Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

11112
13. led 2012

@lenka27 holčička se měla jmenovat Sofinka 🙂 Zatím jsme se snad shodly na jednom a to je Dominik.V reprofitě víc vládnou kluci?To jsem ani nezaregistrovala.Já mám jednoho,ale už je mu 18,proto jsem si říkala že holčička by nebyla špatná,ale tak budu v obležení kluků,máme psa a taky kluka 🙂

lenka27
13. led 2012

@11112 no na téhle diskuzi bych řekla, že ano 😉 mám neteř Sofinku, ale musím říct, že jsem si musela zvyknout, ale teď už si na ní jiné jméno nedovedu představit 😀

1miska
13. led 2012

ahojky holky, co @ meggar, nevite? Máme na oddělení ted jednu paní, co v ponděli 9.1. porodila dvojčátka po 3. cyklu IVF (reprofit) ve 35 týdnu a je zdravotni sestricka. Vim, ze to meggar byla, nebo to tu jednou psala, ale je mě blbé ptát se jí ptát jestli to není náhodou ona 🙂

olousek35
13. led 2012

@1miska tak se jí zeptej, ne? Ale safarikovap by mohla vědět aspon křestní jméno. Ono by to tak odpovídalo. Co se jí narodilo? meggar to nechtěla vědět. A v pondělí měla být 34+2 si myslím, podle PM. A měla rodit císařem. Pokud je to ona, tak ji moooooocinky pozdravuju.

bublenudle
13. led 2012

@aidule Beruško,děkujíííí 🙂 🙂 snad bude opravdu dlouho pryč..... 😉

misha83
13. led 2012

Holky, jak to probíhá při první návštěvě v Reprofitu? Nevím jestli je to ve vech CARech stejné 😖

bublenudle
14. led 2012

Takže dnes pichnuta první včelička...doufám,že tohle bude opravdu poslední stimulka....a uspěšnááá 😵 😵 😵

olousek35
14. led 2012

@bublenudle posílám hromady silných těhu bacilů, at se ted usídlí na 9 měsíců u tebe. Držím pěsti.

bublenudle
14. led 2012

@olousek35 Oli,díky moc....budu je potřebovat 🙂

lenjer
14. led 2012

Ahoj holky, jak jste zvládly stimulku ?? Měli jste nějaké kila navíc ze stimulky ??
Díky.

lenka27
14. led 2012

@lenjer no já při prvni vůbec a při druhé maximálně kilo. Mě se teda ani nenafukovalo břicho a to jsem při první v Heliosu měla hodně vajíček. Myslím, že každý, ale reaguje jinak

lenjer
14. led 2012

@lenka27 JJ, díky ... a povedlo se hned první IVF ??

bellka
15. led 2012

ahojky všem reprofiťáčkám 🙂 🙂 🙂
Přejeme krásnou neděli a vítáme nově příchozí 🙂 se to tady rozjelo, jak tak koukám, tak držíme palušky, ať je pro vás tento rok rokem splněných přání 🙂 Nemáte někdo info o meggar??? @1miska jestli je to ona, u vás na oddělení, moc Tě prosím, pozdravuj jí ode mě a od Šimonka, děkuju moc 🙂 @carlik tak jak to vypadá s Tebou a Kristýnkou 🙂
@olousek35 Oli, ty bláááho, už stříháš cílovou pásku taky, to je neskutečnééé a krásnééé, budeme držet všechno co máme, ať jde vše jak po másle 😵
@bublenudle tfuj tfuj tfuj, posíláme se Šimonkem spoustu miminkovských plivanečků 😉
@lenjer stimulky jsem zvládala různě, někdy levou zadní, jindy s velkýma potížema a kila navíc jsem si odnesla vždy, ale věř, že to je to nejmenší, co člověk řeší, když má toho drobečka v náručí 😵
No prostě abych to zkrátila, tak zdravíme všechny mamušky s mrňouskama, těhulinky s pupíčkama a ptám se, jak se cítí a samozřejmě snažilečky a přejeme jim hooodně štěstíčka 🙂 🙂 🙂

