Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

cermi77
21. led 2015

@sikulik Ahoj, u nás zatím dobrý (klepu), minulý pátek jsem byli kouknout na mimčo, máme radost, roste jako z vody, jak se daří Tobě 🙂 ?

ivka3901
22. led 2015

@cermi77 ahojky no kiežby si mala pravdu,že budete toto príčina,lebo už fakt neviem čo by som si mala vyšetriť 😒 skúsim do diskusie dík za info

ivka3901
22. led 2015

@sikulik no ako som písala,že dúfam,že je to táto príčina strašne sa tešíme s manželom a už by som najradčej išla na KET,ale musím si pichať teraz tých 5 týždnov a hádam sa mi hodnota zníživ 😒

ivka3901
22. led 2015

@soleilll nerozumiem výrazu sedimentace myslí zrážanie krvy?no vidíš myslím,že to zohráva velkú úlohu hlavne pri potratoch kedže ja som z 5 IVF otehotnela 3 krát

sikulik
22. led 2015

@cermi77 ahojky, no to je nádherná fotečka, taky klepu, ať to tak krásně pokračuje i dál 😉 . U nás cvrkot, obě děti doma, ve školce skoro všechny děti nemocné, tak stále vymýšlím, čím je zabavit, podnikáme procházky a minivýlety, hrajeme si 🙂. Musím si to ještě užít, na podzim mi končí RD, a vůbec si nedovedu představit, že je nebudu vidět celý den, už teď mě to děsí, bude mi straaaašně smutno

cermi77
22. led 2015

@sikulik děkuji, u nás ve školce taky poloprázdno, tak se držte 🙂. Užívejte každé chvilky, já si zpětně říkám, kam jsem z rodičáku tak spěchala, měla jsem na dva roky, ale užily jsme si to spolu krásně, snad si to zopakuji, tak trochu masochisticky se těším na to piplání miminka a probdělé noci 😀

lenka27
22. led 2015

@cermi77 ja trochu pracuji na materske, ale je to super pocit, ze je to na chvili a pak zase pohodicka s detmi 😉 miluju rodicak a bude se mi jednou moc styskat

zelena_zirafka
22. led 2015

Zas po čase zdravím, ani nezvládám dočíst, jsem pořád 2v1, zázrak - velebím miniheparin. 🙂 Byla jsem pár dní v nemocnici na vyloučení preeklampsie a teď doma čekám, co bude, zda se mimčo vyklube samo, nebo budu muset na vyvolávačku (kvůli množství léků mě nechtějí dr. nechat už moc dlouho). Břicho mám opravdu obrovský, ani jsem se s ním nevešla do erární košile a to jsem jinak spíš hubeňour. 😀
Přeju vám, abyste se všechny do týhle fáze taky dostaly, i když je to teda pěkná fuška. 🙂

sblanch
22. led 2015

@zelena_zirafka téda - to je super, že jsi vydržela až do 38tt 🙂 Paráda, gratuluju - a přeju, ať se ti porod rozjede bez vyvolávání a hlavně ať je bez komplikací 🙂 Tak to se už asi nepotkáme, co? My ještě nejsme ani zdravé, teda já už skoro jo ale malá stále kašle, ale už se to taky lepší (ťuk ťuk) tak by to stejně nešlo...
Preeklampsie??? Měla jsi vysoký tlak, nebo bílkovinu v moči nebo otoky?
Já už se taky sotva valím a to chci vydržet ještě víc než měsíc, to bude peklo...
Tak se nejpozději potkáme v Líšni s kočárky 🙂
Měj se a drž se! 🙂

zelena_zirafka
23. led 2015

@sblanch Ahoj! Diky. 🙂 Nekde jsem to tu zahledla, ze marodite. :-/ U nas taky bylo na stridacku nachlazeni. Mam dlouhodobe problemy s vysokym tlakem a ted jsem k tomu zacla otekat, ale moč dopadla nastesti dobre. Jak mi kleslo bricho, prestaly me bolet kycle, tak se citim znovuzrozena, ze se muzu lip hybat. 🙂 Syn furt chce videt zirafu, tak premyslim, zda neudelat vyvolavaci vylet, zirafy jsou v zoo az uplne nahore na kopci. 😀 😀

moni34
23. led 2015

Ahoj holky, jsem 10.den po KETu, ráno jsem si dělala testík, no a je tam krásný duch, tak že by se nám konečně zadařilo...a nevíte jak je to s krvičkou, když je pozitivní krev, tak se mám prý objednat na utz, ale já bych určitě chtěla i krev, mám se objednat v RF, nebo jinde?
@cermi77 to je tak krásná fotečka, krásné miminko, úplně mě tekly slzy...

