Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

holino
14. říj 2011

@drndapetka
no jo no já jsem proti vám všem tady takový ptáče 🙂) celá ta anabaze CAR je našee premiera .....dlouhho jsme se nemohli rozhodnout který car vybrat a jsem ráda že to dopadlo tak jak to dopadlo
jo jinak ještě k tomu ptáčátku .....máme za sebou teprve 2 návštěvy caru takže v podstatě ani nevíme co nás čeká ...ale za to si mooooc věříme a já pevně dofuám že nám to výjde no vím je to hlouposti si myslet že bude stačit 1 IUI a já budu těhulka .....ale nemůžu si pomoct 🙂)) ....jestli to nevýjde tak ten pád bude hoooooodně bolavej to už vím ted .....a kor ještě v čase vánoc no ale což 🙂

holino
14. říj 2011

@lentilkal moooc držím všchny prstíky co doma jsoooou ....dopadne to dobře .....prostě musí

drndapetka
14. říj 2011

@holino to je jasný, já když šla na 1.IVF tak jsem šla do toho plná optimismu a věřila jsem, nevědal jsem, co mě čeká a jen se tím vším "vezla" 🙂 A ono to na poprvé vyšlo, akorát miminku se nerozbušilo srdíčko....ale vyšlo a to už beru jako velký úspěch. Když je člověk pozitivně naleděný, tak určitě to přináší své ovoce🙂
A jak dlouho se s manželem (přítelem) o miminko snažíte? Já už 4 roky, 2x jsem otěhotněla přirozeně, ale nevyšlo to, proto jsme se rozhodli svěřit se do rukou lékařů.
Já po těch dvou nepodařených IVF pokusech potřebuji nutně změnit CAR, vím, že mi to znovu vlije optimismus do žil a bude se mi líp bojovat 🙂

holino
14. říj 2011

@drndapetka zlatíčko u nás je to trošku složitější .....o miminko jsme se napřed snažili tak nějak necíleně a spíše tak ze srandy výjde výjde nevyjde nevyjde .....po čase už teda cíleně asi 2 roky no a samo 2 roky bez uspěchu .....je to asi půl roku co víme že miminko je u nás bez pomoci šílená utopie ....manželovi byla zjištěna azospermie ....je to na dýl ....ale spermiky se mu netvoří páč jeho mamka zanedbala peči jako dítko a nechala mu pozdě odpooperovat nesestouple varlatko ☹ ve zdravotní kartě přímo stojí neuposlechnutí rad dětské lekařky a odmítání operace ...no takže tak je to šílené dodnes se s tím ani jeden těžko smiřujeme protože clea tato anabaze byla manželovi matkou zatajovana s tím že podstoupil jen tříselnou kýlu což ale není pravda ...byly to nesestouplé varlatka a pozdě ☹ ....no nic méně máme dárce tak snad se našeho nesmírně vytouženého uzlíčku dočkáme

hi hi taky si myslím že se celou dobu vezu 🙂) ...i když my počítaly rovnou s IVF ....IUI nás vůůůbec nenapadlo 🙂 tak snad to bude dobrý 🙂

holino
14. říj 2011

@drndapetka jooo jinak se snažím bejt hodně naladěná kladdně .....ale občas ...někdy často se mi to nedaří a depkařím no se přiznávám veřejně ☹(

lentilkal
14. říj 2011

No mela jsem to jako minimalku akorat na placeni jinak jsem mela clostil a puregon.

drndapetka
14. říj 2011

@holino zlatíčko, Ty jsi byla krásná nevěsta 🙂 a při čtení Tvého životního příběhu mi tekly slzičky po tvářích.....jsi statečná holka, všechno s manželem zvládnete a miminko bude, neboj!!!! dokázala jsi v životě daleko těžší věci.
Vím, že strach z neúspěchu je hrozný, já se také vždycky hrozně bojím a říkám si, co budu dělat, když to nevyjde.....
Ale člověk a hlavně žena je hrozně silná osobnost a dokážeme bojovat a jít dál, i když se zrovna nedaří!
Mysli pozitivně, ona psychika je půl úspěchu 🙂 Máš úžasného manžela, který je Ti oporou, to je hrozně důležité!

