Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

dejna0412
7. led 2016

@eliotka1 ahoj,dakujem ti velmi pekne za info....uz som sa preobjednala k Dr.Machacovi do Olomovca ....dostala so o mesiac skor Termín.Citala som o ňom recenzie na webe no a to m akosi odradilo...:(ale som rada,ze si spokojná a ze to hlavne klaplo 🙂))

eliotka1
7. led 2016

@dejna0412 Já jsem tam problém neměla s nikým a to jsem tam během stimulace poznala hodně doktorů. Dost záleželo na tom, kdo měl zrovna službu a na Dr. Kozumplíka jsem narazila jen na ultrazvuky. Na konzultace a transfer jsem měla Dr. Kuřecovou, která mně osobně velmi sedla, někomu zase ne, takže to máš těžký 🙂 Hlavní pro mě je, že mně zvolili účinnou léčbu, která zabrala na poprvé. Přeji hodně štěstí v Olomouci! 🙂

soleilll
7. led 2016

@dejna0412 Už jsi sice rozhodnutá, ale já chodila od začátku ke Kozumplíkovi a byl moc milej a příjemnej. Na e-mailové dotazy zareagoval většinou hned druhý den a snažil se vyjít vstříc a všechno vysvětlit. Jak píše @eliotka1 - při kontrolách vystřídáš víc lékařů podle toho, kdo má zrovna službu, ale jeden by měl postup tvé léčby "vymyslet". Proti Kozumplíkovi bych něřekla jediný slovo, i když mě napoprvé zarazilo, jak je mladej. 🙂

78marcela
9. led 2016

@soleilll souhlasim, Kozumplik je skvely doktor, s nim jsem konecne otehotnela a udrzela tehotenstvi. Na dalsi pokus chci jit opet k nemu a k nikomu jinemu.

drndapetka
10. led 2016

@dejna0412
@soleilll
@78marcela naše Nelinka je taky " dílo" pana doktora Kozumplíka 😉 Po 5ti letech čekání a 3 potratech mi vyšel s ním KET.
On zas tak mladej nebude ( podle mne tak 35-36), takže praxi už má. Ale je tedy pravda, že před 3 lety, když mi dělal KET, tak jsem si mysleka, že mu je tak 20 😀
Je trochu smělejší, ale pečlivý a příjemný.
Teď u něj zkoušíme druhý pokus, tak jsem zvědavá - já mu prostě věřím 🙂

moni34
11. led 2016

Taky chodím k doktoru Kozumplíkovi, je pečlivý a citlivý, přešla jsem k němu, když odešel Štelcl. Doufám, že nám s ním KET taky jednou vyjde 😉

drndapetka
11. led 2016

Holky, nevíte jestli některý doktor z gynekologie v Reprofitu přijímá ještě pacientky? Přemýšlím, že bych přestoupila a zaregistrovala se tam, když jsem tam spokojená a máme od tama dcerku. Líbí se mi, že tam jsou i operační sály na malé zákroky, prostě vše na jednom místě, což je super 🙂 A chodí tam některá z Vás i na gyndu?🙂

eliotka1
11. led 2016

@drndapetka Ahoj, já tam taky chtěla chodit k někomu na prevenčky, abych taky měla vše pod jednou střechou, ale bohužel mně tehdy (v září) řekli, že už pacientky nepřijímají. Teď už je to možná jinak, tak bych se asi být tebou aspoň zeptala 🙂 Ale i tak mně v Reprofitu doporučili dr. Zahrádkovou, která má ordinaci v Bílém domě, a která dělávala i v Reprofitu a má i z Reprofitu miminko a je moc pečlivá a fajn, takže já jsem nakonec spokojená, i když to nemám pod jednou střechou 🙂 Na druhou stranu, do Reprofitu už od potvrzení srdíčka miminka nechodím 🙂

fidac
11. led 2016

Holky nebyly jste některá na NT screeeningu v Repráči??? 😉

kacatka
11. led 2016

@fidac ano, já tam byla když jsem čekala dcerku a bylo to super! 100x lepší než v prenatalu. Byla jsem tam u dr. Doubka, bývá tam 1x týdně, nutné je zavolat včas 😉 jo a byla jsem u něj ve 13tt, 20tt i ve 30tt 🙂

