Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

katulinkaaaaaaa
5. čer 2014

@kacatka dekuju moc za tvuj nazor .. no uz sem z toho nestastna. ☹ ale jak tak slysi tak ji hodne lidi veri takja budu taky. dam ji veskerou duveru a uvidime.je opravdu lidska a hodna. a ona i dela IVF ??, nevis ?

kacatka
5. čer 2014

@katulinkaaaaaaa to věřím, že jsi z toho nešťastná, je to moc těžké. Ale musíš bojovat a věřit, že to bude ten pravej člověk, který tě k miminku přivede 😵 Jestli dělá IVF to zrovna nevím, ale pokud ne, tak ti určitě doporučí někoho, kdo to dělá dobře 🙂 a pak si tě bude hlídat po celou dobu těhu. 😉

katulinkaaaaaaa
5. čer 2014

@kacatka takze kyz rekne ivf tak doporuci nekoho?? to je fajn ja se bala ze rekne tak si nekoho vyberte a az budete tehotna prijdte.. tak to jsem rada,ze to tak snad nebude =) hodne jsi mi ted vlila chut do zil,abych to spatny prekonala a verila,ze to miminko k nam taky doputuje a budem chovat =) a ty uz mas miminko ? =)

kacatka
5. čer 2014

@katulinkaaaaaaa ano, myslím, že Ti někoho doporučí, dá se s ní v klidu mluvit o všem 🙂 Vím, že ty neúspěchy člověka odrazují snad od všeho, ale musíš sebrat síly a doufat, že se zadaří. A když věříš a bojuješ, tak se určitě zadaří 😵 Jinak já mám mimčo z reprofitu, už teda 10m, za nedlolouho si jdeme pro sourozenečka 🙂 Máme ho ještě v mrazáčku 🙂

katulinkaaaaaaa
5. čer 2014

@kacatka jee tak to ti mmoc gratuluju a vsechno probihalo v pohode tehu?? a podarilo se na poprve?? ja mam hruzu ze ano otehotnim,ale ze zase o to prijdu .. 😒 to ti moc preju at se vam druhy drobecek povede

kacatka
5. čer 2014

děkuji 🙂 Na podruhé se nám to povedlo. Přirozeně jsem nikdy neotěhotněla, takže nervy byly pořádný, ale teď už máme Honzíčka a jsme neskutečně šťastni 😵

katulinkaaaaaaa
5. čer 2014

@kacatka jeee to je skvely =) a tehu bez problemu ? to je krasny 🙂 moc preju

katulinkaaaaaaa
5. čer 2014

@kacatka uvidime co rekne gerychova, ale taky premyslim o reprofitu

kacatka
5. čer 2014

@katulinkaaaaaaa 🙂 ano, bez problémů celé těhotenství. Uvidíš co ti řekne, konečné rozhodnutí je na tobě 🙂

katulinkaaaaaaa
5. čer 2014

@kacatka no poslechnu tak jak nam rekne nebo poradi =)

delfi75
5. čer 2014

@cermi77 nebo také ze 17ti nic...

cermi77
5. čer 2014

@delfi75 to byl rozjezd, počkej teď po všech těch bylinkách 😉, plnej mrazák bude 😵

delfi75
5. čer 2014

@cermi77 jen aby, ale stačí mi jedno, však víš. ...na co hned plný mrazák,Ty megalomanko 😉

cermi77
6. čer 2014

@delfi75 do zásoby, páč se Ti to tak zalíbí, že budeš chtít být pak těhotná minimálně ještě dvakrát 😀

kalipso
6. čer 2014

Ahoj holky, tak naše embryo se vyvíjí dobře a zítra bude transfer. 🙂 Moc doufáme, že se mu u mě bude líbit a zabydlí se 😵

delfi75
6. čer 2014

@kalipso skvělé a velká gratulace!!!! Jen tak dál 🙂

delfi75
6. čer 2014

@cermi77 aha, že bych z mateřské šla do důchodu ,chi chi. ..

