Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bobulinka74
14. srp 2012

Ahoj děvčátka, děkuji všem za podporu 🙂 Máme srdíčko!!!!! 😵 😵 😵
Dr. byl nějaký roztěkaný a že prý je na fotku brzy, ale já ji vyžebrala, tak ofotím a vložím. Za 2 týdny kontrola opět v Olomouci a pak, pokud ok, mě předají mému Dr. Byly jste taky víckrát v RF na ultrazvuku, než jste se rozloučily? Šance, že zůstane vše v pořádku, je prý 95%. Tak se snažím být optimista 🙂 Ještě jednou děkuji, že jste na mě myslely 🙂

bobulinka74
14. srp 2012
kcvrcekz
14. srp 2012

@bobulinka74 Juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Je tam...🙂 Supeeeer GRATULUJU!!!!

kcvrcekz
14. srp 2012

@cilkaa Tedy to je dálnice..🙂 pěkná testovací smršť, kéžby to tak bylo i u mě..🙂 Krev je jasná bude to HCG tak jak má..🙂 Polohlasně gratuluju..🙂
Jinak děvčata mám doma testy, tak až to na mě příjde testnu..🙂

drndapetka
14. srp 2012

@bobulinka74 zlatíčko, gratuluju moc moc moc 😵 😵 😵 celej den tu nahlížím, už jsem byla nervozní, tak jsem šťastná, že neseš takové krásné zprávičky 🙂 Machač byl roztěkanej? 😀 To jsem ani nevěděla, že když je ♥, že je šance 95%, že to bude dobré....mě třeba v Unice, když jsem otěhotněla po 1.IVF řekli, že 10% těhotenství na začátku končí špatně,mě se to zdálo málo a stejně jsem vyfasovala tenkrát černýho Petra.....jenže....obě jsme si už svoje vybraly a ty naše miminka to teď vybojují a my budeme na jaře drandit s kočárkama, protože si to prostě zasloužíme 😉 jinak v RF jsem byla 2x na ultrazvuku (v 6+1 a v 7+1) než mě předali k mé mudr, ale to jen proto, že ta moje doktorka měla 14 dní dovču, tak abych neměla velkou pauzu a věděla, že je vše o.k.

bobulinka74
14. srp 2012

@kcvrcekz děkuji 🙂
@drndapetka děkuji, Peťulko 🙂 No byl takový hr hrr, nepochopil, že mi nestačí, když řekne, že je tam živý plod. Mu to stačilo, mému chlapovi taky, ale já chtěla vědět víc, tak si dělal srandu, že to má takové a takové vlasy a barvu očí a blá blá. Prý hrůza s těma ženskýma 😀 😀 S těmi procenty to tak říkal, je to dost vysoké číslo. Máš pravdu, teď už to bude jen a jen dobré, to špatné jsme si už vybraly 😵

drndapetka
14. srp 2012

@bobulinka74 tak to je super, že ty šance jsou tak vysoké, to jsi uklidnila i mě 🙂
Machač bývá hrr hrr a ani se mu nedivím, musí toho tolik stíhat 😝 Ale i tak je super, je s ním sranda, umí povzbudit 🙂
No vidíš, takže Ti řekl, že je to chlapeček, s blond vláskama a modrýma očima a až bude v pubertě, tak se za ním budou holky otáčet? 😀

drndapetka
14. srp 2012

@bobulinka74 a řekl Ti kolikátý tt podle ultrazvuku jsi? a jak je prcek velký?
mě Vitoušková vše řekla, ukázala, fotečku dávala automaticky....fotečky se nedávají, když ještě není srdíčko, ale když je, tak ji chce každá ženská 😉

fretecka
14. srp 2012

@bobulinka74 gratulace velká 🙂

bobulinka74
14. srp 2012

@drndapetka no tak nějak s tím chlapečkem 😀 😀
No právě že mi to neřekl, až když jsem chtěla fotku, tak ještě změřil a že prý má 4 mm. Až sestřičky mi řekly, že šestý týden. Loni mi Kuře taky toho řekla víc a dala foto, tak nevím, co měl za den. 😕 Asi mu z těch ženských kape na mozek 😀 Ani se nedivím 😀 🤐 🤐
No on vlastně říkal, že šance, že to nezanikne, je taková. Asi jsem to blbě napsala.
Ty už jsi v desátém týdnu??? To to utíká 🙂 Brzy Ti začne růst bříško 😵 Kéž bych už byla taky tak daleko. Nikde nemůžu najít Tvoji fotku s prďolkou, máš ji tu někde??

