Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

karmeta
18. črc 2014

Ahojky holky, můžu se přidat. Začala jsem tlačit Clostibegyt a příští čtvrtek jdem na kontrolní UTZ 🙂 Už aby to bylo, nemůžu se dočkat... Měli jsme jít rovnou na IVF, špatné spermio, ale nakonec jsme se pro jedno IUI rozhodli... jen tak,kdyby náhodou 😉
Hodně štěstí všem 🙂

delfi75
18. črc 2014

@simkar ahoj, no až od zítřka 😉 minule jsem myslela, že budu i kvokat 😀

delfi75
18. črc 2014

@karmeta ahoj, vítej...určitě jste se rozhodli dobře, na IVF je čas vždy...ať to vyjde!

karmeta
18. črc 2014

@delfi75 ahojky a díky

delfi75
18. črc 2014

@karmeta také bych raději volila IUI, ale u nás spermio takové, že horší už není...

kacatka
18. črc 2014

@karmeta ahoj, zdravím 🙂 Ano doba mezi IVF se dá takto využít. Také jsme IUI jednou podstoupili, ale dala jsem na radu mého skvělého gynekologa a víc už jsme nezkoušeli. U nás se ten zázrak nestal, máme spermiogram tak špatný, že není ani možnost zlepšení, takže IVF byla jediná volba - no ale povedlo se 🙂 Tak hodně štěstí, trpělivosti a sil 😉

delfi75
18. črc 2014

@kacatka ahoj, ráda Tě vidím, pozdravuj Honzíčka...a drž se!!!

kacatka
18. črc 2014

@delfi75 🙂 Děkuji, budu, teď spinká, tak jsem měla chvilku čas 🙂 A přeji hodně štěstí 😵 Ať se zadaří a probíhá vše tak jak má 🙂

karmeta
18. črc 2014

@delfi75 No u nás taky spermi na prd,ale manžel zchudnul 20 kg,tak se o cosi zlepšilo,ale stále jsme pod normou ☹ Tak jsme si řekli že za zkoušku nic nedáme... a ivf když ta další měsíc...

karmeta
18. črc 2014

@delfi75 a co vy jak jste na tom 😉

delfi75
18. črc 2014

@karmeta To víš že jo, zkusit se to má, pokud je alespoň jeden bičík...ať zkusí selen a zinek a ryby, mělo by to spermio zlepšit.

delfi75
18. črc 2014

@karmeta partner musel podstoupit TESE (operační odsátí spermií), něco našli, něco se použilo a je ještě zamraženo...takže ted druhý pokus.

karmeta
18. črc 2014

@kacatka jojo tak ytomu moc nedávám idyž se hrozně těším,prostě zůstávám realista,ale stejně co kdyby,tak něak tomu věřím.Už jsme v minulosti po dvou IUI k ničemu a na třetá jsem odmítla jít a už jsem nikdá do Fertimedu nevstoupila.Potom pauzička a za rok jsme šli do Reprofit.No a tam hned IVF a hned prcek.Tak jsem optimista 😀

delfi75
18. črc 2014

@karmeta tak už jedno dítko máte? to je fajn 🙂

karmeta
18. črc 2014

@delfi75 ojéééé jak to nesl,to je mi ho teda líto,hlavně že našli a máte zásobu 😀 , ono to určitě vyjde 😉 Musím ven,malý tady rachotí a nemůže vydržet 😠 🙂

delfi75
18. črc 2014

@karmeta diagnostiku špatně, ale samotný zákrok dobře...tak si užijte odpoledne🙂 ať nezmoknete...

karmeta
18. črc 2014

@delfi75 no máme Viktorka 21 měs.,tak je to teď jednoduší

karmeta
18. črc 2014

@delfi75 díky a pozitivně myslet 😉 😲

pajulinecinka
19. črc 2014

Ahojky holky, tak po neúspěchu před 14dny jsem se včera dozvěděla od Koudelky, že mě zítra ráno opět čeká narkoza,kvůli jednomu folikulu, který je ale nalepeny za delohou a prý bych to zaziva nedala :-/ No musíme využít všechno co jde

78marcela
19. črc 2014

@pajulinecinka tak zase dobre, spravi to a bude sance lepsi na uhnizdeni. Ja byla minuly tyden taky pod narkozou na odstraneni polypu a bylo to v pohode ( narozdil od silene narkozy pri opu). Za necele dve hodinky po narkoze jsem odchazela naprosto v pohode. A verim, ze to pomohlo a ze pri ketu, ktery me ceka za mesic, budu mit konecne uspech. U tebe to bude urcite taky tak.

kacatka
19. črc 2014

@pajulinecinka no vidíš, tak aspoň víš příčinu. U nás nic ☹ Napsal mi jen, že asi bude nutné místo utrogestanu nasadit agolutin, takže náš poslední pokus bude opět o píchání injekcí ☹ Ta narkóza je mnohem lepší než zaživa, v tom má Koudelka pravdu! Já to zažila jednou při odsávání vody z břicha a už nikdy více, podruhé už mi to dělali pod narkózou a bylo to v pohodě. Tak se drž a brzy // na testíku 🙂

delfi75
19. črc 2014

@pajulinecinka tak ať to dobře dopadne a hurá na další 😉

lenka27
19. črc 2014

Tak holky to je náš druhý zázrak, náš malý eskymáček 🙂

cermi77
19. črc 2014

@lenka27 to je broucek a jaky ma paradni ciro, moc se vam povedl 😵 🙂, at ho v zivote cekaji same hezke veci 😵

78marcela
20. črc 2014

@lenka27 je moc krasny... 😉

delfi75
20. črc 2014

@lenka27 nádherný, ještě jednou gratuluji!!! Ať vám dělá jen a jen radost 🙂

simkar
20. črc 2014

@lenka27 jůůůůůůů, ten má vlásků

pajulinecinka
20. črc 2014

Tak holky hlásím dnes úspěšnou narkózu i odsátí jednoho folikulu, který se mi sám vytvořil a máme dokonce i vajíčko, snad bude bojovník a oplodní se a v pátek šup k mamince do dělohy 🙂

simkar
20. črc 2014

@pajulinecinka 😀 😀 😀 😎

delfi75
20. črc 2014

@pajulinecinka tak to zní dobře !!! Hodně štěstí, v pátek si vzpomenu ,mám UZ .