Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

okcelok
1. zář 2010

@rebeca_1 díky,manžel usnul v 9 večer.... 😝 😝
Pro nás to bylo právě taky poprvé do takové destinace a je to naprosto úžasné...ocitneš se v úplně jiném světě a absolutně zapomeneš,co se děje doma a jaké máš problémy!!
A na těch Maledivách vám to ani nedovolí myslet na starosti,protože to je podle fotek ráj na zemi. Líbí se nám ty domečky na vodě,takže ráno vstanete a hned hupky do vody!!!Já na Kubě nebyla ani jednou v bazénu,oceán byl luxusní!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

okcelok
1. zář 2010

@rebeca_1 a dětem se tam bude taky líbit!!!! 😎 😎 😎

rebeca_1
1. zář 2010

@okcelok to mame tych manzelom rovnakych )))) Teraz sa sice drzi, pozera TV ale vacsinou sa vybije uz pri spravach.
Tesim sa tam velmi, mam vsak aj obavu ale to je asi normalne pred takouto cestou. Zajtra si chcem dat v Reprofite potvrdit lieky pre letiska a neviem ci mozem prechadzat na letiskach cez detektory. Na vsetko sa musim Vitulky spytat. Ocean ano, jasne! Milujem sa cvachtat v mori, v oceane. Je to ozaj luxusne....

okcelok
1. zář 2010

@rebeca_1 no nemáme to jednoduché,ale milujeme je.. 🙂 Já se taky bála,ale nemáš čeho!!!Vše bude úžasné a romantické!!!! 🙂 🙂 Vidíš,takové věci by mě vůbec nenapadli,to se určo zeptej.
Já se právě vždy koupala v bazénu a do moře šla poslední den,nějak jsem se bála,jak jsem neviděla na dno.To ale v Karibiku nehrozí!! 🙂
Teda,ty dětičky si budou ale užívat,hodně foťte,ať jim pak můžete ukazovat,kde všude už byli!!! 😀 😀 😀

rebeca_1
1. zář 2010

@okcelok mne este lekar v Rakusku zakazal bazeny, sauny, solaria. Mala som povolene len more. 3-4 roky to akceptujem ale teraz uvidime co povie Vitulka nato. Ale na Maledivach asi zvitazi ocean nad bazenom....
Pofotime, takmer vzdy si donesieme cca 800 fotiek z dovolenky.... )))))
Tiez si myslim, ze najtazsia je cesta na letisko, potom sa uz zacina sladke nicnerobenie a NO STRESS!!!!

okcelok
1. zář 2010

@rebeca_1 myslím si,že moře uškodit nemůže!!Jojo,my taky máme asi 1200 fotek! Jakmile uvidíte z letadla ten nádherný oceán,je klid v duši a 14 dní relax!!!A přesně to potřebujete a mimísci taky,aby jim to zavrtávání šlo líp!!Budou na to mít sluníčko a teplo a ne takovýhle hnusný počasí!! 😎 😎 😎 😎

rebeca_1
1. zář 2010

@okcelok ty si pokladik, uplne hltam tvoje prispevky. Hrozne dobre sa mi citaju.
Ja uz sa tak tesim na zajtra, zajtra uz budem bjusko hladkat )))))
Ku komu ides na UTZ, vies?

okcelok
1. zář 2010

@rebeca_1 🙂 Nevím,podle toho,kdo bude mít čas. Ale na minulém jsem byla u Štecla a i před tím KETem to byl Štecl,tak uvidím. Od toho tady jsme,aby jsme se navzájem podpořily!!!! 🙂 🙂

rebeca_1
1. zář 2010

@okcelok v sobotu ked som bola na operacke a uz-uz mi pichal ujo anesteziolog ihlicku do ruky bola som hrozne nervozna. Ziaden doktor. Az potom vstupil Stelcl. No koniec, sexi doktorik a potom sa rozkroc.......
Nakoniec som bola rada ze mi robil on OPU, je to skvely doktor a Vitulka mi napisala ze Stelcl ma pohlida pocas jej dovolenky.... Aj pohlidal ale hlavne ze mal stastnu ruku a boli foliky.....
Som stastna.....

