Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

cermi77
23. říj 2013

@lnk to bude tím vínkem 😀 , taky mi ho pořád všichni doporučují 😀

@dorotka66 kdekoliv před, genetika trvá myslím až tři měsíce, pak všechny výsledky vzít sebou 😉

lnk
23. říj 2013

@beruskaevuska1 😀 😀 já u prvních dvou ketů taky nepila, u třetího jsem pila týden v kuse, vždycky večer u telky decinku. nevím, jestli to nakonec teda nebylo tím... 😀 😀

lnk
23. říj 2013

týden v kuse myslím tím ode dne KET 🙂

dorotka66
23. říj 2013

@cermi77 ďakujem, ja som to všetko absolvovala a viem, že to bude trvať dlho. tým, že tu nežije má to o dosť komplikovanejšie. 😉 nechodím však do brna..

cermi77
23. říj 2013

@dorotka66 myslím, že v žádném centru s tím nebudou mít problém v RF tedy určitě nee, alespoň bude v předstihu, pak typuji jen v případě, že se nic nenajde, doporučí jí laparoskopii a hysteroskopii a to už půjde v CARU 🙂

kvetiv
23. říj 2013

Já taky každý den povinně popíjela vínko...a chytlo se...k tomu jsem jedla ananas, určitě to má něco do sebe...

beruskaevuska1
23. říj 2013

@kvetiv ananas čerstvý nebo kompotovaný??

lnk
23. říj 2013

@kvetiv 🙂 tak to je mi líto, že mi to řekli v CARu až u třetího KET, že červené vínečko opravdu tak zabírá, mohla jsem si dva KETy ušetřit 🙂

beruskaevuska1
24. říj 2013

@lnk takže ty máš mimi z ketu? jestli se můžu ptát. nedávno jsem četla článek na netu že zmražená embrya mají nižší kvalitu. já osobně doufám, že ne. co se týká ketu, tak reprofit má slušné výsledky.

misha83
24. říj 2013

@beruskaevuska1 pokud se v poradku rozmrazi, tak jsou pak stejna jako cerstva. Riziko je tam ten rozmrazovaci proces, ne samotna embrya.

beruskaevuska1
24. říj 2013

@misha83 v reprofitu se stává minimálně, že se embrya neprobudí. spíš ta embrya nebyla kvalitní a proces rozmrazování nevydrží.

misha83
24. říj 2013

@beruskaevuska1 i to je mozne. Kazdopadne jak jsem napsala, kdyz preziji rozmrazeni, je to ok.

lnk
24. říj 2013

@beruskaevuska1 jojo, máme z KETu. První KET (4 embryjka, rozmrazení přežily 2, které jsme zavedli, ani jedno se neuchytilo. Druhý KET 4 embryjka, přežily 3, nechali jsme opět zavést 2 zase ani jedno. Třetí KET přežilo ze 4 embryjek pouze 1 jediné a to se i narodilo 😀 Embryjka na první dva KETy vysoké kvality. ty třetí už mi nedoporučovali zamrazit, právě kvůli tomu, že z toho asi nic nebude po rozmražení, ale já byla ochotná to zaplatit a vidíš to. z těch prvních dvou nic a to třetí favorit. a pak věř doktorům... 😀

beruskaevuska1
24. říj 2013

@lnk a to bylo vše v reprofitu? ty rozmražená embrya a to že se nepodařilo embrya rozmrazit.

stastenka42
24. říj 2013

@beruskaevuska1 my tiež cakame mimi z KETu 🙂🙂

lnk
24. říj 2013

@beruskaevuska1 ne, já chodila do Unicy. kdybychom neměli mrazáčky, tak bych přešla do reprofitu...

kvetiv
24. říj 2013

@beruskaevuska1 Jedla jsem kompotovaný, také jsem cvičila Mojžíšovu metodu....

beruskaevuska1
24. říj 2013

@stastenka42
@lnk
@kvetiv
díky za odpovědi.

cermi77
25. říj 2013

holky, zdravím, nemáte prosím někdo kontakt na paní Mgr. Radanu a nepamatuji si jak dál ??? - chtěla bych se objednat na Mojžíšovku, KET se nám s největší pravděpodobností posune, páč sliznici mám nízkou, tak ať nezahálím, nemáte někdo typ kam v Brně, srovnání kostrče nebo cvičení podle Ludmily Mojžíšové ???
Děkuji 😉

lenikka
25. říj 2013

@kvetiv Můžu se zeptat na co ten ananas pomáhá, ještě jsem to neslyšela.Díky.

ivcacig
25. říj 2013

@beruskaevuska1 nám se taky loni uchytlo embryjko z KETu. Minimálka nevyšla a posléze KET a chytl se 🙂

beruskaevuska1
25. říj 2013

@ivcacig a bylo to v reprofitu?

