Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

drndapetka
16. říj 2011

Jinak holky, já jsem dneska 12.den od ET, naposledy jsem zatestovala a a opravdu nic, moje vnitřní pocity mě nezklamaly, takže zítra jdu na krev, která bude stopro nega a tradááá v lednu na minimálku do Reprofitu 🙂

safarikovap
16. říj 2011

@katapola Nazdárek🙂 Jojo, carlik má pravdu - měly jsme teď PICSI v září (minimálka) a taky se nám (při našem katastrofálním spermiogramu) oplodnilo vajíčko (jedno jediné, které dozrálo), takže můžu doporučit. Cena je opravdu jen 3tis. navíc k IVF, takže pokud budeš mít klasický protokol, tak je to 8tis. IVF+3tis. PICSI 😉 Ty tři tisíce se určitě v tomhle případě vyplatí si připlatit.

safarikovap
16. říj 2011

@1miska Ahoj 🙂 Taky chodím k Vitouškové - každej to má jinak, ale z ní mám nejlepší pocit zatím ze všech doktorů v Reprofitu - je hrozně, ale hrozně fajn a vždycky odcházím s tím, že "tady se to rozhodně povede" 😉 První pokus jsme v RF zkusili teď v září: minimálku - a nelituju - zkusila jsem, nezadařilo se, nevadí. Teď jsme se s Vitouškovou dohodly na krátkém protokolu (a opět IVF+PICSI), takže doufám, že bude mít lepší úspěšnost a zbyde něco na zamražení. Pokud je u vás problém třeba jen ve spermiogramu, tak bych tu minimálku na rozjezd/na zkoušku zkusila 😉

katem
16. říj 2011

@safarikovap cauky.. zdravim take 😉 - budouci maminko 😉
Ahoj holcinky moje... vidim, ze se to tu pekne rozmluvilo! Preji vsem krasne slunne odpoledne a at se vsem dari moc krasne!! 😎

meggar
16. říj 2011

@katapola Ahoj, my jsme měli PICSI při posledním IVF. V RF je dělají. Jediné co musí být, je dostatečný počet spermií, aby měli z čeho vybírat. Stojí to navíc 3tis příplatek k ICSI. Takže cena v pohodě. Držím palce, aby to vyšlo. U nás bylo PICSI uspěšné. 😉

safarikovap
16. říj 2011

@katem Ženo - už se jen 5x vyspíš 😵 😵 😵

katapola
16. říj 2011

@meggar Spermiogram máme prý výborný, spíš se ptám, pokud existuje nějaká možnost, jak zvýšit pravděpodobnost úspěchu, tak by to stálo za to, byť u nás problém je ve mě (imuno), ne v manželovi.

katapola
16. říj 2011

Holky, ještě mám dotaz, jaký je teď aktuální ceník v Reprofitu? IVF, ICSI+ Picsi, prodloužená kultivace, popř. asistovaný hatching. Jo a kolik se doplácí za Puregon. Dosud jsem měla vždy Fostimon, ale Machač říkal, že tentokrát dá Puregon.

maja3.s
16. říj 2011

@katapola ...mrkni na jejich stránky...mají tam od 14.10. nový ceník 😉

meggar
16. říj 2011

@katapola ICSI je jednotná cena 8tis za jakýkoliv počet vajíček, PICSI jsou 3 tis navíc k ICSI. Prodloužená kultivace 6 tis. Asistovaný hatching 4tis. Puregon je doplatek 5tis.
Pokud měl manžel výborné spermio, tak je podle mě PICSI zbytečné a rozmýšlela bych si i ICSI, jestli se vám vajíčka oplodňují dobře.
My jsme si chtěli zaplatit i asist.hatching, doktorka říkala, že si to tam napíše a že jestli bude potřeba, tak ho udělají a nakonec ho nedělali. Já zas reaguju na stimulaci dobře a vajíčka mám výborné kvality, tak to bylo u nás asi zbytečný.

