Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

olousek35
9. kvě 2012

@kcvrcekz já taky naposled testovala 6.den po ET a byly tam nádherný // 😉

agnes88
9. kvě 2012

@kcvrcekz já testovala taky 6. den a byl tam jen pidi duch, málem sem se složila. Takže rači bez stresu testni tak 8. den. To už jsem měla čárku silnou a tušila že tam budou dvě mimi! Dám ti radu, nech si testy v ložnici a ne na wecku a pak si řekni že když už nemáš ranní moč, tak to nestojí zato testit. O to budeš radši, že uvidíš pořádnou dálnici. Z těch duchů, budeš akorát rozhozená.

cilkaa
9. kvě 2012

@1miska no AMH je hormon, který ukáže zásobu vajíček... Ta moje kamarádka to má ruku v ruce s tou nízkou sliznicí. Takže to bych si nechala v RF změřit- je to klasika z krve. No a na to se právě bere pak ta DHEA, je to nějakej mužskej hormon, který má nakopnout vaječníky, aby začaly dávat vajíčka (a trochu kvalitní aspoň)- jukni na to na netu...
Nevím, jestli u tebe to s tím AMH bude souviset, když máš každý měsíc jeden folikul (ale zda je v něm vejce nevíš tedy...). Možná bych také zvážila odběr toho vejce a oplodnění a zamrazení - ať víte jaká je kvalita a kdyby se třeba podařilo sliznici nahodit hormonama spojenýma s tou DHEA nebo stimulací- tak by se dalo vložit později...
Ale je to jen můj laický názor, co mám pochytané od té kamarádky a tak... Štelcl sakra by ti měl říct, jestli to, co píšu by byla dobrá cesta.
Trochu si ohledně toho nastuduj a fakt běž za Koudelkou to probrat.
Ale na to AMH bych šla stopro už co nejdřív...

cilkaa
9. kvě 2012

@agnes88 ahoj dvojmamino 🙂 Jak se máte?
S dvojičkama jsi měla jen ducha 6. den? Tak do toho nejdu, nechám to na ten 8.-9. den, nechci lovit duchy (je tam, není tam)...

@olousek35 tak přání k úplňku proběhlo, sice bylo zamračeno, ale snad ten message dostal 😉

kcvrcekz
9. kvě 2012

@agnes88 no právě jsem si říkala, kdy to zkusit. Tak uvidím jak to nervově zvládnu, i když teď mě to vůbec neláká. Chtěla jsem zjistit zda mám v sobě ješte Pregnyl tak jsem zkusila den po ET odpo a nic tam nebylo, takže Pregnyl už vyprchal. A teď už budou // jen z miminka🙂 . A test mám jeden jakejsi co byl k ovu testům a ten mě zatím na wc neláká. A RF test zkusím až toho 20.5. Kdy mám🙂.

cilkaa
9. kvě 2012

@kcvrcekz já být tebou, tak koupím Mamatest.. Ten je dobré doma mít si myslím, když by ses rozhodla testit dřív.
Já určitě o víkendu nic, jedeme pryč a nebudu testit někde v terénu, asi pak v pondělí v klidu doma (8. den), nebo dokonce v úterý (9.den) - uvidím...

agnes88
9. kvě 2012

@cilkaa fakt 6 den jsem měla pidi ducha, mám fotku v albu, tak koukni, není to moc dobře vidět, ale ten 8 den už sem na to nemusela mžourat, prostě na mě čárky jukly obě. @kcvrcekz A ten reprofitácký test sem měla 12 den, tak jak jsem měla testit, úplně fialovej, dřív jsem na něj neměla odvahu. Na krvi jsem byla 10 den a už to tam bylo. Takže nespíchejte, udělejte si pěkný víkend, má pršet 🙂 a pak nejlépe v uterý testnite. ju. Jo a já měla levný testy, a pak jsem si koupila 25 mamatest, takový ten plastový, počůrala jsem ho 14 den a byl světlej, sem to ořvala, takže žádný experimenty, testuje jednou značkou. Teším se na fotečky testíků.
Jinak se máme fajn, válíme se u telky a koukáme na sama doma 🙂 děti mě okopávají ze všech stran a prsa se mi nevlezou do podprdky. O ostatních partiích ani nemluvím 🙂

bambulajda
9. kvě 2012

@agnes88 já teď taky nebudu plašit s testama a počkám 😎 ...a měla jsi ještě nějaké jiné příznaky? bolelo tě břicho nebo prsa?

