Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

meggar
17. zář 2011

@carlik Ahoj, já beru na to tvrdnutí břicha 6tbl Magnezia denně. Tvrdnutí břicha mě z 95% přešlo, ale do nohou chytám křeče už 3 noc. Takže je to normální. Já mám dispozice ke křečákům v rodině, takže to už nijak neřeším. Hlavní je, že mě přestalo tvrdnout břicho.

katem
17. zář 2011

@meggar ahoj,
no mame dva knirace, male.... je s nimi porad zabava... jsou celkem odlisni povahove a je mezi nimi 9mesicu rozdil. Jsou to nase zlaticka 😉

katem
17. zář 2011

@olousek35 no to jsi dobra, ze to takhle vse zvladas. Hodne stesti. Budete mit chytre dide, kdyz takhle hezky uz s tebou studuje od malicka! 😉

katem
17. zář 2011

@bublenudle no to je super!!!! - jsem velice rada, ze ti to tak hezky roste!!! - nadhera

saminka
17. zář 2011

@carlik ahojky me taky chytaji krece do lytek,nastesti az ted!doktor rikal ze calcium je na to dobre,nejlepe sumive,ja mam roztok ale i presto se to stava,tak je to v tehu caste☹a tak neprijemne:(ja vzdy vyskocim z postele a snazim se nohu natahnout, ale i tak me noha boli cely den☹
@meggar tak super ze ti magnezko zabralo a bricho uz tak netvrdne 😉
@olousek35 holka tak je mi te lito jak se to vse na tebe sesypalo,tak ted se musis pekne vylecit v teple😉at leky rychle zaberou.ja mela silny zanet str.ucha zrovna pri prvnim ivf a bolest to byla silena nez zabrala antibiotika😖
vsechny zdravime !

carlik
17. zář 2011

@saminka tak to jsem ráda, že ty křeče nemám sama,hned jsem klidnější...a já teda když mě to chytne, tak se snažím tu nohu co nejvíc propnout, ale málem mi tečou slzy ☹ Zkusím zvýšit to magnesko,beru jen 2 tbl. denně. A ty už jsi 33. tt??? Ty brďo, o 10 týdnů dál než já a za pár týdnů už se dočkáte mimča 😉
@katem teda to jsou krásný chlupatý skoro dvojčátka 🙂 Teď aby se povedly ty miminkovský a jste krásná rodinka 😉
@meggar tak to je hlavní, že bříško netvrdne. Ale věřím, že ty křeče v lýtkách jsou dost nepříjemný už 3. den za sebou 😒

bublenudle
17. zář 2011

Holky tak přidávám i já foto mého miláčka Gina.....moje mimi...

katem
18. zář 2011

@bublenudle jeeee hezky mazilek 😉

carlik
18. zář 2011

@bublenudle koukám, že chlupatejma miláčkama se nám to tu hemží 🙂 Já mám perskýho kocourka, ale bohužel fotečku sem nehodím, páč to ještě neumím 😒 Mám nový difitál, tak se teprv seznamuju....
A kde jste vše všechny, vavařujete nedělní oběd? To my ho už snědli 😉

bublenudle
18. zář 2011

@carlik Perskýho kocourka jsme měli jako děti...kouřového,miláček cele rodiny..dožil se 21 let !!!!!!! 🙂

carlik
18. zář 2011

@bublenudle tak to jsi mě táák potěšila..já pořád doufám, že se ten náš dožije 20 🙂 teď mu je 12 a je krémový a kdybys ho teď viděla jak spinká...no prostě miminko 4,5kilový 😉 No snad si zvykne i na to opravdický, ikdyž mu zabereme jeho pokojíček a šoupneme ho do kuchyně 😒

safarikovap
19. zář 2011

Ahoj holky. Budu teď 2-3 dny na služebce v Maďarsku, tak tady nezlobte!!! 😉
@bublenudle @agnes88 Na vás budu samozřejmě myslet 😎

carlik
19. zář 2011

@safarikovap ty brďo, tak ty vezeš mimčo do ciziny jo? Tak buď na sebe opatrná a nevyváděj moc! A žádný "egešegedré" 😉
Já mám dneska odpo první lekci předporodního kurzu s cvičením, tak jsem zvědavá, co se dozvím 😉 Tak přeji pěkný den, ikdyž asi bude pršet 😒

olousek35
19. zář 2011

@safarikovap tak si služebku užij a mimču už vkládej do hlavičky první cizí slovíčka, at je pak chytré.
@carlik pěkné cvičení. Chystáš se rodit přirozeně?

carlik
19. zář 2011

@olousek35 no o přirozeném porodu moc nechci slyšet (zažila jsem jeden šílený teď v únoru), takže doufám, že ukecám dr. na císaře 😉 A co Ty, jak to máš vplánu?

meggar
19. zář 2011

Dobré ránko všem, po prospaném víkendu se nám to tady zas pěkně rozjíždí.
@safarikovap Užij si služebku, ale mimčo opatruj a opatrně.
@bublenudle agnes88, já na vás budu taky samozřejmě myslet a držet palce.
@olousek35 Zdravím spolubojovnici. Jak je? Už tě mimčo kope?