mikula77
14. srp 2012

@bobulinka74 😀 jen tak dále,moc moc mocinky přeju jen to dobré,dobře vím jaká je to odměna,i když malá před tou další dlouhou cestou,ale prostě je a dobře to dopadne!!!!Opatruj se a nech se hýčkat,zasložíte si to,hodně štěstí !

mikula77
14. srp 2012

A na mě to dnes zatraceně padlo,už sem se pomalu těšila na Ket a vše odloženo-snad na říjen-děloha není pořád po té zatracené revizi v nejlpeším pořádku 😠 😠 Ach jo,je mi tak smutno,snad se na to štěstí fakt vyplatí počkat a uteče mi to jako voda.Alespoň vy těhulky mně děláte radost,všem do jedné držím pěsti,ať vše pokračuje v nejlepším pořádku !!

fretecka
14. srp 2012

tak to je naše zlatíčko ,když nám bylo 6+1 a měřili jsme 4,1mm.teď jsme starší ,naposled jsme měli 3,6cm,ale fotečku nedostali,tak doufám že 21.8.budu moc vložit další 🙂

drndapetka
14. srp 2012

@bobulinka74 fotku s prďolkou mám v albíku 🙂 jen mi tam chybí ta poslední fotka od mé gyndařky, nestačím to přidávat-jsem ostuda.....jinak taky měl prcek 4mm když nám potvrdili srdíčko a bylo to dle utz 6+1. Dnes jsem začala 10.týden, celkem to utíká....ve čtvrtek jdu do první těhu poradny a za 3 týdny už na NT+ screening. Jen se trochu bojím, jak ve 12tt vysadím všechny léky, aby bylo mimčo v pořádku, ale to je asi normální....hlavně ať je zdravé a má silný srdíčko....můžu se optat co se tenkrát stalo, že jsi měla v 9tt zamlklý potrat? já ho měla minule taky, ale už v 7tt a asi mi teď pomohly injekce na ředění krve, nejraději bych je píchala celé těhu, ale asi mi je taky vysadí ve 12tt 😒

bobulinka74
14. srp 2012

@mikula77 to je mi líto, vím, jaké to je zklamání, když se těšíš a pak se to protahuje. ☹ Ale třeba je ten správný čas právě v říjnu, kdy k Tobě bude chtít přijít miminko. Já musela 2x přerušit stimulku, protože tělo nereagovalo, to jsou věci, které neovlivníme, nezbývá, než to odevzdat "nahoru" a doufat a věřit, že ten pravý čas brzy příjde. Moc Ti z celého srdíčka přeju, ať je brzy vše v pořádku a můžeš si jít pro Tvého broučka.

mikula77
14. srp 2012

@drndapetka Kde jsi prosím kupovala tu mateří kašičku v tabletách-myslím teda že jsi o ní psala Ty-já snad byla v deseti lékárnách a všude mají jen kapsle nebo ampule,ale tablety nikde.Dík.

drndapetka
14. srp 2012

@mikula77 mě jí musely v lékárně objednat, protože jí taky neměli a já ty ampulky nechtěla, byly moc drahý....v lékárnách všechno nikdy nemají, ale ve spoustě z nich Ti to objednají, tak se zkus optat

drndapetka
14. srp 2012

@mikula77 jinak bylo to v lékárně v Campusu v Bohunicích 😉

bobulinka74
14. srp 2012

@drndapetka určitě bude vše v pořádku, neboj. Taky jsem o tom přemýšlela, že pokud dojdeme do toho 12. tt, kdy se vysazují léky, jestli to pak neuškodí...
U mě se neví, proč jsem potratila. Nemám žádná vyšetření. Ale teď mi dali taky preventivně heparin. Tak doufám, že pomůže. Nejradši bych ty léky taky vůbec nevysazovala. 😕 A Tobě něco zjistili?

