Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

sblanch
20. črc 2012

@bobulinka74 Moc gratuluju, určitě to budou stateční bojovníčci a tvůj příběh bude mít šťastný konec 🙂
@drndapetka Tak vidíš, nic to nebylo, všechno je ok 🙂 Moc na tebe myslím, aby se to už neopakovalo, je to psychicky náročné...
Jinak já jdu zítra v 9:30 na ET, jsem napnutá, jak se nám to vyvýjí. Snad to nenabralo spád směrem dolů...

drndapetka
20. črc 2012

@kcvrcekz oki, to beru, to je výhodná výměna 😀

kcvrcekz
20. črc 2012

@drndapetka No já si myslím..🙂 Já ji teď potřebuju a cítím, že je na spadnutí..🙂 Test je bílej, takže se nám to přirozeně nepovedlo, ale ta mrcha by už jako mohla dorazit ať můžu začít..🙂 Fakt už se těším. Tak posílej...🙂

kcvrcekz
20. črc 2012

@sblanch Zííííítra tfuuuuj tfuuuuuj tfuuuuj ať ti prcoška dobře zavedou..🙂

bobulinka74
20. črc 2012

@drndapetka já měla na OPU i ET Vitouškovou, byla moc fajn, příjemná, pozitivní a všechno krásně vysvětlila. Koho jsi měla ty? Testit mám 3.8. Asi vydržím, protože mám i teď, týden od Pregnylu, silnou čárku. Od předvčerejška vůbec nezeslábla 😠 Pěkně se mě drží.
@kcvrcekz prosím o změnu v tabulce,ET dnes, děkuji 🙂

kcvrcekz
20. črc 2012

☼ ♡☼♥☼ ČEKATELIKY NA // ☼ ♥☼♡☼

@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY /// JUPÍ MOC DRŽÍM PĚSTI A ♡25.7. UTZ ♡
@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..-čekání na MS před KETem
@lenajsek
♧Plánovaný KET –nevyšel a držíme pěsti do dalšího pokusu…
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS- tak hooodně štěsíííí.
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny //-CO KDYBYCH TĚ UŽ ŠOUPLA K TĚHULKÁM?
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 20.7. ET. Držím moc pěsti..🙂
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní- minimálka červenec - ET 21.7.
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyni ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu –stále se snažte doma?

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI
@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu

@lenajsek P.S.: Tak ms má být až v neděli....
@drndapetka Peti tak posílej i když má být ms až v neděli beru ji už zítra....🙂

drndapetka
20. črc 2012

@bobulinka74 já na OPU při minimálce Kuřecovou a na KET Kozu,mplíka - je takovej mlaďučkej, jsem se krapet i styděla 😀
Mě se Pregnyl drží max 10 dní, ale každej to má jinak 😖
Při tom KETu je fajn, že se Pregnyl nepíchá, takže já testila už 4.den 😅

drndapetka
20. črc 2012

@kcvrcekz už jsem Ti to tam poslala, do rána ji na tuty máš 😎

bobulinka74
20. črc 2012

@drndapetka tobě a samozřejmě i mimískovi mocinky děkuji za držení pěstiček 🙂
@sblanch děkuji a tobě taky hoodně štěstíčka na zítra. Neboj, všechno je ok a prďolky už čekají na maminku 😵

haaappy
20. črc 2012

@drndapetka jůůůůůů, tak to jsem moc ráda!! Nepochybuj, chce to víru a nevzdávat to... Mně ve slabých chvílích pomáhá ten zákon přitažlivosti 😉 Hoď tam další komedii a usínej s úsměvem na tváři a s rukou na bříšku 😵

mikula77
20. črc 2012

@bobulinka74 Též držím pěsti,ať se jim líbí ve Tvé peřince a pěkně rychle si tam zvyknou,hodně štěstí 😀

misha83
20. črc 2012

@bobulinka74 Hodně štěstí, držím pěsti.

bobulinka74
20. črc 2012

@mikula77 @misha83 holky, díky moc 🙂
@misha83 kdy budeš testovat?

