Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kcvrcekz
19. srp 2012

@sblanch no broučku 4+0 je začátek 4týdne je to 4+0, 4+1,4+2,4+3,4+4,4+5,4+6 a 5+0, tedy takto si to myslím já. Tak uvidíme já jsem bruneta taky menší🙂.

sblanch
19. srp 2012

@kcvrcekz tak jestli se to počítá takhle - nefokončené týdny (což je asi logičtější), tak jsem 8+0 - teda budu zítra 🙂 Jo a já nejsem jen menší, ale spíš malá (152 cm) 🙂

kcvrcekz
19. srp 2012

@sblanch no tak já mám 165.😉. No vidíš zítra to bude v pohodě🙂. Tfuj tfuj tfuj🙂.

drndapetka
19. srp 2012

@sblanch a kdy jsi měla ET? Nejlépe se to totož u IVF počítá od ET-ten je počítán tak, že jsi 2+5 pokud Ti byly transferovány 5ti denní embryjka ( tedy 2 týdny a 5 dní těhotná tj. ve 3.týdnu) a k tomu si pak připočítáváš dny....je to tak nejpřesnější....u KET to vychází třeba líp podle poslední MS, protože dělají ET 19.den cyklu - počítají s tím, že 14.den cyklku proběhla ovulace+5 dní staré embryjko. Po klasickém IVF se to počítá hůře, mě třeba dělali jednou ET až 25.den cyklu, takže to bych byla podle tabulek už v 3+4 a ve skutečnosti jsme byla teprve 2+5.....snad jsem to napsala srozumitekně.....jsem totiž taky blondýna 😀

drndapetka
19. srp 2012

@kcvrcekz já měřím 162 cm, taky jsem prcek 😀 a tlustej prcek 😀 😀 😝

drndapetka
19. srp 2012

@kcvrcekz 4+0 znamená , že je ukončený 4.týden + 0 dnů z 5.tého týdne, takže zítra až budeš 4+1, tak už jsi v 5.tém týdnu = ukončený 4.týden + 1 den z 5.týdne 😉

cilkaa
19. srp 2012

Tak podle mě 4+0 je dokončený 4. tyden a 4+1 a dál je 5. tyden, ten zase konci 5+0 a tak to jde furt dal.

cilkaa
19. srp 2012

Tak uz mě Peta předběhla 😀

kcvrcekz
19. srp 2012

@drndapetka
@cilkaa teď jste mě teda holky domotaly😲. Takže když jsem teoreticky 4+0 tak jsem ukončila 4. Týden? Mě to ve všech aplikacích píše, že jsem dnes ve 4. Týdnu. Tak tomu nerozumím.

kcvrcekz
19. srp 2012

@drndapetka prej prcek🙂. Jsi jen o 3 cm menší jak já🙂.

drndapetka
19. srp 2012

@cilkaa 😀 jen dělám paní chytrou 😀 ještě před 2měsíci jsme tomu vůůbec nerozuměla 😝

drndapetka
19. srp 2012

@kcvrcekz dneska když jsi 4+0 tak jsi začala 5.týden, máš ukončený 4.týden 😉 je to celkem na budku, že? 😀 prostě jednoduše: každej novej týden začíná 0 ( nulou) 😉

drndapetka
19. srp 2012

@kcvrcekz nooo...takovej 70 ti kilovej prcek...metr vysoká, metr široká 😀 a to všechno po těch IVF rituálech 😝 ale nelituju toho, hlavně, že se miminko povedlo 😉 snad se po porodu vrátím na mých oblíbených 62 kilo, kdy jsem se cítila "tak akorát"a potkala tak svého manžela 🙂

kcvrcekz
19. srp 2012

@drndapetka no to teda silně na budku... Já se to snad nenaučím🙂. Děkuji za vysvětlení🙂. A peti řidičák na mimi se dostává kdy vlastně?

drndapetka
19. srp 2012

@kcvrcekz já ho dostala až teď ve čtvrtek u své gynekoložky - byla jsem 9+2 tedy začátek 10.týdne 😀 Ale některé gynekoložky ho vystavují i dřív, třeba už v 8.týdnu, ale já jsme i ráda, že jsme ho dostala co nejpozději, člověk je pořád takovej opatrnej

kcvrcekz
19. srp 2012

@drndapetka ty jo tak to já ani nevím kolik teď vážím naposledy to bylo myslím 64. A to já bych chtěla svých 59, ale to tedy nevím nevím...😅

drndapetka
19. srp 2012

@kcvrcekz a ty jsi měla KET 19.den cyklu přesně? a dneska jsi teda 10.den po KET?

