Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

sikulik
29. črc 2015

@cermi77 jééé, tak my jsme se vrátili z dovči a jak vidím, už máš svou princezničku v náručí 🙂 , moc gratuluju!!! Jakej byl porod? Jak to zvládáš s oběma holkama? Je to šrumec, co? 😉

sikulik
29. črc 2015

@78marcela ahojky, tak vidím, že jsi statečná holka a dotáhla jsi to tak daleko i s těmi všemi komplikacemi, co tě trápily. Teď ti přeju, aby aspoň porod byl na jedničku 😉 a pak už jen neskutečná záplava štěstí s vaši holčičkou 🙂

sikulik
29. črc 2015

@moni34 přeju strašně moc štěstí a tentokrát to dobře dopadne!!! 😉

sikulik
29. črc 2015

@ivka3901 vím, že je to těžké po tom, čím jste si prošli, ale věř tomu, že zázraky se opravdu dějí!!! Je tu dost holek, které potkal a tebe čeká taky! 😉

78marcela
29. črc 2015

@ninanela ja taky dlouho neverila, bala se cokoliv kupovat. A az ted ten posledni mesic, kdymalou citim, kdy vim, ze uz bychom to zvladly, kdyby se narodila driv, tak az ted jsem si mto v podstate zacala uzivat.
@moni34 moc ti drzim pesti, jsi statecna holka, ted uz to musi dopadnout dobre.
@sikulik dekuji moc, snad porod zvladneme..😉

cermi77
29. črc 2015

@moni34 děkuji a přeji z celého srdce hodně štěstí, tentokrát to musí vyjít a být všechno v pořádku !!!
@78marcela díky a tfuj, tfuj při porodu !!! Přeju, ať to jde jako po másle 😉.

Holky, všem děkujeme za přání a za držení palců aby se vůbec podařilo, tohle jsou naše dvě cácorky, jedna dílo matky přírody a druhá díky skvělému týmu Reprofitu, doktorům, zvláště Dr. Vitouškové, Koudelky, Otevřela a Pastorčákové, kteří nás trpělivě podporovali 🙂, nevzdávejte se, vyjde to ♥♥♥ !!!

78marcela
29. črc 2015

@cermi77 krasne, obe, jak matka priroda, tak Reprofit tym jsou uzasni a obe se povedly. 🙂

77hanivi
29. črc 2015

@cermi77 Ahojky,moc gratuluju k princezničce. Je nádherná. Taky ta starší princezna je krásná, at ti holčičky dělají jen radost 🙂

moni34
29. črc 2015

@cermi77 jsou obě nádherné, krásná fotka, hlavně ať jste všechny zdravé 🙂 🙂 🙂

ivka3901
29. črc 2015

@ninanela dík za tip,ale to už mám dávno za sebou skúšala som a nepomohli:-I každá sme iná

ivka3901
29. črc 2015

@sikulik dakujem si zlatá,ale my sme už všetko možné aj nemožné vyskúšali a bojím sa,že to zas nevyjde proste sa bojím sklamania ☹ ☹ ☹ a nechcem plakať od žiaľu ako naposledy som si povedala,že už nevládzem ☹ ☹ ☹

cermi77
30. črc 2015

@sikulik ahoooj 🙂, je to krasnej srumec, urcite je vyhoda, ze starsi je o pet let, ona je opravdu zlata, chce pomahat a co se tyka zabavy, uz si hodne vyhraje sama.
Porod byl ficak, rupla mi voda na Namesti Svobody v 8 vecer, pak jsme jeli domu pro veci, jsem si rikala casu dost, kolem devate jsme byli v porodnici a to uz jsem mela hodne slusne kontrakce po peti minutach, na box jsem se dostala 21,30, PA nabidla klystyr, tak rikam ale jo, no byl to nejvetsi sportovni vykon mych sveracu, udrzet pul litru mezi kontrakcemi 😀😀 a pak uz to opravdu jelo, kontrakce co tri minuty a mala byla na ctyri zatlaceni 00.05 na svete 🙂. Bylo to krasny, prirozeny, bez leku, jen my dve. PA prisla a zasahovala jen kdyz bylo potreba, u tlaceni poradila lepsi polohu, parada, vsem bych prala takovy porod 😉

kalipso
30. črc 2015

@cermi77 velká gratulace 🙂 obě holky jsou nádherný!

