mi ten brouček huláka v postýlce 😉 Takže to bude obdobný 😉

kcvrcekz
2. kvě 2012

@bambulajda no musí nám to vyjít🙂 a v kolik to mi řeknou v tu sobotu den před tím? Vůbec nevím jak to funguje

evikj33
2. kvě 2012

@kcvrcekz Ahojky,jen nakukuju,jsi dobrá slepička téééda tolik vajuch.Ten Dostinex je myslím proti OHSS,zminoval se oněm i Macháč v této souvislosti,když jsme řešili stimulku.

kcvrcekz
2. kvě 2012

@evikj33 aha jakože po tom odběru abych byla ready jo, no ono i Dr říkala,že nečekali tak moc.Tak asi proto.

evikj33
2. kvě 2012

@kcvrcekz No asi to tak nějak bude,já mám PCO a na 1IVF ,jem reagovala špatně,Ted mám každým dnem začít 2IVF mám zvednuté dávky hormonu,tak se dr.obává OHSS,ale říkal že pokud se to ohlídá,tak se to dá ukočírovat bez větších potíží a zminoval se právě o tom Dostinexu ..Jinak držím pěsti at máte co nejvíc miminek a případné sourozence do mrazáku. 🙂 Holky pijou i nějakou bílkovinu jmenuje se to Protyfár kupuje se to v lékarně a dáva se to tuším do mléka,pomáha to mírnit příznaky OHSS. 😉

cilkaa
2. kvě 2012

@kcvrcekz Ahoj, já jej také beru, je to na potlačení OHSS 🙂 Já jsem zatím OK, jsem v práci, snad se můj stav nezhorší 🙂 Také piju tu bílkovinu PROTIFAR - musí se to objednat v lékárně a samo 4-6l vody. Tak doporučuji.. Jinak tedy doporučuji nic nadýmavého, já si dala květák a pak hrách a tedy břicho mě tlačilo fest- takže jen jednoduchý jídla- ale každej to může mít jinak...
No a dnes ve 13 hodin si voláme, tak hned podej info, kolik se oplodnilo 🙂
Jinak transfery o víkendu bude dělat Vitoušková...

@bambulajda a @carlik - holky, tak to bude šťastný ty data 4.-6. 5. To by bylo aby nebylo!

kcvrcekz
2. kvě 2012

@cilkaa aha no snažím se hodně pít tak snad to bude v poho.Vitouškova? Když jsme odcházeli tak se se mnou loučila Dr.Kuřecová s tím, že se uvidíme v neděli😲 tak nevím teda.