Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

chanel
18. kvě 2010

Jani: huráááááááááááááááá!! Hrozně moc a moc gratuluji!!! Ty se máš!! Tohle bych chtěla taky někdy zažít! 😀 Ty jsi byla na ET ve středu a už dnes je tam duch???? To je jsou šikovný dětičky, že dají tak brzy o sobě vědět 😀 😀 .Tak to je vážně super, Dorka, ty a kdo je další na řadě......kéž by to vyšlo nám všem.

maja3.s
18. kvě 2010

janib...taky se přidávám ke gratulaci...to vypadá velice nadějně 😉 Můžu se zeptat kolikátý den a jaké embryjka ti zaváděli?

chanel
18. kvě 2010

Gabi: já jsem se za to trochu styděla a stydím, že mám tenhle problém 😔 , nechci se o tom bavit.Ani nenapíšu,jak do mě ryje tchyně, která ví jen o jednom pokusu, já naivní, jsem jí to tehdy řekla 😒 .Ale neboj taky se Ti zadaří a taky budeš štastná,no podívej se na Janib, no neříkej mi, že Tě nenakopla....mně teda pěknéééééééééé 😀 😀 Paneska: v každým caru doporučují něco jiného, na Obi 3 dny v Hel. ležíš třeba po Et jen 15 min. a RF 5 dnů klid. Ale právě když jsme po umělém, tak se bojíme, poleháváme....protože víme,co máme za sebou,kdo to pochopí?A vím, že říkali, že je špatná i horká sprcha.Ale vyležet se těhotenství stejně nedá. Ty Jani, já Ti mám takovou radost,to byl fofr,ani jsi se v RF neohřála 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vykyi
18. kvě 2010

😀 Ahojte holky, můžu se k vám přidat?
Chodím do Reprofitu k paní Dr.Vitouškové.Mám po jednom nezdařeném IVF,sice jsem měla příznaky,chutě,bolelo mě břicho,
unavená možná jsem hned po zákroku neměla jít do práce, příště si asi vezmu dovču. Známá to prý proležela. Jak vyjste byly po IVF.
Byly jste holky po IVF na dovči v zahraničí?Přítel mermomocí chce k moři a já se bojím jít na IVF před dovolenou.Tobě Janib držím pěstičky ať je vše v pořádku. 😀

chanel
18. kvě 2010

Vykyi: ahoj, vítej, bude nás víc 🙂 Já jsem po ivf na dovči byla,ale bylo nepovedené. Nebyla by lepší dovča a pak hup do dalšího ivf....je to přece umělé oplodnění, raději bych pak po něm byla v klidu doma, v blízkosti lékaře. Ale nechci radit.

janib
18. kvě 2010

Chanelko zažiješ, já tomu fakt věřím... Já to považuju za zázrak a vidím že se dějí!!!! Tak kurňa příště sedne na vás!!! 😀 No je to hroznej fofr, tak si říkám, když už 6.den je vidět duch, že se snad drží ty moji bojovníčci oba dva.. 🙂 Tak moc Vám držím všem pěstičky, kdybych mohla, kousek toho štěstíčka bych vám od srdíčka poslala....
Majo, urodilo se mi 5 vajíček, 5 jich bylo oplodněno, prvně vydrželi 4, nakonec 3. Dva mimísky mám u sebe a nakonec 5.den mi zamrazili i to třetí. ET mi dělali 3 den. po odběru, u nás to prostě od začátku bylo jaksi v pohodě... Hrozně dobře se dělili, ty dvě jak pan doktor Štelcl říkal byli luxusní 😀 , v papírech mám označení CMgr.I. Ale jak už jsem tady říkala, dr. mi říkal aji v jakým byli stadiu, ale já byla tak vykulená, že jsem to já i manžel zapomněli. 😀
Holky já to taky nikomu neřekla, jen opravdu 2 nejlepším kámoškám, ty jsou v pohodě, jinka nikomu ani muk a tak chci aby to zůstalo do 3.měsíce...
A opravdu v každém caru doporučují něco jiného. Já byla zvyklá furt být v pohybu, tak snad se mi to zdálo i přirozenější "dělat skoro jako by nic" 😉 Myslím, že je to na přírodě a tělíčku jak se stím popere...
No a jestli se budu loučit s RF, tak i slzička bude... Je mi to líto, je to blbý říkat, ale je tam fajn... Snad víte jak to myslím... nikomu to nepřeji, ale když už tam člověk musí... Jsou tam všichni fakt supr...
Vykvi, s tou dovčou bych to asi neriskovala. My vyhráli dovolenou v Chorvatsku, ale jestli to teď vyjde, určitě nepojedeme, připadá mi to celkem risk... Tak se v Chorvatsku bude mít dobře někdo za nás. 😀 My se pojedem podívat někam u nás...

