Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

tarikovci
6. pro 2012

ahoj holky, myslíte, že je normální, že jsem týden po píchnutí Otrivelle neměla pozitivní těhotenský test? dělala jsem si ho čistě ze zvědavosti, možná proto, že jsem poprvé v životě chtěla vidět na testu dvě čárky a ono nic ☹

kcvrcekz
6. pro 2012

Holky co už jste těhotné nebo maminky. Kdy jste šly do RF poděkovat nebo tak? Byly jste tam vůbec? Pořád nevím kdy tam jít... Díky

@tarikovci to je brzo myslím... Ještě počkej.

saminka
6. pro 2012

@kcvrcekz my tam byli pul rok po narozeni prvni dcerky 😉 podekovat dr.stepanovi a dostali bonbonieru a irskou Whiskey 😉

tarikovci
6. pro 2012

@kcvrcekz chapu, ze na zjisteni tehotenstvi je to brzy, me slo ale o to, ze tady holky psaly, ze po injekci mely pozitivni testy, tak me prislo divny, ze me by se po ni hladina hcg nezvysila

lenajsek
6. pro 2012

Ahoj holky, tak dnešní NT screening dopadl dobře, jak UZ tak krev, sice mám trošku vyšší riziko na DS a jiné než u prvního těhotenství, ale je vše v pořádku, tak jsu moc ráda... byla jsem u Vlašína, tak to bylo moc fajn.
A říkal, že se máme spíš připravit na brášku, tak uvidíme, jestli mu to vyjde... 🙂

Pěknou dobrou noc všem!

@kcvrcekz Já jsem tam byla až tak v druhé polovině těhotenství a pak s mimčem, taky se tam chystám, až budu mít trošku bříško...

jantarka
7. pro 2012

Ahoj holky 🙂
@lenajsek gratuluju k výsledkům i k pindíkovi. Nám potvrdil holčičku 😉
@kcvrcekz my jsme bili když měl malý půl ročku a teď před stimulkou tam byl s náma, tak Kouďákovi trošku přerovnal ordinaci 😀
@tarikovci na // je brzy 😉

kcvrcekz
7. pro 2012

Holky díky za info..🙂 Jinak v pondělí jdeme na velký UTZ a snad nám potvrdí pindíka..🙂

bobulinka74
7. pro 2012

@tarikovci ahoj, možná už je z těla pryč, u každého to je jinak.

sikulik
8. pro 2012

@ivcacig ahojky, drž se, jednou jsem se taky cítila dost na dně (nesouviselo to s otěhotněním), Lexauriny mi taky moc nezabíraly. Co takhle se na všechno teď hned vykašlat a odjet na nějakou last minut dovču někam do tepla nebo na hory? Prostě se sbalit a vypadnout aspoň na 10 dní? Mně tohle strašně pomáhalo. A když se pak vrátíš vidíš věci trochu z jiného úhlu, jsi aspoň trochu nad věcí. Jeď buď sama nebo s přítelem a tomu řekni, ať se nediví ani tomu když o ničem nebudeš chtít mluvit, ani tomu když to budeš pořád rozebírat, ať se obrní trpělivostí na těch pár dní a tobě to jistě pomůže. Hlavně nespadni do velkého psychického zhroucení, z toho se pak hodně dlouho a těžko dostává a stojí to spoustu sil. A ty budeš potřebovat na to další vydařené a úspěšné těhotenství!!! Co když budeš pořád blinkat a nebudeš moc jíst? 🙂, to chce taky síly 🙂. Už se ničeho neboj, je to za tebou, teď jen naber hooooodně sil a pak budeš mít i chuť do toho zase jít 🙂. Posílám pohlazení, zvládneš to, holka!!!

sikulik
8. pro 2012

@haaappy ahojky, taky jsem si říkala že na Kate a Williama to musel být od svatby obrovský psychický tlak, kdy ji každý koukal na bříško a všechny časopisy světa řešily, jestli je těhotná nebo ne. A to na ni jistě tlačila i rodina, že všechny ženy před ní v královské linii čekaly nebo porodily dítě vždy do roka od svatby a oni stále nic. A to neznáme jejich zdravotní problémy.

sikulik
8. pro 2012

JInak všechny moc zdravím a držím pěstičky všem v jejich dalším boji a těm, co se už zadařilo, ať vám vyjdou všechny testy a uzv na jedničku s hvězdičkou. My už jsme ve 33tt, bříško pořádné, holčička kope ostošest 🙂, a mně se dost špatně spí, takže téměř každou noc čumákuju do stropu. Teď jsem ještě k tomu nachlazená, takže ucpanej nos, k tomu pálení žáhy, mám pořád žízeň a tak čtyřikrát za noc běžím čůrat 🙂, no samý těhotenský srandičky 🙂. Tak se držte, a já zas někdy nakuknu......

