Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

misha83
25. bře 2016

@carlik ja myslim, ze v Olmiku Machac porad funguje. 🙂. Ale ja pamatuji jeste dobu, kdy byli vsichni v Brne v RF. No jo, uz jsem archivni kousek 😃

carlik
25. bře 2016

@misha83 jojo Štěpán v Olmíku furt je, ale ty jeho skvělý sestřičky už nee 😒 Archivní kousek jsem teda spíš já 😉

delfi75
25. bře 2016

@handous1 a který lékař Ti to řekl? Dr. nejsem, ale diplom z lékařské fakulty mám, tak mě to zajímá... Jinak se opravdu drž, přeji ať máš toto období rychle za sebou a můžeš se radovat z krásných zpráv 😉

misha83
25. bře 2016

@handous1 je to zvlastni a tenhle postup tedy neznam ☹. Leky se vysazuji mezi 10. a 12. tydnem zpravidla. Ach jo. Ted uz je to jedno, ale az budes na tom lépe, poptala bych se. Drz se.

kvakuska
25. bře 2016

@misha83 @rezni no pokud vím, tak majitelem Reprofitu nebyl jen Koudelka, zakladatelé a majitelé Reprofitu byli rovným dílem tři lékaři, Koudelka, Machač a Rumpík ... a pokud se rozhodli prodat, je to jejich věc ... z Reprofitu se stal kolos a ono dělat doktořinu a ještě k tomu kočírovat óbrfirmu, to nebude nic snadného ... jsou to lékaři, mají svoje rodiny, tak nemůžou asi veškerý svůj čas věnovat jen firmě ... možná když Reprofit zakládali, tak vůbec netušili, že se firma takhle rozroste ... v každém případě obě kliniky, jak brněnská tak olomoucká, spadají pod FL ... a když kouknete co vše pod FL spadá, asi by měl Reprofit ve FutureLife obrovskou konkurenci http://www.futurelife.cz/kliniky/

kvakuska
25. bře 2016

@rezni můžeš se přece přímo objednat k jinému lékaři, třeba Kuřecová a Pospíšilová jsou v Reprofitu velmi dlouho a jsou to zkušené lékařky, i doktor Kozumplík je fajn ... nemusíš čekat, ke komu tě teď přiřadí 😠

kvakuska
25. bře 2016

@delfi75 @handous1 těch protokolů na přípravu je hodně, sama jsem jich měla několik, záleží na tom jestli se nechá proběhnout ovulace (jak jsem psala výš, KET v přirozeném cyklus, IUI) ... v protokolu kdy se bere estrogen od začátku cyklu ovulace neproběhne, tak proto je potom nutný i progesteron 😉

misha83
25. bře 2016

@kvakuska jj, tohle vsechno vim. Nejdrive prodaval Rumpik, pak Machac a pak Koudelka. FL znam. Taky ja jim to nijak nezazlivam, ale to neznamena, ze se mi to musi libit 🙂. Rozjelo ae to vic, nez asi kdo na zacatku cekal, ale bohuzel myslim, ze se to na kvalite odrazi. Ale to je muj subjektivni nazor.

kvakuska
25. bře 2016

@misha83 @carlik já pamatuji Reprofit úplně od začátku, začala jsem tam chodit před 9 lety, takže jsem fakt vykopávka ... v tu dobu to ani nebyla přímo klinika, byla to spíš větší ambulance se zákrokovým sálem a s embryologickou laboratoří, všechno na jedné krátké chodbě ... je pravda, že v poslední době odešlo několik lékařů a spousta sestřiček, ale ona to taky není úplně snadná práce, syndrom vyhoření je v tomto oboru častý, někdy to prostě chce jen změnu ... ale také se mi líbilo chodit na známé místo a potkávat tam známé tváře, o tom žádná 😒

misha83
25. bře 2016

@rezni souhlas s @kvakuska . Muzes si vzdy zvolit lekare. Ja tedy s timto problem nemela, vzdy jsem mela sveho a pokud nemel byt pritomen, tak mi rekl, kdo ho bude zastupovat a to se stalo vyjimecne. Zaroven vedel, koho si z doktorů nepřeji a to respektoval.

kvakuska
25. bře 2016

@misha83 dobře, ale když to víš, tak nemůžeš napsat, že za všechno může Koudelka ... je to zavádějící ... prodali všichni tři 😒

ninanela
25. bře 2016

@kvakuska Děkuji, něco podobného jsem chtěla taky napsat mischa83.Chodím taky do RF dlouho, pamatuju Koudelku ze začátku, pak když byl majitelem a pak když se situace změnila, říkal že si odechl a nemusí řešit organizační věci a pod. Personál se mění všude, i Dr Vitoušková či Dr Štelcl nastoupili na něčí místo do RG,taky tam někdo odešel.Myslím že pod vedením Koudelky RF dolu vodou nepujde i když tam Koudy nebude každý den. 🙂

delfi75
25. bře 2016

@kvakuska měla jsem toho taky více, ale i v nativu vždy progesteron...

misha83
25. bře 2016

@kvakuska ja jsem ale nic takoveho nenapsala 🙂. Bavila jsem se o soucasnem stavu a ve vztahu k FL. Ostatni prodali podili uz pred tim.
@ninanela jezis, ja nepsala, ze neco pujde dolu kvuki Koudelkovi!!!! Bohuzel, cim vic klientu, tim mene casu na ne. Coz sama muzu za ty roky vyhodnotit a rikaji to i sami lekari. Proste je pretlak. Nic vic, nic min.