1miska
20. črc 2012

@lenajsek jj 🙂 vyslo to hezky na vikend 🙂 ale rikali mi, ze pravdepodobnost je mala - ze cim dyl se clovek snazi (my dva a pul roku) tak tim je sance mensi, protoze je nekde proste nejaky problem, na ktery se treba jen jeste neprislo....

saraha2
21. črc 2012

@sblanch tak tfuj,tfuj a ať se ti krásně uhnízdí minimálně na 9měsíců!!!!já už mám bobánky od včera u sebe,tak snad tam i zůstanou tentokrát..od embryoložky dostaly jedničku,mám jedničkové morulky obě 😉

sikulik
21. črc 2012

@bobulinka74 mooooc držím pěstičky, tfuj tfuj tfuj, posílám těhu bacilků plnou náruč 🙂

sikulik
21. črc 2012

@drndapetka drž se, všechno dopadne dobře!!! Musíííííííí 😉

sikulik
21. črc 2012

@drndapetka já píchala Pregnyl i při KETu 🙂

sikulik
21. črc 2012

@misha83 a jak jsi na tom ty? Doufám, že nejlíp jak to jen jde 😉

sikulik
21. črc 2012

@1miska tím, že pravděpodobnost je malá a moc nebudete počítat s tím, že to vyjde, tak to třeba zrovna vyjde 😉

drndapetka
21. črc 2012

@kcvrcekz tak co mrcha, máš ji? 😀 Já už vůůůůbec nešpiním 😉 Ale nechci to zakřiknout 🤐

sblanch
21. črc 2012

ET dnes v pohodě - 1 hatchující blastocysta a 2 další už dnes zmrazili a zítra se uvidí, co dalšího se bude mrazit. Takže zbyde i na Ket 🙂 - podruhé při našich četných pokusech. Testovat budeme na dovolené na chalupě a pak mám přijít 7. 8. na krev.
A děkuju všem za pěsti 🙂 Musíme to nechat na tom nahoře, snad nám bude nakloněn 🙂

saraha2
21. črc 2012

@sblanch jůů!!gratuluju!!!tak máš i mražáčky?,super!já ne ☹ já jdu na krev 1.8...to máš úplného šampionka v bříšku teda!!!!

fretecka
21. črc 2012

Všem moc držím palečky,at vše vyjde, Já jsem asi paranoidní,mám strach aby bylo vše ok, kontrola za 10 dní,přestalo mi být špatně ,přestaly z ničeho nic bolet prsa tak se bojim.Uf snažim se myslet poziticvně,doufám že rosteme a srdíčko nadále bimbá 🙂
@drndapetka to je dobře ,že jsi přestala špinit,vše je určitě tak jak má být,ale úplně tě chápu já se taky bojim

kcvrcekz
21. črc 2012

@drndapetka prd mrcha nikde, ale doufám, že už zítra asi se zasekla nad kopcem🙂. Důležité je, že ty už nic.🙂 miminko si dělalo prostor🙂

sblanch
21. črc 2012

@saraha2 To že máme i na mražení je úplná vyjímka a hatchující blastocystu mám tuším poprvé, prostě mě stimulace velmi sedla. Ale tys měla o den kratší kultivaci, ne? Takže neboj, taky máš šampiona 🙂
Já dnes teda opravdu neležela, byli jsme se psem na Pálavě - příjemná prochajda na 6 km. Takže myšlenky jsem naštěstí měla na něco jiného

mikula77
22. črc 2012

@kcvrcekz To je psycho co,čekáme MS a co nevidět se budem modlit aby dlooooouho nepřišla,je to na palicu 😀

mikula77
22. črc 2012

@sblanch Hóóóóóóódně štěstí,držím pěsti ať je to to pravé 😵

kcvrcekz
22. črc 2012

Tak ms je přesná jak hodinky🙂 takže je to tu a od úterý baštím Estrimax🙂. A doufám, že už naposledy páč se prcík už musí udržet🙂 doufám

saraha2
22. črc 2012

@sblanch jj,já měla kultivaci 4dny..nevím,proč to nenechají na obi déle ☹,ale snad budou jedničkové morulky stačit!....já taky neležím celé dny..dnes jsme byly po nákupech dopoledne-hypernova,makro..nic netahám,ale už jsem se těšila,až se najím a zalehnem 😀 důchodkyně úplná...