sikulik
30. črc 2015

@cermi77 tak to jsi měla opravdu krásný porod 🙂. Já měla oba vyvolávaný vším možným i nemožným 😀 . U druhýho mimča (dcery) jsem dostala tabletu na vyvolání a po 3/4 hodině mi začaly kontrakce po pěti minutách a to trvalo 7 hodin. Klystyr přesně jak píšeš ty 😀 . No a ke konci jsem už u každé kontrakce myslela, že je po mně 😀 . Jak byla malá na světě, všechno jsem hned zapomněla 😀 . U obou porodů když mimčo vytáhli a zeptali se mě, jaké jsou mé první pocity, jen jsem řekla "to je krásný, že už nemusím tlačit" 😀 😀 😀 . Tak si to moooooc užívejte, mně to tak strašně rychle uteklo, po prázdninách se vracím po 5 letech do práce, chjo.......já bych snad šla ještě do třetího 😀 😀 😀

cermi77
30. črc 2015

@sikulik jejda mane, taky krásný, vyvolávanou mám první dceru, ale za 4 hodiny od podání oxytocinu byla na světě, po dvou dnech odtékající plodovky a nepravidelných kontrakcí ve 42.tt, přesně jak píšeš, jak nám je dají do náručí, vše zapomenuto 😉, ale ty sis teda zobla ☹.
Ten rodičák tak uteče ☹, já u první šla po dvou letech, ale teď si to natáhnu na ty tři a třetí mimčo? Taky neříkám ne, i když jsem už trochu vykopávka, ale to by si k nám muselo najít cestu samo 😉. Třeba nastoupíš do práce a miminko bude na to šup, zákon schválnosti 😉.

drndapetka
3. srp 2015

Ahoj holky, my už máme díky RF po dlouhých bojích dcerku a chceme si jít v září pro posledního mražáka a zkusit štěstí o druhý dítko 🙂
Zajímalo by mne prosím, zda jste některá měla hatchující blastocystu kvality B a otěhotněla jste s ní?
Dcerka byla kvality A, tak malinko pochybuji, jestli to s B vyjde 😖

mammut
3. srp 2015

@drndapetka B kvalitu určitě nepodceňujte. Nám to vyšlo a máme z ní jednovaječná dvojčátka 🙂

78marcela
3. srp 2015

@drndapetka nepochybuj. Ja mela ctyrikrat po dvou ackovych blastach. Nevysla ani jedna. Na paty a sesty pokus jsem mela horsi kvalitu, sam dr. Kozumplik rekl, ze k transferu sice dostacujici, ale idealni ze nejsou..a otehotnela jsem v obou pripadech az s temito horsimi.

drndapetka
3. srp 2015

@mammut
@78marcela jeee, tak to moc děkuji za povzbuzení 🙂
Dcerka byla přímo ukázkové embryo a otěhotněla jsem, ale až do 15týdne jsem krvácela a špinila.

drndapetka
3. srp 2015

@78marcela
@mammut teď aby zvládlo úspěsně rozmražení. Je zamražený už 3 roky 😀

78marcela
3. srp 2015

@drndapetka ja je mela zamrazeny od 2010. A paty pokus byl srpen 2014 a sesty prosinec 2014. Takze 4,5 roku, kvaloita o nicem a vidis to..😉

drndapetka
3. srp 2015

@78marcela tak to vyloženě čekalo na svoji šanci 😉 No jo, ono se říká, že holky jsou bojovnice 🙂

lenka27
5. srp 2015

@drndapetka muj druhy syn byl zamrazeny 6 let 😉 a jakej je to pasak 🙂

fidac
6. srp 2015

@drndapetka
@lenka27 holky a tu kvalitu embryí vám řekli???nám jenom zamrazili a nic víc a na papíře máme napsaných 10x HB a 3x XB...

lenka27
6. srp 2015

@fidac reknou ti to pri zavedeni, ale to asi ani neni treba 😉 10 hatchujicich tak to je nejvyssi kvalitka

fidac
6. srp 2015

@lenka27 😲 😲 😲 tak to mám radost...vím, že to říkají kněkomu když si tam volají...nám je hned zmrazili a poslali zprávu mailem...jinak je pěkné tu zas vidět staré známé...
@drndapetka 😀

78marcela
6. srp 2015

@fidac ja teda mela v tom mrazicim protokolu jak stadium tak kvalitu mrazenych embryi. Mela jsem tam treba HB 1/2.

fidac
6. srp 2015

@78marcela aha...tak snad nezamrazili nějaké mrzáky... 😀

drndapetka
6. srp 2015

@fidac ahoooj 🙂 Taky se vracíte na místo činu? 😀 My jsme už objednaní na 17.9. ke Kuřecové na konzultaci 😉

fidac
6. srp 2015

@drndapetka vracíme a strašně rádi 😉 a doufám, že si zase odvezeme úžasné dítko jako poprvé...do RF už chodím rok, zatím jsme zkoušeli 2x IUI jako u malého, ale vaječníky neposlouchají, takže jsme přitvrdili a šli rovnou do IVF 😵 😵