Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

veveram
11. zář 2010

Holky,já prednison neberu a přibírám taky,ale taky se vymlouvám na ty hormony.Včera jsem byla na kontrolu,opět jsme se na řadu dostali po 2 hodinách čekání.A to vypadalo celkem slibně,když jsme dorazili,no a když už jsem měla jít na řadu,tak tam vpálila nějaká kráska,která si vynutila okamžitou návštěvu lékaře,že jde JENOM na konzultaci a byla tam přes půl hodiny,a já i s ultrazvukem asi 5minut.Miminka jsou zatím oba,ale to jedno je dost menší,tak říkal že to vidí spíše na jednočetné těhotenství.Ovšem před týdnem tomu nedával moc naději,tak je sám zvědav,jak to se mnou bude pokračovat a za 14 dnů znova kontrola.
Jinak následným těhulkám moc držím palce a už se nemůžu dočkat pozitívního výsledku.První je na řadě saminka?Kdy máme TT?

veveram
11. zář 2010

@natulaaa :tak to ti neporadím,jsem mimo,možná se někdo ozve,kdo ti poradí

78marcela
11. zář 2010

@natulaaa Podle toho, co vím, tak moruly jsou embryjka v ranější fázi, nejdřív jsou moruly a pak blastocysty, jak dlouho jsi je měla kultivované? Tři dny? Nějak moc černě bych to neviděla, do fáze blastocyst se teprve dostanou. Ale je to jen to, co si myslím já, pokud se pletu, tak mě někdo opravte.

lenulinka21
11. zář 2010

natulaaa- já měla jen 7-buněčné a výsledek vidíš sama 🙂 🙂

natulaaa
11. zář 2010

holky děkuji i tak,no mi řekli,že morula je 4tý den kultivace a blastocysta 5tý a já jsem pátý 😖

natulaaa
11. zář 2010

@lenulinka21 já vím,ale třetí den kultivace víš,možná bys měla pátý den ulně supe embrijko,ach boože představovala jsem si to teda o doost jednodušejc

78marcela
11. zář 2010

@natulaaa Tak se třeba vyvíjejí pomaleji, ale neboj, stát se může cokoliv, ale já to černě nevidím. Já měla vždycky super blastocysty nejlepší kvality a nechytla se žádná. A koukni na Lenulinka21, ze sedmibuněčných hned dvojčátka. Příroda si to prostě udělá jak sama chce. přeji hodně štěstí...

lenulinka21
11. zář 2010

No spoustu lidí si myslí že umělé oplodnění je jednoduchá záležitost. 😒
Ale člověk když to pocítí na vlastní kůži tak zjistí, že opak je pravdou. Já měla dlouhý protokol
a myslela jsem že to trvá už snad 100let 🙂 celá příprava cca 2 měsíce a pak vám řeknou
udělejte si TEST.ten kdo v té naší kůži NEBYL-nepochopí ikdyž se snaží naslouchat.

všem vám tady přeji ůspěch jednou se to povede každé z vás 🙂 🙂 mě taky povzbuzovali holky
z diskuzí tak ted oplácím... 🙂

veveram
11. zář 2010

Já měla jedno čtyřbuněčné a to druhé vůbec,ET třetí den,prý za to může i počasí,že se to pomalu vyvíjí,tak nezoufej.

lenulinka21
11. zář 2010

Není důležité v jakém stádiu TY embrijka jsou hl. že se uskuteční ET 🙂
Některé holkyse ani k tomu nedostaly.
V den Et mě zbyly 3 a ty jsem si nechala zavézt z více důvodů ale taky i proto
že 1 nemělo smysl zamražovat. nakonec se chytly všechny 😅 a já musela podstoupit redukci
bylo to naše 1 IVF a taky poslední. Ono totiž příroda dělá zázraky a my zjistili že to jde i přirozeně 🙂
ikdyž nám v UNICE tvrdili že máme hodně malé šance-manžel špatné spermo.

natulaaa
11. zář 2010

Holky moc vám děkujii 😵 😵 já ted aspon odpočívám a polehávám u televize 😒 ,v hlavě mám zmatek,tak snad to bude zítra lepší 😒 😒 ,ještě jednou moc děkuji 🙂

78marcela
11. zář 2010

@natulaaa jojo, odpočívej, a hyčkej sebe i bobísky. držím ti pěsti, ať se ti zadaří. 😉 😉

okcelok
11. zář 2010

@78marcela no tak to je bomba,to máš už i domluvenou brigádu na těhotenství!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 To víš,že nám to vyjde!!!Mě Machač řekl,že se bude uhnizďovat ve čtvrtek večer anebo v pátek,tak jsem oba dva dny ležela,abych mu to co nejvíc ulehčila!!!! 😉

okcelok
11. zář 2010

@veveram to čekání u doktorů je fakt na palicu!!! 😝 Třeba to bude bojovník a dožene sourozence!!!! 😉

saminka
11. zář 2010

ahojky holky,
tak az ted jsem se tu dostala,cely den pecu mini dortiky,zitra mame oslavu narozenin moji princeznicky 😵 😵 😵 takze jsem v jednom kole....
jinak hezky drzte plodiky holky,neprehanejte to s lezenim,to si myslim ze neni tak nutne po par dnech 😉 😉 no a jinak prvni je myslim na rade preci Rebeca 😎 😎 a pak teda ja....ale az toho 20.9. u prvniho jsem delala test teda uz ten sedmy den po transferu ale carka se ukazala teda az po limitu....takze ted si pockam o neco dyl 😀 😀 a co nejake priznaky jste mely nebo mate?? ja jsem po tech praskach jak omamena,hlavne rano, jinak citim podbrisek nejak vic ....