Ja Reprofit mam rada vdecim jim za hrozne moc, ale mrzi me, ze se pro me stavaji mensi tovarnou a ze jsem obdivovala prave jejich individualni pristup. A moc doufam, ze se situace nezmeni.

delfi75
25. bře 2016

Všem přeji krásné svátky jara 😉

misha83
25. bře 2016

@ninanela vsak ja se mu vubec nedivim a chapu, ze se mu ulevilo. A to, ze se meni personal je skutecne normalni. Ale je na kazdem, jestli to vyhodnoti jako prinos nebo ne. To je si myslim taky normalni.

misha83
25. bře 2016

@handous1 tak jak to dopadlo? Sla jsi jeste k jinemu doktorovi? Co ta revize? Moc na tebe myslim ☹.

carlik
25. bře 2016

@kvakuska já tam začala chodit před 8 rokama, ty vykopávko 😉 A když je něco menší, tak je fakt, že se asi starali o každýho možná víc a měli víc času na všechno. Po rozjetí celé kliniky v Brně začali nabírat další doktory, a my zůstaly u našich stálic, když odejdou, tak bohužel klientky jdou za něma...
Jo a viděly jste holky nedávno pořad v telce, jaký to je šílený zlatý důl ty kliniky IVF? Kdysi začínalo pár klinik a teď jich je přes 40 a kdo si má vybrat tu nejlepší?

berblin
25. bře 2016

@carlik @kvakuska hahaha holky, obě jste vykopávky, já jsem byla jedna z prvních pacientek a bude to 10 let zpátky, co jsem byla v Brně poprvé :D teď chodím na gyndu k Machačovi do Olomouce a myslím, že je to větší pohoda. Je pravda, že "nabalili" spoustu doktorů a ne každému každý sedne. Těch, kterých odešli je fakt škoda.

myskat
25. bře 2016

holky, já tam Koudelku viděla toto úterý, sice v "civilu" , ale s kartama pacientek... takže si myslím, že tam konzultace pořád nějak vede... a navíc, nevím, jestli je to tím, že jsem drobet "složitější" případ, tak se o mě zajímali a s mím ošetřujícím doktorem Otevřelem konzultovali jak Koudelka, tak Machač... četl mi jejich názory... takže s tím, že se dostaneme do rukou někomu např. nezkušenému, nebo, že máme strach o to, aby se nám dostatečně věnovali, je možná lidský, a naprosto to chápu, ale v případě Reprofitu je to asi zbytečný strach...

carlik
26. bře 2016

@berblin taky další vykopávka jo? No taky záleží jak stará věkově a né kolik let tam chodíš 😉 ale koukám, že se i tobě zadařilo 🙂 Prostě kdo si počká, ten se dočká! Jak mi při úplně posledním ET řekl Kouďas "máte pěkně tlustou už tu složku, tak tam dáme 2" a já se modlila, ať je to jedna holčička - a JE!
@myskat na ty složitější případy jsou asi opravdu machři! Tak ať se zadaří i tobě!

myskat
26. bře 2016

@carlik moc, moc díky!!! ....

berblin
26. bře 2016

@carlik nejenom, že tam mám inventární číslo, ale je mi i přes 40 ;) Mimčo se povedlo nakonec úplně přirozeně, i když už v to nikdo nedoufal.

evikos
26. bře 2016

@berblin To je úžasné, že se to povedlo přirozeně. Asi záleží, co má pár za problém. Já mám bohužel neprůchodné vejcovody, tak se obávám,že se zázrak nestane. Jinak mám za sebou 6x neúspěšné IVF v RP.

berblin
26. bře 2016

@evikos já mám sice vše průchodné, pokusů IVF mám za celou "kariéru" nepočítaně, k tomu nevydařené KETy. Když už jsem to vzdala, a šla na gyndu pro potvrzení, že nejsem těhotná. Měla jsem odjíždět do zahraničí, tak mi sdělili, že mají pocit, že asi těhu jsem, místo cesty do Afriky jsem zůstala doma na PN :D psychika hraje neskutečnou roli. Na mě se to potvrdilo.

evikos
26. bře 2016

@berblin to je kráné 🙂.Můžu se zeptat,kolikrát jsi to zvládla absolvovat - stimulaci, narkozu při odběru atd.?

carlik
26. bře 2016

@berblin tož to jsi menší zázrak, a ne jeden takový příběh se stane... moje kamarádka taky roky vše zkoušely, pak začali vyřizovat papíry k adopci a nakonec porodila už 3 děti přirozeně...a další kámoška taky místo do Indie si šla pro těhu průkajdu.
@evikos a zkoušelas i minimálky a OPU bez narkózy? Nic to není, když je tak 1-2 vaja, tak se to dá zvládnout v poho.

evikos
26. bře 2016

@carlik JJ, minimálky jsme zkoušeli.Ale bylo narostlých většinou 4-6 folikulů, tak jsem měla vždy narkozu.Chci ještě zkusit nativ a OPU bez narkozy....Říkáš,že se ten jeden,dva vpichy, dá bez té narkozy zvládnout? Uměla bys tu bolest k něčemu přirovnat?

sikulik
26. bře 2016

tady se hlásí taky jedna vykopávka 😀 , která má díky RF dvě nádherné děti, a která zažila ještě ten "starý dobrý" pracovní tým na jedné krátké chodbě, kde na mě dýchala taková rodinná atmosféra, a kde jsem se cítila strašně dobře a chodila tam jak domů 😉 . Přišla jsem tam za Štelclem, který tam přešel ještě odjinud a taky jsem s ním zase odešla dál 🙂 . Nikdy mě nezklamal a mám pocit, že už je to náš rodinný známý 😉 . A i když nám s manželem nikdy nic nenašli, tak nám to taky trvalo než jsme se dočkali. Psychika je snad víc jak 50% úspěchu, to máte holky absolutní pravdu 😉

sikulik
26. bře 2016

@delfi75 frčí to frčí, už stříháš metr? 😀