Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

cilkaa
16. srp 2012

@kcvrcekz jj, to bude už jednoznačné v to pondělí. ten RF test si nech až pak za dýl, až budeš mít Mamatest úplně silenej a nebudeš vědět co dál... já si ho udělala až včera ten z Reprofitu a byl krásnej 🙂

kcvrcekz
16. srp 2012

@olousek35 děkuji mám jen jedno🙂.

kcvrcekz
16. srp 2012

@cilkaa moooc děkuji i za rady, jsem s toho ještě nervózni🙂

bellka
16. srp 2012

všem krááásnýýý a sluníííčkovýýý den, ale hlavně @kcvrcekz a jííí patří obrovitááánskááá, i když zatím tichounkááá, gratulacééé 😵 jsem dojatááá a držím vše co mááám, božínku, to jsou tlustice a takhle brzy 😉 mě na krev vůbec neposílali, to já jsem si nechala zjistit HCG, když už jsem letěla zkontrolovat štítku 🙂
Hodně štěstííí i všem ostatnííím a velká zdravice k tomu a hubánka mrňouskům 😵 😵 😵

kcvrcekz
16. srp 2012

@bellka Děkuji mooooc🙂

bublenudle
16. srp 2012

@1miska Ahojky,jsi hodna...ja darovane vajicka nechci..ted chci mit pokoj...za 2 roky7xIVF,ket a prirozene mimodelozni tehu...no docela toho bylo dost 😔

bublenudle
16. srp 2012

@sikulik Ahojky berusko,jsem moc rada,ze tak pekne pokracujes...ja uz jsem unavena,bylo toho za 2 roky moc,sla jsem na to asi rychle,ale nebyl cas cekat...rekla jsem mimi do 40ti ☹ no a to bude na podzim...7IVF,Ket a mimodelozni tehu prirozeni myslim staci...chci se uz v zivote orientovat na jine veci,ne jen stimulky,cekani na // a stress..ale koukam na Vas,jak tu pokracujete!!! 😉

mikula77
16. srp 2012

@bublenudle Ahojky,dovoluji si napsat Ti takto soukromě,doufám že se nebudeš zlobit.
Nějak sme tady spolu prohodily semtam pár slůvek,jistě si vzpomínáš že mám za sebou o 1 pokus více než Ty.Ten poslední skončil velmi smutným potratem v 17tém týdnu.Už to bude půl roku a nemůžu se vzpamatovat a myslím,že se z toho nevzpamatuju nikdy.I přes tu hrůzu sme se tady malinko "hecovali",že to přece nevzdáme a nejradši sem chtěla pokračovat hned a bojovat jako lev.
Tento týden jsem měla konzultaci,moc sem se těšila že už se zase bude něco dít a pokračujem a ejhle,špatná zpráva,po té zatracené revizi nevypadá děloha pořád jak by měla,takže zase další měsíc-dva čekat co se bude dít........bude-li se ještě něco dít............
Proč Ti vlastně píšu,chci Ti říct,že skutečně chápu co cítíš,já po této kontrole z RF odcházela neskutečně zdeptaná,nemám na nic náladu,vše na mě padlo a vůbec se mi nechce pokračovat,je to pocit absolutního zoufalství a smutku z nespravedlnosti.Asi mě to zase doufám přejde,budou-li na příští kontrole lepší zprávy,a zase budu bojovat.Ale myslím že mě osobně požene ještě do dalších pokusů fakt,že už sem těhotná byla a ta možnost že by to ještě mohlo vyjít JE.
Takže se opakuju,fakt vím co cítíš a že chceš mít klid,mě je o 5 let méně než Tobě a tak nějak sem si nastavila že do 38 budu-li mít tu sílu to budu pokoušet,už teď můžu říci že sem udělala maximu,na darované vajíčko se taky necítím,ale nevylučuju to do budoucna..........v mém případě je to především otázka peněz,ne etiky 😝 😝
Napsala sem Ti soukromě,protože nemá cenu Tě nějak v diskuzi podporovat,jen Ty sama nejlíp víš,jak to cítíš a kde je ta Tvoje hranice,a jaký je Tvůj smysl v dalším životě a vše je jen Tvoje věc,a skutečně to může pochopit jen ten,kdo si toho prožil tolik co my.A to že někomu se zadařilo po desátém pokusu neznamená,že to druhému dodá sílu a motivaci,každý sme jiný,včetně prahu bolesti.
Takže mi dovol popřát Ti jen vše dobré,a kdyby jsi se náhodou rozhodla ještě to zkusit,tak hodně štěstí 😀 ,ráda bych se s Tebou potkala nejlépe v porodnici s obrovským břichem............