agnes88
19. zář 2011

ahoj holky, tak já se hlásím po dnešním utz. Koukala na mě paní doktorka Vitoušková a byla fakt úžasná, hlavně že mi sdělila ty moje výsledky. Ták tedy na pravém i na levém po jednom vajíčku 18 mm, sliznice 0,8 mm a jeden píchanec po pupku na dozrání. Zítra v poledne iui. Manžel dopadl na spg celkem dobře. Všechny ty čísla si nepamatuju, jen že progresivní pohyb je 4% ale že má abnormal hustotu tak prej když oddělí všechen ten balast tak tam taky může bejt pohyb větší. Ale aby nebylo vše dobrý, tak mi manžel řek že si nemůže vzít volno na zítra. Tak sem mu řekla at si to nějak zařídí, jinak tam beru prvního pěknýho chlapa co potkám. Je možný že ze mě mluví hormony?? 🙂 normálně nejsem taková zteklina 🙂 🙂
@katem pesani sou nádherní a ty fotečky!!! krása, já ti koukala do profilu, paráda 🙂

xpander
19. zář 2011

Ja jsem tam parkrat byla, ale jen na UZ a navrhovali mi odber plodove vody ktery jsem odmitla, sama pani Doktorka z Poradny mi říkala že to je zbytečný. No mám z nich pocit takový že je to jen o tom udělat co nejvíc peněz, docela byli naštvaní že nechci odběr plodovky. Ale fotečku mi udělali pěknou 🙂

olousek35
19. zář 2011

@carlik já jdu císařem. Pokud teda nenarazím na nějakého idiota, který by mě snad nechal rodit normálně. Mám dvakrát operovanou dělohu s myomama, takže jasná indikace.
@meggar já ti ani nevím, jestli něco cítím. Jak si na tom ty? Já spíš prcka nenechám vyspat jak chrmlu. Ale díky antibiotikům je mi už lépe. Akorát mě chytla reakce na Augmentin - průjem - ale už to s žádným doktorem neřeším. Doberu prášky a budu doufat, že je vše ok.
@agnes88 hormony určitě mluví, ale neboj, manža to zvládne a třeba vyjdou i dvojčata. To by byl mazec, co? 😉

agnes88
19. zář 2011

@olousek35 no dvojky teda nechci, ale kdyby jako vyšli tak se nezlobím, představa že to za tři roky budu řešit znova...takhle bych to měla jedním vrzem. Spíš bude mazec jestli iui vyjde.

olousek35
19. zář 2011

@agnes88 i IUI vychází. Najdeš hodně případů. Držím pěsti.

katem
19. zář 2011

@agnes88 tak jsem rada, ze ti to tak hezky vychazi.. to je hezke, pekne folikly a tak hodne stesti zitra!! a hlavne relax a hodne podpory pro manzela, oni to potrebuji o hodne vice nez my 😉.
Diky za komplimenty... no ja si je fotim sama, ta fenka uz je ted rozumejsi, za to ten malej "certik" - to je dabel! 😉
Tak hodne zdaru zitra !!

bublenudle
19. zář 2011

@safarikovap Zlato,měj se krásně a opatruj se...já dnes byla u mé drahé kadeřnice,abych se pak miminkum libila....tak už se těšim na zitra,na vajucha 😵

bublenudle
19. zář 2011

@meggar díky moc,už se těšim na zitra 🙂 🙂

bublenudle
19. zář 2011

@agnes88
@agnes88 Tak super...já jdu zitra 8.30 na vajička.... 😵

meggar
19. zář 2011

@agnes88 No, my sice dvojčata mít budem a budem to mít jedním vrzem, ale za pár let to stejně budem řešit znova 😀 Rádi bysme aspoň 3 děti 😉
Je fajn, že ta stimulace vyšla, že jste to nemuseli stopnout. Držím na zítřek palce.
@olousek35 No já cítím tak 2x,3x za den takový malý ťukanečky, ale jen v sedě a když mě trochu tlačí kalhoty, ale že by to byly regulérní pohyby, tak to zatím ne.

agnes88
19. zář 2011

@katem @bublenudle @meggar @olousek35 je fakt že dvojky sem si přála odmala, ale asi spíš proto že s ségrou sme moc nevycházely, tak aby se děti měli rádi. Vím že to na tom nezáleží...Díky za podporu, dělám z komára velblouda, a su strašně ráda že sem se dostala alespon sem. Dycky mi 14DC řekli, hm nic moc se tam neděje, tak další měsíc zvýšíme dávku....tady nic nezvyšovali ale počkalo se, pohlídalo a uvidíme. Stojím nohama na zemi. A zítra tam jdu v poledne. Mám jít nějak na lačno, nebo tak?? Asi nebude vhodné se před tím naprat, co 🙂

olousek35
19. zář 2011

@agnes88 klidně se naobjedvej. IUI mi sice nedělali, ale předpokládám, že je to stejně jak ET u IVF, takže si tam chvilku poležíš - cca 15 minutek - a jdete domů.

katem
19. zář 2011

@agnes88 no to bude fajn, ja jsem pred IUI nemela jista zadne mlecne vyrobky (syry, mleko, atd)... sestricky mi rekli, ze moc nic tucneho a mlecneho.. tak hodne stesti.. jinak to je opravdu jednoduche jak rika @olousek35, neni to nic jako IVR. TOto je neco podobne jako normalni gyn. vysetreni 😉

aidule
19. zář 2011

@bublenudle Zítra budu moooooc držet, co se dá, aby to byl úspěšný začátek vysněné cesty za uzlíčkem štěstíčka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 😉