Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

78marcela
10. kvě 2014

@kacatka já taky nikdy při KET žádny nedostala.

kacatka
10. kvě 2014

@78marcela 😕 zajímavý 😀

78marcela
10. kvě 2014

@kacatka a ty jsi dostala? Tady v reprofitu ? Kdy? Před KET nebo po? Pro mě je spíš zajímavý ho dostat. Měla jsem ho jen před opu na prasknutí folikulu

kacatka
10. kvě 2014

Mám plánovaný KET (jj reprofit) na červen a při konzultaci mi dr řekl, že se píchá. Já tomu nějak nevěnovala pozornost, ale teď jsem s toho poněkud zmatena 🙂

delfi75
10. kvě 2014

@kacatka ahoj, také jsem to už někde četla...někde v diskuzi Kdo je po ET a jak se cítí...Mrkni tam.

kacatka
10. kvě 2014

@delfi75 díky, no je to zvláštní a Koudelka mi to řekl jako dost jasně a vůbec neříkal, že by to byla nějaká novinka či co, tak nevím.

delfi75
10. kvě 2014

@kacatka a kdy Tě čeká KET? Nějak jsem to asi nepostřehla nebo přehlédla...

kacatka
10. kvě 2014

@delfi75 červen 🙂 Už se láduju podpůrnými prostředky a připravuju sliznici dělohy pro mimi 🙂

delfi75
10. kvě 2014

@kacatka skvělé, to je za chvilku 🙂 nooo, tak to tu vypadá, že se rozmnoží // Držím pěsti 😉

kacatka
10. kvě 2014

@delfi75 děkuji, Tobě také 😵

delfi75
10. kvě 2014

@kacatka doufám, že budeš průběžně informovat

kacatka
10. kvě 2014

@delfi75 průběžně snad. S Honzíkem je to teď náročný, rostou mu zuby, tak tu moc nejsem, ale budu se snažit 😉

delfi75
10. kvě 2014

@kacatka tak to je jasné, že jsou jiné starosti...kolik mu vlastně je?

kacatka
10. kvě 2014

@delfi75 9 měsíců 🙂 Je to naše nejkrásnější a nejmilovanější zlatíčko 😵 Přeji takové štěstí každé z Vás 🙂 Člověk by nikdy neřekl, že z těch shluků buněk vyroste něco tak krásného 😉

delfi75
10. kvě 2014

@kacatka to už je chlap🙂 děkuji za všechny, doufám, že se také dočkáme 😉

kacatka
10. kvě 2014

@delfi75 jistě že ano, jen to chce hodně síly a věřit, věřit a věřit 😵

cermi77
10. kvě 2014

@kacatka hele záleží, kolikátý den jsi byla na UZ před ketem, pokud je to 10-12, vetšinou tam je ještě neprasklý folikul, takže na vyvolání ovulace ti píchnou Pregnyl, pokud jdeš na UZ 13-15 den cyklu, doktor už třeba folikul nevidí (je prasklý - ovulace proběhla, každá z nás to má jinak) pak se Pregnyl nepíchá, nepíchá se ani tehdy, pokud je KET plánovaný v anovulačním cyklu (bere se od začátku menstruace Estrimax apod..), to pak ovulace vůbec neprobíhá - netvoří se folikul - nepíchá se Pregynl.

kacatka
10. kvě 2014

@cermi77 aha, děkuji za vysvětlení. Ano, jdu na UZ 10-11 den cyklu, tak to odpovídá tomu, že tam bude ještě folikul. Pokud se bere např. estrimax tak vím, že se nepíchá. Právě mi jen bylo divné, že všichni,kteří šli kdy na KET pregnyl neměli 🙂 Ještě jednou díky 🙂

cermi77
10. kvě 2014

@kacatka To bude ono a ostatní mají třeba ten anovulační nebo už po ovulaci, každopádně jsi v těch nejlepších rukou, já na pana doktora koukám, (když mám tu čest) jako na boží obrázek 😀.

delfi75
10. kvě 2014

@cermi77 Mohla by jsi vyučovat IVF a vše kolem, myslím, že některé ....takové znalosti nemají 😀

cermi77
10. kvě 2014

@delfi75 no tak to určitě 😀 😀 😀, strašně ráda bych se přeorientovala do oblasti zaražených prdíků a rostoucích zubů 😀

delfi75
10. kvě 2014

@cermi77 tak o tom mi povídej...

kacatka
10. kvě 2014

@cermi77 @delfi75 holky však dočkejte času a období prdíků a rostoucích zoubků příjde tak rychle až se budete divit 🙂 Neskutečně rychle to utíká a Vás to čeká všechno pěkně od začátku a ty začátky bývají ty nejkrásnější 🙂

cermi77
10. kvě 2014

@kacatka to je pravda, vsechno to tak leti, tentokrat bych se snazila za nicim se nehnat a vychutnat si kazdou chvilku tehotenstvi, ale se dvema detma to je asi scifi 😉

zelena_zirafka
11. kvě 2014

Rostoucí zuby, to mě na dítěti asi děsí ze všeho nejvíc, hrozně jsem si oddechla, když rarachovi narostla poslední stolička. 😀

Včera jsem po dlouhým hledání sehnala Femibion bez jódu (v lékárnách je jen na objednávku, měli ho skladem až v lékárně v budově RF) a mít MTHFR se fakt "vyplatí", cenový rozdíl proti obyč listovce je teda dost velký... A řikam si, zda je to nutný nebo ne, když u syna jsem o mutaci nevěděla a jedla jen tu obyčejnou. S problémy v těhotenství a předčasným narozením listovka asi nesouvisí.

fidac
11. kvě 2014

Holky nemáte náhodou někdo mail na Machače???nikde ho nemůžu najít. díky

delfi75
11. kvě 2014

@fidac ahoj, bohužel ne ☹

fidac
11. kvě 2014

@delfi75 volala jsem do RF a sestra mě říkala, že mu mám napsat mail...dřív myslím ho měli všichni na stránkách uvedený a teď nikde nic... ☹

delfi75
11. kvě 2014

@fidac jj, bylo to tam...zkus jméno.příjmení@reprofit.cz nebo příjmení.jméno@reprofit.cz něco třeba odejde a něco bude nedoručitelné...většinou je to takto vygenerované

78marcela
Odpověď byla odstraněná
Zobraz