Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

78marcela
11. dub 2014

@olousek35 nazdar Oli, tak kez bych byla úspěšná jako ty . Ale už se na to těším. Konečně se začíná něco dít. Jdu posnídat první stimulacni tabletky.

viavia
11. dub 2014

@78marcela výborně! držím palečky 😉

78marcela
11. dub 2014

@viavia díky moc, jsi hodná. A jak to ty teď vidíš dal, byla jsi na krvi? Máš mrazacky? Nebo jdeš ještě na konzultaci?

delfi75
11. dub 2014

Pěkné ráno ve spolek...došla jsem si pro trošku dobré nálady...

78marcela
11. dub 2014

@delfi75 to je prima, já ji mám dost, klidně ti trochu přenechám. Sluníčko svítí, mě začíná stimulka, jak se cítís ty ?

delfi75
11. dub 2014

@78marcela 🙂 jj, počasí bude krásné...u mě žádné změny, tak nevím...a čas nějak stojí...chystám se něco upéct, musím se nějak zabavit 😉 Ty hodně pij k té stimulaci, tak aspoň 3 litry 🙂, tedy za den

78marcela
11. dub 2014

@delfi75 a proc se musí hodně pít ? Jdu na KET, myslím že se hodně pije akorát po punkci,ne? Tu já neměla. Každopádně tři litry asi nedám.

delfi75
11. dub 2014

@78marcela aha, jsem to asi špatně pochopila, omluva 🙂 ale i tak jsou 2,5 l zdravé 😉

78marcela
11. dub 2014

@delfi75 kdy budeš testovat? Vůbec to neutíká, vid. Tahle čekací doba je nejhorší. Tak klidně upec, na co máš chuť, počasí je krasne, Tak jdi na procházku.. Chystám se po transferu chodit do práce. Sice omezeně ale budu, abych se doma nezbláznila. Jinak bych na to pořád myslela a testovala každou hodinu

delfi75
11. dub 2014

@78marcela test mám ve čtvrtek, takže za dlouho, to zbláznění přijde za chvilku 😝 ....ven vyrazím po 12 hodině.

viavia
11. dub 2014

@78marcela na krvi jsem nebyla, marazačci nejsou...ozvu se dr že by se na mě podival, jestli se neudělaly vajíčka a zkusili bysme OPU zase takhle a další měsíc případně se stimulací - nechám na dr 🙂 Dnes už je mi fajn, ale ten 1. dc a 2.dc to byl fakt masakr - tělo už se zřejmě chystalo na těhu, no... Bude dobře! 😎

78marcela
11. dub 2014

Určitě bude. Já tomu pevně věřím. Jdu na čtvrtý pokus a věřím že to teď bude až do konce jen pozitivní.

78marcela
11. dub 2014

Určitě bude. Já tomu pevně věřím. Jdu na čtvrtý pokus a věřím že to teď bude až do konce jen pozitivní. A u tebe taky a u nás všech.
@viavia

viavia
11. dub 2014

@78marcela máš to dobře nastavené - Jak si určitou situaci nastavíme v mysli, tak jí i prožijeme... Pokud si tam nastavíme strach, danou situaci tak i prožijeme včetně různých komplikací...Pokud si ji naplníme láskou, odevzdáním a přijetím, proplujeme vším lehce a bez problémů... <3

delfi75
11. dub 2014

Obdivuji vás...4.pokus bych už asi nezvládla.. ☹

78marcela
11. dub 2014

@viavia je to tak jak říkáš. Jsem si jistá že to tak funguje. Psychika ovlivní tolik věcí že si to ani nedokážeme představit ani logicky vysvětlit. Na mých předchozích pokusech jsem si to ověřila, proto jsem si jistá že to tak opravdu funguje.
Proto tomu věřím. Mám to teď tak v hlavě nastavené, těším se, jak mi na uz řeknou že jde vidět srdíčko. V duchu si tyto situace přehrávám a hrozně věřím. Až si někdy připadám divná.
Předtím jsem taky moc chtěla dítě, ale uvnitř jsem se pořád jako máma neviděla. Teď už ano.

78marcela
11. dub 2014

@delfi75 jasně že zvládla. Když není jiná možnost, a chceš dítě, žák zvládnes vše. Já čerpám sílu z příběhu @bellka, co ta všechno zvládla a vydržela, než se dočkala.. To klobouk dolů, brečela jsem u toho jak malá holka.

delfi75
11. dub 2014

@78marcela tak to opravdu klobouk dolů...jenže já za 12 let se budu chystat do důchodu...

78marcela
11. dub 2014

@delfi75 to já chci taky do důchodu za 12 let

delfi75
11. dub 2014

@78marcela psala jsem, že se budu chystat 😀

delfi75
12. dub 2014

Krásný sluníčkový den všem🙂

78marcela
12. dub 2014

@delfi75 ahoj. Dneska je tu ticho, vid. Sluníčko svítí, tak všichni dneska asi couraji na procházce. My jsme dnes byli koupit koberec babičce, položili jsme ji ho, byli jsme chvilku venku a teď bych se měla učit. Ale se mi vůbec nechceee..

delfi75
12. dub 2014

@78marcela učení jsem se taky vyhýbala do poslední chvíle..ukldila jsem, uvařila, upekla..kdo ví co ještě, ale učení jsem oddalovala...chlapi měli dnes zabíjačku, byla jsem sama a přemýšlela nad blbinama..

cermi77
12. dub 2014

@delfi75 nepremyslej nad blbinama, jo ?! 🙂 😉
Ja vim, to cekani je k zblazneni...

delfi75
12. dub 2014

@cermi77 nazdar sluníčko, ráda Tě vidím 🙂

delfi75
12. dub 2014

@delfi75 v úterý oči v oči🙂

delfi75
12. dub 2014

@cermi77 jééé,už mluvím sama se sebou

rasenka
12. dub 2014

Milé maminky mladé i starší, prostě všechny , prosím o vyplnění dotazníku na téma kouření během těhotenství. Moc mi to pomůže k práci do školy. Dotazník je anonymní a zabere dvě minutky. Mnohokrát děkuji! 🙂 http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/kouren...

cermi77
12. dub 2014

@delfi75 moc se tesim 🙂, jsme na dobre ceste, jenom jeste nevime jak bude dlouha 😅

delfi75
12. dub 2014

@cermi77 no právě....už i dovolenou mi prodali.....