cermi77
23. led 2015

@moni34 jééé, to je krásná zpráva, gratuluji a přeji hodně štěstí, ať čárka sílí a miminko se pořádně zavrtá, na krev ideálně 14. den po ketu a jak si budeš volat na výsledek HCG, tak tě rovnou objednají za dalších 14 dnů na UZ, to už bude vidět i srdíčko. Těším se, že sem za pár měsíců přibude fotka tvého miminka a spousta dalších, které se chystají nebo jsou ve fázi čekání na transfer !!!

moni34
23. led 2015

@cermi77 moc děkuji, jen doufám, že bude čárka sílit a vše bude ok, mám strašný strach, bojím se i těšit, abych to nezakřikla...no zítra ráno zase testnu a uvidím...

lenka27
23. led 2015

@moni34 dobra zprava ja taky delala u obou kluku 10.den a mela uz hezkyho ducha, takze drzim palce a ja chodila 12. den na krev

moni34
23. led 2015

@lenka27 no jo, když mně 12.den vychází na neděli, takže pojedu až v pondělí, to čekání je hrůza 😝

78marcela
24. led 2015

@moni34 tak super zpráva, blahopřeji🙂

simkar
24. led 2015

@78marcela A co Ty, jak se cítíš?

78marcela
24. led 2015

@simkar já docela dobře. Jsem úplně bez příznaků. Žádná nevolnost, bolení v podbřišku přešlo, takže nic. Až jsem měla strašný strach před kontrolou, že je to zase špatné. Ale není, včera kontrola dopadla dobře. Mimi měří 11mm a odpovídáme 7+2. Takže doufám že budeme takhle pokračovat dále do šťastného konce. Minule jsem o to přišla v 8+4, takže jakmile překonám tuto hranici, tak se mi dost podstatně uleví.

lenka27
24. led 2015

@78marcela ja jsem u Adamka byla uplne bez nevolnosti, za to u druheho syna katastrofa 😉

78marcela
24. led 2015

@lenka27 jen věřím že to dopadne dobře. Musí už konečně.

moni34
24. led 2015

@78marcela diky, taky držím palce, abys už měla ten kritický týden za sebou, to já přišla o dvojčátka ve 24.tt a taky si neoddechnu, dokud nebudu dál...u prvního syna jsem zvracela už týden před mrchou, bylo mi jasný, že jsem těhotná a teď nemám vůbec žádný příznaky, tak snad to bude ok 😉

simkar
24. led 2015

@78marcela nevolnosti mi začaly v 9tt 🙂) tak držím pěsti

lenka27
24. led 2015

@78marcela urcite vyjde, tolik lidi tomu fandi, ze to ani nijak dopadnout nemuze

78marcela
24. led 2015

@lenka27 taky jsem překvapena a potěšena, že na mě tolik lidi myslí a fandí.

moni34
25. led 2015

ahojky, dneska jsem si dělala ten test z RF a je na něm úplně malilinkatý duch, zatím co na mammatestu skoro plná čárka, je to možné, je v tom opravdu takový rozdíl?ten z RF jsem si udělal jako první a myslela jsem, že to se mnou škrábne ☹

78marcela
25. led 2015

@moni34 to tak je. Já měla lady max testy krásný a pak jsem udelala Reprofit test a jen slabá, skoro nic. A to už bylo snad týden po termínu co jsem měla testovat. Ty Rf testy stojí za starou belui

moni34
25. led 2015

@78marcela jé děkuji za uklidnění, já už jsem to tu někdy četla, ale stejně jsem úplně zpanikařila, no hned zítra si zajedu na krev a pak za 2 dny, abych se ujistila, jestli hcg roste, to jsou pořád nervy, to je strašný, člověk se nemůže ani pořádně těšit 😒 k tomu jsem ještě nachlazená a vůbec nevím jestli si můžu něco vzít na kašel...

78marcela
25. led 2015

@moni34 prý snad jen paralen se může. Ale mdtgw jestli v takhle rané fázi. Já pro jistotu nebrala nikdy nic.

cermi77
25. led 2015

@moni34 nepanikař, test z Reprofitu je 20.ka, tím testuj až tak 14 dnů po ketu, mamatest je předpokládám citlivost 10 a nejlepší jsou Dr. Max. Držím pěsti, ať je v pondělí HCG pěkně vysoké.

moni34
25. led 2015

@78marcela taky si nic raději brát nebudu, jen si uvařím čaj a holt to musím něják vydržet, paralen si nechám až na stav nejvyšší nouze a k tomu mám ještě daleko 🙂 kéž bych měla aspoň nějaký těhu příznaky, abych byla klidnější, ale nic...