Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

simkar
20. črc 2014

@delfi75 kolikátý už vlastně jsi?
@pajulinecinka já na nativ věřím 🙂

delfi75
20. črc 2014

@simkar stimuluji se na 2.IVF ...

simkar
20. črc 2014

@delfi75 aj, já jsem vůl! Vždyt jsme o tom minulý týden mluvily. Mně stejně přijde, že jsem dost mimo, vůbec nevím, jak ted přetrpím ten týden do dovolené. bud spím, nebo jím, v práci si toho už brzo musí všimnout. Jsem pěkně nesoustředěná a každý pacient mě vytáčí už tím, že přijde 🙂

cermi77
20. črc 2014

@pajulinecinka hodne stesti, at je z nej ciperne embryjko 😉

delfi75
20. črc 2014

@simkar v pohodě, je tu spousta lidí...a pacienti dokážou vytočit i netěhotné 😀

pajulinecinka
20. črc 2014

holky vy jste taky sestřičky? Já dokonce porodní bába🙂)

lenka27
20. črc 2014

@pajulinecinka fakt porodni baba? A kde jestli se muzu zeptat. Jsem tesne po porodu a hrozne se mi ta profese libi, je totiz smysluplná 🙂

pajulinecinka
20. črc 2014

@lenka27 No já bohužel na porodním sále již nepracuji, nemůžu, občas jsem chtěla nějaké to miminko ukrást a rodičky jsem začala nenávidět po třech letech neúspěšného snažení o mimi:( Ale dělala jsem na Obilňáku a teď dělám na dialýze ve Slavkově

pjja
21. črc 2014

Ahoj holky, chci se vás zeptat - mám za sebou nevydařené IVF v RF a už 9tý den slabě krvácím- tmavá krev střídá úplně červenou až růžovou, měly jste to některá stejně? já po prvním neúspěchu odkrvácela své klasické 4 dny a byl pokoj... díky za zpětnou vazbu..

delfi75
21. črc 2014

@pjja ahoj, špinila jsem 2dny a pak ms. Ale 9dní,raději bych kontaktovala Dr. z RF.

kacatka
21. črc 2014

@pjja no tak to já teď po KET krvácela 7dní a špinila ještě dalších 7, byla jsem z toho na nervy, ale teď už ok. Neřešila jsem to. Ale napiš svému dr. do CAR a on ti řekne co a jak.

cermi77
21. črc 2014

Holky vsem dekuji za podporu, bohuzel miminko to vzdalo a hematom narostl.

simkar
21. črc 2014

@cermi77 to je mi líto! Myslí si, že je to tím hematomem?

cermi77
21. črc 2014

@simkar dr. z toho byla prekvapena, my meli CGH embryi..., cert vi, na tohle proste neni odpoved, takze se neptam, chtela bych byt hlavne uz fit, obavam se, ze v nasem pripade prirodu proste neprecurame a v RF udelali maximum stejne jako my.

pajulinecinka
21. črc 2014

Ach jo, tak naše jediné vajíčko není prý zralé:(((( Ještě ho mají na dozrání, ale spíš je to bez šancí, už jaksi nemám sílu 😒

delfi75
21. črc 2014

@cermi77 nevím, co napsat. ...je mi to líto 😢

simkar
21. črc 2014

@pajulinecinka dneska je den blbec :( nevzdávejte to!

lenka27
21. črc 2014

@cermi77 je mi to moc lito ☹ život není fakt spravedlivý

lenka27
21. črc 2014

@pajulinecinka no chapu, že takova prace pak rozhodi, mám znamou na Obilňáku, která je taky porodní asistentka a marně se sama snaží o dítě a porodní asistentka, která mě tam teď rodila říkala, že to je už na budku :| vsichni tady vime jak se musis citit, ále věř, že se to určitě povede.

78marcela
21. črc 2014

@cermi77 ach jo. Na to se nedá nic říct. Je mi to líto.

cermi77
21. črc 2014

@pajulinecinka to je mi moc lito ☹

@delfi75
@lenka27
@78marcela holky diky, neda se nic delat, leda to zkusit za cas znova.

delfi75
21. črc 2014

@cermi77 hlavně ať jsi Ty v pořádku a sněhuláčci čekají !

kacatka
21. črc 2014

@cermi77 ☹ Hodně síly ☹

sblanch
22. črc 2014

@cermi77 Tak to mě moc mrzí... moc jsem ti držela pěsti... Já to znám, člověk neví co by pro to udělal víc... Den blbec opravdu včera byl, jsme s malou na dětském "táboře" od hudební školy yamaha a malá v noci nemohla dýchat, asi laryngitida... takže se vracíme domů. No a jak pokračujeme my budeme vědět v pondělí, moc tomu taky nevěřím...

cermi77
22. črc 2014

@sblanch jejda, hlavne at jste obe v poradku a drzim pesti, urcite to vyjde !!!

pajulinecinka
22. črc 2014

@cermi77 taky mě to mrzí, drž se

sblanch
22. črc 2014

@cermi77 Malá už je lepší, snad se nebude opakovat včerejší noc, kdy jsem myslela, že se udusí... Nakonec jdu na uzv už v pátek, jsem zvědavá, ale moc šancí tomu nedávám, byl by to zázrak. Sice už nešpiním, jen sem tam kapičky, ale i tak tomu nevěřím.

cermi77
22. črc 2014

@sblanch s tim dusenim, to jsou hrozny situace, ja jsem spocena az na zadku jenom si to predstavim, at je mala co nejdriv v poradku.
Jo a po vsech tech pokusech budeme mit vsechny jednou nervy ze zeleza a nad hlavou svatozar, mne uz prijde, ze cim vic do toho jde clovek srdcem, tim vic se vsechno pokazi. Ale Ty to nevzdavej, vsak sama vis, ze to spravne embryjko ustoji i krvaceni 😅 , ale ty nervy ... vsechny vime ☹
Ja v pondeli vysadila leky, paradoxne krvaceni ustalo a jen spinim, uz nejak nemam energii cekat kdy se deloha sama zacne cistit a chtela bych kyretaz, cely den je mi na zvraceni a mam motanici jako hrom, nesnasim kdyz jsem nepouzitelna, chci byt fit a necucet doma jako buchta 🙂
V patek preju same dobre zpravy.

simkar
23. črc 2014

@sblanch My jdeme v pátek taky! V 8.15. Mám z toho nervy, ale zatím mi je furt blbě, tak snad miminko drží.

@cermi77 přeju ti, abys už měla všechno za sebou a mohla se zas dívat dopředu. Máš pravdu, že vydržíme strašně moc a to naše vymodlené miminko bude mít nejlepší mámy. Vždyt já mám ted i radost z toho, že mi je blbě a když mi není, jsem z toho mimo.

delfi75
23. črc 2014

@cermi77 máme ocelové nervy, jsme přece zocelené z našeho ústavu 😀 Ať je vše brzo ok a můžete na dovolenou!