Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

olousek35
29. kvě 2013

@nikolav tý jo, fakt nádhera. To budou muka s testováním, chtěla jsem vydržt tak 10 dní, ale jak to vidím, tak 5.den to risknu. Kolik máš zavedeno?

nikolav
29. kvě 2013

@olousek35 Mám zavedeno jedno embryjko (hatchující blastocystu)

cermi77
30. kvě 2013

Holky pícháte si některá léky na ředění krve v první trimestru nebo celé těhu, myslím ty které mají po IVF. S pícháním nemám problém, užívala jsem po operaci měsíc, po posledním potratu chodím dva roky pravidelně na hematologii a testy byly na trombo špatné, aktuálně jsou výsledky hraniční, tak mě zajímá po takových velkých dávkách hormonů u IVF, jak je to v těhotenství, díky za zkušenost 🙂

evulatko
30. kvě 2013

@cermi77, ahojky, ja mam Leidenskou mutaci, tak picham Fragmin a každých šest tydnu chodim do Trombocentra🙂 Picha se to cele tehotenstvi a sestinedeli.

salinas1
30. kvě 2013

@misha83 Díky, dneska už je úplně dobře, jen mě trochu pobolívá jako bych to přehnala s cvičením jinak dobrý 🙂 Už přemýšlím, že jim na to příště kývnu, jestli mi zase zavolají 🙂
@nikolav Ty už máš krásný čárky 😵 sleduju tě pod jiným nickem 😅 tady jsem inkognito 😀 někteří by měli debilní kecy, kdyby zjistily, že jsem dárce a já to s takovýma nemíním probírat...ví to jen ti, kterým můžu věřit 🙂

nikolav
30. kvě 2013

@salinas1 Díky. Chápu to jak to myslíš to co jsi napsala a máš pravdu.

misha83
30. kvě 2013

@nikolav jeee, tonje super, potichu gratuluji 🙂 .

nikolav
30. kvě 2013

@misha83 Děkuju 😀

lenka27
30. kvě 2013

@olousek35 ahoj tak už zítra😉 tak tfuj, tfuj. Budu na tebe moc myslet🙂

cermi77
30. kvě 2013

@evulatko ahoj 🙂 , děkuji, mně doktor nejdřív řekl, že jen I.trimestr, ale teď to vidí, tak jak píšeš, celé + 6neděl po, zítra budu vědět víc, tak moc děkuji 🙂

1miska
31. kvě 2013

@cermi77 no ono zalezi....ja jdu na hematologii az za mesic tak zatím nevim, zatím picham, ale kamarádka co ma taky leidenskou mutaci a je po IVF v reprofitu pichala jen 12 tydnu, na hematologii ji rekli ze ma mutaci na genu, který nesouvisi s těhotenskými ztrátami - takze zacne pichat zas az ve 38 tydnu a pak v sestinedeli - mezi tim nic

evulatko
31. kvě 2013

@cermi77
@1miska
ja jsem rada, ze jsem při prvním tehotenstvi pichala, ke konci jsem mela preeklamsii a doktor mi pak rikal, ze nebyt toho Fragminu, tak se mi to mohlo stat daleko drive☹

cermi77
31. kvě 2013

@1miska jasně je to individuální, mně řákají pokaždé taky něco jiného, odvíjí se to od aktuálních výsledků testů, každopádně je to dobře, že to vím, jsem zvědavá, co mi řekne Dr. dnes 🙂

cermi77
31. kvě 2013

@evulatko je fajn, že jsou dneska takové možnosti, moje mamka před 40ti lety tuhle možnost neměla, 6xpotratila, 2x ve třetím trimestru, 2x komplet výměna krve, jsem ráda za naše zdravotnictví i když jako pacienti nadáváme za komunikaci, dlouhé čekací doby a tak... spoustě věcí se dá dneska předejít, když doktor chce, trošku naslouchá a myslí 🙂 Jediná doktorka v RF mě okamžitě po předání dokumentace z hematologie upozornila, že tohle mohla být příčina mých potratů, ostatní na to házeli bobek a neřešili nic, sranda no, je to někdy o štěstí 😉

1miska
1. čer 2013

@olousek35 tak zavedeno? 🙂

olousek35
2. čer 2013

@1miska ahojda, jj, zavedeno. Teď nezbývá jen čekat a doufat 🙂 Miši, jak je? Užíváš si těhotenství?