veromira
9. kvě 2012

@bambulajda No já mám už taky dva pokusy za sebou a nic a taky mě nikdo neřekne kde je problém? Měla jsem vždy po 7vajíčkách z toho mě dvě dali a nic nezůstalo na zamražení. Prý mají ty vajíčka vadu, něco bílého obsahují a proto se nedají zamrazit. Doufala jsem že kdyš si na druhý pokus zaplatím i PICSI že to bude lepší, ale nebylo zase prd. No jinak jdu na konzultaci ke Štelclovi tak uvidím co mě řekne.

kcvrcekz
9. kvě 2012

@agnes88 no říkala jsem si, že kdyby už tak bych to prubla v neděli na den matek🙂, ale fakt se bojím neůspěchu. Tak to asi ještě zvážím.
@cilkaa ty jsi v ponděli 8. Den po ET? Já myslela, že už devátej. Páč já byla v neděli a teď v neděli budu 7 po ET.

kcvrcekz
9. kvě 2012

@agnes88 no já mám ten RF test dělat až 20. Což je 14 dní od ET. Ty jsi byla nějak dřív😲, ale to asi i těma dvojčátkama co?

cilkaa
9. kvě 2012

@kcvrcekz no jooo, máš recht. V pondělí budu 9.den 😉 Mám v tom sama hokej. Ale vím, že v neděli někde na ubykaci kdesi na vyhnálově testit nebudu, tak to pondělí doma...

cilkaa
9. kvě 2012

tak mi právě napsali z RT, že nemáme žádné mrazáčky- takže to musí vyjít teď!

veromira
9. kvě 2012

@cilkaa tak to mě mrzí, ale uvidíš že ty co máš v břšku s tebou zůstanou 🙂

bambulajda
9. kvě 2012

@cilkaa však je vůbec nebudeš potřebovat 😉 ...to klapne 😉

kcvrcekz
9. kvě 2012

@cilkaa přesně jak píše @bambulajda na co? Teď to výjde😉. A chápu tě taky by se mi někde v cizím prostředí testit nechtělo, já uvidí jak moc budu na ten den zvědavá.😉 taky jsem zvědavá zda u nás nějaké zůstalo.🙂 abychom měli na sourozence🙂

agnes88
9. kvě 2012

@bambulajda moc na tebe myslím, hlavně aby čárky opět nezmizly!! Já už si ani nepamatuju příznaky, mám pocit že jsem měla větší prsa, možná na nich bylo i pár žilek, ale jinak nic, žádný bolesti, tlaky a tak.
@kcvrcekz esi ti řekli testit 20.5, tak ten RF test počůrej až 20.5, ostatní zkus dřív. Já měla transfer 12.12 a testit sem měla 24.12 🙂 tak asi se Machačovi to datum líbilo 🙂))), na krvi jsem byla 10 den, 22.12, bo to byl poslední den co byly v RF, tak abych věděla jak jsem na tom.
@cilkaa škoda, že nejsou mražáčci, ale určo to teď klapne,

