Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

carlik
22. pro 2011

@agnes88 jo, jo,myslím že v RF ti tu krev udělají i dneska. Já byla 12.den po ET tady v Ol v RF a nikdo se nedivila čísílko bylo 380 (což tomu odpovídalo). A když tam půjdeš až příští týden, tak myslím holky psaly, že labák tam nebude fungovat. No pokud to tam máš blízko, tak tam dneska zajdi 🙂
Jo a díky za pochvalu a ten můj kocour je jenom velkej na fotkách...jinak váží jen 4,5 kg a jsou to jen chlupy na žebrách, prostě vykrmit ho se mi nepodařilo za celých 12 let 😀
@safarikovap ne ne ne, já jsem kočka a Charlie je vykastrovanej kocór 😉

agnes88
22. pro 2011

@carlik @safarikovap Já to řešila spíš kvůli tomu jestli nebudu mít nízkou hodnotu, než aby mi řekly že jdu brzo, kor když tak ted skoro 14 dní nikdo nebude. Tak sem nakonec na tu krev jela, sem 10 den po ET a hcg je 395 🙂 A 4.1 UTZ

olousek35
22. pro 2011

@agnes88 no vidíš, super a gratulace největší. Hodnota pěkně vysokánská 😀

lenka27
22. pro 2011

@agnes88 super výsledek, jen tak dál 😀😀 a ať ti to rychle uteče do UTZ

safarikovap
22. pro 2011

@agnes88 No tak to je bomba!!! Gratuluju 😉 😉 😉 P.S. Zároveň si musím postěžovat, páč nechápu, proč mě objednali na UTZ až 9.1., když jsem nějakej ten týden před Tebou 😠 No, že seš to Ty, psychicky se s tím vyrovnám😀

aidule
22. pro 2011

@bublenudle Myslela jsem na tebe strááááášně moc a doufám, že máš jen a jen dobré zprávičky, ty tulačko jedna neposedná 😀 😉 !!!

agnes88
22. pro 2011

@olousek35 díky, já sem koukala ostatním do alb a porovnávala testíky a hladiny hcg, tak su ráda že mám aspon tolik co mám
@lenka27 ju, to uteče, dycky když mám volno tak to letí, zato v práci se to táhne
@safarikovap sem taky čučela že mě dali takovej brzkej termín, ty třebas uvidíš už srdíčka a já nee, takže bych si to klíďo prohodila

bambulajda
22. pro 2011

@agnes88 ...velikááánská gratulace 😉 😀 ....to je ale hodnota - to musejí být dvě šikulky 😉

cilkaa
22. pro 2011

@agnes88 júúú, tak gratulaceee...

Holky, já dnes na IUI, spermouši byli, bylo jich přes 200 mil, 99% pohyblivých...ale zase špatné zkapalnění, vyplavalo jich 17 mil. (ta hranice říkal Marcel je 20 mil.) no a malinko horší hlavičky měli (morfologie).
Tak uvidíme, ale už jsme domluvení na minimálku, moc tomu sám nedával..

@1miska právě já jsem zkusila IUI pro klid duše, že kdyby náhodou a taky pošupajdím na minimálku, pak klasický IVF, když se nepovede, pěkně postupně. Ale jdu do toho taky už teďka pěkně po hlavě, páč už nechci plýtvat cykly..

carlik
22. pro 2011

@agnes88 no super čísílko, já takový měla o den později 🙂
@safarikovap taky se divím, proč tymášmít UTZ až týden po agnes 😒 zavolala bych si tam, že chcu dřív 😎

agnes88
22. pro 2011

@cilkaa Díky a u mě je to přesně přes kopírák jak u tebe, taky sem měla jedno iui, pro klid duše ale šla jsem hned do klasiky, já blbě reaguju na clostil, i při vysokých dávkách sem měla jen jedno, stěží dvě vají. Teď sem brala merional, ten je celý na pojištovnu, takže sem doplácela jen za icsi a kultivaci. A ani sem se necítila nějak nafouklá při stimulaci.
děkuji všem, už jsem klidnější a o to šťastnější,
@safarikovap dnes už v RF nejsou, ale zkus tam cinknout mezi svátky že chceš dřív termín, třeba kvůli práci

