Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

78marcela
15. dub 2014

@catchulinecka no to je docela blbý jednání, to je teda fakt...jdi za dva dny zase na krev tam někde u vás...já měla taky nízký hodnoty, šla jsem obden jako samoplátce..no nevyšlo to, ale já je měla o dost nižší jak ty a rostlo to velice pomalu...
pokud budeš mít za dva dny kolem 250, tak bych to viděla pozitivně. Ted už s tím nic nenaděláš, bud v klidu, lež, odpočívej...a za dva dny se uvidí. držím pěsti.

78marcela
15. dub 2014

@lenka27 jsi milá, děkujeme za povzbuzení, určitě to vyjde, dříve nebo o něco málo později, ale vyjde. a hotovo.

delfi75
15. dub 2014

@lenka27 Děkuji!!! no, šli jsme do Reprofitu na doporučení z více stran...a Tobě velká gratulace 🙂

lenka27
15. dub 2014

no mohla bych tady vyjmenovat spoustu jmen, opravdu za ty tři roky co sem na diskuzi chodím je tu dětí jak smetí, prostě dřív nebo později se dočkala fakt skoro každá, vím snad jen o dvou, ale ty měly nějaké vedlejší problémy ☹ a pro povzbuzení posílám jak šikovné děti umí Reprofit 🙂

delfi75
15. dub 2014

@catchulinecka Vím, že to nejde, ale nenervuj se! no, to zrovna říkám já...Ale na gynekologii by to měli vzít bez problémů...

catchulinecka
15. dub 2014

@delfi75
@78marcela jste fakt skvělé holky 😉 to je strašně zvláštní, že se vůbec neznáme a říkáme si takové intimnosti 😀 jelikož jsme se s manželem dohodli, že to absolutně nikomu nebudeme říkat o IVF, tak to prostě nikdo neví v okolí, a tak jsem fakt ráda, že mám vás 🙂

kvakuska
15. dub 2014

@catchulinecka pořád ještě krvácíš?

catchulinecka
15. dub 2014

@lenka27 jůůůůů, to je bobánek nebo bobánka 😀 a moc gratuluju! a děkujeme za podporu a pěkná slova 😉

78marcela
15. dub 2014

@catchulinecka u nás to taky nikdo neví...teda kolegyně v práci jo, ale ináč z rodiny ne...

makiska1
15. dub 2014

My jsme byli v reprofitu jen jeden měsíc 😀 teď jsem v 22tt 🙂

78marcela
15. dub 2014

@makiska1 to byl docela fofr🙂 gratuluju 😉

makiska1
15. dub 2014

@78marcela 🙂 děkuji.. my jsme neměli žádné vážnější problémy, spíš jsme potřebovali trochu "nasměrovat", poprvé jsem otěhotněla přirozeně, ale o mimi jsme přišli a pak se 7 měsíců nedařilo, tak jsem byla nervozní... no a přišli jsme tam, udělali HP a spermio, vše v rámci možností ok, jeden utz na ovulku, jedna pregnylová injekce a za dva týdny // 🙂

lenka27
15. dub 2014

@catchulinecka je to náš malý sněhuláček Davídek, druhý pokus KET a první syn byl na první pokus v Reprofitu, ale na druhý pokus IVF celkem 🙂

cermi77
15. dub 2014

@pt1981 na tom Štelclovi něco bude 😀, na koho sáhne, toho oplodní 😀

lenka27
15. dub 2014

@cermi77 jo to je pravda a hlavně mě dostává tou nefalšovanou radostí z úspěchu 🙂 když jsem mu po porodu psala poděkování za splnění největšího snu, napsal, že mu skoro až slza ukápla 😉 je to v tomhle směru krásné povolání

nikolav
15. dub 2014

@cermi77 Mě Štelcl dělal KET a neotěhotněla jsem asi nějaká výjimka nebo co 😀 a už mám třetí KET. Vajíčka kvality dárkyně, manžel nadprůměrný spermio sliznice ok a stále nic. Už mám za sebou i jeden potrat. Taky už bych chtěla být těhotná úspěšně do konce ☹ a do Reprofitu chodíme rok a čtvrt.

catchulinecka
15. dub 2014

@makiska1 jééé, to je takové štěstí 🙂 moc gratuluju, ať se vám daří 😉

78marcela
15. dub 2014

@nikolav
@lenka27
mě taky Stelcl neotěhotněl. Spíš mě docela vytočit před transferem, v podstatě mi vynadal, co tam jako chci. Transfer nám vyšel na neděli. Já měla ohss. Ale řekli nám že když se mi do neděle uleví, tak že máme přijet. Tak jsme přijeli, a on na nás spustil, že nás tam nikdo nečeká co tam jako děláme. Pak že teda když jedeme 180km tak prý teda jo a kolik že chci embryí. Nevěděla jsem, čekala jsem, že řekne , vysvětlí, doporučí.. Nic. Jenom řekl, že do mého břicha se dvě vejdou tak dvě. Takže jsem byla stresla, bylo mi trapně.. A samozřejmě nic. Od té doby je to jediný doktor, kterého tam fakt nemusim. Ostatní všichni super. Otěhotněla mě Vitouskova.