aidule
16. srp 2012

@bublenudle Natali děkuje za gratulaci od tety a tak do větru ti poslala pusinku 😉 .Pro radost do všech příští dnů, které tě čekají. Myslím, že je dobře, že sis to takhle dokázala srovnat a je opravdu jen a jen tvá věc, zda pokračovat či nikoliv. Děti jsou sice požehnáním života, ale určitě nejsou jeho jediným smyslem!!! Sama nejlépe víš, jak a co cítíš a já ti přeji, abys tuhle sílu a hlavně víru v sebe jen a jen v dobrém smyslu posilovala a rozšiřovala. Život nabízí spoustu krásného a já ti toho nejlepšího přeji co možná nejvíce! Jsi statečná a hlavně rozumná ženská, která ví, kde je její místo a to , myslím,také není úplně málo 😉 🙂! Takže vzhůru do života, je krásný a patří jen tobě 🙂 🙂 🙂. Občas se ozvi, aŤ víme, zda jsi v pořádku, prosím!!! 😉

cilkaa
17. srp 2012

AHoj holky, tak je to tady!!!!!
Ultrazvuk za mnou a jsou tam opravdu oba broučci!!!!! Jsem strašně šťastná 😵

evikj33
17. srp 2012

@cilkaa No hurá už v tom nejsem sama ,já mam uplně husinu 😀 Mooooc gratuluju,jen tak dál

cilkaa
17. srp 2012

@evikj33 děkuji, jsem z toho vedle 😀

Fotečka... miminka jsou ty dvě čmouhy uprostřed 😀

evikj33
17. srp 2012

@cilkaa Evíku ja byla taky paf,myslela jsem že budu bulet jak želva,jen mně to bylo blbe před plnou čekárnou.Pak jsem byla pár dnu jak mimon uplně roztěkaná,jak byla další kontrola a tukala srdíčka už jsem se usmívala,ale obavy jsou pořád,už kapku menší,ale jsou ted se blíží velky UTZ ve 20ttTak z toho mám ještě bobky,pak už to snad bude lepší.Navíc už prdelky občas během dne postřehnu jek se zavrní je to o dost lepší. 😉

cilkaa
17. srp 2012

@evikj33 no jasně, já tomu začnu věřit až po srdíčkách... a pak bude strach až do konce, ale to by bylo asi i s jedním...
Na ten velkej ultrazvuk budu držet palečky, až já budu v 16. týdnu, tak ty možná už budeš rodit 😵

fretecka
17. srp 2012

@cilkaa jéééé velká gratulace,at vše pokračuje na jedničku

kcvrcekz
17. srp 2012

@cilkaa huuuustý takže dvojčátka🙂. Mazec🙂. Nádhera🙂. Jsem ráda, že je vše ok🙂.

Holky já mám dneska migrénu jak něco. Kusika jsem citrón a paralen a je to lepší, ale hnus fialovej teda☹.

cilkaa
17. srp 2012

Holky, děkuji...
@kcvrcekz musíš pít hodně vody a čerstvý vzduch hlavně..

drndapetka
17. srp 2012

@kcvrcekz beruško, já nikdy na bolest hlavy netrpěla a teď v těhu trpím ☹ pomáhá mi hodně pít, procházky a nebo se z toho vyspat. Do teďka jsem to vydržela bez léků, ale bylo to masakr. Je to taky možná tím, že v těhu se zvyšuje tělesná teplota, já mívala zvýšenou i na 37,4 ..... a taky je to samozřejmě tím počasím, jak se pořád střídá 😠

drndapetka
17. srp 2012

@cilkaa paráda, že jsou miminka na svém místě 😵 ale nic jiného jsem ani nečekala podle toho vysokého hcg 😀 😀 za 10 dní budu mačkat pěstičky s mimísem na srdíčka a to si piš, že budou 😉

bobulinka74
17. srp 2012

@cilkaa jé to je nádhera 😵 😵 😵 Moc gratuluju!! 🙂

cilkaa
17. srp 2012

@drndapetka děkuji. Říkal Marcel, že by to byl průser, kdyby na utz byl jen jeden (to by zase ukazovalo na druhého jinde), takže zatím vše OK. Ale chytla jsem stiha, abych to jedno nepotratila... Snad se mě všechny nešvary vyhnou, už jsem si je přece vybrala...