safarikovap
15. led 2012

@1miska @olousek35 Já nevím, jak se meggar jmenuje 😒 Tož už jste dopátraly, jestli je to ona - s těma dvojčátkama?
A co náš @carlik? 😨 😨 😨
@bublendule Leošku, v týdnu pisni, jak to vypadá s Tebou a UTZ - doufám, že bude hodně folíků 😉
@agnes88 Bety, zítra čekáme aktuální fotku z UTZ 😉 😉 😉

lenka27
15. led 2012

@lenjer ne až druhé v Reprofitu, ale tam když jsem šla tak jsem tomu prostš hrozně věřila a vyšlo to, v Helisou se mi nelíbilo a hned po transferu jsem veděla, že se určo nepovedlo (nevím proč)

mihule111
16. led 2012

@lenka27 tak aspoň, že na podruhé to vyšlo 🙂 Za jak dlouho po prvním IVF jsi absolvovala druhý ?
Měla jsi krátký nebo dlouhý protokol ?? Dííky

mihule111
16. led 2012

@lenka27 Jinak Helios mě moc sympatický není ☹

daguli
16. led 2012

Cau holky, ja jsem asi pul rok zpatky chodila do Reprofitu,tak na vas obcas mrknu,abych vedela, jak se mate... 🙂 Vsimla jsem si, ze se zrovna bavite o Heliosu,tak bych jen chtela prihodit nazor, mam aktualni zkusenost..Ja tam ted chodim a jsem spokojena...je to asi cele o lidech,jak se kdo s kym potka, jak si kdo sedne. Me jsou v Heliosu sympaticti zatim vsichni s kym jsem se setkala (krome embryologu jsou to uz vsichni🙂 . Ted koncim stimulaci, citim se dobre,delaji tam vic UTZ kontrol, nez jsem mela v Reprofitu, tak se i citim lepe. Doufam, ze mi tahle stimulace uz konecne vyjde...Jen jsem vam jeste chtela rict,ze mi tam prijde supr, ze je tam moznost uhrady PGD pojistovnou. Hned jsem toho vyuzila...Budou nam delat tu mikrocipovou metodu co vysetruje vsecky chromozomy, tak doufam, ze ted uz to konecne klapne 😵 😵 Mejte se moc krasne,vsem vam drzim pesti...

aidule
16. led 2012

@daguli Zdravím, držím palečky, ať vše probíhá k úplné spokojenosti a k vytouženému miminku se dostanete co možná nejdříve 🙂 ! Já mám stejný názor, všechno je to jen a jen o lidech!!! Já mám takhle výbornou zkušenost s Repromedou, jiná z nás zase s jiným centrem atd., atd. Všechna centra mají více méně podobné možnosti, ale každé centrum tvoří lidé a o těch je to především 😉 !!!!!!!!! A někdy se může stát, že i snaha jedněch zůstane klientkou neoceněna, protože si prostě jen nesednou....Tak hlavně ať si každá najde to své a tam se jí podaří splnit si maminkovský sen 😉 🙂 !!!

olousek35
16. led 2012

@bellka děkuju moc. Pošlu po samince info, až budeme na světě.

lenka27
16. led 2012

@mihule111 za dlouho, do toho prvního nás zahnali hrozně brzo, pak nám mi moje doktorka zjistila, že mám ureu, přeléčila nás a já za 3 měsíce otěhotněla mimoděložně (neměla jsem srůsty ani žádná problém, bylo mi řečeno, že to byla blbá náhoda) a pak jsme se do toho vrhli, až po roce a půl.

bublenudle
16. led 2012

Ahoj holky moje,díky všem kdo na mě myslí 😉 v pátek jdu na UTZ tak podám hlášeni jaká je uroda... 😵

bublenudle
16. led 2012

Holky,zobali jste některá SARAPIS před IVF???? máte s tim někdo zkušenosti???