drndapetka
19. srp 2012

@kcvrcekz když jsem měla 64 kg, tak jsem se vdávala 🙂 po 1.IVF jsem měla dokonce i 76 kg 😲 strašně mě ty hormony dávaly 😠

kcvrcekz
19. srp 2012

@drndapetka jj přesně🙂.

drndapetka
19. srp 2012

@kcvrcekz takže jsi dneska 4+1 beruško 😉

kcvrcekz
19. srp 2012

@drndapetka no mě od ms to vypočítalo 4+0. Ty jo jako naučilm se to někdy😲

drndapetka
19. srp 2012

@kcvrcekz nepočítej to od ms, to není přesný, počítej to od toho KET kdy jsi vlastně 2+5, já jsem taky podle ms dneska 10+0, ale podle ultrazvuku a KET jsem 9+6, protože jsem byla na KET až 20.den cyklu a tím pádem mi tam ten 1 den letí 😉 stejně nepřesněji Ti to pak vypočítají ve 13.týdnu na ultrazvuku

drndapetka
19. srp 2012

@kcvrcekz navíc...každá kalkulačka Ti to vypočítá jinak 😒

drndapetka
19. srp 2012

@kcvrcekz tahle třeba není špatná, zkus ji 😉
http://www.zenska-neplodnost.cz/tehotensky-kale...

drndapetka
19. srp 2012

@kcvrcekz nebo tato je úplně nejlepší po IVF:
http://www.ivf.ca/duedate.php
pokud umíš anglicky....zadáš datum početí - tedy u KET při hatchující blastocystě 5 dní před KET -14.den cyklu
a vyjede Ti který týden jsi, kdy je vidět srdíčko, termín porodu, termíny různých vyšetření kdy jsou vhodná ( sreening NT, amnio, těhu cukrovka,...) a další zajímavosti ...mají to tam moc hezky 🙂

sblanch
19. srp 2012

@drndapetka @kcvrcekz Děkuju za info 🙂 Myslím že z nás všech budou brzy přebornice v počítání těhu 🙂 Akorát že to tak pomalu utíká... Člověk by chtěl mít to počáteční období za sebou, je to asi nejrizikovější. Prý 2. trimestr je nejvíc fajn - tak je zase na otravu moc velké břicho a člověk se asi moc nevyspí 🙂

kcvrcekz
19. srp 2012

@drndapetka no já to asi nechám koňovi, ten má větší hlavu... A pak mi to řeknu na utz😉 no jdu do pelechu tak zatím pa pa

fretecka
20. srp 2012

@drndapetka Jééje a co mám říkal já,já než sem začala papapat hormony měla jsem 75kg/170cm ,když jsem zjistila že jsou // bylo na váze 95kg a já histerčila,ale ted hlavně ať je brouček zdraví.To vše pak poschazujeme nebojte

fretecka
20. srp 2012

Tak holky zítra mě čeká screening,jsem hrozně nervozní,ale po třech dlouhých týdnech zase uvidím toho našeho broučinka,huráá.Doufám,že je vše v pořádku. Bolí mě podbříšek už dva dny,snad je to jen z té zácpy. Jinak asi dostanu vynadáno,včera jsem vlezla na váhu a mé zděšení, tři měsíce jím minimálně,protože se mi ze všeho téměř navaluju (maso skoro nemohu vidět, po mléčných výrobcích taky občas zvracim, ze sladkého jím zmrzku a gumové bombony a hodně ovoce to mi dělá dobře) a bum na váze za první trimestr 6 kg nahoře ☹ .Asi to vypadá jako,že řešim jen váhu,ale před 10roky jsem měla 130kg skoro a povedlo se mi za rok shodit 62kg a už sem si říkala,že nikdy se přes 100 nedostanu a už jsem tam a bojim se,že uřž to tak nezvládnu jako před 10 lety.No hlavně at mimi je v pořádku 🙂

kcvrcekz
20. srp 2012

@sblanch tak jsem Tě nikdy neviděla☹. Odcházela jsem cca 7:40.
A výsledky HCG víc jak 400;) a za 14 dní utz. A krev mi mezitím už nevezmou. Prý pokud bude vše ok, nebudu špinit tak mám vydržet. No tak to se asi utestuju😲. Děkuji za podporu holky😉
@fretecka mooooc držím pěsti ať je brouček zdravoučkej a v pořádku🙂.