drndapetka
17. srp 2012

@cilkaa no bohužel se může stát, že to jedno zanikne, těch prvních 12.týdnů je pro dvojčátka více rizikový, ale to zvládnete 😉

drndapetka
17. srp 2012

@cilkaa navíc....teď je tak dobrá těhu vlna bezproblémová, že prostě to musí vyjít a oba prcky budeš držet až do 9tého měsíce v bříšku 🙂

bublenudle
17. srp 2012

@mikula77 Ahojky,dekuji ti za pekne pismenka...kdo tim neprojde,nepochopi....vim,ze jsou holky ktere meli vic pokusu nez ja,ale treba behem vice let..ja to vse stihla behem 2 let,a to jsem jeste musela mit po revizi ohledne toho mimodelozniho mekolik mesicu pauzu..bylo to vse moc rychle,a 15 embryek v sobe a nic..za ty 2 roky jsem se uplne zmenila,jak psychicky tak fyzicky...hlavne ten stress furt,uz chci mit proste klid...mam sveho milovaneho Gina,je to 3lety Yorksirek,beru ho jako sve mimi..vim moc dobre ,ze mi dite nikdy nenahradi,ale taky si myslim,ze se da pekne zit i bez deti,pokud si to clovek vse srovna v hlave...vim,ze jsem vyzkousela vse,od drahych prasku z USA nebo Slovenska,pres akupunktury,meditace,bylinkove caje,atd...platila si vse co slo a nic..takze asi to ma svuj duvod vse...preji ti moooc moc stesti,a pokud zase pujdes na dalsi pokus,tak at je to ten pravy,vim ze bolest po revizi je velka,ja kdyz mela zakaz par mesicu IVFka,jelikoz me v Repromede totalne odrovnali vysokejma davkama hormonu,a pak zjistila,ze jsem v 7 tydnu,sama otehotnela,i kdyz mi doktori rekli,ze sama neotehotnim,tak se malem zblaznila radosti,tyden jsem chodila jak nejstastnejsi clovek po tehle planete,pak prislo oznameni,,je to mimodelozni tehu,,tak mi to v usich zni jeste dnes...na datum 28.3.2011 nikdy nezapomenu,den me revize...no a pak uz sem si vzdy jen pocitala kolik by miminku ted bylo uz..proste abych to zkratila,na srdci si kazdy neseme nejake trhliny,ktere se nikdy neuzdravi,tak te uplne chapu..takze jeste jednou,mej se krasne a urco se ozvi,budu moc rada... 🙂

bublenudle
17. srp 2012

@aidule Ahoj berusko,dekuji,jsi zlaticko,ale to ty vis 🙂 🙂 ja sem za Vama budu urco chodit,obcas si poctu,co se deje...mej se krasne a preji jen opravdu to Nej a Nejlepsi !!! 🙂 🙂 🙂 🙂 a hodne stesti 🙂 🙂

bublenudle
17. srp 2012

@cilkaa Zlato,velka gratulace !!!! at je vse jak ma byt a drzite 3v1 celych 9 mesicu !!!!!! 😵 😵 😵 😵

sikulik
17. srp 2012

@cilkaa já jsem si to myslela a nespletla se, supeeeeeeer, dvojčátka jak sis přála, tak teď věř tomu, že vydrží obě až do zdárného porodu 😉

kacatka
17. srp 2012

@bublenudle Ahoj, Tvoje slova se čtou fakt těžko, kromě těch pozitivních testíků a ultrazvuků taky, je tohle odvrácená tvář nemoci zvané "neplodnost" ☹ Neznám Tvůj příběh, ale naprosto respektuji Tvé rozhodnutí přestat s ničením svého zdraví. Každý má v životě něco, co mu přinese štěstí a na Tebe jistě Taky někde čeká. Ať se rozhodneš do budoucna jakkoli, držím palce 🙂 moje kamarádka udělala STOP po 3 pokusech IVF a 10 letém snažení se o miminko. Za tu dobu díky lékům, stresu apod. přibrala okolo 15kg, s manželem učinili rozhodnutí, které není jednoduché, adoptovali si 8měsíční holčičku, teď mám skoro 3roky, je to krásná princezna, nepoznala bys, že není jejich. Jsou teď hrozně šťaštní a žijou pro ni 😉 O IVF už vůbec nemluví, říká, že tohle je osud a s ním se má žít!!!!!!!Tak ať je tento příběh i Tobě aspoň částečnou útěchou 🙂

lenka27
17. srp 2012

@bublenudle jo tak mě datum 28.3.taky bude vždy znít v hlavě, měla jsem v té době a to dokonce 2x mimoděložní těhu, jedno před Adámkem druhý po něm, začínám věřit, že je to zakleté datum, vím jak to citíš, z toho prvního jsem se vzpamatovávala dlouho, člověk po tom všem přirozeně otěhotní a pak taková rána po těšení. Drž se a věř, že bude líp a možná dopadne vše lépe než si myslíš

cilkaa
17. srp 2012

@drndapetka jj, pokud příroda rozhodne, tak ať rozhodně sama... aby třeba to druhé zaniklo... ale hlavně aby nebyly nějaké zákroky, nebo strašné krvácení a ohrožení druhého plodu, už nechci žádné nervíky.
Pokud má být jen jedno, tak aby to proběhlo hladce... takže tak jsem to myslela, uvědomuji si, že je to rizikové..

holky, děkuji za gratulace, budu Vás informovat...