okcelok
1. zář 2010

@rebeca_1 jejda,to bych asi taky zčervenala!! 😀 😀 😀 Ale je příkladem toho,že i takový sympaťák je šikovnej a ne jen na okrasu!!!!Sedím tady a culím se za Tebe jak divá!!!Mám z toho obrovskou radost,že i když má člověk s něčím takové starosti jako vy,tak že se najdou chvilky,kdy jste nejšťastnější a věříte,že to dobře dopadne!!To dělá hrozně moc!!!!A taky to dobře dopadne!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

rebeca_1
1. zář 2010

@okcelok co znamena slovo culim?
Ano teraz sa citim skvele fyzicky a hlavne psychicky.Kazdym dnom mi bolo lepsie a lepsie. Radost mi robili tetusky koordinatorky a vysledky z labaku....
Dnes tu bolo nejako ticho cely den.....
Kde su vsetky snazilky a nasa tehulka?

okcelok
1. zář 2010

@rebeca_1 culím znamená smát se,usmívat se!!! 🙂 🙂
Těhule šla asi nakupovat a ostatní využily poslední pěkný den k procházkám a ohřívání se na sluníčku!!! 😎 😎

rebeca_1
1. zář 2010

@okcelok ach tak, zase nieco nove viem.
Co? Ved mi kurime v krbe, tu je zima ako v Ruskom filme.

okcelok
1. zář 2010

@rebeca_1 Ale je možné,že slovo culit se,používáme jen tady na Moravě!!Nevím!
U nás svítilo celý den sluníčko,ale foukal vítr. To tam už máte takovou zimu???

rebeca_1
1. zář 2010

@okcelok no aj u nas to tak nejako vyzeralo. Nebola tu zase az taka zima. Dokonca teraz sa otepluje trosku, konecne.
Okcelok ty si z Brna, dobre si spominam?

okcelok
1. zář 2010

@rebeca_1 hele,letím do vany a do hajan!Takže zítra držím všechny palce,které mám a přeji šťastnou cestu embrouškům!!!!!!!!!!!Pak dej vědět,jak se cítíš!!!!Dobrou noc a pořádně se na to vyspěte!!!! 🙂 🙂

okcelok
1. zář 2010

@rebeca_1 jo,Brno

okcelok
1. zář 2010

@rebeca_1 jo a jsem Katka 🙂

rebeca_1
1. zář 2010

@okcelok tiez drzim palceky na zajtra, dobru noc!

luckap123
2. zář 2010

@rebeca_1 Tak na dnešek držím moc,moc place kočko 😎 😎 😎 😉

okcelok
2. zář 2010

Ahojky,tak sliznice na dnešním UTZ ukázková a ve čtvrtek v 11.00 KET!!Jo a neměla jsem teď ani jedno vajco,ale doktorka říkala,že už můžu mít po ovulaci,tak tam nejsou!
@rebeca_1 Držím palce,já celej Reprofit poplivala pro vaše štěstí!!!!!

dorra
2. zář 2010

@okcelok no vidíš, jak to rychle uteklo a ve čtvrtek Ti přeju úspěšný nákup!

okcelok
2. zář 2010

@dorra díky,úspěšný určo bude 😉

dorra
2. zář 2010

@rebeca_1 Ty máš svůj velký nákup dnes, asi co? Frajerko, drž plod/y, vim, že je to dřina, to mi věř! A jak dlouho trvá čas do testů vim taky, ale stejně se na ten čas vždycky těším, takový plný naděje, té dobré. Říkám tomu Neprokazatelné Těhotenství (NT), kdy si dělám jen co chci a nedělám, co nechci. To jsou v životě príma dva týdny. Pak nevadí, že jejich délka je vlastně věčnost. V porovnání s tím, co pak následuje dalších +- 8týdnů je to furt parádička, tak si to vychutnej! Hodně štěstí!

