Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

jada1
10. dub 2013

@misha83 krásne HCG, to budú asi dvojky 😵 😵 . Ja som mala 16 deň 1872. Kedy ideš na UTZ? 🙂

misha83
10. dub 2013

@jada1 dekuju, no jsem zvedava. Na ultrazvuk jdu pristi stredu, tak se hrozne tesim i bojim zaroven.

1miska
10. dub 2013

@misha83 uzasna hodnota 🙂

1miska
10. dub 2013

@haaappy a kam jedete? verim ze vse hodit za hlavu bude ten spravny klic k uspechu 🙂 a lazne jak jsi o nich premyslela taky nebudou?

haaappy
10. dub 2013

@1miska Jedeme na 8 měsíců do USA, manžel tam jede na služební cestu, tak ho doprovázím 😎 Třeba změna prostředí pomůže, ale nespoléhám na to 😉 Vyčístím si hlavu, pocestujeme a pak se příští rok můžem vrhnout do dalších bojů.
Do lázní to teď nemá cenu, odlétám za 3 týdny a vracíme se před Vánocema, takže tento rok to určitě nebude, možná příští. Ale já až tak daleko neplánuju, kdo ví, co bude za měsíc 😀

sblanch
10. dub 2013

Zdravím všechny snažilky, těhu i maminy 🙂 Hlásím že jsem se konečně přesunula do té třetí kategorie - skoro po 5 letech a 6 IVF. Hurá!!! Takže už je týden na světě Adélka (47 cm, 3140 g). Všem doufajícím - jednou to prostě vyjde!!! Jinak porod celkem v pohodě, ale to so přišlo poté... Takový kolotoč jsem si nepředstavovala. Největší boj je s kojením, malá je hodně spavá a špatně saje - i když se dobře přisává. A já nevím jestli mám dost mlíka resp. jestli ho jednou budu mít dost... Snad se to všechno usadí, je to fakt náročné. Ale stojí to za to!

1miska
10. dub 2013

tak dneska punkce - delal mi ji stelcl, odebrano 10 vajicko, slilznice nic extra - 5mm, trochu prekvapeni, ze nam automaticky i s dobrym spermiogramem delali ICIS (zjistila jsem to az při procitani faktury) a největší zapich dne? 🙂 Říká mi Stelc a kupte si k tomu ACC long a každý den si jeden dejte a ja na to - a do pochvy nebo vypit? no koukal na me jako debila 🙂 🙂

misha83
10. dub 2013

@haaappy Tak to je mazeeeec, si to hafo uzijes a odreagujes se. To cestovani bude fakt parada 🙂
@sblanch Moc gratuluju! 🙂
@1miska A mas vysledky spermia ze dne punkce? Neni mozne, ze nebyly dost dobre na to, aby to slo bez ICSI? S tim ACC longem je to dobry 🙂 , se chechtam jak svina 😀 .

1miska
10. dub 2013

@misha83 🙂 me bylo pak dost trapne 🙂 njn, ale rikal, ze mi dava recept na utrogestan, at si ho zavadim do pochvy a ještě at si koupim ACC long, ze tam mam hodne hlenu... tak to mě zmátlo že jsem neveděla co s ním a zeptala se a on mi na to odpověděl: no to by vám to tam dole pak asi hodně šumělo 🙂

kacatka
10. dub 2013

@sblanch ještě jednou gratulace a neboj, kojení se srovná, teď to bude boj, ale půjde to 🙂 Dodej fotečku malé 🙂

olousek35
10. dub 2013

@1miska ty jsi ale číslo. To se musel bavit dnes celý reprofit. Já se tu chlámu tak, že jsem vzbudila malýho. Dost dobrá představa 😀 😀 😀

@sblanch gratulujeme k prďolce malinké. Mlíko se bud rozkojíš, nebo dáš umělko. Uvidíš, co příroda. Ale viděla bych to na rozkojení. Hlavně to chce být v klidu a hooodně pít, příp.černé pivko denně. Pomáhá zázračně. Tak hlavně ať jste zdraví a všichni spokojení. A dodej nám fotečku, at máme další motivaci.

haaappy
11. dub 2013

@sblanch To je krásné, moc gratuluju k Adélce! 😵 Ať jste všichni zdraví a malá vám dělá jen samou radost... po těch peripetiích si to moc zasloužíte 😉 Užívej si to, maminko!

haaappy
11. dub 2013

@misha83 Jj, bude to fajn, těším se. Hlavně je tam teplo a pořád pěkné počasí. Já tam budu taky pracovat (z práce mi budou posílat zadání mailem), takže veget to úplně nebude, ale jsem za to ráda. Ležet u bazénu a jen nakupovat se taky nedá dělat věčně 😀 😀

haaappy
11. dub 2013

@1miska No tak to je bomba. Ale hele, buď v klidu, já bych se možná ptala stejně. Už jsem zblblá ze všech těch prášků, stimulací, vyšetření, ultrazvuků a já nevím čeho, že se radši 3x zeptám, i na totální blbinu. Takže za mě palec nahoru 😀 😀

cermi77
11. dub 2013

@1miska 😀 😀 😀 , na druhou stranu se vůbec nedivím, já se tam vždycky tvářím jako vážná paní, mám na poznámky speciální diář, páč mám hlavu děravou 🙂 a kdyby řekl, jo paní dejte si tam šumivku, tak to jako ovce snad udělám 😀 😀 😀 . Jdu k němu v pondělí, tak mi asi budou hodně cukat koutky 😀

