Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

olousek35
25. bře 2012

@fretecka super, a ted to pojede jak na běžícím páse a zastavíš se až těhotná 😉

kalipso
25. bře 2012

@kcvrcekz @sikulik @fretecka @sblanch @aidule děkuju 😵
@olousek35 ..."drž plod" to je dobrý 😀

olousek35
25. bře 2012

@kalipso 😉

1miska
25. bře 2012

@kalipso super, gratuluju, me kdyz marcel napsal ze na podzim je plan dlouhodobe IUI cca 3 - 4 x tak jsem si rikala, ze se s nim domluvim, ze to preskocime, ze neznam nikoho u koho by to klaplo - tak to je super vedet, ze to fakt jde 🙂

1miska
25. bře 2012

@sblanch 40.000 za minimalku - neni to nejak moc? jsem si myslela ze je to levnejsi :(

sblanch
26. bře 2012

@1miska jo, my taky... Ale kromě tuším 17 tis. za vlastní minimálku ještě PK, ICSI a léky...

fidac
26. bře 2012

@1miska určitě zkus i IUI třeba jenom 1x nebo 2x....za pokus to stojí, nám to vyšlo 2x.....čekali jsme 4 roky 😒

kacatka
26. bře 2012

no třeba já neznám nikoho, komu se IUI povedlo, u mě samozřejmě taky ne. Ale za vyzkoušení to stojí, nicméně dobrý doktor by měl poznat zda je šance či není, pokud tedy není ta smůla a příčina neplodnosti nebyla zjištěna.(oba partneři zdraví). My máme hodně špatný spermio, takže šance na úspěšné IUI je nulová. Proto 10.4 vzhůru do reprofitu! 😉 Snad nám tam pomůžou.

evulatko
27. bře 2012

@kacatka, moje kamaradka ceka po IUI dvojcata, takze to urcite jde🙂)))

kacatka
27. bře 2012

@evulatko netvrdím, že to nejde. Jen já neznám nikoho komu se to podařilo. Ale s dobrým spermio je šance veliká, to jo 😉

1miska
27. bře 2012

asi necham nakonec rozhodnuti na chlapovi, zatim o tom premyslim jen hypoteticky, nejdriv se musi spravit mrska sliznice, ale rikam si, ze kdyz mame luxusni spermiogram, tak kdyz to nejde s nim normalne, tak to IUI nepomuze, uvidime, do podzimu casu dost :(

1miska
27. bře 2012

@sblanch aha, ja prave myslela za 20,000 stoji vsechno - ze krome clostilbegytu tam moc leku neni.... 40,000 to je na minimalku celkem palka, nebo mi to tak prijde :(

1miska
27. bře 2012

@fidac a vy jste behem ctyr let byli dvakrat na IUI a pokazde to klaplo? 🙂

fidac
27. bře 2012

@1miska tři roky trvalo než nám došlo, že bysme měli navštívit CAR a poslední rok jsme byli 2x na IUI a vyšlo to pokaždé...jezdila jsem taky do RF a teď máme měsíční miminko....

kcvrcekz
27. bře 2012

Holky jak jste v RF platili léčbu a kdy vám řekli definitivní částku? Platí se vše hned zaras nebo léky zvlášť a ty procedury taky?Díky

olousek35
27. bře 2012

léčba se platí v den embryotransferu. Zamražení se platí pak zvlášť, až víš, jestli něco bude. Dá se platit hotově, kartou a myslím, že mi nabízeli i fakturu.

kcvrcekz
27. bře 2012

@olousek35 A kolik to bude celkem ti řeknou kdy?

evikj33
27. bře 2012

@kcvrcekz Nam to dr celkem spočetl při žádosti o IVF,jen za léky ti to přesně neřekne to až jak tělo reaguje.Mito měli tak že ICSI-8000kč+Prodl.kult.6000kč a hormony měla jsem Menopur na dávku hrazenou poj.jsem doplácela 3450kč+Pregnyl5000to je nějaká stovka a na Orgalutan jsem nedoplácela nic Tak to Je CCA18000kč +6000kč mražení(pokud je co).Pokud toho je na mražení hodně,ještě se něco připlácí,pak už dle počtu.Mužeš dát zálohu při OPU,pokud to není o víkendu(to nam bylo řečeno že nemáme peníze brát,že nejede učtarna)A nebo vše zaplatit najednou v den ET.

bublenudle
27. bře 2012

@sblanch 40 tis za minimalku ??? To snad ani nejde ne??
Já měla vše 3 vajíčka - ICSI+PICI,+ dopichovala hormony a platila 22 tisíc a to měla skoro nejdražší , normálně mají holky tak 18-20 tis !!!!