sikulik
8. pro 2012

@bublenudle ahojky, jakpak se daří? Co předvánoční přípravy? Anebo jsi vyrazila na hory? 🙂

bublenudle
8. pro 2012

@sikulik Ahoooj zlatičko,tak sem nakukuji a ejhle,píšeš mi....jsem moc rada,ze je u vas vse v poradku....ja ted hodne pracuji a cestuji.... už jsem si vse srovnala,takze se zase těšim ze života a jsem za to moc rada!!!!!!! da se žit i krasne bez miminka,teda já...na Vanoce a až do 6.1 jsem si vzala volno,takze budu zase po 2 letech krasne odpocivat,cpat se cukrovim a koukat na pohadky...vždy jsem chodila na IVFka,takze bud to nevyslo a byl stress a nebo sem se chystala a byl stress..a tento rok už Vanocni pohoda...zlaticko,preji Ti moc moc štesticka ,hlavne zdravicka,pusinku na briško a dej mi vedet jak se mate,budu moc rada..obcas sem kouknu...ale uz sem chodi malo starych holek,tak neni co psat..paaa zdravim 😵

kacatka
10. pro 2012

Zdravím všechny! Po dnešním ultrazvuku - 6tt a pozitivní srdeční akce 🙂 🙂 🙂 Přeji všem krásný adventní čas 🙂

drndapetka
10. pro 2012

@kacatka takový krásný vánoční dáreček - gratuluji! 😵

kcvrcekz
10. pro 2012

@bublenudle AHojky broučku, jsem ráda, že už jsi v pohodě a užiješ si konečně klidné Vánoce...A víš co zázraky se dějí o Vánocích.🙂. Pořád na tebe myslím. Měj se krásně...

lenajsek
10. pro 2012

@kacatka Jéé, to je paráda, moc gratuluji, jen tak dál!!!! 😉 Opravdu krásný dáreček k vánocům 😉

@kcvrcekz Utekilo to, už jseš v polovině... mazec! Tak držím palce na velký UZ, ale určitě bude vše v pořádku!

Holky, já teď už nějak nestíhám, hodně se věnuju malýmu, ten taky neustále poslední týdny vyžaduje pozornost a je furt u mě, sám si už pěkně hrál, ale teď se mu nějak asi nechce, tak jsme spolu, sem tam něco peču, trochu uklízím, jezdíme do Brna na různé terapie nebo kontrolu, tak je pořád co dělat, však to znáte...
Všem přeji pohodový předvánoční čas a hodně štěstí všem!!!!!

lenajsek
10. pro 2012

@tarikovci Jak jsi na tom s testíkama, našla jsi //? Držím palce!

kcvrcekz
10. pro 2012

@lenajsek Ahojky děkuji dnes máme velký UTZ za sebou a vše je v pořádku, čekáme zdravého kluka..🙂 Je nádhernej..🙂

fretecka
11. pro 2012

Přeji všem těhulkám a snažilkám hodně štěstíčka a klidné prožití vánočních svátků.Zázraky se dějí ne jen o Vánocích 🙂

bublenudle
12. pro 2012

@kcvrcekz ahoj zlatičko, zdravím té.. Jsem moooc rada, ze je vse v pořádku..taky moc na tebe myslím a moc se těším až posles fotku miminka 😉 beruško přeji ti krasne Vánoce hlavně hodně zdravi a štěstí...

carlik
13. pro 2012

@bublenudle jé, dneska jsem si na tebe vzpomněla, co děláš, co další pokus atd. a ty zrovna jsi tady...Přálabych ti moc aby jsi se dočkala i ty toho štěstíčka, ale třeba letos nebyl ten správný čas a zrovinka ten nový rok bude! Ještě to nevzdávej a pokud ano, tak se snaž užívat života naplno a moc se netrápit. Jinak přeji krásné Vánoce a šťastný nový rok,kdybych se tu už do konce roku neukázala 😉 Kristýnka mi zaplňuje veškerý můj čas, už je to prostě velká holka, staví se ke všemu,na nočníček chodí a za měsíc má rok, šíleně to letí...

bublenudle
14. pro 2012

@carlik ahooojky no to je velka princezna už.. Jsem rada ze se vám daří.. Ja už jsem vse uzavřela a konečně si začínám užívat zivota .. Přeji ti Krasne Vánoce a hlavně hodne zdravi a štěstí do Nového roku.. Měj se krasne a jsem rada ze ses ozvala 🙂

novas
15. pro 2012

@bublenudle ahojky,promin,že lezu do vaší debaty,ale chápu,že už jsi to vzdala,ale co takhle si adoptovat miminko.Není na tom nic špatnýho.Doufam,že se nezlobíš.Preji pěkný den 🙂

carlik
15. pro 2012

@bublenudle jo, jo,co takhle adoptovat, nebo i možnost co jsem využila já DV 🙂 Když tak mi napiš do IP jestli chceš ještě nějakou informaci o tom. měj se

misha83
15. pro 2012

Ahoj holky, tak se hlasim po nějaké době... V březnu nás čeká další pokus a rozhodli jsme se ji pro DV. Moc v to doufám a těším se.

kcvrcekz
16. pro 2012

@bublenudle Tobě taky přeji krásné Vánoce a hlavně ať jsou klidné..🙂

Jinak všem holky krásné Vánoce ..🙂 a všem co se snaží v novém roce prcky v bříšku. Věřím, že budou Reprofit to prostě umí..🙂

tarikovci
17. pro 2012

@lenajsek Ahojky, nenašla, dorazila MS ☹

haaappy
17. pro 2012

@misha83 Ahojda, my taky půjdem v březnu do minimálky, tak můžem bojovat spoluuuu 😵

Jinak všem přeji krásné svátky! Přesně za týden je tu Ježura 😀

lenajsek
17. pro 2012

@tarikovci Tak to mě moc mrzí... snad bude příští rok úspěšnějsí, moc držím palce!!!

@kcvrcekz Moc gratuluji ke zdravému chlapečkovi, super!!! 😉

Jinak doufám, že se máte tak nějak v rámci možností dobře a opatrujete se... Já ještě nakouknu do Vánoc, pááá