drndapetka
14. říj 2011

@lentilkal a kolik jste teda platili? jestli to není tajné 🙂

holino
14. říj 2011

@drndapetka jééé děkujii 🙂 za to všechno může moje rodinka 🙂 ....mamča šila šaty švagrová česala a malovala ....a tak dale a tak dále ....takže nebýt jich tak takhle krásná určo nejsem 🙂)
Zlatíčko já tě nechtěla rozplakat ☹ to mě mrzí ....na druhou stranu každá máme nějakou tu svojí bolístku s kterou musíme bojovat jedna mín druhá víc ....a jak jsi psala mám vedle sebe báječného muže .....suprovou a kouzelnou rodinu .....tak snad se i nademnou už to slunce usměje a my se dočkáme vytouženého uzlíčku 🙂

drndapetka
14. říj 2011

@holino já jsem strašně moc vnímavá na životní osudy lidí, strašně se mě to dotýká....a navíc momentálně ještě beru hormny, takže jsem úplně přecitlivělá 😝 Fakt Tě obdivuji, a věřím, že když jsi do te´d všechno zvládla, tak miminko už půjde levou zadní 😉

lentilkal
14. říj 2011

@drndapetka zatim jeste nic dnes jsem byla teprve na odberu

holino
14. říj 2011

@drndapetka mooooooc děkuji ....no zcela upřímě taky doufám že když už tak miminko s něčí pomocí budeme mít "zadarmo" jako že to budee ta sladká odměna za to všechno špatné co už je za mnou - za náma

drndapetka
14. říj 2011

@lentilkal ahaa, ono se v reprofitu platí až po ET? 😲 Tak to já jsem teda v Unice nezažila, tam se vždycky skládala suma 20tisíc jako záloha už při zahájení stimulace, takže koukám, že Reprofit to má úplně naopak, to je skvělá zpráva 🙂 A řeknou Ti aspoń předem po tom OPU kolik si máš penízků připravit? A dá se u nich, prosím platit kartou?

drndapetka
14. říj 2011

@holino tak to my jestli se dočkáme toho uzlíčku štěstí v lednu, tak to bude naše "stotisícové" miminko 🙂 Ale nelituji těch peněz, ani trochu. Člověk za život utrácí kolikrát za blbosti, tohle je pro dobrou a krásnou věc, která nám změní život 😵

holino
14. říj 2011

@drndapetka jj věrim ☹ částka je to šílená ....my taky počítáme ze stejnou částkou ......tak uvidime kam dojdeme my ......ale určitě to stojí za to a mimi na vás už netrpělivě čeká jak říkáš člověk někdy utratí za jiné nepotřebné hlouposti .....no co no nejezdíme na dovču .....moje lázně ted taky asi padnou ....nový auto nahradí ojetý .....důležité je bejt uplná rodina
jsem tu sice nováček ale ještě jsem neslyšela že by z RF nekdo neodešel netěhotný 🙂)

saminka
14. říj 2011

@bublenudle zlaticko to je mi hrozne lito, opatruj se ☹

@drndapetka ahojky neboj, cenu ti reknou jakmile pujdes na tu minimalku, vetsinou na prvnim ultrazvuku ti udelaji shrnuti a kolik to vyjde 😉 a fakt se plati az po et a v poho i kartou 😉
@holino - taky drzim palecky na IUI 🙂

vsechny zdravime 😉

saminka
14. říj 2011

@adrosek - tak to je super ze se povedlo uplne prirozene 😉 asi to tak osud chtel, doprat vam 😵 😵

drndapetka
14. říj 2011

@saminka tak to je opravdu parádní zpráva 🙂 to ještě stihneme naštřit během stimulce do ET něco málo 🙂 Já byla opravdu zvyklá, že se dává záloha, bez ní by se nic ani nezačalo 😠 Opravdu jde vidět, že Reprofit má jiný -lidský- přístup a peníze zde nehrají první roli....opravdu je to super!

holino
14. říj 2011

@saminka 🙂 děkujiiiiiiii 🙂

carlik
15. říj 2011

Fíha, @holino četla jsem teď tvůj příběh a nebyla jsem skoro schopná ho přes ty slzy dočíst....smekám před tebou a celou tvou rodinou!!!!!!!!!!!! A moc a moc držím palce, ať se ten váš sen splní ve skutečnosti 🙂
@drndapetka jo, jo, v RF se platí až po ET a můžeš kartou a pokud nemáte tak vysoký limit na výběr, tak ti dají i fakturu, kterou zaplatíš převodem. A oni opravdu netahají z lidí zbytečně peníze, já kolikrát i hodně peněz ušetřila.
Jinak přeji krásný podzimní víkend 🙂

drndapetka
15. říj 2011

@carlik děkuji moc za info, opravdu koukám a jsem mile překvapena a těším se čím dál víc 🙂

safarikovap
15. říj 2011

Ahoj holky🙂
@drndapetka @holino Teda holky, vy jste tady chvilku, ale pěkně nám to tady plníte 😉 Jeden příběh zajímavější, než druhej, ale všechny jsme na tom stejně, takže nebojte - mimča budou 😉 😉 😉 V Reprofitu určitě!!!