lenka27
15. dub 2014

@78marcela Jo tak každýmu sednout nemusi to je jasný. Mě prvni KET dělala Vitoušková a nic a druhý taky a to už se povedlo, hned mi řekla, že tak luxusní embryo se zavrtá na 99% a měla pravdu, ále byla jsem tam tentokrát přes Mudr. Koudelku, zjistili jsme, že máme společné dobré známé 😉

nikolav
15. dub 2014

@78marcela Na první KET jsem měla Koudelku a ten mi řekl, že otěhotním. A taky, že jsem těhotná byla. Ale bohužel jsem potratila. Na druhý KET jsem měla Štelcla, byl v pohodě nemůžu nic říct. Ale neotěhotněla jsem. Navíc nemám problém s kvalitou embryí jsou vždy špičkové kvality a nejsou geneticky špatné nebo tak. A teď třetí KET je v nativu a dělal mi ho Otevřel. Jinak jsem pacientkou Machače a ten mi vše plánoval a tak. No a jinak koho nemusím a kdo mi naprosto nesedl je Kuřecová.

catchulinecka
15. dub 2014

tady se to pěkně rozjelo s těmi názory na doktory Reprofitu 😀 jako moje srdeční záležitost je Machač, ale dr. Soušková je prostě učiněný anděl, je tak moc příjemná, úplně z ní vyzařuje strašně něco dobrého 🙂 ježíš, jsem nějaká melancholická 😀

cermi77
15. dub 2014

@78marcela me delal laparku, neco se zvrtlo, ale choval se pak skvele. Kazdy mame asi sve dny, tenhle pristup by me ale taky pekne na...l.
Ja je stejne obdivuji, dost pretlak pacientu a jeste se z toho nezblaznili 😉 Dr. Vitouskovou a Koudelku mam nejradsi, uz bych jim prala, aby se me na 9 mesicu zbavili 😉

delfi75
16. dub 2014

Krásné ráno všem, to je tady plno 🙂 Teda včera...doufám, že i dnes se tu objevíte s pěknýma zprávičkama 😉

78marcela
16. dub 2014

@lenka27
@nikolav
@catchulinecka
@delfi75
@cermi77
Také přeji krásné dobré ráno... jasné, že někdy člověk nemá svůj den...a taky není člověk ten, aby se zavděčil lidem všem...jenom Štelcla od té doby nemusím a nepřála bych si ho mít zase ted na KET.
Vitoušková, Machač, Koudelka...jsou naprosto skvělí, jsou špičkoví odborníci a přitom úžasně lidští. Dobrý pocit jsem měla i ted z konzultace u Otevřela. Kuřecová nic moc...ta na mě spustila, proč mám zamraženo po dvou a poslední pejetu dokonce po třech, co budu dělat, jestli se chytnou všechny tři, jestli je etické jít na redukci...přitom se mě nikdo na nic neptal, po kolika chci zamrazit. Když jsem se ted ptala, co by bylo, kdyby se to došlo k tomu, že by opravdu došlo na situaci, kdy bych měla jít na ten poslední pokus s těmi třemi...tak jen v klidu a v pohodě řekl - tak tam šoupnem tři a uvidíme...ale zároven dodal, že ta pravděpodobnost by nebyla moc velká...

catchulinecka
16. dub 2014

@78marcela hmmmmm,tak to teda neni moc pekne jednani :( ja bych to pochopila treba v nejake normalni nemocnici,ale jako clovek to plati a ne malo :(

delfi75
16. dub 2014

Tak to bych neřekla, že až tak negativní zkušenosti z RF mohou být...nebo ne negativní, ale nepříjemné... ☹

78marcela
16. dub 2014

@catchulinecka přesně tak, ale zase jsme jenom lidi a tohle byly pouze dva okamžiky, které mi nebyly milé...ale jinak jsem tam chodila třičtvrtě roku a bylo to všechno v pohodě jinak. ale opravdu nejradši mám Vitouškovou.

78marcela
16. dub 2014

@delfi75 klidně at mě seřvou, ale hlavně at mě oplodní...
na poslední transfer jsem šla totál vysmátá, protože jak jsem tam čekala, došli tam nějací Němci a sestřičky si nevěděly rady, tak jsem jim začala tlumočit a sestřičky prý jestli bych tam nechtěla učit němčinu...tak jsem řekla že klidně, jak budu na mateřské, tak že velmi ráda...a ony - Danielo, snaž se...a ona se fakt snažila, dělala celou dobu srandu a já byla v klidu a v pohodě..a vyšlo to i když jen na chvíli.

delfi75
16. dub 2014

@78marcela K té jsem chtěla jít...nakonec se to tak zamotalo, že jsme se ocitli u jiného...

78marcela
16. dub 2014

@delfi75 a u koho jsi?