Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bellka
17. led 2012

krásný den všééém maminkám s prďolkama, těhulinkám s pupíčkama a samozřejmě stimulantkám a snažilečkááám 😵 😵 😵
@carlik gratulace velikááá a Kristýýýnkooo, vítej na světěěě a přejeme Ti do života jen to nejlepšííí a hlavně hodně zdravíčka a spoustu radostí a štěstíčka celé rodincééé 😵 😵 😵 nádherááá, jsem dojatááá 😵
@olousek35 jsi na řadě, broučku, moooc na Tebe myslíme 🙂
@saminka máte se krásně a suprově to zvládáte, holčičky jsou šikovné a nádherné 🙂
Všechny moooc zdravíme a posíláme hubánka 🙂 🙂 🙂

lenka27
17. led 2012

@carlik gratuluji k dcerušce, přeji ať je zdravá a ať Vám dělá jenom radost. Užívejte každou minutku a na to přebalování stačí praxe 🙂 🙂

carlik
17. led 2012

Tady ještě nějaká fotečka z porodnice

aidule
17. led 2012

@carlik Gratulujeme ke krásné princezničce a přejeme oběma pevné zdraví a spoustu lásky, pohody a trpělivosti 😉 🙂 !!!

katem
17. led 2012

@carlik Gratuluji!!! MOC A MOC TI TO PREJI!!! je to uzasne 😉 Jsi super maminka.... tak hlavne hodne zdravicka a stesticka!! Moc Vam to slusi holky!
Preji VSE NEJ NEJ NEJ!!!

safarikovap
17. led 2012

@carlik Ženo, ooooooobrovská gratulace 😵 😵 😵 Hrozně vám to oběma sluší 😵 😵 😵 Tak hlavně to zdravíčko - oběma 😉

olousek35
17. led 2012

@carlik Tak už to máš za sebou. Malá je na světě. Moc blahopřeju a přeji hodně štěstíčka a pohody v novém životě. P.S. a já se teda začínám bát.

cilkaa
17. led 2012

@carlik moc gratuluji k malé. Porod proběhl dobře, to je super 😵

HOLKY, dnes 10 DC jsem byla na UTZ a mám dva folíky 16 a 18 mm. Byl tam Kozumplík, nic moc tedy (bohužel nikdo jinej nemohl, grrr).
Každopádně mě chtěl na IUI hnát už zítra a to tedy budou mít folíky jen 20 a 18, mně se to zdálo brzo, tak jsme se nakonec domluvili na čtvrtek, to budou už 20 a 22. Pregnyl si píchnu tedy zítra (středa) ráno.
Holky, také se Vám to zdálo zítra brzo, nebo ne?

saminka
17. led 2012

@carlik moooc vam gratulujeme ke krasne holcicce Kristynce, prejeme ji jen to nej do zivota !!! a zadne strachy s prebalovanim, za chvili to zvladnes za par sekund a kdekoliv kdyz bude potreba!!!!uzivejte si to holky a na fotkach vam to moc slusi!!!

saminka
17. led 2012

@bellka moc dekujem Belli, vy mate teda super sikulinka Simonka, uz se mu nechce lozit ale spis chodit co?? no moc sikovny je!!!!!

saminka
17. led 2012

@cilkaa no ja mela tri IUI a urco nikdy ne tak brzy jak by te chtel poslat pan doktor, to je fakt zvlastni, ze mu to nepripadalo moc brzo???

lenka27
17. led 2012

@olousek35 neboj to zvládneš, a za to přijde ta nejkrásnější odměna 😉

katem
17. led 2012

Ahoj holcicky moje zlate... dlouho jsem tu nebyla, ale opravdu jsem se snazila skoro vse docist 😉 🙂
CHtela jsem vam jen rici, ze moje miminka uz me zacali "bublinkovat" v brisku!! - citim je!! je to BOMBA xxx
Mejte se krasne vsechny a vsem hodne stesticka!!!

safarikovap
17. led 2012

@cilkaa Taky si myslím, že si dobře udělala a odložila to o ten den 😕 Myslím na Tebe, brouku 😉
@katem To musí být nádhernej pocit, Katy 😵

Asi se nemusím ptát, kdo je teď po carlikovi na řadě, že @olousek35 🙂 Jáj, letos budou mít v Reprofitu dětí... 😵

katem
17. led 2012

@safarikovap je to velice nadherny, jedinecny a zajimavy pocit 😉 uvidis.. ale manza to jeste neciti, je to jeste celkem jemne, takze ty prvni bublinky v brisku jsou JEN A JEN PRO TEBE!!
Jo jo @olousek je ma rade.. to bude nadilka letos.. pry se letos ma narodit hodne a hodne deti.. i paani v lekarne rikala, ze tam prodava jen tehotenske vitaminy!
No a v novinach jsem cetla ze "Husakovi" eti budou mit tento rok deti 😉

katapola
17. led 2012

Ahoj holky, byla jsem včera na punkci a musím pochválit dr. Vitouškovou, byla na mě strašně hodná a příjemná, ačkoli normálně chodím k Machačovi v Olomouci.

