Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

sikulik
2. srp 2012

@fretecka ahojky, tak si to tam užívej a hlavně tomu svýmu "blbounkovi" 😀 hned nevolej, jak ti chybí, ať zavolá sám a řekne ti, jak moc mu chybíš ty 😉 i mrňousek

sikulik
2. srp 2012

@drndapetka bezva, drž se, to bude dobrý, já zase furt bliju a jsem neskutečně unavená, ale všechno to zvládnem, za ty naše prďolíny to stojí 😉

kcvrcekz
2. srp 2012

@drndapetka Peti jak si brala tu mateří kašičku? i v den ET? nebo to už ne?

@sikulik No já se v tom moc nevyznám, ale když mi Dr. řekla, že je vše v pořádku, tak to beru tak, že je to dobré..🙂Jen aby jí nebylo moc to taky není moc dobré... A děkujíííííí teď už to snad výjde věřím tomu....🙂

sikulik
2. srp 2012

@fretecka aaaaaa, už si čtu další příspěvek, že už se ozval, zlobivec jeden, tak ho ještě nech, ať si pořádně uvědomí, jaké má štěstí, že má doma tebe a teď i vašeho prcouška 😉 . My když se občas "neshodnem", tak je u nás těžký udělat ten první krok, protože jsme oba tvrdohlaci tvrdohlaví, ale když si pak manžel uvědomí svoji chybu a musí ji přiznat, tak si to občas vychutnávám, to moje už jen jako naštvání 🙂 , aby si teda uvědomil, že udělal chybu. Je to s chlapama někdy holt těžký, ale bez nich to nejde 😀

sikulik
2. srp 2012

@kcvrcekz sliznice je akorát, výborná, a zmrzlinka se do toho připraveného pelíšku zavrtá a už se nepustí, pak ji budete muset vyhnat za 9 měsíců ven 🙂

kcvrcekz
2. srp 2012

@sikulik No kéž by..🙂 Ráda bych aby se tam zakousla tak jak nikdy do ničeho..🙂

drndapetka
2. srp 2012

@kcvrcekz v den ET už jsem nic nebrala 😉

kcvrcekz
2. srp 2012

@drndapetka Super takže poslední ve středu a ve čtvrtek šup pro Sněhulku..🙂 A jak to ty teď vlastně máš? Ještě dovča?

drndapetka
2. srp 2012

@kcvrcekz néééé, mě dovča skončila 16.7. a od té doby jsem na PN 😉

kcvrcekz
2. srp 2012

@drndapetka ahaaa rak to jooo🙂. Tak hlavně odpočívej🙂

drndapetka
2. srp 2012

@kcvrcekz jj, ležím jak prkno 😀 budu si to těhu muset asi vyležet. Opět po ultrazvuku slabě špiním 🙄

kcvrcekz
2. srp 2012

@drndapetka no jo tak oni ti tam potšťourají tak je jasné, že s toho něco bude. Mě po utz bolí břicho. Tak odpočívej a v rámci možností užívej těhulkování🙂

lenajsek
2. srp 2012

@kcvrcekz super zprávičky, tak moc držím palce, tentokrát to už musí konečně vyjít!!! Jinak já v den ET taky už mateří kašičku nebrala, ani jsem si nedělala kontryhelovej čaj.

Holky opatrujte se, těhulky hlaďte bříško a odpočívejte a snažilky hodně štěstíčka!!!

Ještě holky dotaz, nikdy jsem netestovala tak brzo, aby byl v těle ještě Pregnyl, kdy asi tak vyprchává? Nemám v plánu tento měsíc testovat, zatím, ale jen by mě zajímalo, kdy asi tam z těla zmizí... moc díky!

1miska
3. srp 2012

@kacatka nebyla jsem, ale premyslim ze se na to zeptam, vim ze hodne holkam to pomohlo - ona i psychika dela sve 🙂 ale nevim jak se na to v RF budou tvarit....

saraha2
3. srp 2012

@sblanch nemáš náhodou krev??????????????držím palečky a čekám jen ty nej zprávy!!!!!!!!!!!!!!

kacatka
3. srp 2012

@1miska taky o to budu bojovat, horší je to, že máme blbej spermio, takže se pojišťovna bude cukat. Ale jinak na to máme nárok 2x za život do 40let 😉 myslím. Taky se optám jak tam půjdu toho 16 na hysteroskopii.

sblanch
3. srp 2012

@saraha2 Ahojky, jsme stale na chalupe, takze krev az v pondeli. Ale uz vubec nespinim - teda nechtela bych to zakriknout, od vcerejska. Ty mas uz nejake tehu priznaky -nevolnost nebo tak neco? A stale spinis? Drz se. Ja jsem strasne nervozni, ale radsi tomu moc neverim... Aby ten pripadny pad tak nebolel.

