Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kacatka
14. lis 2014

@moni34 určitě ne 🙂 Kdy testuješ? Držím palečky 😉

moni34
14. lis 2014

@kacatka diky 🙂 zkusím vydržet do pondělí, to bude 7.den 😉

moni34
15. lis 2014

@kacatka no tak jsem to nevydržela a testla už dneska 😀 je tam úplně malilinkatý duch, tak se teď budu jen modlit, aby byl zítra víc vidět 🙂

kacatka
15. lis 2014

@moni34 jůůůůů, tak potichounku gratuluji 🙂 Pokud byla čárka v limitu a růžová, tak jistě sílit bude, neboj! Drž se. A upřímně? Já bych to taky nevydržela, patřila jsem vždy mezi tzv. testovací maniaky a u malého mám dělány testy od 7dne snad do 23dne a ještě teď je mi do pláče když se na ně podívám.

simkar
16. lis 2014

Ahoj holky, jak se tu máte? Je tu někdo nový s II?

kacatka
17. lis 2014

@simkar jj je 🙂 přeci @moni34 🙂

kalipso
17. lis 2014

@moni34 ahoj, doufám, že duch pěkně sílí 😵 myslím na tebe

moni34
17. lis 2014

díky 🙂 duch sílí, jen to špinění a bolesti podbřišku mě znervozňují 😒

simkar
18. lis 2014

@kacatka Ajoooooooooo 🙂

@moni34 Mě to bolelo strašně a čárky sílily. Teď už jsem v 23TT. Věř, že všechno bude dobrý!!!!!!!!

ea09
19. lis 2014

@moni34 držím palce 🙂

moni34
19. lis 2014

holky, děkuji moc 🙂 tak se mi rozjela MS, ale čárka na testu sílí, byla jsem v RF na krvi a Hcg odpovídá 9.dni po ET, vůbec mi to hlava nebere, mám prý vydržet do 12.dne, to bude dlouhý 😒

ivka3901
19. lis 2014

@moni34 ahoj no teda páni áš menzes a hcg stúpa?lebo mne sa rozbehol menzes a hcg kleslo tak sa čudujem,ale fakt sme každá iná a aké máš hcg?výšku?a 12 deň pojdeš zas na krv?

ea09
20. lis 2014

@ivka3901 ahojky jak se daří a kdy se chystáš na další ? 🙂

kalipso
20. lis 2014

@moni34 u IVF není krvácení v začátku nic neobvyklého, nemusí to nutně znamenat, že je to v háji. Takže moc držím pěsti a snad to dobře dopadne 😔 🙂

ivka3901
20. lis 2014

@ea09 ahoj no vrátila som sa naspäť do mojho chaotického života naspäť do roboty 😒 boli sme na reprodukčnej imunologii a hematologií a čakáme na výsledky jedny budú 17 decembra a druhé až 20 januára tak som písalacštelclovi,že na KET pojdeme až niekedy na jar budúceho roka a ty ako?čo nového?

ea09
20. lis 2014

@ivka3901 no ja bych chtěla taky v lednu na stimulaci a začátkam února na opu.Ty výsledky trvají tak dlouho ? 🙂

fidac
20. lis 2014

Holky nechávala jste si posílat některá recept na léky?? by mě zajímalo za jak dloho vám to došlo... 😉

ivka3901
20. lis 2014

@ea09 ano síce hematologia nie,lebo tam idem toho 17 decembra po výsledky,ale r.imunologia trvá dlho,lebo to sú také rozsiahlejšie výsledky a to je súkromné medicínské centrum a tam berú čo sa týka imunologie všetko a všetkých,ale nám to nevadí,lebo aj tak sme skor ako vo februári nechceli ísť na KET

cermi77
21. lis 2014

Holky chodíte prosím někdo do RF na gynekologii, docela mě uchvátilo, jaké mají vybavení a samozřejmě přístup. Oproti mému gynekologovi, který je sice zlatý, ale velmi retro 😉 Chodíte k někomu konkrétnímu, jdete na čas, když jste objednané ?

ninanela
21. lis 2014

@cermi77 Chodím k Dr Kuřecové už dlouho,myslím na gynekologii. Chodila jsem často do porodu, teď pouze preventivní prohlídky.Objednám se telef.a vždy mě i na čas vezmou. Bohužel nevím zda bere nové pacientky,asi se zeptat na recepci,nebo popř.na jiného dr.

cermi77
21. lis 2014

@ninanela moc děkuji, určitě se zeptám, zda ještě někdo bere pacientky, Kuřecová je sympatická, napadla mě ještě Dr. Zahrádková mladší, moje máma chodí k její mámě, ale nejraději bych doktora - chlapa 🙂. Zkusím.

kacatka
21. lis 2014

@cermi77 já chodím k dr. Nevrlkovi, působí občas taky v reprofitu, jeho ordinace je teda taky dost retro 😀 , ale ten jeho přístup, osobnost a zkušenosti bych nikdy neměnila. Pokud máš dobrého gyndaře, tak přestup ještě promysli 🙂

cermi77
21. lis 2014

@kacatka no, já se přiznám, že nerada měním, chodím ke svému asi 100 let a je to zkušený doktor, gynekolog, porodník, jen jsem po náhodné návštěvě gynekologie v RF nadšená a trochu na vážkách, tam bylo všechno šup šup s popisem, názornou ukázkou 😅 a když jsem byla objednaná, tak jsem šla fakt na čas, ne až za 45 minut, ale třeba ani neberou, zkusím se zeptat.

lenka27
22. lis 2014

@kacatka Já na něj nedám dopustit, neskutečná bytost i to prostředí mu odpouštím 🙂

nadijka
23. lis 2014

Holky, nechystáte se některá příští týden na et v reprofitu?

maikkynna
23. lis 2014

Ahoj holky, 9.12 jdu k Dr. na konzultaci ohledně IVF. Hormonální profil mám hotový a spermiogram má manžel také. Chci se zeptat, co všechno ještě musím absolvovat, než se začne stimulovat. IVF podstupujeme z důvodu PCO a špatného spermia. Děkuji 🙂

delfi75
23. lis 2014

@nadijka ahoj, jdu 1.12. na UZ...pak se uvidí. kdy máš ET?

delfi75
23. lis 2014

@maikkynna ahoj, možná imuno, genetika a odběry na štítnou žlázu, ale třeba taky nic a domluvíte se na stimulaci🙂 Dr. vypíše žádost na pojišťovnu....

delfi75
23. lis 2014

jinak všechny zase po nějaké době zdravím. copak je u vás nového? Já dodnes děkuji přírodě, že mi ta sliznice minulý měsíc nedorostla...1. 12. mě čeká UZ a pak uvidíme🙂 Tentokrát je růst pojištěn Estrimaxem, tak doufám, že to klapne 😉

nadijka
23. lis 2014

@delfi75 no bud v utery 25.11 nb ve ctvrtek 27.11...zalezi jestli 3denni nb 5tidenni kultivace... Zatim ten vyvoj nevypada moc dobre.. Ale spis to bude az ten 5ty den.. I za cenu, ze k transferu nedojde..
@maikkynna asi zalezi na centru.. Mne udelali hormon profil a manzelovi spg.. Mesic se cekalo na schvaleni pojistovnou a pak jsme si dosli pro stimulacni leky..po prvnim neuspechu nam udelali genetiku a po druhym imuno a trombofilie... Nevim, proc to neudelali hned.. Dr mi rekl, ze prvni ivf je opravdu pokus bud a nebo...