maja3.s
18. kvě 2010

janib...tak jestli to byli třetí den už morulky tak to je úplně suprovní....vypadá to, že se chytly opravdu obě, když už je tak brzo test pozitivní...moc ti to přeju a držím pěsti,at je vše o.k.
vykyi....co se týče té dovči u moře, tak bych to osobně taky neriskovala. Nikdy nevíš, jak tělo zareaguje...a opravdu je lepší mít na dosah doktory

hanulinecka
19. kvě 2010

Kráásné ránko

tak mám chviličku než mě zase segra přiveze neteř hlídám ju dopoledne má rymu tak ju nechce dávat do školky a ona je trošku žívější tak jsem z ni celekm KO
jinak teda u dr.dobrý mám radost tak se mužu vrhnout na těhotnění 😵
zdravím nově přichozící a jsem ráda,že to tu bude trochu žít už jsme se tady nebudeme bát 😀 😀

janib potichoučku gratuluju je to opravdu začátek tak se držte 😵

vykyi záleží jak to snášíš atd..moje segra když byla na ivf byla uplně,ale uplně Ko mě třeba nic nebylo asi by fakt záeželo na situaci,ale já beru jako ivf není nic co by mě bránilo v něčem,ale záleží na každém znás ,ale pokud chce přitel a ty ne nejela bych brala bych to podle svého pocitu

petinax když jsem chodila na jinej server byly tam hoky co chlapi měli azoosperii a povedlo se a docela brzo tak nezoufej ono opravdu někdo tu cestičku má trnitější někdo ne musíme vydržet 😵 😵

rebeko já taky jsem si našla reprofit a v pondělí jdu na první pohovor u mě je to teda tak že po druhém ivf mám chlapečka a pak jsem byla na ket taky se podařilo,ale v 10tt zämlklý těhu takže já v tm minulém caru jsem byla na unice se jim to podařilo,ale proč jsem přešla,že chci jen tu minimální stimulaci moooc se bojím hormonu a na unice je píchaj jak o život nepotřebuju 30 vajiček a mražáčky tak jsme přešla a jsem moooc zvědavá jak to holky vychvalují 😵 😵

majo vítej já teda taky znám známky kvality embryí na uniceč je označovaly A B C D takže uvidíš,ale myslím si že to opravdu nemusí být jen tím že se nechytí segra byla na 2 ivf a embrya měly hrozná fragmentovaly špatně se dělily švagr měl ale spermio ukázkový a ivf se nepodařilo a podařilo se jim IUI takže bych to neházela do žita 😵

dorko na unice když jsem tam jezdila dělali PK jen 3 dny myslím si že 2 dny hradí pojištovna a oni 3 dny tak jsem si mohla nechat zdát o balstocystách nevím proč to takhle dělali asi že je jim líp u maminky a už jsme hradili PK 😝 ale mě se zadařilo tak jsme to až tak moc neřešila

jééé to jsme s erozepsala 😀 😀
holky nevíte něco třeba jako čajíčky nebo bylinky na zhubnutí,ted jako nemyslím takové zhubnutí,ale od ledna jak jsem byla těhotná nekouřím a strááášně žeru 😔 😔 😔 jsem z toho neštastná jindy sladkýnejím a ted bych snědla i kandovaný ovoce který nesnáším jsem z toho neštastná potřebuju jěště alespon 10 kilo a nemužu se dokopat chjooo se zblázním asi zítra skočím do města do bylinek a poptám se
a volla jsme si na ten prosfil tak se pro něho mužu stavit a prý v pořádku tak to jsme zvědavá na ten testosteron že by byl dobrý po tolika letech 😵