Já jsem teda mile překvapená, když mně teď spočítali v RF, na kolik nás vyjde IVF+PICSI (krátký protokol) oproti zářijovému IVF+PICSI (minimálka) - v podstatě nás to vyjde šul nul - oboje kolem 20tis. - takže super 🙂

@agnes88 Brouku, v PO držím palce na UTZ - ať máš co nejvíc folíků 😉 😉 😉 A samozřejmě - PODEJ HLÁŠENÍ!!!

A jinak zdravím matky a nastávající matky 🙂 @bellka @olousek35 @meggar @saminka @carlik @katem

1miska
16. říj 2011

ahojte holky, čtu si vaš příběhy a mám slzy v očích - nakukuji sem už dlouho - možná si pamatujete - porodní asistentka, co pracuje v brněnském IVF centru a najednou je jeho pacientka - čekali jsme dva roky, pořád si říkali, že nic neuspěcháme, že řešit to po půl roce je brzo, tak jsem čekali jeste přes tohle léto, co kdyby dovolená zabrala.... taky nic.... takže reprofit a v něm úžasná paní doktorka Vitoušková.... estrofem, duphaston, clostilbegyt - tři měsíce na rozjezd aby jsme spravili ne moc vysokou sliznici - tri mesice za námi, 5 kilo nahoře, pocit odulosti, časté nenálady, pláč, občasná nechut se tulit.... to k tomu asi patří... v listopadu kontrolní UZ a jedeme dál, minimální stimulka? nebo rovnou IVF? uvidíme....

katapola
16. říj 2011

Ahoj holky, patřím do Reprofitu Olomouc, ale na výkony jezdíme samozřejmě do Brna. Dovědlěa jsem se nedávno o metodě PICSI. Dělají ho i v REprofitu? Nevíte kolik to stojí? Už toho máme za sebou víc než dost 😖 tak kdyby to mohlo pomoct...

carlik
16. říj 2011

Pěkný ranko holky! Nějak se nám to tu rozrůstá, tak určitě i nově příchozím se v RF zadaří 😉 A nejenom přibrat kila po stimulce, viď @1miska. To k tomu patří, ale co bychom neoželely pro to naše vytoužený miminko 😉
@katapolo vítej i tady. Znám tě z Ol diskuze. A myslím že na PICSI ti odpoví @safarikovap, ta teď bude mít IVF.

katapola
16. říj 2011

@carlik JJ, do olomoucké diskuze chodívám, ale nepravidelně, po těch neúspěších jsem se vždycky stáhla a raději nic okolo IVF a mimin nečetla. V lednu nebo únoru snad budeme moct jít do posledního pokusu IVF a to už prostě není jiná možnost, než že to vyjde🙂

carlik
16. říj 2011

@katapola, já taky po neúspěších se stáhla,ale když jsem si pak četla příběhy @escadky aspol., tak jsem to nechtěla vzdát a šla do toho znovu co nejdříve to šlo a ejhle, ono to vyšlo 😉 Tak tfuj, tfuj, dej se do pohody, připrav se a po novým roce to určo vyjde!

katapola
16. říj 2011

@carlik Děkuju Carliku🙂

drndapetka
16. říj 2011

@1miska držím Ti pěstičky, taky se dočkáš, musíš! 😉 Já po 1.IVF přibrala 6 kilo, ty jsem úspěšně shodila a teď po 2:IVF nemám ani deko nahoře. Moje tělo už si na ty hormony asi zvyklo za ty 4 roky, co je beru pořád dokola 😔 Ty pocity znám, ale můžu říct, že čím dýl to trvá, tak ta bolest je menší, člověk se smiřuje raději s tím horším a není to tak psychicky těžké - já te´d moje druhé nepovedené IVF ani moc neoplakala 😔 Připadám si už jak bezcitná, ale nešlo mi plakat. Plakala jsem po prvním nepovedeném těhotenství, po druhém, po třetím, naposledy v dubnu po nezdařeném KETu, te´d už t ani nejde, asi jsem už všechny slzy vyplakala 😔 😝 Ale bude líp 😉

drndapetka
16. říj 2011

@katapola ahojky, ani Reprofit PICSI dělá, stojí 3 tisíce a můžu doporučit, já ho teď při 2.IVF, které jsem teda neabsolvovala v RF, ale měla jsem ho a moc nám pomohlo, oplodnily se nám krásně všechna vajíčka 🙂