delfi75
9. čer 2014

Krásný nový týden, tak co kde nového?

mummy88
10. čer 2014

Ahoj holky, ráda bych vás pozdravila, popřála mnoho štěstí a popřípadě tady nasbírala nějaké nové zkušenosti, protože CAR je pro nás novou záležitostí. 🙂 Na miminko čekáme s dnešní příchozí MS již 16 měsíců. Někdy mi to ještě přijde jako krátká doba, někdy jako věčnost. Dlouho jsme se s manželem rozhodovali, jestli jít do CAR, ale říkala jsem si, že bych primárně chtěla zjistit příčinu, proč to nejde - pokud nějaká je po fyzické stránce a vyřešit to, tak uvidíme, jestli se to podaří. Už po půl roce snažení byl manžel na SPG, výsledky moc dobré nemá, ale je to způsobeno zdravotními problémy a hormonální léčbou v dětství, takže s tím nic moc neuděláme. Naopak paní doktorka Vitoušková v Reprofitu říkala, že na to, co má za sebou je spg luxusní 😀 . Byli jsme tam poprvé minulý týden, paní doktorka byla moc milá a pozitivní. Měli jsme dobrý pocit. Hned nám udělali i genetické vyšetření- prý to není běžné, ale vzhledem k rodinné anamnéze manželovy rodiny to raději uděláme hned. No a díky dnešní ms jdu zítra na HP, v době ovulace na UTZ, 9.7. máme konzultaci s genetikem a pak se zase někdy objednáme k paní doktorce a zhodnotíme co a jak. No tak jsem zvědavá. Já mám ms pravidelnou, ovulace by snad probíhat měla, tak uvidíme, jestli na něco ještě přijdou i u mě. U kartářky mi pořád vychází, že brzda jsem já.. 😉 Držím pěsti všem a budu ráda za vše zkušenosti. Zajímalo by mě, co se dá vůbec zjistit tím hormonálním odběrem a genetickými testy, li máte zkušenost a taky jestli jste se na další konzultaci objednávaly samy, nebo se vám doktoři ozvali přes mail či telefonicky s výsledky? Děkuji moc za případné zkušenosti.

simkar
10. čer 2014

Delfi: Umírám vedrem, vždy po příchodu z práce zalehnu a pak do noci vše dháním 🙂

Mummy, z hormonálního profilu můžou zjistit, jak ti pracují vaječníky, genetiku přesně nevím, tu jsme neměli. My už čekáme na miminko čtyři roky, vždycky se zdá, že ta vyšetření a konzultace trvají samou věčnost, ale utíká to rychle. Paní dr. je skvělá, vybrali jste si dobře. Já taky byla u kartářky, na miminko to neviděly, taky prý kvůli mně 🙂))), ale prý příští rok, tak uvidíme!!!!

simkar
11. čer 2014

@kalipso Tak jak jste dopadli?

delfi75
11. čer 2014

@mummy88 Ahoj, vítáme Tě...určitě jste udělali dobře s výběrem CAR. S konzultací u genetika nemáme zkušenost, ale odběry nám dělali. Něco déle trvá, ale celkově to jde rychle. Na konzultace jsme se objednávali, kdy byly očekávány výsledky. HP je skoro hned, ale genetika je za měsíc. Přeji hodně štěstí a doufám, že dáte vědět, jak to pokračuje...ale klidně se ptej a určitě tady někdo odpoví a podělí se o zkušenosti...