sblanch
27. bře 2012

@bublenudle Jo, je to hodně, nás to taky překvapilo, myslela jsem, že PK je už v ceně... Za léky jsem doplácela hodně, protože mě dali 2 ampule menopuru denně. Taky tomu odpovídala úroda, 14 vajíček... Kdyby jich bylo míň, což taky původně mělo, tak by to bylo i levnější a možná i by byly kvalitnější.

kcvrcekz
27. bře 2012

@evikj33 Jéé děkuji moc...No my jdeme v úterý pro léčbu a tak jsem nevěděla zda si vzít peníze hned...Budeme platit zhrua to co vy..Máme to asi tak stejně..A mrazit(pokud bude co) bychom rádi...Tak uvidíme..🙂 Ještě jednou moc děkuji..🙂

drndapetka
27. bře 2012

Zdravím spolubojovnice na měsíc duben 🙂
Hlásím, že za necelý 3 týdny začínám stimulovat na minimálku 😉 Cysta po Clostíku mi zmizla, tak doufám, že už mě nepřekvapí. Včera jsem už vyfasovala rozpis léčby. Budu brát Clostík 1-1-1 a k tomu injekce Bravelle 1 amp. denně. Máte někdo s Bravelle zkušenosti? Já měla totiž při 1. a 2. IVF Puregon a Menopur, takže tyto injekce vůbec neznám 😖 Ani jsem v ceníku RF nenašla na něj doplatky,není tam vůbec uvedený 😕

cilkaa
27. bře 2012

Já platila za minimálku 17 tis. - 13 za IVF minimálku (dle ceníku)+ 4 za ICSI. Měla jsem PK 5 dní a dvě injekce Fostimonu a ty jsem na účtu nenašla, takže kdo ví jak to tam počítají, ale já byla spokojená...
Ale pak když je tolik injekcí, tak to naskáče, to je jasné...

@drndapetka tak to je bezva, že se cysta vytratila!Duben to jistí, já jsem zvědavá, kdy to dostanu po zákroku, také doufám max. za 3 týdny 🙂

kcvrcekz
28. bře 2012

@drndapetka Jůůů ahojky spolubojovnice, tak to budeme začínát zhruba stejně ..🙂 Já cca 3 týdny a den..😀 v pondělí si jdeme pro léčbu...🙂 Tak TFUJ TFUJ TFUJ..🙂

jana321969
28. bře 2012

@kcvrcekz tak hodně štěstí budu myslet na Vás není to dlouho co jsme to prožívala taky, takže co furt na paměti mám, ale strach jsem zjistila ten nikdy asi neskončí ani po porodu najdou se zas jiné starosti, jiné problémy.

jana321969
28. bře 2012

@olousek35 ahoj ahoj mamino, tak co malý klouček jak se máme????

kcvrcekz
28. bře 2012

@jana321969 Jé díky..🙂 No snad to dopadne dobře..🙂 A co u tebe? Jak je jak rostou prcci?

jana321969
28. bře 2012

@kcvrcekz no na poslední utz od srdíček bylo vše ok, chodím do práce normálně zatím žádný problém ted dalsí kontrola až za 4 tydný to bude doma a pak Brno jakési to vyšetření je jasné, že z teho mám taky strách jak každý - ke všemu dvojnásobný. A nakonec jsem ráda, že to tak dopadlo a nechaly jsme si asi dát dvě člověk neví co by bylo jsem si říkala, kdyz jsou dvě je lepší šance no napoprvní aní dva špendlíci nepomohly napodruhé jsem popravdě nepočítala, že by se fakt oba chytly, pak nevíš jeslti by u manžela nebyly ještě horší výsledky, jeslti by vubec byly peníze pro další atd.... takže to prostě někdo nahoře vyřešil za nás a máme dvě a asi tam i zustanou 🙂 dvě.

kcvrcekz
28. bře 2012

@jana321969 No tak snad už bude vše OK..🙂Já myslela, že jsi z Brna...

bambulajda
28. bře 2012

ahojky všechny vás moc zdravím, ...tak já se tedy taky hlásím na duben ...jdeme na ten KETík ....tak uvidíme jak to dopadne. Mám po vyšetření buněčné imunity a opět všechny výsledky OK , prý by moje výsledky mohli dát do tabulek medikům,...takže zase důvod nenalezen ☹ 😒 proč se embrouši pouštějí, nebo proč je tělo nechce.
@jana321969 jasně,že tam dvě zůstanou a máte splněno 😉 moc gratuluju