meggar
16. říj 2011

@katapola Teď jsem ti napsala ceny, co jsme platili my teď v červnu, tak jestli mají nějakou aktualizaci v cenách, tak radši fakt mrkni na ty stránky. 😉

katapola
16. říj 2011

Ani nevím, že mají ceník na netu, se mi zdá, že tam dřív nebýval. Jenže já byla na IVF před 2 lety, pak už jen 2x minimálka, pak mimoděložní, pak léčba imuno, která neustále probíhá...

katem
16. říj 2011

@safarikovap Jo Jo ;) Jen JESTE 5vyspani ;)
No nevim,mam nafoukle bricho jiz par dni, pali me zaha po skoro vsem co jim, boli me ve spodni casti zad jako pred MS a mam trochu zvetsene prsa ;), tak uvidime ... vubec nevim.
Radsi jsem si jeste test nekoupila, aby me to nelakalo!

meggar
16. říj 2011

@katem Tak to jseš dobrá. Já jsem taky teď naposledy chtěla vydržet do ofic. testování, ale manžel mě pořád přemlouval na dřívější testování. 7 den jsem to už nevydržela. Držím palce, aby ti to tentokrát vyšlo. 😉

agnes88
17. říj 2011

@katem fakt seš dobrá s tím netestováním, tak ho nezapomeň ve čt koupit 🙂
dnes jdu na utz, žádné nafouklé břicho ani bolesti jako minule, tak su vážně zvědavá jak jsem zareagovala na tu dávku. Každopádně mi včera řek manžel že má teď v práci 14 dní školení, bez možnosti se z toho ulít, tzn. že nemůže vypadnou z práce aby mohl dát vzorek. chjo. To kdybych věděla tak si dám měsíc pauzu....

safarikovap
17. říj 2011

@agnes88 Čau brouku. Jako - jak? Nedat vzorek? 😕 😕 😕 Chceš mně říct, že ta "stimulka" byla na prd nebo máte něco v RF zamraženo - nějaký spermoníky?
@katem Příznaky dobrý, kočko 😉 😉 😉

agnes88
17. říj 2011

@safarikovap no skoro to vypadá že to tedka budem dělat doma 🙂 musím ho donutit aby pil, doktorka minule říkala že byl hustej 🙂 🙂 ježíš kdyby mě honza slyšel.... Zamraženo nic není, mě nepapadlo že nebude příště moct. No zkusím se dneska zeptat jestli tam nebývají i odpoledne.

carlik
17. říj 2011

@katem teda jak říká kolegyně, příznaky jak vyšitý, takže si myslíme, že to budou určitě 2 čárečky 🙂 A ty fakt nemáš ani 1 testík doma, já už bych zítra chtěla vidět ty čárečky 😉
@agnes88 přece na každým školení musí mít pauzu na oběd aspoň 😒
@maggar oni opravdu zdražovali v RF. Já jsem loni dávala za minimálku 10 tis. a teď už to je 13 tis.+ ostatní úkony co k tomu patří.

safarikovap
17. říj 2011

@agnes88 Škoda 😖 Ale tak - dneska aspoň na UTZ uvidíš, jak si na léky reagovala - třeba to bude O.K., tak tento měsíc "pod peřinou" a pokud by to neklaplo, tak příští měsíc se stejnýma lékama 😉
@katem Nenech se od @carlik zlákat 😀 😀 😀 Žádný testování, až v pátek 😉
@carlik Jaká, ženo? Všechno "ourajt"?🙂

carlik
17. říj 2011

@safarikovap já jsem totiž víc napnutá jak @katem, tak abych ty nervy už neměla tak napnutý 🙂
No a jinak se máme docela fajn.Akorát jsem večer nemohla asi do 1 hodiny usnout (4 hodiny jsem se převalovala, pak četla...), děs 😒 No a jsem nerví, jak dopadl ten páteční glukozovej test. Asi zítra napíšu sestřičkám do RF, jestli jim přišel výsledek, ať nemusím čekat do pátku. Ikdyž na špatný zprávy je času dost, ale kyby to bylo OK, tak bych se mohla radovat 🙂

drndapetka
17. říj 2011

Ahojky 🙂
Tak my jdeme na konzultaci už tento čtvrtek 20.10. 🙂 Manžel ten další týden nemůže, tak jsme to posunuli a šlo to ještě na dřív 😀 tak už za 3dny už uvidím Štěpána 😵

carlik
17. říj 2011

@drndapetka tak to je super, že tak rychlo budete mít konzulčku 🙂 Já jdu k němu o den později na KO v Ol. Určitě budete spokojení a z ordinace vycházet s úsměvem na tváři a pocitem, že tam to určitě vyjde!

