Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

fretecka
4. srp 2012

@drndapetka neboj,já teď na posled po UZ nešpinila,přímo to vypadalo,jako bych to dostala,bylo to asi tou cytologii co mi odebírala,ale byla jsem z toho mimo,ale druhý den bylo už vše ok,takže to může být podrážděné UZ

fretecka
4. srp 2012

@drndapetka fotečka krásná,já ji ted nedostala,musim vydržet do 21.8. 🙂

kcvrcekz
4. srp 2012

@cilkaa no skrz to jeho chování je jak malej... Tak aby to vůbec podepsal...

cilkaa
4. srp 2012

@kcvrcekz no tak to mi neříkej ani z legrace!!! Ty by byla pekna podpasovka, kdyz uz jses nadopovaná lekama.
Snad se umoudri a bude to zase dobré.

sikulik
5. srp 2012

@cilkaa a @drndapetka holky, ted jsem to jen tak prolítla a udělaly jste mi obě obrovskou radost, jak já vám to všem přeju!!! 😉

sikulik
5. srp 2012

@fretecka tobě přeju příjemný návrat do Brna 😉

sikulik
5. srp 2012

@kcvrcekz snad ti vše vyjde tak jak má, chlapi by někdy potřebovali pořádnou ránu do hlavy, aby se jim rozsvítilo a přestali blbnout, no jo no, jsou to "jen" chlapi. Ten můj teď začíná taky trochu blbnout, je to spíš úsměvné, netýká se to našeho vztahu, ale v duchu se musím smát, co všechno ho napadne, joooo jak malej kluk 😝 .
Takže držím stále vše co mám, prskám spoustu těhu bacilů, a tentokrát už to do třetice všeho dobrého vyjde a basta! 😉

drndapetka
5. srp 2012

@kcvrcekz ten můj taky dělal před KETem neplechu, vypadalo to na odloučení a já se bála, že mi to nepodepíše, ale vše se zlomilo a dopadlo to dobře 😉 neboj, oni jsou chlapi jen ňoumové a pořádně neví co chtějí, musíme využívat svých ženských zbraní 😀 uvař mu dobrý jídlo co má rád a rád Ti to podepíše 😀 já si dokonce říkala, že kdyžtak budu svobodná matka 🤐

kcvrcekz
5. srp 2012

@drndapetka joo Pet tak to mám úplně jak ty, jen s tím rozdílem, že ten můj se opíjí... No jsem zvědavá . Snad se probere...

drndapetka
5. srp 2012

@kcvrcekz ach jo ☹ a to až teď? netrápí ho třeba něco v práci?

kcvrcekz
5. srp 2012

@drndapetka no tak alkohol má rád to nepopírám... Ale držel se. Bohužel čím blíž je KET tím horší to je. Myslím si že má strach s toho, že se to zase nepovede... A hlavně, že je to jeho chyba když u mě se nic nenašlo a jejo spermio je děs běs... Prostě chlapské ego☹. Ale snad se umoudří...

misha83
5. srp 2012

Ahojky holky, my se vrátili z Jeseníků, tak vůbec nemám přehled co se tu ten týden dělo, jen jsem prolítla poslední dvě stránky.

@cilkaa To je krása, je úplně jasná 🙂
@drndapetka Nádherná fotka 🙂 .
@kcvrcekz Ach jo, snad se chlap umoudří, oni to prostě někdy snáší hůř ☹ .

kcvrcekz
5. srp 2012

Holky tabulku udělám zítra🙂 tak změny mi napište ať je v pořádku🙂

drndapetka
5. srp 2012

@kcvrcekz no já můžu být ráda, že ten můj alkohol nesnáší - jeho otec se v 51ti letech uchlastal 🙄 takže on si dá pivi fakt strašně výjimečně a pod parou jsem ho za těch 5 let co spolu jsme viděla cca 3x a byla s ním sranda - když je napitej, tak je roztomilej, povídavej a chce sexovat 😀 😀 😀 tak jestli není protivnej tak ho nech, oni ti chlapi si to musí vyřešit v sobě nějak jinak sami , než to děláme my ženský 😖 hlavně Ty buď v klidu, psychika je fakt důležitá 😉 já byla ze všech těch svých pokusů teď nejvíc v pohodě a pomohlo to 🙂 když mě teď manža se..e, tak se tomu směju a říkám mu, že nás s miminkem ale vůůůbec nerozhodí 😀 a kdybych to nezvládala - utekla bych k rodičům, však neschopenka se dá přepsat na jinou adresu 😉 hlavně ten klídek a pohodu teďka, jasan? 😉

kcvrcekz
5. srp 2012

@drndapetka No to on právě byl dost sprostej...Ale tak teď se omluvil. Tak jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží. No jako já jsem teď ze všech tě pokusu nejvíc přesvědčená, že to výjde i když teď mi teda dal zabrat ten můj a taky asi i utriš mi teď dává ze všech nejvíc pokouřit, jsem unavená jak pes, ale jinak v pohodě...🙂 tak uvidíme..🙂Děkuji za podporu..🙂 Musím být v klidu ať můžem chodit kočárkovat...🙂

drndapetka
5. srp 2012

@kcvrcekz no to rozhodně 😵 budem chodit drncat na šutr 😀 tak se snaž, ať ty dítka nejsou moc od sebe 😀
a jsi pořád na PN, neukončili Ti ji?

