Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

sikulik
15. srp 2012

@bobulinka74 obrovská gratulace!!! Teď už to vyjde a bude vše v pořádku 😉

sikulik
15. srp 2012

@cilkaa přála bych ti ty dvojičky, když si je sama přeješ 😉 , nádherné hcg

sikulik
15. srp 2012

jinak teda jsme zažili pořádný šok. Na NT screeningu vše v pořádku, i krev i utz. Za 3 týdny jsme pak byli na kontrolní krvi a nikdo se neozval. Až 7 dní poté najednou večer o víkendu telefon, že máme ihned na druhý den ráno přijít, že výsedky jsou docela špatné. Krve by se v nás nedořezal, jak jsme se lekli. Takže na druhý den ráno hned na amniocentézu (samozřejmě jsem mohla odmítnout, ale řekli nám, že riziko Downa je 1:9), zaplatili jsme 2.000Kč, aby jsme věděli výsledek do večera. To hrůzné čekání vám ani nemusím popisovat, kor po loňském ZT. Naštěstí je nakonec vše v pořádku, uf, byly to ale nervy, které nepřeju ani svému nepříteli 😠

fretecka
15. srp 2012

@sikulik chtěla jsem taky k němu,ale volno měl až v září a to bych už byla 16tý

fretecka
15. srp 2012

@sikulik no to věřim,doufám že vše bude ok

sikulik
15. srp 2012

@fretecka taky doufám, člověk než drží prcka v náručí zažije tolik nervů.......jo a s žemlovkou jsem na tom úplně stejně, dělá mi zle ta skořice, vůbec nic teď nekořením, jinak by to hned letělo 🙂

bobulinka74
15. srp 2012

@cilkaa děkuji. 🙂 Tobě i nadále hoodně štěstíčka 😵
@sikulik děkuji, no snad... To sis teda prožila nervy ☹ To kontrolní byly triply? Víckrát jsem tu už četla, že byly falešně pozitivní a holky měly zbytečně nervy. Prý by už na to nešly, pokud byl NT screening v pořádku. Hlavně, že je vše v ok, užívej těhulkování a hodně štěstí 🙂 Jo a skořice se prý v těhu nemá, tak asi proto, tělo se samo brání 😕 🙂

cilkaa
15. srp 2012

holky a kdy Vám začaly ty nevolnosti? Já jsem zatím OK. Asi to ještě přijde, co?

bublenudle
15. srp 2012

@cilkaa Vse bude ok, neboj.. No a já? Já si dala ,,Stop'' ivfkam.. Takže už nic, už sem tomu přestala i pro tom posledním pokusu věřit.. Život jde dal 😉

bublenudle
15. srp 2012

@sikulik Ahooooj berusko, no to jsem rada ze je u tebe vše ok 😉 já už zastavila v tom IVFkovem kolotoci.. Bylo toho už dost.. Dej mi vědet jak pokracuje, mooc na tebe myslím..

fretecka
15. srp 2012

@cilkaa Já je mám od 6,tý,ale neznamená to,že je musíš mít také.

bobulinka74
15. srp 2012

@cilkaa mě je zle taky teprv pár dní, ale nezvracím. Jsem exot, chce se mi zvracet, když vidím nějaký druh oblečení 😕 😨 a ne z jídla nebo pachů. 😀 Ale někomu není celé těhu nic, tak možná Tě to mine 😉

fretecka
15. srp 2012

to jsem nevěděla,že skořice se moc nesmí a já ji tam dala požehnaně,taky mi těd podle toho je 🙂

fretecka
15. srp 2012

@cilkaa jo a já zvracívám jen večer,přes den jsem mohla jíst a kolem 18 hod se mi udělá blbě a je to

sanchezova
15. srp 2012

Ahoj holky, do Reprofitu nás poslal můj gynekolog na IUI , musím říct, že po zkušenosti s jinou klinikou v Brně jsem byla hodně překvapena přístupem a péčí. takže já za sebe za 1 s hvězdičkou
JInak jsem se chtěla zeptat jsem 5 den po IUI a mírně krvácím a mám bolesti jak u menstruace. nemá některá z vás zkušenosti ? a test ještě nemá cenu dělat... jen spíš mám strach že se něco dole stalo ☹ díky za každou radu

hanmorav
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kcvrcekz
15. srp 2012

@fretecka
@sikulik moooc děkuji snad to pomůže🙂.