hanulinecka
19. kvě 2010

😀 😀 ted když to po sobě čtu dočítám pozadu tak to je trocha popletené
ta PK měla být pro gábi ne dorku,ale t je jedno vy si vyberete 😀

gabi jěště k tomu říct to někomu 😝 já jsme is táák naběhla řekla jsme to jen někomu a pak to bylo veřejné tajemství hruza ani na to nechci vzpomínat ...takže příště fakt nikomu bych to neřekla

tak už máj tady neteř tak jdu na ně 😀 😀

paneska
19. kvě 2010

hola, hola...

Jani - tichonká gratulace a taky tiše závidím 😉 To vážně vypadá na dvojky 😉 Chanel my to prostě nesmíme vzdát, i když to s endomáňou máme teda sakra těžké ☹

Vyky - já bych asi taky IVF naplánovala až po dovolené, odpočinete si, přijdete na jiné myšlenky a pak hurá do těhulinkování, obráceně bych to nedělala. Neužiješ si dovču, budeš v nervách, aby se něco nestalo a holky mají pravdu, je lepší mít po ruce "domácí" naše lékaře. Já když jsem čekala mladýho, tak mi holky až v den odletu na Krétu potvrdili těhu - vážně. Prostě bylo asi 10- 14 dní do odletu, MS, která už měla probíhat nikde, tak jsem šla k doky, ať mi píchne injekci, že se teda rozhodně na dovoloné s rudoškou nemíním otravovat. Doky na mě :" A nemůžete být těhotná? " Já, že určo, ne, manža byl tenkrát skoro stále na noční, sexík byl snad 2 za měsíc, možná 3x, když to přeženu, prostě vím, že to nabylo tenkrát tak aktivní 😉 No, holky, doky mi vzala moč, krev, tam to bylo stále jaksi na rozhraní, že jako to může být počínající těhu, ale taky může přijíž MS. Odlítali jsme někdy v odpoledních hodinách a ten den dopoledne mi konečně vyšlo z krve jasné těhu. Můžu Vám říct, že dovolená stála za prd, byla jsem hrozně unavená, celou jsem jí skoro prospala a jaký jsem měla nervy, když jsem asi dva dny před odletem začala krvavě špinit. To nikomu nepřeju, modlila jsem se k mimi, aby to zvládlo, než přiletíme domů, kam bych tam šla za jakým dokym. Doletěli jsem domů, volala jsem hned na gyndu, tam mi řekl, že pokud nekrvácím, ať se přijdu ukázat druhý den. Vše bylo OK - na štěstí, špinění se uklidnilo samo, někdy se to prý může ještě v začátku těhu stát, než se tělo překolíkuje na to, že je těhu. No a už mám doma 12-letého puberťáka. Takže já po svých zkušenostech bych už těhu na dovolenou do zahraničí nejela.

dorra
19. kvě 2010

Ahojte děvčátka, včera jste toho napovídaly, nemám sílu vás přečíst. Hlavně z léků už zas hučím a chce se mi spát, takže vás jenom moc zdravím a vítám nové fanyny RF 🙂 !! U mě není nic nového, jenom už od včerejška jedu na rekord bez špinění a krve, čas mi rychle utíká, tak jen doufám, že se nic hrozného nestane a dočkáme se tolik vysněného srdíčka. Jsem momentálně vděčná za každou minutu v naději. Mějte se fanfárově 🙂

maja3.s
19. kvě 2010

Ahoj holky....dorra...moc držím pěsti, doufám, že vše bude o.k. 😉

gabikri
19. kvě 2010

Ahojky 😵 😵 😵

Tak hlásím, že pan doktor Štecl mi poslal předběžný dotazník na dárkyni a pro jistotu jsem si tady v Praze zařídila HSK.
Tak to jsem moc zvědavá, jak to bude teď rychle probíhat. 😵

