Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

soleilll
24. dub 2016

@delfi75 Co ti budu povídat - stojí to za prd. Počítám každej den, ale ještě měsíc to musím vydržet. Přeju ti, aby to finále bylo co nejkratší a byli jste brzo oba fit.

delfi75
24. dub 2016

@soleilll tak já si nemůžu stěžovat...jinak děkuji a Tobě to už taky uteče!!!

moni34
25. dub 2016

Tak holky test je bílý a mrcha dorazila v plné síle. Je mi to líto a jsem strašně zklamaná, ale nechci to vzdát. Zkusíme ještě jeden cyklus, ale půjdu za Štelclem. Zase čekat a dárkyni půl roku a čas letí, ale přece to po tolika letech nevzdám, no aspoň mezitím naberu síly.

moni34
25. dub 2016

@delfi75 moc ti držím palečky, ať máš rychlý porod, broučka brzo u sebe a ať jste oba v pořádku 🙂

delfi75
25. dub 2016

@moni34 ach jo, mrzí mě to, ale i vám to musí vyjít!!! moc děkuji, snad to už bude🙂

evabrno
25. dub 2016

@moni34 Ahoj Moni,jsem na tom stejně jako ty,dnes test negativni,menzes zatim nikde,ale už jsem to uplně vzdala,zítra bych měla jít na krev,ale vubec se mi tam nechce.Mám za sebou 2.ivf,ještě máme 1 embryjko zamražené,ale po dnešním neuspěchu se mi do dalšího ketu nechce.Strašně jsem to obrečela i přítel.Mony, musíme opět načerpat sílu a jít dál 😉

handous1
25. dub 2016

@moni34 je mi to moc líto ! Drž se ! Posílám velké objetí a hodně sil....

moni34
25. dub 2016

@evabrno to je mi líto ☹ ale na tu krev si raději dojdi, když nemáš menzes. Já na krev nepojedu, je to zbytečné, jen do RF zavolám, aby věděli. Zítra vysadím léky a objednám se na konzultaci. Chápu, že se ti teď na další ket nechce, ale musíme se vybrečet a jít dál 😉

evikos
25. dub 2016

@moni34 Moni,nevíš,jaktože v RF se na dárkyni čeká a v RG je k dispozici ihned?

sisul_ka
25. dub 2016

@evikos ak mozem reagovat na tvoju otazku, tak v RG sa caka 24 max 48 hodin 🙂

val123
25. dub 2016

@moni34 to me mrzí :( ale zvládneme to, vid 🙂 jsme zase na začátku. Ještě jsem nebyla ani schopna zavolat si na další konzultaci. Holky myslíte, že RG je lepší?

val123
25. dub 2016

@evabrno třeba to ještě není ztraceno! Dokud není MS, tak je stále naděje.

soleilll
25. dub 2016

@moni34 To mě moc mrzí, ale je super, že máš hned chuť jít do dalšího pokusu. Moc ti přeju, aby to klaplo a držím palce.
@evabrno Nevěš hlavu, ono to přijde. Máš to jednodušší, když je v ledničce ještě jeden kousek nachystanej. Přeju hodně sil.

svpavla
26. dub 2016

Ahoj holky, stimuluju v rf na minimálku, zítra mě čeká punkce, ale nevím, jestli jsem něco nepokazila..včerejší pregnyl jsem si píchla o deset minut později 😒 Myslíte, že to hodně vadí? Zítra jim to nahlásím, až tam přijdu.. sypu si popel na hlavu, celej den na to myslím a pak to nestihnu 😒

misha83
26. dub 2016

@svpavla ne, 10 minut nicemu nevadi. Neboj a drzim moc pesti.

misha83
26. dub 2016

@kvakuska bohuzel jsou CARy kde stale delaji transfer bez UTZ. Je to strasny ☹.

misha83
26. dub 2016

@evikos ja tedy i v RF mela darkyni pomerne hned. Resp. cca do mesice, seslo se to se schvalenim pojistovny a tak. Nijak extra jsme necekali. V RG jsme meli darkyni hned, ale jsme uz samopatci, takze jsme ani necekali na pojistovnu, maji velkou databazi, ale hlavne urco zatim mene klientu nez v RF, takze proto ram nejsou ty cekacky tak velke.

