Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

katem
25. lis 2011

@safarikovap no ty jsi uplne vzorova!! tak do soboty vse hezky podrzet a potom uz to pujde vse hladce 😉 zadne pichanecky, jen hezky psychicky relaxovat! 😉

katem
25. lis 2011

@saminka dekuji, jsem mo crada, ze je vse v poradku a za tyden uz je tu dalsi kontrola... 😉 doufam, ze ti malicka dela jen same radosti!! opatruj sebe a deticky!! 🙂

katem
25. lis 2011

@bellka dekuji, dekuji.. pripadam si trosku jako tehotna.. dziny mi zacali trosinku tlacit.. ale ja jsem byla nafouknuta jiz pri stimulce 😉 no ale manzel mi rekl, at radsi zacnu nosit neco volnejsiho 😉 ha ha ha
tak si pomalu asi zvyka!

katem
25. lis 2011

@carlik no take mi nekdy pripada, ze to co mi rikas je presne to co se deje me 😉
ale vcera mi prisla maminka vyzehlit, takze jsem musela rychle vyprat, aby bylo zehlit co 😉 moc hodna maminka.. rikala, ze to mam k dnesnimu svatku!! tak hura!!! jsem moc rada....
DOufam, ze jsi take dozehlila a ze jsi si potom hezky odpocla... problem u me je, ze jsem vzdy zehlila a neco u toho popijele - myslim alkohol - abych zapomnela co za tu otrocinu delam!! 😀 no a ted to nejde!

katem
25. lis 2011

@bambulajda jen se hezky uklidni, a uz netestuj, nebo se jeste vic znervoznis.. ver tomu, ze bude vse OK a v utery budes mit tu SPRAVNOU odpoved a potom bude oslavicka!!!

lenka27
25. lis 2011

@petluska ježiš tak to nevím jen mi říkali, že dobrou o nějakých hodnotách jsme nemluvili

veera2
25. lis 2011

@katem Všechno nejlepšíííí🙂 Jak jinak je?

katem
25. lis 2011

@veera2 diky... no jinak mi je tak porad stejne, ale zazvor jsem nejak prestala pit, jelikoz je to na me moc sladke, takze se snazim prezivat 😉 jinak mam porad hlad!!
A co ty? jsem rada, ze jsi v poradku a vse je ok.. kdyz clovek vidi to srdicko, tak je to hned radostnejsi 😉

jana321969
25. lis 2011

@myska000 ahoj to byl nas prvni pokus taky me to znervoznuje aby se to nestalo i priste, aby Dr. nevzal spatnou spermii tak jsme si priplatily PCSI ale asi taky to nestaci je treba štěstí atd...

meggar
25. lis 2011

Ahoj holky, tak dnes na ultrazvuku vše v pořádku. Miminka rostou, jak mají. Mají přes 1200g a horní mimčo přes 1300g, to je prý napřed i před norm. miminkama 😉 . Podle doktora máme krásný zdravý tlustý děti 😀, tak jsem ráda, že jsou O.K.

carlik
26. lis 2011

@katem dodatečně vše NEJ k svátku 🙂 Máš teda hodnou maminku, že ti vyžehlila. No mě mamča přijde dneska pomoct, natřít postýlku a brácha domontovat skříně. Vyžehleno už mám, tak hurá!!! To si piš, že ti bude bříško růst "očahleďa", takže žádný upnutý věci, ty dej na spodej skříně (možná se k nim někdy vrátíš...) a já ze začátku nosila hodně legíny a tuniky (bylo teplo), teď na zimu to chce něco teplejšího 🙂 Nesnáším ale v zimě to vysklíkání u doktora 😠
@meggar to jsou teda macíčky 🙂 hlavně vydržať co nejdýl
eď jsem ráno koukala na Nac. Geographic na pořad v Lůně a přečela jsem u toho, no ty hormony. Bylo to moc pěkně natočený od začátku do konce zrod miminka.
Jinak vítám další snažilky a přeju samý úspěchy v RF 🙂
A pěkný víkend

lenka27
26. lis 2011

Tak dnes je to přesně rok kdy jsem měla největší radost svého dosavadního života a to když jsem poprvé viděla srdíčko našeho Adámka a díky panu doktorovi Štelclovi, který mě ujistil, že na 90 procent vše dobře dopadne mi začalo krásných 8 měsíců.

