Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

holino
9. únor 2012

@olousek35
@lenka27
jeeee holky já vás chci následovat 🙂) děkuji přesně takové příklady jsem potřebovala slyšet 🙂)
Holky já neříkám že Mudr je to špatnej to určitě neeeeeeeeeeee a neeeee jen jsemprostě chtěla vědět jaký je ....jestl všechno řekne sám a na rovinu nebo je tajnustkař nebo jak to správně po jmenovat a nechává si to pro sebe "neřešíí to nějak a tak .....víte ajk to myslím 🙂 každý jsme prostě jnačí
No a pak tak y to že zatím jsem teda měla tu čest že mi i IUI dělal přímo M. no a pak taky jsem typ už od děctví co nemá moc "rádo " nějaký změny mám ráda jednoho doktora kterýmu můžu věřit a když nějaká změna tak se j nebráním to ne ale musím se na to prstě psychcky připravit ....tak proto i vyzvídam tady i uvás co a jak 🙂
ALE NCMÉNĚ VIDÍM ŽE TO BUDE V NAPROSTÝ POHODČCE A ŽE TO DÁM :-d

lenka27
9. únor 2012

@holino učitě to dáš a budeš nás následovat neboj, a hlavně znám spoustu malých takzvaných Štelclátek 😀 určitě přináší štěstí 🙂

carlik
9. únor 2012

@olousek35 už je zamluvená jinde 😀 Ale neboj, další nevěsta se určo najde 😀
@katem no tak já to měla přesně obráceně, když jsem fotila bříško, tak vždycky vypadalo větší než ve skutečnosti. Jo, sladká je,pořád ji pusinkuju a teď jsme ležely v posteli, ona ještě spinká, tak jsem ji tam nechala a šla se nasnídat. A co tvoje nevolnosti, už přestaly?
Ať už ta zima táhne někam holky....chci už aspoň jaro....

holino
9. únor 2012

@carlik s tou zmou s tebou souhlasím fuj já ji nemám tak ráda
Holky vím že vás tady furt otravuju a bombarduju nějakýma otázkama 🙂 a vím že už jsem to tady i řešla ......ale nevíte některá o nějakým hotýlku penzionu nemusí bejt přepchovej hlavně at je cena přijatelná
co možná co nejvíc poblíž RF ?? Uvažujeme o tom že do brna zajedeme už v sobotu přespíme a v neděli ráno v klidu naklušeme na půl 8 🙂 ....tak by jsme museli nejpozději vyjíždět ve 4 ☹ a včerejší zážtek na olomoucký dalnci m fakt stačil ...člověk nkdy neví že .......tak by to bylo ve větším kldě a pohodě =)

jana321969
9. únor 2012

ahojte holky já mám odběr v sobotu ráno, a službu má DR. Vitoušková a Štecl tak nevím kdo to bude 🙂.

carlik
9. únor 2012

@holino myslím, že hned vedle je nějaký penzion, že tam některá kočena psala, že tam přespali. Ale nevzpomenu si název. kus taky napsat do diskuze RF Olomouc, tam taky holky tohle řešily.

holino
9. únor 2012

@carlik ...díky do Olomouckýho rf taky písnu 🙂
ja pravě vím že jsem to tu už kdysi kdysi psala a která si kočka mi posílala odkaz ale už nevím kdo to byl ☹ ....a dohledat to tady je nadldkský výkon .....zkusím ještě do toho olomouckeho temata 🙂

katem
9. únor 2012

@jana321969 Stecl je super!! naprosta paradicka u ne.. bala jsem se, ale on je v absolutnni pohode!! Tak hodne a hodne stesticka... to bude fajn!

katem
9. únor 2012

@carlik no mas tu svoji pronceznicku uplne nadhernou.. take jsi si ji zaslouzila! Jsem rada, ze si takto spolu uzivate!! Musi to byt nadhera 😉
Moje nevolnosti jsou uz opravdu ok... mam jen obcas zachvevy, ze omdlim, ale hned si neco dam a uz je to lepsi.. treba v obchode ve fronte, nebo tak kdyz dele stojim.... ale mam u sebe porad hrozinky a ty funguji rychle 😝
No a to brisko, mazel to bral od sebe z kancelare, kdyz sedel a tak mozna, ze tam vse neukazalo...
Pribrala jsem ale jiz 10kg... no takze od BMI 20 mam ted 23.2 😉 takze rostuuuuu 😀

katem
9. únor 2012

@agnes88 urcite je to uhel... je to opravdu na tech ocich a na fotografovi 😉
takze se neboj.. ono si to miminko vezme co potrebuje a rekne si kolik mas pribrat 😉