misha83
26. dub 2016

@val123 ja si nemyslim, ze je RG lepsi vse je o doktorech a o tom, kdo ti sedne. Zrovna v RF jsou fakt dobri a i v RG take. Ja sla do RG jen kvuli lekari, ktery tam odesel z RF. Jedine, co mi tam fakt vyhovuje vic, je to, ze maji mene klientu a tudiz na vse hodne casu. Netlaci je nacpana cekarna. I kdz je videt, ze uz to taky houstne a je to normalni. Treba tady ctu pozitivni recenze na Dr. Otevrela a ja ho zazila v Unice a uz bych si od nej nenechala udelat ani UTZ. Jeho prechod do RF pro nas byl velkym sklamanim. Ale o tom to je, kazdemu vyhovuje nekdo jiny a od toho se pak odviji i spokojenost s klinikou.

misha83
26. dub 2016

Omlouvam se za hrubky😐

svpavla
26. dub 2016

@misha83 já nějak doufám, že to ničemu nevadí..hodina by asi problém byla, ale deset minut by snad moc vadit nemělo.. A moc díky 😉

soleilll
26. dub 2016

@svpavla 10 minut je fakt sranda, ale radši to při příchodu řekni. Já se opozdila o 45 minut a prostě mi OPU o hodinu posunuli.

moni34
26. dub 2016

@evikos taky mě zarazilo, že se tam nečeká, ale asi to bude jak píše @misha83
@val123 nemyslím, že RG je lepší, ale zase souhlasím s @misha83. Když odešel Štelcl, chtěla jsem jít za ním, ale měla jsem v RF mrazáčky a převážet je, by byl nesmysl, tak jsem zůstala, teď už žádné nemám, tak na nový cyklus chci jít za ním, no a i to, že se nečeká hraje roli 🙂 Taky mi nesedí v RF někteří noví lékaři, ale každému sedí někdo jiný 🙂
@soleilll chuť moc teď ani nemám, ale je mi 41, tak nechci ztrácet čas a nemůžu to vzdát, po tom všem, co už jsem zažila, představa, že by mi zbyly jen ty strašné a bolestivé vzpomínky, mě děsí ☹

chanellka
26. dub 2016

Ahojky Holky, předem se omlouvám za narušení konverzace ale nevím, kde jinde se zeptat než přímo u zdroje.. Holky čekáme mne vyšetření sono - hsg pan primář mi řekl, že by bylo lepší zakoupit místo kontrastní látky, která se dává běžně při tomto vyšetření, echovist.. Máte s tím někdo zkušenosti stojí to za to? Vzhledem k ceně 1500-2000kč... Jsme teprve na začátku léčby a mám strach, že později bude každá koruna dobrá ale zase na druhou stranu kdyby to pomohlo... No nevím... Budu ráda za každou radu 🙂

val123
26. dub 2016

Holky, tak dneska jsem se objednala na konzultaci k dalšímu pokusu a ihned me objednali rovnou k doktoru Koudelkovi na červenec. Vůbec se mi do toho nechtělo a najednou preskok v hlavě a už jsem volala.

val123
26. dub 2016

@misha83 moc děkuji 🙂 a je lépe?

moni34
27. dub 2016

Tak jsem dneska taky volala a jsem objednaná na konzultaci za 14 dní.

delfi75
27. dub 2016

@moni34 přeji hodně štěstí a pevné nervy!!! dej vědět, jak jsi na tom, i když budeš na jiné klinice 😉

misha83
27. dub 2016

@val123 dekuji, citim se dobre. Byva mi dost spatne, coz u syna neznam, ale to je nic. Za ten poklad to stoji.

delfi75
27. dub 2016

@chanellka ahoj, vůbec konverzaci nerušíš🙂 já se hned omlouvám, ale neporadím, nemám zkušenost. Jen jsem kdysi četla, že může kontrastní látka způsobit zánět, tak možná proto doporučují něco jiného...Ale snad se tu najde někdo, kdo Ti poradí 🙂

chanellka
27. dub 2016

@delfi75 i tak moc dekuji na internetu o tom nikde moc nepisi 😝