jana321969
26. lis 2011

AHOJTE HOLKY 12 DEN OD transferu a test negativni jako, skocim v pondeli na krev at kdyztak muzu vysadit utroš, holky kdyz toto nevyslo, a embrya ve zkumavce neprezila ve vyvoji ma cenu jit na dalsi pokus za dva mesice aby se to neopakovalo znová, dr. me k temu asi nic vic nerekne vid, co a jak, tak snad nejake vysetreni navic by mohlo byt aby to nebyla jen nahoda v tom vyvoji.

meggar
26. lis 2011

@jana321969 Ahoj, to mě moc mrzí, že je test negativní. Nám se při prvních dvou pokusech embrya taky zpomalovala ve vývoji a na zamražení jsme neměli nic. A to jsme začínali se skoro 20 embryi. Nejlepší bude se poradit s doktorkou. A dělali vám DNA fragmentaci spermií? My jsme ten odpad měli z toho důvodu, že jsme měli špatnou DNA fragmentaci.

drndapetka
26. lis 2011

Ahojte,
dlouho jsem se neozvala ☹
Všem co bojují držím moc pěstičky 😉
Já začínám boj s Clostillbegytem. Uvidíme, jak na něj budu reagovat, nikdy jsem ho neměla.

Mám na Vás pár otázeček:
Jak mají v RF otevřeno přes Vánoce? Dělají třeba UTZ, OPU a ET i přes svátky nebo plánují vše tak, aby to vycházelo až po novém roce?
A pak by mne ještě zajímalo, kdy se dělá při minimálce OPU? Když mám jít na UTZ 12DC, je OPU už 14DC a ET pak 17DC, nebo je to později?

Díky moc za informace a mějte se tu všichni moc krásně 🙂

jana321969
26. lis 2011

@meggar ne nedelaly ale chci se ji na to zeptat a zaplatit si to nez pujdem do dalsiho pokusu, prave priplatily jsme si metodu PCSI aby jak se rika vybraly tu zralou a dobrou ktera v gelu prezije a taky nic jako, tak nevim, a vidis taky jste mely špatnou fragmentaci tak pri dalsim pokusu udelaly co kdyz jste to mely spatny nic proste zkouset??? nebo poteba vic vajec na vetsi sanci.

jana321969
26. lis 2011

@drndapetka urco maji zavrene kolem vanoce takze se to snazi udelat tak a neobjednavat aby to bylo po novem roce az me rekly kdyz jsem se taky ptala a otevřeo až kolem 9,1 do te doby maji jeste revizi pristroju.

jana321969
26. lis 2011

@meggar takze kdyz zjisti spatnou fregmentaci spermii to ti zadna metoda nepomuze ale stesti jo????

meggar
26. lis 2011

@jana321969 My jsme taky měli před třetím pokusem připlacený PICSI. To vyš. na DNA fragmentaci stojí 3 tis. My jsme nasadili potom vitamíny minimálně na 3 měs. a pomohlo to. Víc vajec podle mě není potřeba. Cílem je dostat tak okolo 10 vajíček, pak už je to spíš kvantita na úkor kvality.

jana321969
26. lis 2011

no od srpna jak jsme to zjistily ji profertil co dr. doporucila a jeste jakesi vitaminy tvuj jedl co a ty???? no my jsi priplatili PCSI hnedka na prvni pokus a divej jako, tak snad nam dr. rekne vic. Takze i kdyz ti zjsi spatnou fregmentaci spermii na to je ta metoda PCSI JO TEDA NO VIDIS MELY JSME JI ☹ ACH JO.

jana321969
26. lis 2011

@meggar TAKZE SNAD NA PRISTI POKUS JELIKOZ JSOU TED VANOCE TO BUDE ASI NEJDRIV Z KRAJE UNORA TO BUDE MIT VITAMINY PRES PUL ROKU TAK SNAD UZ. CO VY MELY ZA VITAMINY VSE JI POCTIVE JAKO.