bublenudle
22. pro 2011

Achoooj holky,takže dnes v RF překvápko,šla jsem na konzultačku ke Štěpánovi a na recepci jsem zjistila,že si mě Marcel šoupl k sobě,udělal si čas,hodnej.... 🙂 takže výsledek je,že jsem si odnesla tašku plnou menopuru,a budu od 2DC píchat 3 ampulky denně...tak at už je pulka ledna a frčíme,jelikož jak jsem právě zjistila,tak jsem poslední 😖 @agnes88 velká gratulace mamko 😵

safarikovap
22. pro 2011

@carlik Nene, Bety má pravdu - když půjdu na UTZ toho 9.1., tak budu tuším 7+4tt a to srdíčko by měla být relativně jistota. Jít o týden dřív, nevidět ho a týden nebo čtrnáct dní čekat na další UTZ - to by mě asi hráblo ☹
@cilkaa Máš to za sebou 😉 Každopádně - super přístup - nikde není psaný, že to vyjít nemusí, ale Bety je zářnej příklad toho "jednou IUI a dost" 😉
@bublenudle No jo, copak Marcelek, že? 😎 Takže Menopur - super. Na džogance jseš už zvyklá, takže...jenom kdybys náhodou nevěděla, jak ho máš naředit, tak já jsem už přeborník 😀 😀 😀 Bez komentáře holky, ano... 😅

cilkaa
22. pro 2011

@safarikovap No jasně, je to v podstatě skoro jako přirozený, a tím pádem po těch měsících zbytečný.
Psala jsem hned Marcelovi maila, že jak budem stimulovat (jestli Clostík nebo Tamoxifen), páč to mám dostat 6.1. a je zbytečný, abych tam šla, když si to můžeme domluvit po mailu a vše probrat až na ultrazvuku (jako tu minimálku- co a jak). No a pak IVF, takže půjdu v tvých šlépějích, doufám, že se zadaří minimálně tak brzo jako tobě (1.IVF beru jako úspěch🙂 )

olousek35
22. pro 2011

Zdravím všechny tu. Dnes proběhla kontrola u dr. Čípek se mi zkracuje, ale prý tím, že je malej velkej a tlačí. Měla bych vydržet do temínu. Na mateřskou přecházím od 5.1.

agnes88
22. pro 2011

@safarikovap od kdy se počítají týdny? Není to tak že když ti zavedou blastičky tak seš 3 týden?? Nebo sem to zmastila?? Taky si říkám že bych rači počkala a šla pozděj aby tam to srdíčko bylo.

agnes88
23. pro 2011

Krásné svátky a šťastný Nový rok všem!!!

11 den po ET 🙂

safarikovap
23. pro 2011

@olousek35 Vždyť je to nedávno, cos našla na testu // 😕 😕 😕 A už jdeš na mateřskou...panebože to letí... 😅 Kdy máš Oli přesný termín, ať nemusím dohledávat v diskuzi?

@agnes88 Jsem myslela, že těhotenství se počítá od prvního dne poslední menstruace - ať Ti zavedou kolik mrskavců chtějí po jakékoliv kultivaci - nebo ne holky? Ale PF se Ti letos teda povedlo 😀 😉 😉 😉

jana321969
23. pro 2011

HOLKY PŘEJI VÁM KRÁSNÉ VÁNOCE PRO NĚKTERÉ ZAČLY JIŽ DÁVNO 🙂 A VŠE NEJ NEJ NEJ DO NOVÉHO ROKU, A NÁM SNAŽILKA M BUDE ROK 2012 DOUFÁM ÚSPĚŠNÝ VÍC. 🙂 🙂 🙂 DÍKY HOLKY ZA VŠE TADY A ZA ÚŽITEČNÉ RADY 🙂

mihule111
23. pro 2011

@1miska Tím líp, že máš průchodnost zasebou ... 😉 Já jsem na ni nebyla, ale už jsem se raději objednala.
Abych měla jistotu, že má IUI opravdu význam ...
Jinak je pravda, že ta šance na otěhotnění je malá, ale je i spusta holek co po IUI otěhotněla.
Asi to hodně závísí na důvodu, proč to mimčo nejde a nejde .... ☹
Ty máš za sebou první, že ?? A nestestovala jsi ještě ?? Někdy 13 den se ještě nemusí nic ukázat na testu ...

mihule111
23. pro 2011

@cilkaa Jo, jo ... ještě dvě, pokud bude průchodnost v pořádku a když to nevyjde, tak zkusíme něco jiného ...
Jak Ty jsi na tom ??