saminka
16. led 2012

@olousek35 uz se moc tesime na dalsi prirustek do te nasi reprofitacke rodinky 😉 🙂 😵 uz mas termin na cisare??? preji ten nej pohodovejsi !!!

a jak pak se ma @meggar a @carlik? urco jsou ted nemaji moc casu,ale az si ho najdou tak se moc tesime na fotecky mrnousku!!!

zdravime vsechny tehulky,snazilky i maminky

olousek35
16. led 2012

@saminka ale nemám. Copak má tolik odvahy si ho domluvit??? No, budu muset zítra volat, když jsem to nezvládla dnes. Naši mě poslední dobou dost vydeptávají, nemám pak náladu naprosto na nic. Jak ty s malýma? Jak si holky na sebe zvykly? A co tatínek, stará se?

saminka
16. led 2012

@olousek35 teda oli, uz je ale na case, malemu se muze chtit ven kazdou chvili 😉 no holky jsou zatim moc sikovne, porad sice musime hlidat aby Miuska malou omylem nezranila, ale jinak je na ni moc hodna a porad se ji moc libi ji pusinkovat atd , ted kdyz uz se Lilly smeje a reaguje to je jeste lepsi, to se taky moc libi Miusce, Zvladam to zatim ok, jen teda se skolou to jde horko tezko, domu prijdu a uz absolutne nemam sanci se na ucivo ze skoly podivat,no musim vice zapracovat kdyz je manzel doma a ma volno.Ale jinak jsme v pohodicce a uz pomalu planujeme cestu do Cr za rodici, asi nekdy v kvetnu, cervnu 😵 😵 a jak ty se citis? ty posledni tydny uz jsou nic moc co?

1miska
16. led 2012

@bublenudle já jsem Sarapis brala v rámci snahu o přirozené těhu - doporučila mi ho kamarádka, která pracuje v centru naděje a pomoci a zajímá se o alternativní pomoci cesty k miminku 🙂 nepomohl, ale urcite ani neublizil, kdyz nic obsahuje spoustu vitaminu - ale kamaradka si ho chvalila do nebes, ze po nem otehotnelo spousta žen v přirozeném cyklu, že to hezky upravuje druhou fázi cyklu, protože zvedá hladinu progesteronu... ale jak je to s nim pri IVF nevim

1miska
16. led 2012

holky nevite co to je za zkratku, kdyz z dnesniho popisu vag.UZ čtu FAC 7/6 ? vůbec netuším, co to znamena :(

lenka27
16. led 2012

@olousek35 hlavně v klidu, nenech se ničím rozhodit a proč ti to ty rodičové dělají? zrovna teď. A co náš Mudr? jak se mu daří? 🙂

carlik
17. led 2012

Tak hlásím, že další reprofiťácký miminko přišlo na svět 11. 1.v 8.39 a jmenuje se podle předpokladu Kristýnka, vážila 3210 g a měřila 50 cm . Byla jsem tak šťastná (teda pořád jsem), že jsem si zvolila spinál u císaře, bylo to šup, šup, po chvilce jak ji trošku umyli mi ji i ukázala, když se dál doktoři "hrabkali"v bříšku. Pak mi dali jenom 5 svorek (už mám 2vytažený), takže žádná hrůza. Všem doporučuju spinál. I jsem byla docela brzo fit, všichni koukaly, jaká jsem čipera.Na pokoji jsme se druhý den večer sešly s kamarádkou, co rodila také ten den, ale napřed epidurál s norm. porodem a nakonec císař v narkoze (chuděra má bloklý krk a docela trpěla).Já mám to to nejnádhernejší miminečko a taky tak je zatím hodňoučká.Mlíčka máme dost, i se divím, jak samo teče z těch mých krásných Béček Včera jsme zvládly u koupání doma,s přebalováním to chce asi zrychlit tempo Takže doufám, žei nadále to bude vše klapat jako do teď.Fotečku jakmile nějakou vyberu a dám do PC, pošlu. Mějte se všechny pěkně a nikdy neříkejte, že se nedočkáte toho štěstíčka...chce to čas, pevný nervy a dočkáte se všechny.