jana321969
26. lis 2011

@meggar A KDYXZ JSME SE SNAZILY PRIROZENE TAK JEDL OBYC LEVNE VITM. SELZINK SELEN A ZINEK ASI PUL ROKU TAKE ME PRIPADA ZE VITAMINU MEL DOST JESTLI AZ TENTO PROFERTIL JE SILNEJSI KTERY JI OD KONCE SPRNA A CHCE TO JESTE PAR MESICU, ALE JAK RIKAS KDY JE TEDA SPATNA FRAGMENATACE SANCE JE ALE TESI JO?? A JEN ZKOUSET METODU PCSI, tak reknu dr, at nam to udela ten test. ve me taky muze byt ale i problem ne???

daguli
26. lis 2011

Ahoj holky, tak se hlasim po sto letech, KET negativni bohuzel...tak si ted davam chvili pauzu, procistim si hlavu a uvidim co dal, mejte se tu pekne, hezky vikend vsem

saminka
26. lis 2011

@jana321969
@daguli holky to je mi moc lito ze to ted nevyslo ☹ je to opravdu jak listek do loterie, nikdy nevite kdy vam to vyjde 🙄 drzte se kocky, preju vam hodne stesticka do dalsich pokusu 🙂

carlik
27. lis 2011

@daguli @jana321969 moc me to mrzí, že to tentokrát nevyšlo, ale chce to se nevzdat a vyzkoušet toho víc!!!
Mojí kámošce to také teď opět nevyšlo, takže asi blbý období 😠 Po novým roce, to doufejme bude lepší.

olousek35
27. lis 2011

Ahojda holky, tak jaký byl víkend? Já dnes čekala těch 10 st.a v Brně teda byla tak akorát nula ☹ Jinak mě nějak pořád pobolívá to břicho, tak to v úterý asi řeknu doktorovi. Je to celkově divný. Asi už nastávají očekávané komplikace 😀 . Akorát potřebuju fungovat do půlky ledna určitě, tak držte pěsti, at mě nepošle do špitálu.

meggar
27. lis 2011

@olousek35 Mě teď ta asi týden vůbec netvrdne břicho, tak jsem ráda. O to horší jsou ruce, mám je v noci téměř mrtvý a nateklý. Navíc mě hrozně brní i přes den. Držím palce, ať ti to na kontrole dopadne dobře. Ty potřebuješ fungovat do půlky ledna a já mám vypočítaný, že do té doby musíme vydržet 3v1.

saminka
27. lis 2011

@meggar to je mi lito ze i tobe dela problem ten karpalni tunel, u me se to fakt jen zhorsovalo s blizicim se porodem, i ted skoro tri tydny po porodu to jeste neni pryc a v noci je necitim, neni to tak bolestive jak to bylo ale porad brni ☹ stahujes si je na noc? to me ze zacatku dost pomahalo....

@olousek35 a jak te poboliva brisko? je to jak to tvrdnuti? to ja mela u druheho tehu taky mnohem vic nez u prvniho, ale prej je to uplne normalni, citliva deloha....

zdravime vsechny!!!

olousek35
27. lis 2011

@saminka no, karpální tunely mě taky trápí. Jakkoliv si lehnu, tak za chvíli necítím ruce. Natíkají mě jen občas. Nohy už taky přestaly natékat. To břicho je takový, že v klidu pohoda, pohyby pohoda, ale jak vstanu, nebo se někam rozejdu, tak je to takový, jako kdyby mi prcek šlápnul na močák, a já se nemůžu pořádně pohnout. Musím to rozdýchat a počkat až to poleví, nebo se pohne. Co já vím. Ale je to značně nepříjemný.
Do půlky ledna nejmín musím fungovat kvůli škole. Máme zkoušky. Něco už ted, pátek, sobota, ale dost toho bude pak v lednu. Do toho umřela známá, tak nás čeká ještě pohřeb. Kocour je hodně špatnej, takže asi i časem utracení. Blbě to nesu. Prostě takovej divnej listopad.

michalaa
27. lis 2011

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, nevíte jestli je možné v Reprofitu již při prvním pokusu načásování pohl. styku použít metodu IUI ?? Díky moc.