78marcela
12. zář 2010

@saminka Já plánuji dělat test také 20.9, to budu mít desátý den po transferu a to už by tam mělo něco být. Jinak příznaky já zatím žádné necítím, na to je ještě brzy, si myslím, mě vždy až 3 nebo 4. den po transferu bolelo a píchalo v podbřišku. Prášky na mě účinkují akorát tak, že mám furt hlad, jinak nic.
Hezky si užijte oslavu🙂

dorra
12. zář 2010

@natulaaa tady je jedna reprofiťačka, co má doma chlapečka ze tří buněk, tak buď v naději, hoď se do klidu a drž plod!

Děvčátka, držím vám pěsti, Saminko, toto letí!!! Tak Mia už má roček! A naše šunka už váží přes 520g a ode dneška prý už je životaschopná. A já mám furt blok cokoli nakupovat, pořizovat. Ale byl by to průser, kdyby se jí chtělo už tak brzo ven.

Tak hezky odpočívejte, ležet zrovna nemusíte a nemusíte dělat nic, co nechcete (to je príma, toho si užívejte!), dejte si decku nebo dvě červeného a rozmýšlejte jen o samých příjemných věcech, ať vám to do testů ubíhá svižněji.

dorra
12. zář 2010

@saminka veselou oslavu a všem pevné zdraví přeju!

okcelok
12. zář 2010

@saminka tak krásnou oslavičku přeji!!!!!
Já půjdu na krev do RF 23.9. Testit asi doma nebudu,ale včera mě strašně mravenčily prsa a pak mě v nich i tak nějak píchalo,tak nevím,co to znamená!!!Podbřišek cítím minimálně!!!!Bože,já se tak těším,jak přijede Rebeca s dvěma prďolkama i na testu a pak vy holky a pak i já!!!!!!!!!!!!!!!!Všechny se budeme opičit po Dorrince!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

78marcela
12. zář 2010

@okcelok chci taky cítit nějaký příznaky, abych si mohla nasugerovat, že jsem krásně těhu...ted mi to moc nejde, když necítím vůbec ale vůbec nic. 😒

okcelok
12. zář 2010

@78marcela jak jsem ti psala,psychika je ošemetná věc a dokáže nadělat obrovskou paseku.Teď mě třeba zase nic není!! 😉

dorra
12. zář 2010

@78marcela já taky nic necítila. Možná trochu prsa, ale jen v noci, když jsem se převalila. Až teď cítím strkání, ale jinak mi blbě nebylo, žádné tlaky v podbřišku, jeden den jsem krvácela, nespočetně dní jsem špinila, těhotně jsem si nepřipadala a vůbec žádné změny jsem u sebe nepozorovala, a přesto jsem. Myslím, že to některé holky s těhupřízrakama přehánějí. Buď v klidu, jseš momentálně těhotná, sice ještě neprokazatelně, ale to se brzo vyjasní.

gabikri
12. zář 2010

Ahojy holky, tak já měla při všech pokusech příznaky jako blázen. Nateklá bolestivá prsa, bolest v podbřišku, malátnost, spavost a nevím co ještě 😝 A kulo 😒 Takže jedno vím jistě, tentokrát žádné příznaky hledat nebudu, protože se mi zdá, že jsou nejvíc těhotné, které žádné příznaky nemají 😀

78marcela
12. zář 2010

@dorra Tak to je krásné, řežu se smíchy u toho názvu a zároven mám skvělý pocit, jsem momentálně neprokazatelně těhotná....jo, to je ono, to přesně jsem a basta. 😀 😀 😀

78marcela
12. zář 2010

@gabikri Mě akorát pořád píchalo v podbřišku u předchozích pokusů. Ted nic, ale je taky ještě brzy.

drndapetka
12. zář 2010

Ahoj holky, omlouvám se, že Vám sem lezu.Byla jsem 28.8, na ET, těhu mám potvrzené z krve, a chtěla jsem Vám říct, že se přes den cítím absolutně netěhotně, tak buďte v klidu 😉 kdybych neměla ranní nevolnosti, tak bych o tom ani nevěděla-ale ty můžu mít z hyperstimuláku, který mě ještě stále neopustil.....Po ET jsem se vůbec nepozorovala, brala jsem to buď a nebo, prostě psychická pohoda, spíš jsem počítala s neúspěchem a ejhle.Přeji Vám všm hodně štěstí ! Pro mě je tohle moje třetí těhotenství, tak pevně věřím, že to konečně dotáhneme do porodu 🙂 🙂

okcelok
12. zář 2010

@drndapetka tak to teda obrovská gratulace a přeji šťastný konec!!!! Každá to máme jinak a my,které už chceme být těhule se povzbuzujeme a pozorujeme,jak divý!!! 😝

78marcela
12. zář 2010

@drndapetka Tak to blahopřeju a držím pěsti, at porodíš jak máš. Je to prima, takové pozitivní nadějné zprávy.

drndapetka
12. zář 2010

@okcelok
@78marcela Zvládnete to všechny, nebojte 😉 Já čekala 3 roky, stálo mě to slz a vyšetření, 4 laparoskopie, jedno mimoděložní těhu a jeden zamlklý potrat 😔 Chápu, co prožíváte! nejdůležitější je ale pozitivní myšlení, i když jste to asi už slyšely několikrát, tak psychika je opravdu moc důležitá 😉 Nebudu lhát - bojím se, jak dopadne ultrazvuk a jak to půjde dál - ale to se budu bát už asi pořád, to je normální 😒 Tak se držte, kočky 🙂

okcelok
12. zář 2010

@drndapetka s tím souhlasím,to myšlení a pohoda je důležité!!!Bát se jako maminky budeme bát pořád,ale vše půjde tak,jak má,uvidíš!!! 😉