cilkaa
5. srp 2012

Ahoj holky,
Tak dneska čárka stejná jako vcera. Tak snad je to v poho a zesílí zase zitra.
No jsem pořád jako na trní, hlavne, aby mi nezmizela !!!

saraha2
5. srp 2012

@cilkaa všichni říkají,že sílí ob den 😉

drndapetka
5. srp 2012

@cilkaa já jsem pozorovala od krve, že ty // jsou už skoro pořád stejné - na krvi jsem byla 12.den a hcg bylo 784. Ono jak je to hcg už nad 1000 a je už moc vysoké, tak ty testy to už tak nezachytí jako ty první dny ze začátku. Být Tebou tak bych si raději skočila cca 16.den po ET znovu na krev třeba jako samoplátce, stojí to cca 200Kč a za ten klid v duši to stojí, já to tak udělala a byla jsem pak klidnější a už netestovala, protože jsem věděla, že hcg krásně roste a vše je jak má být. Pak jsem akorát ještě 20.den po KET zkusila ten digitální test od Rapi Clearu, ale mammatestama jsem už od toho 16.dne po KET netestila, to nemá smysl. Jo a jestli máš dobrou gyndařku, tak mezi 18.-20.dnem po ET bývá už vidět na ultrazvuku gestační váček, tak si tam třeba skoč, ať jsi klidnější, myslím, že po tom mimoděložku (měla jsem ho taky) máš na to právo vědět jestli je to o.k. a prcek je tam kde má být 😉

cilkaa
5. srp 2012

@drndapetka jasne. Děkuji doufám, že zesílí.
Na krev půjdu normálně do Reprofitu, kdyžtak si to zaplatím tam. Chci mít jistotu. Plánuji to na středu - 10. den po transferu a pak možná pátek, abychom věděli, jak roste..
No a pak tech 20 dni po ET zkusim ukecat Štelcla, aby na mě hodil očko. Také chci vidět váček a jak píšeš, chci to po tom GEU sledovat. Diky za info.
Ale nebudu nikde chodit po všech čertech- půjdu tam a basta.

evikj33
5. srp 2012

@cilkaa Evi ja už měla 19den od ET na UTZ Dva váčky,tak podle testu bys je tam mohla mít taky.Testy mám v albu a netestila už jsem pak tak často od krve vubec.Ten 20test co jsem dostala při ET v Rf jsem dělala 17den od ET a čárky už se mně zdály szejne 😉

cilkaa
5. srp 2012

@evikj33 jeee, koukám na tvoje carky.
A nemáš fotky testů od toho 5. dne? Že bych porovnala ;)
Na ty vacky půjdu taky tak brzo ;)
A kolik jsi měla HCG který den?

evikj33
5. srp 2012

@cilkaa Mám jen někde schované testy,ale ten 1 byl 5den po ET a myslím že na fotce by ani nebyl zřetelny, a ten 7den už jsem to měla asi jako ty na fotce..Jinak já na krev byla až u svého dr.ten 19den od Et a Hcg bylo 13448.

cilkaa
5. srp 2012

@evikj33 Tyyy jo, tak to je brutální numero.
A tušila jsi 2 prcky pred tim 19. dnem?

drndapetka
5. srp 2012

@cilkaa já měla 12.den po KET hcg 784, 16.den po KET hcg 4101. Fotky Ti přidám zítra-už se na to chystám dlouho jsou už krásně zaschlé, měla jsem dušíka už 4.den po KET,ale nevím jestli bude na fotce vidět 😉

drndapetka
5. srp 2012

@cilkaa jooo a při 1.IVF jdsem měla 11.den po ET hcg 189 😉 sice to skončilo zamlklým těhu, ale to na to nemělo vliv. Jedna kočena měla 15.den po ET hcg 171 a má krásného klučíka, takže na těch hodnotách moc nezáoleží, hlavně aby se každých 48hodin dvojnásobily 😉

drndapetka
5. srp 2012

@cilkaa já si myslela (bála jsem se), že s tou hodnotou hcg 784 na 12.den po KET budou jednovaječná dvojčata 😀 ale je jen jeden poklad 😵

drndapetka
5. srp 2012
kcvrcekz
5. srp 2012

@drndapetka PN mám zatím pořád, ale už ne v RF ale u obvodní. Snad už to bude do té třetice ať můžem drndat🙂

kcvrcekz
5. srp 2012

Tak holky a dotaz na všechny. Od kterého dne po KET jste testily? Já při prvním až od 9.a to tam byl duch.