sikulik
9. kvě 2012

Zdravím všechna miminka v bříškách (a je jich tu teda požehnaně 🙂 ) i jejich maminky, hezky si užívejte se svými broučky a hlavně netestujte moc předčasně, ať se nestresujete. Já jsem u toho úspěšného pokusu byla tenkrát neználek 😀 a tak jsem testla 12 den tím reprofiťáckým, a nebylo tam vůbec nic, tak jsem řvala jak tur, ale kupodivu jako u těch předešlých pokusů jsem nezačala hned 8.den krvácet. Tak jsem koupila Mamatest a byla tam slabá čárka, pak nějakej dražší na počůrání, ale ne Mamatest a tam se vyklubala druhá čárka v okýnku hned za pár vteřin. Tak jsem zase šílela štěstím a pak si uvědomila, že mě čeká ještě krev, tak jsem se zase zklidnila 😀 . No a když pak volal na krev manžel, já jsem byla srab 😀 a bála se, tak mu řekli, že je to tak vysoký, že už nemusíme chodit na kontrolní za 2 dny, ale kolik bylo HCG se zapomněl zeptat jak byl šťastnej 😀

sikulik
9. kvě 2012

příznaky jsem tenkrát taky žádný neměla, jen mě bolelo dost břicho, jako na ms a tak jsem se už pomalu smiřovala s tím, že to zase nevyšlo a že každou chvíli jak půjdu na wc se objeví červená, a neobjevila 🙂 , asi se mi jak píšete zavrtávalo mimi a roztahovala děloha

bublenudle
9. kvě 2012

Ahojky, jdu vás všechny pozdravit.. Hlavně své spolubojovnice a cekatelky na // .. Já ještě netestila a zatím ani nebudu.. Myslím na vás, tentokrat nám to všem vyjde!!!

cilkaa
9. kvě 2012

@kcvrcekz já myslím, že vy jo, měli jste jich hodně kvalitních. Já to už tušila v den ET nebyla kvalita nic moc ☹

Ale musí to vyjít teď! Děkuji holky za podporu....

cilkaa
9. kvě 2012

@bublenudle budu držet palečky. Na krev jdeš kdy?

@bambulajda také doufám, že ti to vyjde- v květnu všem musí!!!!

kcvrcekz
9. kvě 2012

Tak holky zprávy z krya máme 4 sněhuláčky. 🙂 mám radost, že na sourozence nebudeme muset podstupovat zase odběr. 🙂 , teď už jen aby se miss embryjko co je ve mě pořádně zavrtalo🙂

bublenudle
9. kvě 2012

@cilkaa Asi v pondělí.. Testovat mám o víkendu 😉

kcvrcekz
9. kvě 2012

@bublenudle Tak to mooooc držím pěsti..🙂

kcvrcekz
9. kvě 2012

Holky mám dotaz, pošlou z RF ještě nějakou fakturu? Nebo jak mám zjistit kolik jim mám poslat peněz za to mražení?

1miska
9. kvě 2012

@cilkaa ahojky, dekuji, oni mi o tom asi nerikali, protoze vime kde je zakopany pes :( mela jsem uvnitr delohy myom - napred jsme zkouseli tehotnet s nim, protoze rikali ze pri odstraneni se prave muze narusit sliznice, ale vic jak rok se nedarilo - ac ovulace OK, spermiogram OK, hormony OK.... tak jsme sla na odstraneni myomu - ale byl celkem velkej, takze se to delalo na trikrat, takze behem pul roku tam byli tri operacni vstupy a pak zacali problemy se sliznici - pred tim tam byl sice myom ale sliznice luxusni 🙂 takze ted neni myom ale ani sliznice - takze vime proc neroste, jen nevime jak to spravit :( tak se mejte a drzte svoje embryjka 🙂

meggar
9. kvě 2012

@kcvrcekz Pošlou ti e-mail s číslem účtu, kde tě informují, kolik zamrazili a kolik máš platit.

evulatko
9. kvě 2012

@1miska,napadlo me, zkus se zeptat MUDr. Mary, jestli by Ti neporadil, co s tou sliznici, on je velky odbornik pres myomy v CR, treba by ho neco napadlo. Ma jednu z poraden na www.porodnice.cz a nebo je na nej jeste kontakt na www.myomy.cz:-) Drzim moc palce🙂

1miska
10. kvě 2012

@evulatko super, dekuji, uz jsem mu napsala 🙂