meggar
23. pro 2011

@safarikovap Těhotenství po IVF se počítá od odběru vajíček. (Je to vlastně, jako, že podle ovulace). Podle data poslední menstruace je to orientačně. Budeš mít pak v průkazce 2 termíny - podle poslední menstruace a podle UTZ (kde ti budou mimča/o měřit podle odběru vajíček).
@olousek35 Já jdu na mateřskou 3.1. Čípek drží a nezkracuje se, ale zas musím příští týden na UTZ na Veveří. Doktorka mě tam do minulýho nálezu napsala, že mimča odpovídají 31tt (zadala si tam práv ě blbě datum podle PM), ale já už jsem byla 3dny ve 32tt. Když jsem jí to říkala, tak říkala, že na těch 3dnech zas tak nezáleží, že mimča jsou hezký a pěkně rostou a na dvojčata mají pěkný váhy. No a mé Dr. se nezdálo, že jsou vlastně o týden menší, než mají být, tak mám jít radši ještě na zkontrolování 😒
Tak jsem si říkala, jak se to mění. Do 12tt je člověk vděčnej za každej UTZ a na konci už je z každýho UTZ navíc celkem otrávenej 😉

carlik
23. pro 2011

Holky, přeji vám všem krásné Vánoce a šťastný nový rok 2012 a ať už se všem splní to toužebný přání 😉

bublenudle
23. pro 2011

@safarikovap No těěěššinkám se...Marcel překvapil 🙂 at už je leden 😵

bublenudle
23. pro 2011

Přeji Vám všem krásné Vánoce a hlavně zdraví a štestí do Nového Roku 2012 🙂

Krásné prožití Vánočních svátku,a všem zdravá miminečka....At jsme v 2012 už všechny štastné mamky...

Mějte se krásně paaa Leona 🙂

neka12
23. pro 2011

@safarikovap Ahoj Peťo, tak koukám, že to vyšlo a jsi OPRAVDU těhula 🙂
Tak to mooc blahopřeji, to je krásný Ježíšek. Tiše závidím, samozřejmě v dobrém 🙂
Nám bohužel IUI nevyšlo, tak uvidíme co bude dál ...
Tak přeji Tobě i ostatním maminkám, těhulám a snažilkám vše NEJ do Nového roku ... krásné Vánoce a svátky 🙂 🙂 A snažilkám ať příští rok je tady těhul nebo-li mamin více ... 🙂
Když vás holky vidím jak pomalu všichni postupně otěhotníte, hned mě to dává sílu bojovat dál 🙂
Peťo a Ty se opatruj, už mám v bříšku mimíska 🙂

@bublenudle Držím palečky, ať si brzy maminka 🙂

katem
23. pro 2011

@carlik na fotce vybadas bezvadne.. no a protoze mi tam vadilo trosku to topeni, tak jsem ti to troku v rychlosti upravila 😉 jestli se nebudes zlobit...
Jsem rada, ze cukrovka je ok. to je dulezite, moje svagrova ji ma spatnou a rika, ze je to des!
Ja mam take malou krabicku cukrovi a vcera jsem dostala nasup od mamci.. takze take odolavam!! - manzel me ale dokaze predbehnout 😉
Jinak sef me uz zacina trosku setrit! - no prece jenom budemem mit 3 dny takeve pohodovejsi ted!
Tak diky za rady s tim studenym hadrem, doufam, ze to bude ok... a s temi nevolnostmi jsi me tedy moc nepotesila 😉... Tak hezke a vesele vanoce.. pozdravuj male a kocourka!!! 😵

katem
23. pro 2011

@carlik Tobe take 😉... ted jsem si vsimla, ze tu mas krasnou pohlednici, ktera uplne to topeni zakryla!! tak to je nadhera!!! mej se moc a moc krasne ;-x ;-x ;-x

olousek35
23. pro 2011

@meggar důležitý je, že je vše v pohodě a mimčům se ještě ven nechce. Určo se držte a jsem zvědavá, kdy se narodíte. Kde se to chystáš rodit?

@safarikovap jeden termín mám 9.2., druhý termín 16.2.

meggar
23. pro 2011

@olousek35 Chtěla bych rodit ve Vyškově. Protože jsou obě mimča koncem pánevním, tak to vypadá na plánovanýho císaře. Doufám, že po ukončeným 36tt už to nebudou moc protahovat, páč už teď je to dost náročný. Ale ještě ať si tam pár týdnů pobudou 😉