jani : potichoučku gratuluji 😵 😵 😵 Doufám, že se // taky někdy dočkám 😉

paneska
19. kvě 2010

Dory - taky všechny palečky 😉

Gabikri já jdu zítra do RF za Machačem, tak se na dárkyni poptám, jak dlouho to trvá atd, podám večer hlášení, jak jsem pochodila. 😉 Já si myslím, že v RF to opravdu 2 roky není, co Dory, jak dlouho jsi na dárkyni čekala ty?

gabikri
19. kvě 2010

paneska : díky...............mě dr. Štecl napsal do 6ti měsíců.....ale jsem zvědavá, co řeknou Tobě 😉

chanel
19. kvě 2010

Musíme se dočkat všechny!! Dorko: držím pěsti!!!!!

gabikri
19. kvě 2010

dorra : četla jsem Tvůj příběh....až mi šly slzy do očí.....moc držím palečky, zasloužíš si to!!!!!!!!!!!!!!! 😵

vykyi
19. kvě 2010

dorry: držím palce,pěsti ať ti to dobře dopadne. Moc děkuji za radu taky bych to tak viděla. Vychází to tak 3-4 dny po návratu z dovči bych měla začít papkat clostik. Je to nespravedliví tolik toužíme po mimi a někdo ho má a
neváží si toho!!!!!!!

janib
19. kvě 2010

Dorry, moc, moc držím pěstičky.... Dávej na sebe pozor, myslím na TEBE!!!!

dorra
20. kvě 2010

Holky bré ráno, na dárkyni jsme nikdy dlouho nečekali, vždy po potratu mám čtvrt roku pauzu, pak dva měsíce plánujeme a mezi tím asi v RF najdou vhodnou dárkyni. Nevím, nikdy jsem nad tím nepřemýšlela a čas neměřila, nikdy jsem to ani neřešila s doktorem. Prostě sehnal dárkyni vždycky a zdálo se mi, že brzo..
Panesko, hodně štěstí k dnešnimu pohovoru! Jsem zvědavá na info!
A teď ke mně. Jen fakta: křeče, krev, bezmoc, bohužel, ne ve snu..
Muž odjel na tři dny na školení a tady končí dny hrdinství rekordmanky (21,18 a teď 23! dní po ET bez krve). Doky odpověděl do minuty přesně jasně, ale kdybych si teď měla sama odpovědět tady na koníkovi, tak by to bylo.. dorko, úplně přesně vím, co cítíš a jak Ti je. Stejné pocity jsem měla při svých všech // a vždy to skončilo potratem, tak hlavu vzhůru, moc na Tebe myslím, zasloužíš si to moc.
No žádná pozitiva a jistoty, ale naděje snad ještě je..
Holky, je to trošku cynické, co jsem teď napsala, optimismu vám to nepřidá, ale prosím, neřešte mě!
Přeju vám všem, ať vám // vydrží až do porodu zdravého mimina.

gabikri
20. kvě 2010

dorra : foukám na dušičku 😔

dorra
20. kvě 2010

A kdepak je ta Paneska? Jsem žádostivá novinek z RF 😎

paneska
20. kvě 2010

Ahoj ženy, jsem zde, hlásím návrat z RF, byla jsem tam až ve 14.30.