Holky mám dotaz na zkušenější. Může utroš, prednison a Estrimax nějak ovlivnit test? Že by byl třeba falešně pozitivní?

aidule
15. srp 2012

@bublenudle Ahoj Lei, jsem ráda, že se po delší době ozýváš 🙂 !Ta pauza je jen pro letos nebo už definitivně 😕 ??? Však sama uvidíš, třeba běh života přihodí nějaké nečekané překvápko 😉 . U nás pohoda, malá je usměvavé sluníčko a teď o víkendu už slavíme 1.narozeninky!!! No, letí to všechno,jako drak ☹ .Pak ti pošlu nějaké fotečky...Opatruj se, myslím na tebe, hlavně ať jsi šťastná kdekoli a s kýmkoli 😉 🙂 !!!

bobulinka74
15. srp 2012

@kcvrcekz tys testovala, přiznej se 🙂 Pokud vím, tak test může ovlivnit Pregnyl, ty, co píšeš, neee 😉

kacatka
15. srp 2012

@kcvrcekz jen pregnyllllll prosím tě 😉

haaappy
15. srp 2012

Ahoj holky,
přiznám se bez mučení, že nějak nestíhám sledovat všechny ty úžasný novinky. Takže aspoň takto hromadně blahopřeji k //, HCG, srdíčkům, ultrazvukům, prosperujícím těhu, miminkům atd. atd. 😵 Držím moc pěstičky na šťastné konce a do dalších bojů snažilkám a čekatelkám 😉 My jsme teď taky v "čekacím období" a příští týden jdeme k Machačovi domlouvat minimálku.

Papa, mějte se všichni fanfárově 😀

olousek35
15. srp 2012

@kcvrcekz tys určo testovala a máš //, tak se ofiko pochlub. Nemělo by to nic ovlivnit a já ze své osobní zkušennosti vím, že 6.den po ET jsem měla celkem dost zřetelnou druhou čárku. Držím pěsti. 😉

kcvrcekz
15. srp 2012

@bobulinka74
@kacatka
@olousek35 děkuji holky moc za odpověď😉. Tajemná nebudu🙂, ale nechte mě ještě pár dní ať to nezakřiknu ju🙂. Foto dám určo, ale ještě chci Sněhulku nechat ať se ukáže 100%,ju?😉. Nikdo to ještě neví🙂.

bobulinka74
15. srp 2012

@kcvrcekz pěstičkyyyy, tfuj tfuj tfuj 😵 😵

mikula77
15. srp 2012

@lenajsek Ahojky,díky za info i za podporu,je to nervák,sama víš........

cilkaa
15. srp 2012

@kcvrcekz no tak to vybal, ne?! dělala sis test ráno? Nebo kdy? Povídej, všechny se na to tady těšíme 😵

@bublenudle já bych to nevzdávala... pojď do té diskuse o vícerém IVF, jak jsi se tam ukázala, tam jsou na tom některé i hůř ☹ A jedou dál, miminka chtějí všechny... No uvidíš... třeba ta pauza pomůže a pak zase chytíš nový dech..

mikula77
15. srp 2012

@cilkaa Kde je prosím ta diskuze o vícerém IVF,možná hledám špatně,ale nenacházím.Díííky.

cilkaa
15. srp 2012

@mikula77 to je na e-miminu a jmenuje se to Čeká nás 3, 4, 5 a...IVF.... jsou tam prima holky, které si už ledasčím prošly...

drndapetka
15. srp 2012

@kcvrcekz fíííííhááááá 😵 😵 😵 😵 😵 těhu bacilky zabraly 😀 ovlivnit to může jen Pregnyl nic víc, takže jsi jasná 😉 šetři se a ukaž nám obrázek, co Ti namalovala Sněhulka 🙂 jupííííí, tady se to rozjíždíííí...to bude jarních miminek 🙂 🙂

drndapetka
15. srp 2012

Holky, tak zítra jdu do první těhu poradny, jsem zvědavá jestli dostanu už těhu průkajdu 😕 Trošku se bojím, dnes jsem se hodně stresovala a brečela jen tak že se mi chtělo, tak snad je prcoušek v pořádku.....držte pěstičky 🙂