Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kvakuska
6. črc 2015

@danov84 panuje názor, že pokud byla vajíčka oplodněna metodou ICSI, tak tím byl obal vajíčka (tedy i budoucího embrya) už jednou narušený a AH už není nutný ... tak se zkus poradit s lékařem 😉

texetka
7. črc 2015

@danov84 Držím palce. já jí dnes psala email, tak doufám, že se brzo ozve abych věděla kdy tam mám jít a domluvila si to v práci.. doba dovolených je děsná 😀

danov84
7. črc 2015

@kvakuska jojo, bylo to po ISCI, tak snad bude stacit embryoglue 🙂

mirja85
7. črc 2015

@fidac děkuji za reakci 🙂 mám teď Kotrbu v Heliosu a přijde mi jako neschopný dr, kterého jen obtěžujete. Léčbu ani postup žádný nenavrhl, krom teda užívání FEM+ a nějakých bylinek, které má ve své privátní ordinaci a musíš si přijet tam osobně pro ně.... což asi mluví za vše. Před ním jsem měla doktorku, možná můj pocit, ale s ženou se mi komunikovalo lépe, na druhou stranu chci opravdu odborníka! M

soleilll
7. črc 2015

@kvakuska Ano, to máš pravdu, ale mně říkali, že se mám zeptat embryologa - pochopila jsem, že mi to řeknou po telefonu, když voláš na info o vývoji embryí. Pokud se mýlím, tak se omlouvám, páč já až ke transferu v RF nedošla... Jen předávám instrukce, jak jsem je obdržela.
Na druhou stranu přímo od embryoložky vím, že ICSI ani PICSI nesuplují AH - za těch pár dní se obal zacelí, takže to není pravda.

sikulik
9. črc 2015

@cermi77 ahoooooj, moc tě zdravím, jak je? Myslím na vás, holky, jste ještě 2v1? Držte se!!!! 😉

cermi77
9. črc 2015

@sikulik ahoj 🙂 taky moooc zdravím, já stále 2v1, vzhledem k tomu, že jsem přenášela i u první dcerky, nedělám si moc iluze 😅, ale něco se chystá, na monitoru byly dneska pěkné kontrakce, moc se těším na porod, už nevím jak malou popostrčit (maliník, lněné semínko, masáže, procházky, cvíčo, sex 😀), bohužel i kdyby se člověk na hlavu stavěl, ony si to rozhodnou děti samy 😉. Určitě dám vědět, až bude na světě 😵.

sikulik
9. črc 2015

@cermi77 jj, taky to znám, obě děti po termínu a obě jsme vyháněli všemožnými způsoby 😀, ale říct si nedaly 🙂. Moooc ti přeju, aby byl tedy porod co nejdříve a aby to byl pro tebe co nejkrásnější zážitek, tedy rychlý a bezbolestný 😀. Myslím na vás, holky 😉

cermi77
9. črc 2015

@sikulik moc dekuji 😵 !!!

fidac
11. črc 2015

@mirja85 a já jsem k němu chtěla přejít...ale teda jako ke gyn ne do CARu.. 😒

77hanivi
14. črc 2015

Ahoj holky,mám dotaz. Včera jsem byla poprvé od embryotransferu na ultrazvuku. Doktor mě řekl že embryjko tam je ale je maličké a asi se zastavil jeho vývoj. V pátek ještě mám příjít na ultrazvuk a uvidí se jestli se něco změnilo. Ale s čeho jsem zmatená je hodnota hcg. Minulý týden ve středu hcg bylo 3123 jednotek a včerejší hcg 11 000 jednotek. Doktor mě řekl že se to zastavilo někdy před 5 dny. Tak nevím co si mám o tom myslet. Nemělo by se taky zastavit růst hcg kdyby se zastavil i vývoj embryjka? Nemá s tím některá zkušenost? Může to ještě dobře dopadnout? Moc děkuju za odpověd 🙂

ivvka29
14. črc 2015

Ostal mi menopur 75.Exp 11/2015 .15 kusov.Ak mat niektora zaujem piste ip.

jarpa
14. črc 2015

@77hanivi já to měla taky tak,že mě vystrašil o nevývoji a hcg rostlo..a další utz už bylo vidět srdíčko..držím palečky 🙂

77hanivi
14. črc 2015

@jarpa Děkuju za odpověd. Trošku jsi mě uklidnila ale i tak se bojím. Uvidíme v pátek jestli bude nějaká změna,doufám že k lepšímu 🙂

kejt29
14. črc 2015

@77hanivi jsou to nervy, mi loni embryo rostlo, ale pomaleji nez melo a hcg rostlo taky pomaleji, tak moc drzim palce! 😊

myskat
15. črc 2015

holky, poraďte, prosím, chtěla bych zkusit car v brně reprofit, po předchozím nevydařeném IVF Pce... mám dotaz, jak to funguje? bydlím od brna cca 120 km, při prvním IVF jsem prakticky do caru, do pce, dojížděla obden? ... nedovedu si představit takto cestovat do Brna... díky za postřehy!

danov84
15. črc 2015

@myskat ja tam byla na konzultaci, pro injekce, na utz pred odberem vajicek, na odber a na Et.takze 5x 🙂 pri KET 2navstevy.

myskat
15. črc 2015

a jsi tam spokojená? taky změna caru? nebo jsi šla rovnou tam? já měla v při prním IVF problém s vajíčky, měla jsem jich hodně, asi 15, ale zralé jen jedno....
@danov84

danov84
15. črc 2015

@myskat jsem spokojena moc. Ivf se chytlo, ale bylo to mimodelozni.jinak vse delaji na miru 🙂

kejt29
15. črc 2015

@myskat ja tam chodim a spokojena jsem moc jo a mame to skoro 200km 😉. Pocet kvalitnich vajicek nam pri kazdem IVF stoupal, pristup perfektni a zatim to vypada na uspech 😉

myskat
15. črc 2015

@kejt29 a jak to probíhá? jak často tam jezdíš? obden při stimulaci? držím pěsti, ať to klapne!!!! a je to tak, jak má 🙂

kejt29
15. črc 2015

@myskat ted si to vybavit, ale obden rozhodne ne, v obdobi stimulace to jsou dve navstevy a pak uz odber vajicek. 😉

myskat
15. črc 2015

@kejt29 a po transferu jsi jela domů? nebo jsi tam někde byla ubytovaná?

kejt29
15. črc 2015

@myskat jela normalne domu, teda ridil manzel. Ptali jsme se i na to, jestli stav vozovky (D1 je dost katastrofa) nemuze tak kratce po transferu jeste embryo ´´vytrepat,, 😃, ale prej nemuze 😃.

myskat
15. črc 2015

@kejt29 děkuju za odpovědi!!! 🙂 a ke komu jsi tam chodila?

jezevcikova
15. črc 2015

@myskat my taky jezdili do Reprofitu až z Českých Budějovic. A to nemáme auto, takže 5hodin vlakem😉 A vyplatilo se🙂

kejt29
15. črc 2015

@myskat k Marku Koudelkovi, obcas treba kdyz mel dovcu nebo prednasky jsem narazila i na dalsi doktory a vsichni jsou sympataci 😊

kejt29
15. črc 2015

@jezevcikova gratuluju 😊

jezevcikova
15. črc 2015

@kejt29 děkuju já taky moc gratuluju!! Taky všude Reprofit doporučuju. Jsou tam fakt úžasní.

myskat
15. črc 2015

@jezevcikova DĚKUJU! a ke komu jsi chodila ty? 🙂