gabikri
2. zář 2010

Ahojky berušky 😵 😵 😵

Dlouho jsem tu nebyla, našla jsem si na dva měsíce brigádu, abych doma úplně nezcvokla a je to pěknej záhul, přijdu domů a padnu a ani na net nemám náladu 😝
Včera jsem byla za svým gyndařem se domluvit na těch ultrazvukách a píchnutí injekce a mám z něj pěkně po náladě 😒
Když jsem mu řekla, že jsem změnila CAR, že už nechodím k jeho doporučovanému Apolináři v Praze a našla jsem si sama RF, pěkně mě sprdnul. Prý jako proč zrovna BRNO?? 😕 Když jsem mu vysvětlila, že jinde se čeká na dárkyni třeba dva roky a že v RF mají dobré výsledky.že proto jsem se rozhodla tam jít, tak mě utřel na tři doby, že jestli mám peníze na rozhazování tak prosím, ale že kdybych se s ním poradila, tak by mi našel nějaký car v Praze i s dárkyní rychle, ale když chci jezdit do Brna, ať si tam jezdím. Celou dobu se pak tvářil pěkně nepříjemně. Když jsem se ho pak zeptala, proč se mračí, řekl mi, že tahle zařízení nemá rád, že je to jen fabrika na peníze.
Pak mi ještě dal za příklad jednu jeho pacientku, které bylo 45 let a že ze zoufalství si našla nějakou kliniku v Litvě a jezdila tam. Samozřejmě jí prý jen oškubali z peněz a těhotná stejně nebyla.
No já mám na to ale jiný názor, ať si říká co chce. Jeden pokus s dárkyní jsem ve státním car absolovala, tak můžu posoudit! Přivedla jsem dárkyni.............a dostala jen tři vajíčka!? Pak mi jedna kočka, co tam dělá sestřičku řekla, že když má dárkyně hodně vajíček, tak se rozdělí mezi více příjemkyň! Takže jsem dostala jen jen tři, zavedli dvě dvoudenní a na zamrazení nic. O PK si ve státním CAR můžu nechat jen zdát! Takže co jsem ušetřila? Nic!
Prostě tohle platí všude.....zaplať si a dostaneš to nejlepší.............já jsem přesvědčená, že jsem si vybrala správně a ať si můj gyndař říká co chce! 😝

@rebeca_1 : držím palečky a pěkně si bobísky v bříšku hýčkej a ať u tebe vydrží 9 měsíců 😵 😵 😵

dorra
2. zář 2010

@gabikri ahoj kočko, myslím, že je to věc důvěry a vždycky budeš mít pocit, že jseš jenom dojná kráva, když jim nebudeš důvěřovat. Můžeš vyzkoušet všechny CARy a peníze z Tebe nebudou dolovat jen ty státní. Mi se to ale zdá být liché, jak znám jen FN v Olomouci. Já RF důvěřuju a jsem přesvědčená, nejenom z mého příkladu, že se snaží, aby to nebylo jen o těch penězích. A navíc jestli opravdu porodím zdravé děcko, tak budou všichni v RF k nezaplacení. A jiné holky zase třeba důvěřují jinému car a pozlatily by Ty své doktory. Máš právo si vybrat, kam půjdeš se svou důvěrou a všem to může být šumák.
Mi můj doktor dlouho tvrdil, že děcka mít nemůžu. Poslal mě do dvou CARů, kde měl známé a tam jsem si opravdu připadala jako "chcete otěhotnět? Zaplaťte a my vás otěhotníme. Že neporodíte, to se může stát." Náhodou jsem se dostala do RF (tehdy byl nový a teda výsledky ještě nicmoc neměl, ale to jsme nevěděli) a aniž bych si cokoli o nich zjišťovala, jejich přístup mě přesvědčil, od začátku jsem jim důvěřovala a vyplatilo se nám to. Možná bychom jinde nakoupili levněji, ale momentálně je nám to jedno. A když jsem před měsícem navštívila toho mého bývalého doktora, tak se ani neptal, kde se nám to podařilo.

gabikri
2. zář 2010

@dorra : přesně!! 😉 Ono co si budem povídat, mezi doktory je taky zášt jako všude jinde, jak se jedná o peníze. Je to k vzteku, že někdo má za tu samou práci 2 x víc peněz 😝 Já než jsem se pro RF rozhodla, tak jsme tady hodiny a hodiny pročítala a k tomuhle závěru jsem došla sama. Prostě nejvíc těhulek je z RF! Oni doktoři, když jim řekneš, že jsi něco vyčetla na diskusi na netu, tak vyletí jak čerti z krabičky a začnou se z toho vysmívat, ale kdo jiný mi poradí lépe, než ten, kdo má osobní zkušenost, že? 😉 Já mám momentálně v RF důvěru a všichni, kdo mi to vymlouvají, ať se jdou bodnout 😝 Jo a že mi to vymlouvají i lidi z okolí, kteří o tom nemají ani šajnu. Takové ty chytrosti typu " jééé a proč jezdíš až do Brna?? To moje kamarádka otěhotněla tam a tam..........chceš? Já Ti seženu kontakt..............bla bla bla "

dorra
2. zář 2010

@gabikri moje skorosousedka jezdí zase do Plzně, bo jim tam důvěřuje. Taky přes celou republiku, ale nemáme důvod si cokoli navzájem vymlouvat.

gabikri
2. zář 2010

@dorra : Teď mi psala kočka na jiné diskusi, že doktor když odešle pacientku do smluvního zařízení, že za to získává nějaké body či co, tak proto se mu to nelíbilo 😝

dorra
2. zář 2010

@gabikri Tak to fakt nevím, ale nevěřím tomu.