1miska
17. říj 2011

Tak za námi další kontrola v RF.... 17 DC, krasna ovulace, sliznice jen 4mm, mám po opakovaných myomektomiích, takže další tři měsíce duphaston, estrofem a v lednu další kontrola. S tak nízkou sliznici nemá zatím cenu nic podnik....

safarikovap
17. říj 2011

@1miska A 2dc červeného vínka každý večer + kontryhelový čaj a bude krááááááááááásná sliznice 😉
@drndapetka Super 😉
@carlik A ženo zkušená - glukózový test je na co - ať jsem zase o něco chytřejší? Taky bych to asi nevydržela a pisla sestřičkám - maximálně Ti řeknou, že ještě ne a nebo taky jo a neměla bys nervy jak špagáty 😖

katem
17. říj 2011

@meggar tak to muj manzel nechce zasahovat. Vi, ze je to tezke pro me, tak se radsi strani 😉 Jsem rada, ze Vam to tak hezky vyslo 😉
Dekuji

katem
17. říj 2011

@agnes88 nezapomenu si ho koupit ve ctvrtek. Radsi se stranim lekarnam, aby nahodou 😀 , ale myslim, ze to zvladnu. Nechci se nervovat a tak si pockam, za ten vysledek bude 100%, no jo, to my inzenyri musime mit presne 😎 😉
Jinak se neboj, nejak to dnes na UTZ zvladnes, bude vse fajn a domluvis se. Nekdy je lepsi ten "vzorek" mit z domova, ze chlap je vic uvolneny, tak to muze udelat takhle. Nebo se muze uvolnit na nejake "emergency" atd... to urcite s nim prober.
Drzim palecky!!

carlik
17. říj 2011

@safarikovap test oGTT se dělá po 24.tt aby zjistili, jestli netrpí mamina cukrovkou. No a jak tak kolem sebe slyším, tak ji má asi každá druhá 😒 Takže pak se musíš hlídat co jíš, chodíš do diabet.poradny atd. atd.

katem
17. říj 2011

@safarikovap no jsem zvedava s temi priznaky... ono je to celkem podoben tomu, kdyz mas dostat MS. Tak jsem takova 😕 - jo a ne... ikdyz to nafoukle bricho je tedy des!! - ja, ktera nikdy nemela bricho, tak toto je opravdu jako balonek!, ale to take jeste nemusi nic znamenat.. manzel rika, ze jak ted jsem nic nesportovala, tak ze mi mohlo narust, no tak uvidime!.. uz jen 4 vyspani 😉)

katem
17. říj 2011

@carlik aj opravdu nemam ani jeden testik.... jeste jsem si ho v cechach nekoupila. to je co 😉!
Rikas, ze kolegyne rika, ze je to jasne? no to je opravdu sranda, jak to ty zenske tak hezky proberou a drzi spolu.. moc krasne!
Jses hodna, to bude dobre s temi testy. Ty veris ve me, ja verim v tobe!! Takze se hezky dneska vecer vyspi a mysli na miminko, ktere se nevyspalo s tebo 😉

agnes88
17. říj 2011

sem zpět z utz, a je to bída, pravej nula a na levým jeden folík 15 mm, sliznice samože nízká. Tak sem dostala pregnyl, bodnu ho ve čt, v pá se máme snažit ale jinak mám napsat mail že chci ivf, a oni za mě vyřídí léky, prej to trvá 3 týdny, tak abych se do vánoc dočkala. Mám dilema esi napsat mail Machačovi, ke kterýmu patřím nebo Vitouškové, která mě posledně dělala iui. Asi to je jedno, předpokládám že by mi měli oba dát stejný postup, ne?