Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

fidac
11. kvě 2014

@78marcela moc děkuju... 🙂

delfi75
11. kvě 2014

@78marcela někde jsem měla vizitku na Dr. Otevřela, ale nemůžu ji najít...je to možné, že to mají takto, však to zkus 😀

78marcela
11. kvě 2014

@delfi75 já myslím že to ma každý jinak. Vítouskova to měla jenom daniela@reprofit.cz. Štelcl to prý ma jméno.příjmení takže vždy jinak.

78marcela
11. kvě 2014

@fidac
@delfi75
teď jsem si všimla že mě vymazali příspěvek s mailem. To vymažou i ten předchozí. Nevím jestli je email na doktora kontaktem na firmu. Sama jsem to našla tady v jiné diskusi, kde to nevymazali. Trochu zvláštní, zvlášť když kolikrát s doktorem musis řešit něco naléhaveho a nemáš jinou možnost než mu napsat.

fidac
11. kvě 2014

@78marcela moc děkuju, e-mail odeslán a byl správný, akorát je teda mimo až do 19.5. ☹

kacatka
11. kvě 2014

@fidac marekkoudelka@reprofit.cz tak to dr. Koudelka.Takže Machač to bude míti obdobně 😉 Doufám, že to admin nevymaže. Tohle mě fakt vytáčí!

kacatka
11. kvě 2014

@fidac tak pozdě, nevadí 🙂

78marcela
11. kvě 2014

@fidac tak to mě mrzí. Tak v případě nutnosti nonstop linku nebo zítra normálně zavolat

fidac
11. kvě 2014

@78marcela ono to zas tak nutné už není no...a navíc si myslím, že nikdo jiný by mi stejně asi neporadil... 😠

delfi75
12. kvě 2014

@78marcela Marci, tak zítra tfuj, tfuj !!!!

78marcela
12. kvě 2014

@delfi75 díky moc.

cermi77
12. kvě 2014

@delfi75
@78marcela vam obema hodne stesti a same dobre zpravy 🙂

78marcela
12. kvě 2014

@cermi77 díky díky moc.

Holky, když jdu zítra na ten transfer. Beru 4 utrogestany vždy ráno a večer. Mám si je vzít vaginalne i zítra ráno? Nebude ten bílej sajrajt nějak překážet? Nebo to mám zítra raději polykat ráno?

lenka27
12. kvě 2014

@78marcela já to raději ten den polykala, a zkus si říct o tu injekci po teansferu, nevim jak se jmenovala, ále doplacela jsem Jen minimum peněz a doporučil mi to přímo Koudelka. Zkusim nekde mrknout na Ty papiry z transferu jestli nenajdu název

78marcela
12. kvě 2014

@lenka27 aha, tak to je nějaká novinka, vůbec nevím o co by se mělo jednat. Co to je za injekci? A dává se po KET taky nebo jen po et? Co to má dělat? Budu ráda za cokoliv co by mohlo pomoct.

lenka27
12. kvě 2014

@78marcela je to po transferu všeobecně, má to napomoct zahnízdění, jdu mrknout do těch papírů, pro mě to byla taky novinka, ále Koudelka to přímo Vitouškové nařídil, on je totiz velký kamarád mé známé

maraida
12. kvě 2014

Holky prosím vás,chodíte některá k Dr.Štelclovi?Nevíte jak rychle odpovídá na maily? Psala jsem mu ve čtvrtek a stále nemám odpověď 😖

pt1981
12. kvě 2014

@maraida ahoj, mně odpovídal do druhého dne, někdy dokonce zavolal... Ale teď ve čt byl svátek, mohl mít prodloužený volný víkend...Klidně mu ale mejlík pošli znovu....

maraida
12. kvě 2014

@pt1981 taky mě napadlo jestli třeba nemá dovolenou...
Zkusím zítra do RF zavolat a uvidím.Nejradši bych s ním taky mluvila než si psala maily 😖

78marcela
12. kvě 2014

@lenka27 tak to budu ráda když kouknes. Vidím že u tebe se zahnízdílo krasne 😉

lenka27
12. kvě 2014

@78marcela tak byl to Solumedrol, doplacela jsem na nej 49kč

lenka27
12. kvě 2014

@78marcela při prvním Ketu jsem ho neměla až u druhého a úspěšného 🙂 teď mi tady eskymáček kopká v bříśku 😉

78marcela
12. kvě 2014

@lenka27 tak díky moc. Zeptám se na to zítra. Má to v sobě slovíčko medrol, ten já teď beru normálně, ten medrol, tak jestli to nebude něco na ten způsob. Každopádně se zeptám. Díky moc.

lenka27
12. kvě 2014

@78marcela zkus za to nic nedáš, snad to nebylo něco tajného co jsem neměla prezentovat 😀

78marcela
12. kvě 2014

@lenka27 to je krasne, už to chci taky zažít. Tak snad se zítra v pořádku rozmrazi a bude se jim u mě líbit. Jsem nervózní myslím víc jak předtím. Už jdu počtvrté.

78marcela
12. kvě 2014

@lenka27 no logicky mi z toho vychází, že jim by mělo jít taky o pozitivní výsledky. Takže pokud to zabírá, tak ať ho ma každá. Každé přeju ať se dočká. A neboj, nemám jak tě prozradit 😉 😉 😀

lenka27
12. kvě 2014

@78marcela budeme ti držet palce a posílám na nakažení spoustu těhotenských bacilů 🙂 určitě to vyjde, budu se těšit na dvě čárky 😉 Reprofit totiž umí krásné a hodné děti 🙂 Adámek je zlatý dítě a já denně děkuji za to, že ho mám a teď se těšíme všichni na brášku 🙂 přeji to všem a vzhledem k tomu, že všechny mé známé v Reprofitu taky otěhotněly tak věřím, že se taky dočkáš

lenka27
12. kvě 2014

@78marcela budeme ti držet palce a posílám na nakažení spoustu těhotenských bacilů 🙂 určitě to vyjde, budu se těšit na dvě čárky 😉 Reprofit totiž umí krásné a hodné děti 🙂 Adámek je zlatý dítě a já denně děkuji za to, že ho mám a teď se těšíme všichni na brášku 🙂 přeji to všem a vzhledem k tomu, že všechny mé známé v Reprofitu taky otěhotněly tak věřím, že se taky dočkáš

olousek35
12. kvě 2014

@78marcela zítra budu držet všechny své pěstičky a i pěstičky dětí, aby to vyšlo. Ale neboj, vyjde to. Ve středu je úplněk, tak to s ním podpoř. Jinak Utrouš jsem měla zavádět až po KETU, tak jsem si ho cpala jak jsem se oblíkala. Ale měla jsem KET dopoledne. Z něj jsem mazala na zkoušku z němčiny do školy 😀 , která byla v poledne.

78marcela
13. kvě 2014

@lenka27
@olousek35 jste zlaté holky. Moc děkuju.
Těším se že ani dospat nemuzu.