Dory, taky foukám dušičku, neřeším, doufám 😉

Ženy - Machač je prostě borec, fakt, úžasnej. Popsala jsem mu, co a jak, rovnou se zeptala na dárkyni. Říká: " V 36 letech dárkyni? " Já na to : "Už jsem na to asi stará, že" , Štěpán: "Neee, právě mladá".... Pak se mě zeptal, jestli vím, jak to je s pokusy na pojišťovnu? Takže holky, mylně jsem věděla prd, páč celou dobu žiju v domění, že pojišťovna přispívá 3 klasické IVF, tak mi to aspoň v předešlých car prezentovali. Pokud jsem správně pochopila Štěpána, tak pojišťovna přispívá na 4x - léky a 3x pokusy. Vymyslel to tak, že na podzim zkusíme poslední pokus z mého vaječníku a to tak, že pojišťovnu zažádá o léky a vykáže to jako minimálku, ale s klasickou stimulkou - trošku se toho bojím, ale jestli se to má po.....a vaječník to nepřežije, tak stejně pak už jedině dárkyně, na kterou by mi zbyde ten poslední pokus na pojišťovnu, pokud zase IVF-byť minimálka navyjde, tak pak půjdeme do dárkyně, jak tak, či onak.....
A holky, ještě mi zkusí dát na pojišťovnu injekci, on moc orgametril nemá rád, který teď beru na přechod. Raději by mi píchl jednu injekci, která mi MS zablokuje na 3 měsíce. Ta injekce stojí nějaký peníz a celkem taky ne malý, takže teď jen prověří, jestli ji pojišťovna proplatí a za 14 dní kontrola, UZ a eventuelně by mi jí píchl. Což by bylo super, nemusela bych zobat prášky a ničit si i žaludek.
Prostě jsem se opět přesvědčila, že jsem v těch nejlepších rukách. Mně strašně na RF imponuje i to, že se ti snaží pomoct i finančně, aby to bylo co nejlevnější. Takový přístup s předešlých car teda nemám. Tam bylo jasné, tahle stimulace, stojí to tolik a vůbec mi nikdo neřekl, že by pojišťovna na léky přispívala 4x.....Takže gabikri, opravdu jsi zvolila dobře, když jsi se rozhodla pro brněnský Reprofit, já se o tom přesvědčuji při každé návštěvě 😉 a už bych nikdy neměnila. Mrzí mě, že jsem tam nešla hned, když jsem s IVF začínala....

maja3.s
20. kvě 2010

Dorra..taky mě to moc mrzí 😔

Paneska....my taky teď s manžou říkáme, že Reprofit bychom už za nic neměnili a jsme rádi, že jsme se rozhodli jít zrovn tam 🙂 Jinak s tou pojištovnou to tak je...hradí ti tři pokusy s ET...pokud k ET nedojde, tak ještě pokus čtvrty....

paneska
20. kvě 2010

Maji, mně to Machač vysvětloval jinak. 3x pokus a 4x léky na stimulku, o ET nemluvil. Ale to je v podstatě jedno, hlavní je, že to vykoumal 😉 , důležitá pak bude kontrola někdy koncem srpna, začátek září...., pak se rozhodne 😉

maja3.s
20. kvě 2010

je to možný...mně to řekli takhle ještě na Obilňáku, teď jsem se zatím neptala...ale jak říkáš, hlavně, že to takhle vykoumal 😉

gabikri
20. kvě 2010

Holky já to tak měla..........při jednom IVF jsem měla všechny folíky prázdné a tak nedošlo k transferu a poslali mě domů 😖 Měla jsem tehdy z toho strašnou depku ale útěchou mi bylo, že se mi ten pokus nepočítal. 🙂 Takže možná, když je doktor šikovný, tak to umí nějak obejít 🙂

paneska
20. kvě 2010

... to asi ano, když máš prázdné folíky a neodeberou vajíčka, tak se nemají o co starat, co oplodňovat, to by bylo pěkně nespravedlivé, kdyby ti to počítali jako pokus...., jo a o té dárkyni taky mluvil, že to je tak zhruba půl roku, což není tak hrozná doba, rohodně teda lepší, než 2 roky

gabikri
20. kvě 2010

paneska : No jo, ale léků jsem spotřebovala hodně na stimulku.........a to se mi nepočítalo 😉 Jinak dík že ses zeptala 😉

paneska
20. kvě 2010

A připlácela jsi si na léky pro stimulku? Já vždy kolem 5.000...., ty jo, já se v tom už asi ztrácím. Takže když nedojde k ET, pokus se nepočítá a pojišťovna přispívá na 3IVF + léky na stimulku 4x, asi tak to chápu, teď.... 😉