Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

delfi75
6. kvě 2014

@78marcela jdu na 11:30,co Ty?

simkar
6. kvě 2014

Čtu, že tu hodně užíváte Femibion. Mně přijde dost drahý, aledujete nějaký účinek?

Ještě prosím odpověď, volaly jste si na embryologii každý den? Kdy je nejkritičtější den, nevíte?

78marcela
6. kvě 2014

@delfi75
Já to mám taky na 11.30. To je paráda🙂

78marcela
6. kvě 2014

@simkar mě taky přijde drahý. Kupuju si normální listovku.

delfi75
6. kvě 2014

@78marcela jee, tak to je fajn 🙂

cermi77
6. kvě 2014

@simkar je dražší, ale sleduji všude složení, porovnávám a za mě je opravdu super, užívala jsem 6 měsíců před otěhotněním, po celou dobu těhotenství (pak od 12 týdne pokračovací) a po porodu pro kojící ženy.
Volala jsem denně a byla z toho dost na nervy, řekla bych že třetí den byl rozhodující, tentokrát budu volat až pátý den, nijak to neovlivním 😠

@78marcela a @delfi75 - příští týden přeju samé dobré zprávy 🙂

78marcela
6. kvě 2014

@delfi75 člověk by neřekl, jaké náhody se dějí, vid. Já počítala s pondělím, nakonec tam byl dnes takový mladý doktor Kozumplik, a říkal úterý nebo středa. Tak jsem si vybrala úterý s Vitouskovou.jsem moc ráda, že to bude dělat ona, věřím ji a moc se těším.

simkar
7. kvě 2014

@78marcela A ty jdeš na ten KET? Tak držím pěsti. Taky mám tuto usměvavou paní doktorku

Mně právě včera řekly, že je vajíčko oplodněno a že si můžu dneska zavolat, ale nevím, jestli to má smysl. Kdyby se to zastavilo, tak mi zavolají oni?

78marcela
7. kvě 2014

@simkar Jojo, jdu na KET, Vitulka je prostě úžasná doktorka. Asi si máš volat, jak se vyvíjí...myslím že by ti asi nevolali, nebo já nevím teda, ale asi bych volala, zda je vše ok.

simkar
7. kvě 2014

tak má dvě bunky, řekly mi čas transferu v sobotu a že si mám ještě zítra zavolat. Tak nevím :(

78marcela
7. kvě 2014

@simkar to je dobrá zpráva, tak to je dobré, držím pěsti na sobotu

kalipso
7. kvě 2014

@simkar Femibion beru pouze kvůli té upravené listovce (mám MTHFR mutaci), jinak bych brala jen obyč listovku 😉

kalipso
7. kvě 2014

@simkar držím pěsti!

kalipso
7. kvě 2014

@78marcela díky Vitouškové (a paní co zpracovala spermie 😵 ) máme dcerku, takže já ji mám taky ráda, usměvavá, ochotná a pozitivní. 🙂

maggie4
7. kvě 2014

@kalipso
@78marcela Dr. Vitouškovou jsem dnes taky poprvé viděla, byla jsem u ní na UZ. Moc milá, zapůsobila na mě velmi dobře. Jinak chodím k Dr. Koudelkovi a ten je taky fajn.

simkar
7. kvě 2014

já si myslím, že jsou tam všichni moc fajn, I když mají fofry, nedají to na sobě znát. Tak tfuj tfuj, at nám to vyjde

78marcela
7. kvě 2014

Holky nevíte některá, stimuluji na KET, beru medrol, anopyrin a na sliznici estrimax. V úterý jsem byla na utz, sliznice v pořádku 9mm. Od zítra mi nasadili utrogestan. Akorát teď nevím jestli pořád brát ten estrimax nebo ten už nemám? Zapomněla jsem se zeptat. Nevíte některá? Na KET jdu v úterý.