fidac
11. led 2016

@kacatka právě že by mě zajímalo,jestli je možné tam jít jenom jednou jako v Prenatalu...protože jsem kdysi dávno psala sestřičce a ta mě napsala, že jeden týden na krev a pak na utz...a nemám to zrovna nejblíž...cca 70 km, tak abych furt nejezdila...za jak dlouho byly výsledky??? 😕

kacatka
11. led 2016

@fidac aha, no ano, nejprve mě vzali krev - cca 10tt a za 3 týdny jsem šla na UZ, kde mě řekl i přesné výsledky krve a vše se mnou vypočítal. Bohužel si myslím, že jak v prenatalu to nedělají ☹

crazy_girl3
11. led 2016

@drndapetka dr. Pospíšilová přijímá nové pacientky

drndapetka
11. led 2016

@crazy_girl3 děkuji za info 🙂 V pátek ram jdu na ultrazvuk, tak se optám.
A máš s ní osobní zkušenost? Já u ní nikdy nebyla.

fidac
11. led 2016

@drndapetka já u ní byla dnes a i párktát předtím...dělala mě KET v září...je příjemná a všechno hodně púodrobně vysvětlí...je fajn 😉

drndapetka
11. led 2016

@fidac a jak pokračuješ? Mimís je ok? Kdy bude nějaká fotečka?🙂

fidac
11. led 2016

@drndapetka jo jo všechno o.k., fotka snad až půjdu do poradny 28.1., nevíš od kdy jde utz (ne vag.) už něco vidět???si pamatuju, že ve 12 tt už jo, ale jestli už i dřív???

drndapetka
11. led 2016

@fidac myslíš pohlaví? 😀
U nás v 12+1 v Prenatalu u Vlašína jasná holka, ale Vlašín se málokdy plete 😉
Jinak na horším ultrazvuku u mé doktorky mi potvrdila holku taky, ale až v 16+0.
Ty jsi teď který týden? A termín máš v září?

fidac
11. led 2016

@drndapetka néééé pohlaví...to počká... 😉 jenom že manžel dělá na utz a mohl by mě udělat pár fotek...dneska 8+3, u malého mě to moje doktorka řekla už ve 13 týdnu...malý našel starý dudlík a řekla jsem mu ať ho schová pro miminko a malý, že ať se rychle obleču a mažu do obchodu pro toho chlapečka a tak jsem mu říkala, že až v létě a že to třeba nebude chlapeček, ale holčička...a malý jenom dodal:" na prd, to nepotřebujeme" 😀 😀 😀 😀 termín mám v půlce srpna

crazy_girl3
11. led 2016

@drndapetka já ne, jdu k ní poprvé. Ale kamarádka tam pracuje a sama k ní chodí, tak mi jí doporučila

drndapetka
11. led 2016

@fidac no já myslím, že Tak v tom 10tt by byly už hezké 3D fotky 😉 Budou už vidět ručky, nožky , už je to človíček 😵

zavrelova.a
12. led 2016

@drndapetka Já jsem s Mudr Pospíšilovou max.spokojená.Všechno perfektně vysvětlí a nebojím se na nic zeptat a po 5 letech snažení jsem ve 40 letech ve 12tt.Předtím 3krát IVF nA Obilném trhu neúspěšné.Ve všech směrech se to nedá s REPROFITEM SROVNAT.Paní doktorka Pospíšilová,je výborná.

drndapetka
13. led 2016

@zavrelova.a já také nedám na Reprofit dopustit 😉 Po 5ti letech čekání, 4x IVF v jiných CARech a 3 potratech máme z Reprofitu doma už 3 letou dcerku a chystáme se ma druhé 🙂 Děkuji za zprávu!

drndapetka
15. led 2016

Ahoj, tak dnes 11den cyklu pred KET a sliznice je 7,5mm. S dcerkou jsem mela pred KET 12dc sliznici 7,9mm takze jsem na tom tak cca stejne a jsrm spokojena 🙂 Tak uvidime 😉

fidac
15. led 2016

@drndapetka tak snad bude i stejný výsledek !!!! 😀 😀 😀 Moc držíme pěsti 😉

drndapetka
15. led 2016

@fidac díky 😀

zavrelova.a
15. led 2016

@drndapetka Moc držím palce,at vše vyjde.

drndapetka
15. led 2016

@zavrelova.a moc děkuji 🙂

78marcela
16. led 2016

@drndapetka taky drzim pesti😉

delfi75
16. led 2016

@drndapetka tfuj, tfuj 😉