1miska
25. říj 2013

@cermi77 a kolik jsi mela sliznici? nam delali transfer s 6,5 mm a klaplo to 🙂 http://www.hanavolejnikova.cz/seznam-vyskolenyc... tady je odkaz na všechny co delaji mojzisku v brne a ac to tady není psany, tak kamarádka 100% chodi primo k pani volejnikove, která je primou zackou p. mojzisove.... ja jsem chodila sem http://www.brno-rehabilitace.cz/ je to v centru a mela jsem zadanku z RF a tim padem jsem tam ani nic neplatila, slo to na pojišťovnu....

1miska
25. říj 2013

@cermi77 http://jogavbrne.webnode.cz/jogova-terapie-pro-... a mozna je super i tohle - cvicila jsem poprvé hormonalni jogu v laznich a dost me to chytlo, v brne nebyl nikdo kdo by to cvicil, az ted.... a tu lektorku mame i na těhotenskou jogu a je to mooooc fajn zenska, tak kdyby ti to vyhovovalo casove, urcite to stoji za zkuseni 🙂

kvetiv
25. říj 2013

@lenikka Četla jsem to o tom ananasu na netu, že je lepší sliznice a embrio se lépe uchytí...tak jsem ho radši jedla...večer pila víno na prokrvení děloh, občas cvičila...jím listovku a babyplan...

haaappy
25. říj 2013

@cermi77 Ahoj, já chodila a stále chodím (když jsme v ČR) k paní Volejníkové na Lesnou. Je úžasnáááá!!! Je už ale starší (nechci urazit, ale je v důchodu) a už prý nemá tolik energie a musí se víc šetřit, tak asi nové pacientky nebere. To mi sama říkala. Ale za zkoušku nic nedáš 😉 Nebo Ti někoho doporučí, koho ona sama vyškolila - viz. odkaz 1miska. Mně to cvičení hodně pomohlo a budu k ní chodit i nadále.. i pak v těhotenství a před porodem 😀

cermi77
25. říj 2013

@1miska jé, moooc děkuji, určitě se objednám a poprosím paní doktorku o žádanku nebo i jako samoplátce, no tentokrát to bylo 11DC jen 4mm 😖 , jinak bývá 12DC standartně taky 6,5mm sem tam bylo i 7 🙂 (já asi vyšší mít nebudu 🙂) s dcerou jsem otěhotněla při sliznici 5,5mmm, ale 4 je safra málo, takže v pondělí jdu ještě do RF na kontrolní UZ, ale vypadá to, že to necháme na příští měsíc nebo na ten měsíc, kdy budu O.K., asi po tom odběru jsem se ještě nevzpamatovala, máme zamražené už jen jedno embryjko 😕
Strašně moc jsem se těšila, že půjdu příští týden na KET, vycházelo to na dušičky, ráda bych udělala pro otěhotnění maximum, snad začnu i "chlastat" to červené víno, které nemám ráda, páč kontryhel mi krásně upravuje cyklus, ale na sliznici nějak nepomáhá, ale to ty rozhozené hormony, až se to dá zase do kupy, věřím tomu 😉 Jo, ještě ten ananas a avokádo prý taky, no potěš, to bude stolice 😀 😀
@haaappy , děkujiiiii, určitě zkusím 😉

ivcacig
26. říj 2013

@beruskaevuska1 ano v Repru, sice to ve 13tt skončilo špatně ,ale taky jsem to rozmražování viděla negativně a nakonec jsem úplně obrátila. Myslím si že je jedno jestli je z mražáku či z minimálky, záleží na kvalitě spermošky😀

beruskaevuska1
26. říj 2013

@ivcacig spermie má muž nadstandardní. je to top kvalita. doktor se nad jeho výsledky rozplýval.

cermi77
26. říj 2013

Holky je to fakt o štěstí, my máme dobrá vajíčka, výbornou ovariální rezervu i supr čupr spermie, teď jsme měli na genetiku poslané vzorky dvou krásně se vyvíjejících HB a jedna je geneticky špatná, má snad všechny možné chromozomální vady, druhá výborná, alespoň snad už víme proč pořád potrácím, každopádně bez vyšetření CGH by to pro nás znamenalo další marný boj s matkou přírodou a zklamání. Já doufám, že to jedno embryjko se chytne 😉