78marcela
7. kvě 2014

Holky nevíte některá, stimuluji na KET, beru medrol, anopyrin a na sliznici estrimax. V úterý jsem byla na utz, sliznice v pořádku 9mm. Od zítra mi nasadili utrogestan. Akorát teď nevím jestli pořád brát ten estrimax nebo ten už nemám? Zapomněla jsem se zeptat. Brali jste ho až do transferu? Nebo jakože sliznice dobrý, tak už nemusim? Nevíte některá? Na KET jdu v úterý.

kacatka
8. kvě 2014

@78marcela myslím, že se léky nevysazují, ale doporučuji tam radši zavolat. Je tam nonstop linka 😉

simkar
8. kvě 2014

@78marcela Tak si myslím, že máš brat dál až do transferu. Estrogenové preparáty jsou uvedené I v tom papíru k transferu

78marcela
8. kvě 2014

@simkar
@kacatka díky moc. Jsem blbá zapoměla jsem že mám ten papír k transferu. Tam je napsané pokračovat v medikaci. Tak díky za připomenutí. Už jsem to do sebe náladovala.

delfi75
8. kvě 2014

@78marcela ahoj, jak se těšíš na úterý? už to utíká🙂

78marcela
8. kvě 2014

@delfi75 ahoj. Právě dnes mi to vůbec neutíká, jak je volný den. To je hrozný. Doteď jo, ale dnešek se táhne. V sobotu mají byt dvě zkoušky, měla bych se učit, ale učila jsem se asi tři hodiny a jinak si čtu a nechce se mi nic.

delfi75
8. kvě 2014

@78marcela tak zkoušky nezávidím, fuj, ještě že už to mám za sebou 😉 já tedy mám příjemnější program, ale nebudu teď provokovat 🙂 budu na Tebe moc myslet...

78marcela
8. kvě 2014

@delfi75 jaký máš program, pochlub se.

kacatka
8. kvě 2014

@78marcela ahojky, může se Tě zeptat, kolik máš zamrazených embryjek?

delfi75
8. kvě 2014

@78marcela Lázně Lednice, masáže, koupele...

78marcela
8. kvě 2014

@delfi75 auuu.. Já chci takyyyy.. To je vážně provokace 😉
nene, to je sranda, užij si to. My si takhle užívali na velikonoce na slovensku a v maďarsku v termalu a bylo to úžasné. Lednici mám strašne ráda. Pravda, sice jsem tam nikdy nebyla v lázních, ale každoročně tam jezdíme o prázdninách s bývalou kolegyni ze školy na dovolenou. A tu si fakt užívámd . Zatím co můj chlap je akční a když někde jsme, tak od rána do večera na túry a na kola a člověk po dovolené s ním by potřeboval ještě tři dny na to aby se vzpamatoval, tak s touto kolegyni je to opravdu dovolená, kdy jedinou starosti je, do které restaurace se půjdeme najíst .. Takže si to krásně užij a pak budeš referovat, jak se ti líbilo.

78marcela
8. kvě 2014

@kacatka ahoj. Mám ještě devět. Celkem jsem měla třináct mrazacku a dvě čerstvý. Ale doposud žádný výsledek který by mě potěšil. Pouze jedno zamlkle tehu. Tak snad se teď bude dařit lépe a z těch devíti, co tam ještě mám, se alespoň jedno chytne.

kacatka
8. kvě 2014

@78marcela ty jo 9???? Tak to je mazec - jsem úplně překvapená fakt 🙂 My měli 23 vajíček a po PK nám zbyla 3, jedno jsme zavedli - máme Honzíčka a ještě máme 2 zamražený. Já se ptala Koudelky, kde se stala chyba, že bylo tolik vajíček a jen 3 zbylé embryjka a on mi řekl, že mrazí od nějakého roku novou technikou jen ty úplně nej nej a ta pravděpodobnost otěhotnění je prý stejná jako s čerstvými, tak uvidíme. Doufám, že se i Tobě brzy zadaří - věř mi, je to nádherný pocit 😵 😵 😵