katem
9. únor 2012

@olousek35 moc a moc se ti vyvedl... delate to vsechny holky moc hezky tady!!
Tak hodne stesticka a zdravicka 🤐 🤐

katem
9. únor 2012

@lenka27 diky, stejne si myslim, ze ty kalhoty to zkresluji.. me a memu manzelovi se zda, ze mam uz pod briskem "fotbalovy mic"!! on me totiz vubec nezna s brichem!! 😀

jana321969
9. únor 2012

@katem díky díky 🙂 treba budu mít Vitouškovou nevím no, nevíš co je s Peťkou Š ?? snad je vše ok.,

jana321969
9. únor 2012

holky měla jste někdy pri IVF i asistovaný hating na co to je ???

agnes88
9. únor 2012

@holino každopádně, pokud ti bude dělat štelcl OPU, tak ho uvidíš 2 minut předtím než usneš, a pak za tebou dojde na pokoj asi taky tak na 2 min. Talže asi spolu moc nepoplkáte. 🙂 Jo a já po OPU nedostala tatranku, ale nějaký levný oplatek z kauflandu... 🙂

holino
9. únor 2012

@agnes88 =) =) 4 minuty bohatě stačí =) hlvně že je v pohodě a vše dopadne nejlíp =))))
he he tatranka ...kauflandovský opltatek =))) ....tak to se budu těšit =)) já mám sladký ráda =)) ...podle toho taky vypadam no ☹ ale co =))))

katem
9. únor 2012

@jana321969 no uvidis, myslim, ze tam jsou vsichni pohodovy! takze by jsem se nebala 😉.. jinak jsem Petu S. videla na fotoalbu a ma tam jeden obrazek z UTZ.. rika, ze je vse ok, ceka jen na krev

drndapetka
9. únor 2012

Ahojky, tak po dnešní kontrole rozjíždíme minmálku 😵 začínám zobat Clostilbegyt od 3DC, tedy už od zítra! Budu brát 3 tablety denně....prý mi budou stačit 3-4 vajíčka a jsem tutově těhotná 😀 No prostě zase Machč pohodář 😎 a ve středu 15.2. jdu na ultrazvuk, jak se to vyvíjí 😉

agnes88
9. únor 2012

@drndapetka super a od teď už jen s úsměvem. Odcházelas od Štěpána vysmátá?? Já vždycky. A když štěpán říká že to klapne, tak to klapne!!! Tak prsk prsk, to byl těhu bacil, chytej 🙂

drndapetka
9. únor 2012

@agnes88 chytám chytám 😀
no od Štěpána odcházím jak smyslů zbavená, i manžel je z něj úplně paf 😀 On je prostě přesvědčenej, že když budu mít 3 vajíčka, že je to tam 😲

jana321969
9. únor 2012

@katem aha tak to je supr 🙂

jana321969
9. únor 2012

@drndapetka ty jo já ještě machače nepoznala 🙂 začnu žárlit holky 🙂

jana321969
9. únor 2012

@agnes88 j jo ja taky jakkysi KATY oplatek

drndapetka
9. únor 2012

@jana321969 jo prostě boží 😵 vím, že těhulka budu, díky němu ! 🙂

jana321969
9. únor 2012

@lenka27 kdyby někdy Machač a Štecl to tady četl tak je to potěší 🙂 jen ja a Petra jsme u doktorek

jana321969
9. únor 2012

@drndapetka já mám vždycky sílu a pozitivní náladu před odběrem ale před testem ooooo´´´to byly nervy - ja mam Brno cca 60 km tak mě tam vozí autem mamina ja jsem řidič neiřidič a busem by to bylo na celýi den takže pak chodím hned do práce tak mě sestry řekly, že ale v sobotu tam asi budu potřebovat manžela já že vím 🙂 🙂

lenka27
9. únor 2012

@holino to jsem byla já, zkusím to najít

drndapetka
9. únor 2012

@jana321969 Ty si nebereš po OPU neschopenku? 😲 ty chodíš hned do práce? Já byla 3 dny po OPU úplně vyřízená 😝 Ani nevím, jak je to v RF s neschopenkama. Chodíš do práce i po ET? Já to mám teda kousek, jsme autem v RF za 5 minut z domu 😉

holino
9. únor 2012

@lenka27 AHOJKY ....NENÍ TO TOHLE ... KOUKNÍ PROSIM ....NEVIŠ JE TO NĚKDE KOUSEK OD RF
http://www.ubytovani-brno-penzion.cz/

holino
9. únor 2012

@lenka27 JÁ SI NEJSEM JISTÁ =)