@sblanch mooooc gratuluji, to je ta nejkrásnější zpráva, kéž je tady takových víc 😵 Kojení nevzdávej, pokud teče a je kvalitní, určo se spolu s Adélkou během pár dnů srovnáte, mně moc pomohla odsavačka, ze začátku taky byly problémy a když malá nechtěla, podojila jsem se 😀 a přebytky schovala do zásoby, všechno se pak využilo, kojila jsem 14 měsíců. Když jsem měla s mlíčkem krizi, strašně moc mi pomohl čaj na podporu kojení LEROS, opravdu výborný 😉

@haaappy to je super, užij si to, zaslouženě, hele, nechci popichovat, já jen, když jsme se na dva roky odstěhovali do Belgie, změna prostředí a byla jsem do půl roku těhotná 🙂

haaappy
11. dub 2013

@cermi77 chich, no i to je možné 😅 Já se na to nijak neupínám, ale když to vyjde, tak budu ráda 🙂 Jinak pak opět nástup na značky a v novém roce do Rf, tam už si s náma poradí 😀

1miska
11. dub 2013

tak z 10 bylo 8 zralých a 7 se oplodnilo, takze zatím spokojenost 🙂 🙂

misha83
11. dub 2013

@1miska pekny vysledek 🙂 .

cermi77
11. dub 2013

@1miska krásná úroda 🙂

Holky prosím, budu se ptát jako blb, ale schválení IVF probíhá přes pojišťovnu zhruba měsíc ? My plánujeme ještě poslední pokus sami (po UZ a pregnylu) - a pak už nechci na nic čekat, možná jedno IUI, já měla všechny tři potraty na podzim, tak bych chtěla využít teplých měsíců 🙂 (vím, blbost, ale mám asi blok)

lenka27
11. dub 2013

@sblanch moc gratuluji a přejeme hodně zdravíčka i mlíčka 🙂

nikolav
11. dub 2013

ahoj holky tak jsem dnes byla v Reprofitu. Pojišťovna nám IVF schválila bez problému a to je mi 21 let. No aspoň, že tak. Vyzvednuty ampulky Menopuru a rozpis. A až dojde MS a měla by dojít brzo sliznici mám dobrou (9 mm) tak začnu píchat. Sice jsem z injekcí vždy měla strach, ale teď z nich mám dobrý pocit. A když mám takový dobrý pocit tak to vždy vyšlo. Maturita, autoškola, zkoušky, kurzy a teď i ty injekce a celý pokus. Tak doufám, že to opravdu vyjde. Všem držím palce co se snaží a na pokus se připravují!

cermi77
12. dub 2013

@nikolav tak to máš krásné vyhlídky a hlavně pozitivní přístup 😉, držím palce.

nikolav
12. dub 2013

@cermi77 Děkuji. No buď to vyjde a nebo ne. Svět se nezhroutí.

1miska
12. dub 2013

@cermi77 jj cca mesic - ja jsem u ministerstva vnitra a trvalo to mesic, rikal ze u VZP je to rychlejsi, ale pocitej radeji ten mesic

misha83
12. dub 2013

Ahoj holky.
Vcera odpo, v noci i rano to spineni bylo ok, pak dnes v praci jsem mela hrozne moc hnedy spineni, ale fest nebo co to bylo a pak i krev. Tak jsem hned volala dr. a jela tam. Mam hematom, ale je dost od prcka tak ho neohrozuje. Jj, na ultrazvuku jsme videli jednu bublinku a dr. rikal, ze vypada krasne. Dostala jsem navic ten ascorutin, utrous zustava zvysenej a mam neschopenku. Ve stredu snad uz bude i srdicko.

1miska
12. dub 2013

@misha83 s tak vysokym HCG to bude silna bublinka, neboj 🙂 hematomy jsou casta komplikace, většinou bohužel zmizi jen tim, ze odkrvaci (nebo se nekdy vstřebají) a to cekani nez odkrvaci je nekdy psycho :( tak si hod doma nozky nahoru, udelej si relax a bude dobře, neboj 🙂 drzim pesticky

1miska
12. dub 2013

Tak všech 7 se krasne vyviji a jsou ctyrbunecne a i to poslední co včera vypadalo ze se neoplodnilo přes noc zabojovalo a je ted dvoubunecne 😎

kcvrcekz
13. dub 2013

@misha83 pořádně odpočívej. Bublinka bude silná🙂. A myslím, že holka. Každá má kamarádka co měla hematom má holku 😨 . Držte se s prckem. Moc držím pěsti na srdíčko. Hned piš😉

misha83
13. dub 2013

@kcvrcekz je, jsi hodna. No manzel je presvedceny, ze je to holka 😀 . Jednou jedinkrat jsem byla nahodne u kartarky a ta taky rikala, ze budeme mit holku 😀 . Kazdopadne ja beru i kluka, hlavne at je vse v poradku 🙂 .

meggar
13. dub 2013

@misha83 Jééé, tady se zas těhotní. Gratuluju. Jen tak mezi námi, já měla taky hematom a je z toho holka 😉