bucho
17. led 2012

ahoj Katapolo.Já byla taky včera na punkci v Brně-taky u Vitoškové a taky jinak docházím k Macháčovi do Olomouce.Neviděly jsme se?Já jsem ta blondýna co jí tak jela pusa po té narkoze-děs!!Jinak odebrány 3 zralé vajíčka a oplodnily se dvě-zítra budu zase volat...

meggar
17. led 2012

@1miska Tak to jsi se mohla klidně zeptat, jestli to nejsem já 😉 Svět je docela malej. Jinak jsem to já byla. A ty pracuješ na gyndě, nebo na JIP u dětí? Klidně písni do IP.
Jinak holky já zdravím. Po 8 dnech v porodnici jsme s malou konečně doma. Porod proběhl kvůli neočekávaným komplikacím akutním císařem. Víc se o tom zatím rozepisovat nechci. Malá je naprosto nádherná a hodná a vynahrazuje nám oběma docela hnusnej příchod na svět. Je to strašně spokojený miminko. A na to, že jsem nechtěla jít rodit do Brna, tak jsem Bohunické nemocnici a všem, co se o nás starali hrozně vděčná, že nám malou zachránili.

saminka
17. led 2012

@meggar gratuluji k Marketce a je mi lito ze jste meli komplikace

olousek35
17. led 2012

@meggar vítej, už jsme o tebe měli strach. Hlavně že jsi v pořádku a malé přeji vše nej do nového života. Určo Ti vše vynahradí. 😉 😉 😉

safarikovap
18. led 2012

@meggar Další obrovská gratulace 😉 Jak píše Olča, už jsme měli strach...Markétce všechno nejlepší do nového života...hlavně to zdravíčko 😔 😉
@katapola @bucho Vitoušková je hrozně fajn 😉 Ať se vám holky zadaří 😉

katapola
18. led 2012

@bucho Je možné že jsme se tam viděly, na pokoji jsem však byla s holčinou co nebyla z Olomouce, tak nevím.
@safarikovap Děkuji za přání.

meggar
18. led 2012

Děkujeme za gratulace. 😀 Jste hodný holky, že jste měly strach. Ani si nedovedete představit, jakej já, když mě chystali na sál ☹ Ale všechno zlý je za nama a teď už bude jen dobře.
@olousek35 Císaře se neboj, ani anestezie.Kdybych si mohla vybrat, šla bych jen do epidurálu, bohužel jsem na výběr nemohla mít, ale i ta celková není hrozná. Jo a jizva už mě skoro není vidět 😉

bublenudle
18. led 2012

@meggar Ahoj mamko,obrovská gratulace k Marketce...at je princezna zdrava a hodně štěsti na tomhle světě přeji 😉

bublenudle
18. led 2012

@carlik Veeelká gratulace ke Kristýnce....at je zdravoučka a děla vam jen radost...to je krása kolik je už Reprofitáček malinkých....mějte se krásně 😉

meggar
18. led 2012

@carlik Teď teprve pomalu dočítám a moc moc moc gratuluju ke Kristýnce. Nakonec jsem ale na pořadí nečekala, jestli to nevadí a o dva dny jsme vás předběhly 😀

1miska
18. led 2012

tak jsem byla dnes na kontrole a domluvě co dál - chodímnormálně k Vitouškové, ale dnes jsem byla u Štelcla, holky já vám nevím - mě přišel takovej - nevím jak to napsat. Kdo je znáte oba, tak víte, Vitoušková mluví pomalu, klidně, takový sluníčko - on to na mě všechno vychrlil, hrozně suveréně, že jsem mu jen všechno odkývala, slovník taky neměl zrovna vybíravej - nestěžuji ji, měl zas jiný pohled, jen mě to celkem dostalo 🙂

safarikovap
18. led 2012

@1miska Možná, kdybys chodila ke Štelclovi od začátku, tak Ti to jeho "vystupování a laškování" ani tak nepřijde 🙂 Každopádně - taky chodím k Vitouškové a ze Štelcla jsem byla taky trošku divoká 😒 A na čem jste se teda dohodly?
@meggar Teď už bude jenom dobře...musí...hlavně, žes to zvládla 😉

carlik
18. led 2012

@meggar nevadí, nevadí,my máme zase krásný datum narozenin 11. 1. 🙂 taky přeji vše NEJ do života malé Markétce a ať už je všechno fajn jako u nás...já mám prostě zlatíčko, co nezlobí a jen spinká a papá, občas se i pěkně usměje...a máme dneska týden 🙂

1miska
18. led 2012

@safarikovap no mám právě pocit, že jsem se dohodli na něčem co jsem ani nechtěla, ale nějak mě "ukecal" napsal dg. sterilita idiopatic. - takže závěr z toho IUI dlouhodobě, ještě cca 4 IUI, v případě neúspěchu na podzim 1. IVF. A snížil mi dávly clostilbegytu, mívala jsem s dávkováním 1-0-1 a z toho cca 6 folikulů kolem 20 mm, tak mi napsal jen 1-0-0, že je tech folikulu na IUI až moc.... tak nevím no...