delfi75
11. čer 2014

@simkar ahoj, je pravda, že to vedro je hrozné. teplo mám ráda, ale ne ve městě...jinak já mám schválené léky od pojišťovny na stimulaci 🙂

kacatka
11. čer 2014

@mummy88 ahojky, tak my máme v celku negativní zkušenost s genetikem, který chodí do reprofitu. Myslím, že se jmenoval Kalina, ale ruku do ohně bych za to nedala. Probíhalo to tak, že nám vzali krev a pak nás objednali k němu na konzultaci za 6 týdnů. Nechci to tu rozebírat, ale ve zkratce: Byla jsem zrovna po ET a vytočil a vystrašil mě do nepříčetna, ve chvíli, kdy už jsem to nevydržela a šla brečet na záchod, tak se ho přítel ptal, jestli je to opravdu tak hrozné, jak to tady popsal a on na to, že vůbec ne, že nás jen informuje. Podotýkám, že jsme tam strávili skoro 2h. Radši jsem potom volala jinému genetikovi z Prahy a ten mi řekl, že ten nález vůbec nemáme řešit, že to má 70% populace, ale jen o tom neví, protože na genetické testy nechodí každý že? No a měl pravdu, máme zdravého chlapečka, ale ty stresy fakt nikomu nepřeju. Takže asi tak...

1miska
11. čer 2014

@katulinkaaaaaaa ahojky jen se pridavam k ohlasum na mudr. gerychovou - par let jsem s ni pracovala a jsem (byla jsem) i jeji pacientka nez jsem presla do reprofitu - protože jsem naznali ze co mohlo to mi "dala" a ted je potřeba uz jina specializace - je to uzasny clovek a velky odbornik, udela mozne i nemozne aby zenam pomohla.... tak se ji drž 🙂 tři roky jsem válčila s ní a pak šup do reprofitu a berunka už bude mít půl roku 🙂

kalipso
11. čer 2014

@simkar ahoj, transfer byl v pohodě, krásné tabulkové 8mi buněčné embryo a teď už "jen" vydržet do testu. 😅 No včera jsem byla naladěná pozitivně, že to vyjde a dnes jsem se vzbudila s pocitem, že to embryjko vzdalo... ale na moje pocity se nikdy moc spolehnout nedalo, takže naděje umírá poslední. 🙂

@mummy88 doporučuju se po výsledcích ptát a objednat se na konzultaci, mně řekli, že pokud tam bude něco špatného, tak se mi ozvou a domluvíme konzultaci... neozvali se, tak jsem myslela, že vše OK a po 2 letech jsem zjistila, že mám Leidenskou mutaci a MTHFR mutaci 🙄 Takže sice na papíru byl podpis doktora (mimochodem to byl právě pan genetik Kalina @kacatka ), že to viděl a informoval mě, ale nějak už to opomněl udělat. 😝 Jako nic se naštěstí nestalo, zjistila jsem to až teď když jsem měla konzultaci, že chceme další dítě, ale taky z toho mohl být celkem průšvih 😒 Takže si to určitě pohlídej.

mummy88
11. čer 2014

@kalipso
@kacatka
@delfi75
@simkar

holky moc děkuji za tak rychlou reakci! 🙂 Dnes jsem byla na tom hormonálním profilu, sestřička říkala že za dva týdny až půjdu na utz, bude už doktor vědět výsledky genetiky i těch hormonů, tak si to pohlídám 😎 . K paní doktorce jdeme až v půlce srpna, ale to nevadí, nějak na to nespěcháme Spíš jste mě trochu vyděsily s tím genetikem.. no doufám, že nám nenajde nějakou hrůzu a nezdeptá nás. Dám pak vědět, jak jsme dopadli. I vám všem držím pěsti. 😵

kacatka
11. čer 2014

@mummy88 hlavně klídek, to jsem popisovala náš případ. U vás to bude jistě v pořádku 😉 Tak držím palečky 😵

simkar
11. čer 2014

Kalipso, tak držím palečky. A vy jste neměli prodlouženou kultivaci? Mně se dneska zas rozjíždí MS 😠 zase mimo termín, jánfakt to mám zas nějaké rozjeté. Konzultaci máme příští týden!

delfi75
11. čer 2014

@kalipso tak se drž!!!!te! Už tu dlouho nikdo neukázal //