1miska
2. čer 2013

@olousek35 super 🙂 🙂 no ted moc neuzivam, uz podruhe jsem zakrvacela a celkem hodne, bolelo me bricho, tak jsem jeli s velkym placem včera na kontrolu, vse OK, odpovídáme 9+0, jen se hrozne bojim a porad pozoruju..... tak ještě dva tydny vydrzet a budu klidna.... tak pa pa a tesime se fotky testiku s //

ivcacig
2. čer 2013

Ahojec holky. Tak mi ve středu zavedli jedno embryjko. Na zamražení ze 7 vajíček nic nezůstalo, prej vajíčka nebyla zralá. Tak jen doufám že aspoň to jedno se uchytne, protože tím že mi napsali že nic se zamražovat nebude jsem chytla menší smutek☹

olousek35
2. čer 2013

@ivcacig musíš věřit, že to jedno jedinné embryo je zrovna to pravé. Každopádně s jedním je větší šance na těhu než se dvěma 🙂 tak se drž. Jak staré bylo? Už si testovala? Držím pěstičky 😉

olousek35
2. čer 2013

@1miska nj, ten 10 týden rozhodne. Taky mi to říkal dr., ale až jsem byla v 11. 😉 Byl na mě hodnej. Ale s tím pozorováním máš pravdu. Já mám tolik příznaků, že to ani není možné 😀 a přitom je to blbost 😀 Už máš aspon neschopenku? Zůstaň doma v postýlce a relaxuj a nenervuj se.

ivcacig
2. čer 2013

@olousek35 Ráno jsem testovala a nic. Zaváděli mi ho pátý den, ve středu. Cítím se jako by se nezadařilo, sic mi dali více utrogestanu jak naposledy ale prostě žádná změna tak jak těhulky hned cítí..

olousek35
2. čer 2013

@ivcacig nezoufej, někdo necítí vůbec nic. A ono to je taky ještě brzo, abys na sobě pozorovala jiné než vsugerované změny 😉 Dnes si vlastně 4.den po ET, ne? To je strašně málo. Počkej ještě tak 3 dny, to by se třeba už po limitu mohl ukázat duch. Bedlivě tě budu sledovat. A držím pěsti.

kacatka
2. čer 2013

Holky proboha! Tady se to testování nějak zvrhlo! ☹ Netestujte tak brzo. Já jsem testovala 8 den po ET a už tak se mi to zdálo hroooooozně brzo. Vy těm svým mimčům nedáváte vůbec šanci, aby se v klidu mohli zakousnout a začít produkovat HCG. Nikdy by mě nenapadlo testovat 4 den po ET. Ano existují vyjímky, ale ty existují i u lidí, kteří vyhrály 100 miliónů ve sportce. Takže nohy nahoru a pozitivně myslet! Mudr. Koudelka mi tehdá říkal, za 10 dní po ET si udělejte test a zjistíte, že jste těhotná, a bylo to tak 🙂 Tak hodně úspěchů všem, kteří mají ty své embryjka v bříškách 😉

misha83
2. čer 2013

@olousek35 @ivcacig holky moc drzim pesti. 🙂
@1miska no klidna 😀 , ja bych rekla, ze clovek se bat neprestane, ale lepsi to je, to je fakt. Mne v tomhle pomaha prace, nemam vubec cas se tolik pozorovat.

Holky co jste z Brna, kam se v pripade nutnosti jezdi vlastne na pohotovost? Zatim jsem to resila vzdy primo se s RF, ale ted mi doslo, ze tohle jsem si jeste nezjistovala.

@ivcacig chapu te, ja testovala uz od 3. dne po et. 5. den jsem mela sotva viditelnyho ducha. Ale je to tak strasne individualni, ja mela totiz celkem vysoke hcg. Ja teda nikdy neprestavala doufat az do posledniho dne.

nikolav
2. čer 2013

@ivcacig Ahoj nepropadej panice ono se to vybarví. Každá má hladinu HCG jinak a rozpětí je opravdu velké. Mě se třeba 4. den na testu duch ukázal a čárka mi sílí do teď a už je hned viditelná po testu a to jsem 8.den po KET, ale to že ji tam nemáš, neznamená, že nejsi těhotná!! Někdo tam nemá nic ani 14. den na testu a těhotná je!

olousek35
2. čer 2013

@misha83 to fakt netuším. Já měla naštěstí těhu v pohodě. Ale určitě kterákoliv porodka tě musí vyšetřit. Za sebe bych asi vždy mířila k Milošům.
Chcete se zasmát? Já testovala prvně dnes o půlnoci 😀 No a samože tam nic nebylo. Ještě jsem to ráno několikrát kontrolovala. TO jsem pako 😀 😀 😀

misha83
2. čer 2013

@olousek35 ja proto mam vazne pochopeni 😀 .

1miska
2. čer 2013

@misha83 bohunice/obilnák - kam je to milejsi 🙂

cermi77
2. čer 2013

holky jejda, ať jste všechny v pořádku 😕 a s tím testováním, no stres 😉 , poslouchejte Koudelku, ten má vždycky pravdu 😀

1miska
3. čer 2013

holky vy jste teda test manicky 🙂 ja to poprvé zkusila 7 den a i když se tam ukazal duch, tak jsem ho hluboko schovala do nocniho stolecku a mela ho strach ukazat komukoliv - i manzelovi, ze tam třeba uz další den nebude a vycitala si , ze jsem to dělala tak brzo, protože kazdou hodinu jsem si myslela na to, jak to další den rano zase zkusim 🙂