saraha2
3. srp 2012

@sblanch čemu nevěříš??????????přišla červená?nepřišla.... 😉 tak buď pozitivně naladěná a nezlob mě!!!já od včera taky nešpiním,ale píchali mě dvě ty injekce,tak to tomu taky možná pomohlo...včera jsem byla opět na krev,hodnota byl níž o nějakých cca 35,než by mjěla být,takže mám od dr. naporučené být pozitivně naladěná na těhotenství a šetřit se..a budeme čekat,jak to bude v pondělí..tak doufám,že to stoupne..že mimi už je zavrtané,když už nešpiním a teď začne produkovat více HCG 😉 žádné příznaky nemám..občas pocítím podbřišek jako na MS-ale je to vždy chvilka a hned to přejde..ne,že by to bylo třeba hodinu,nebo celý den..jen,asi mimi dá vždy vědět,že je tam a hned to zas přejde 😉 🙂

cilkaa
3. srp 2012

Holky, já jsem fakt úplně dementní 😠
Dneska jsem si dělala test 5. den po ET- nejsem já úplnej magor!?
No je tam čárka, ale slabá - tak nervuju, že je to Pregnyl, neb holky tu psaly, že se jim držel dlouho (dnes je to 11. den od Pregnylu). No já jsem střevo 😠

cilkaa
3. srp 2012

oprava- 12. den od Pregnylu 5000j.

evikj33
3. srp 2012

@cilkaa Tak ted testuj každej den a pokud bude silet je to Ok a pregnyl to nebyl.Já taky měla ducha od 5dne po ET,a každej den to kapičku sílelo,testovala jsem asi 3dny posobě a pak už Obden 😉

bambulajda
3. srp 2012

@cilkaa mě se pregnyl držel jen 7 dní ...a pokaždé jsem testovala 6. den po ET a byla tam čárečka ....takže jestli bude zítra o trošičku silnější tak to pregnyl nebude 😉 držím palečky

kalipso
3. srp 2012

@cilkaa držím pěsti, já jsem testovala 10. den po pregnylu a už tam nebyl a 11. den po tam byl miminkovský dušík 😉

bobulinka74
3. srp 2012

@cilkaa vůbec nejsi dementní nebo magor!! 😀 Já začla testovat před ET Pregnyl a pak čárka slábla, 3.den po ET duch, 5. taky a šestý už sílila. Nemáš fotku? Držím pěsti na zítra, ať je silnější!! 🙂

cilkaa
3. srp 2012

Holky, tak kez bych to měla tak jako vy.
Říkám si jedině, když mam ten Prednison a Anopyrin, že jakoby ta krev víc proudí a nemusel by to už byt Pregnyl. Bohuzel ale pripady jsou různé. Nastesti je snad běžnější, kdyz to už Pregnylka nebyla.

Jinak ten dušík neni vubec na fotce vidět (z mobilu), takže to nema cenu ani. Možna až teď odpoledne, jak to zaschne (jsem v práci a nechala jsem ho radši doma).

Ach jo... Já chci moc moc, aby sílil 😵

cilkaa
3. srp 2012

@bobulinka74 to by mě zajímalo, co jsi měla 4. den 😀 pak ten 6.den se ti to hodně vybavilo.

drndapetka
3. srp 2012

@cilkaa ahojek....já měla u 1.IVF 12.den ( 5.den po ET s hatchující blastou) od Pregnylu 5000 taky //, takže si myslím, že možné je všechno 😉 důležité je, aby zítra sílila, držím pěsti a už teď zvědavě nakukuju, je to strašně napínavé 😵

drndapetka
3. srp 2012

@cilkaa no a zapoměla jsem dodat, že jsem těhu byla 😀 pregnyl to už nebyl 😉 drží se mě max. 7 dní

cilkaa
3. srp 2012

@drndapetka jeee, to jsou moc dobré zprávy!
Děkuji holky. Tyto statistiky mi dávají naději, že i já bych mohla zapadnout do tě skupinky, ktera spaluje pregnyl rychle 😀
Já tedy měla ET "jen" dvou blastocyst (Jedna pry pak při ET by se dala posoudit jako expandovaná, ale urcite ne HB). Tak se budu modlit, aby to bylo embryjko, které to dohnalo a ne zatracenej pregnyl.
Tak zitra zkusim zase, ale potrebuju to skryt pred chlapem- to je o víkendu těžké, aby pak mel překvapeni, kdyby jo... Ale dokud nezesili, tak mu to nechci říkat.

kcvrcekz
3. srp 2012

@cilkaa Juuuj držím pěstiiiiiiiiiii..🙂Určitě to už Pregnyl nebude..🙂