drndapetka
14. srp 2012

@bobulinka74 jj, mě zjistili po tom zamlklým z testů trombofilní mutaci, ale tu má prý 15% české populace a někdo o tom ani neví, dá se stím krásně žít, dokonce i donosit dítko, ale u mě raději nasadili taky miniheparin-pro jistotu, že pro to uděláme vše, a moc tomu věřím, že nám to pomohlo k srdíčku....teď mě posílá moje gyndařka na kontrolu k hematologovi, ona prý nemůže injekce předepsat, tak mám strach, že mi je vysadí, že řeknou, že je to zbytečné, když píchám tu nejnižší dávku-mám Clexane 0,2

mikula77
14. srp 2012

@drndapetka Můžu se optata co máš,MTHFR nebo Leidna?

drndapetka
14. srp 2012

@mikula77 mám FV R2 (H1299 R heterozygot) , je zde nízké riziko trombozy, ale je 😒

fretecka
14. srp 2012

mám dotaz pro maminky,byli jste někdo na screeningu v prenatalu? Dávají fotečku,nebo se musí zaplatit.Jak dlouho trvá to vyšetření. začínám být nějaká nervozní 🙂

mikula77
14. srp 2012

@drndapetka No vím prd co to je,ptám se jen pro to,že je to začarovaný kruh,v RF mi rekli ze na příště-Snad nějaké bude,už mám nervy-nasadíme taky miniheparin,já to tlumočila mojí gyndařce a ta se zděsila,že prý v žádném případě to není třeba a kdyby mě v případném těhu posala na hematologii,tak se nad tím nikdo ani nepozastaví a začla mě docela strašit že je to k ničemu a když se říznu,nepuje krvácení zastavit atd,fakt dost smíšené pocity.Já má teda MTHFR hetrerpzygot,navíc mi řela že to v žádném případě potraty nezpůsobuje a v RF mi řekli žeby to tím mohlo být,je to děs.

kcvrcekz
14. srp 2012

Holky nakažte mě těhu bacilem😉 rozjelo se to ti solidně🙂.

fretecka
14. srp 2012

@kcvrcekz Tfuuj tfujj tfujj tak já ti ho taky posílám ať se můžeš k nám přidat. 🙂 🙂 🙂

drndapetka
14. srp 2012

@mikula77 no...ta moje mutace je prý Leide, ale taky tomu prd rozumím 😒
Myslím, že by Ti miniheparin měli příště dát, i kdyby to mělo být jen preventivně. Já po mých zkušenostech jsem šťastná, že máme srdíčko....a mohlo to být miniheparinem, i nemuselo....stejně tak ta trombofilie může potrat způsobit i nemusí...
Spoustu žen mají mutace a mají zdravé donošené děti, jenže u nás, které čekáme dlouho, máme za sebou potraty a procházíme léčbou IVF je lepší pro to udělat vše. Já být Tebou tak do toho jdu. Je lepší mít naředěnou krev, než hustou a mít strach z embolky nebo z toho, že se miminku zastaví srdíčko nebo vůbec nezačne tlouct....
Je pravda, že krev mi teď teče více než dřív - při odběru krve si musím místo vpichu dýl přidržovat, abych se zas nerozkrvácela, dnes jsem se řízla při krájení bábovky (jsem jelito) a zastavovala jsem to 5 minut-dřív mi přestala krev téct hned, když smrkám tak mám hleny trošku z krví,....ale je to vše o.k......moje gyndařka se nad tím nepozastavovala, jen chtěla, abych šla na kontrolu na hematologii jestli budu muset po tom 12tt píchat ještě dál...

kcvrcekz
14. srp 2012

@fretecka děkují🙂

drndapetka
14. srp 2012

@kcvrcekz myslím, že už teď jsi v takovém obložení těhu bacilků, že před nima neutečeš 😀 😉

bobulinka74
14. srp 2012

@kcvrcekz tak zhluboka nadechnout.... prskááám těhubacilkyyy ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++// 😉 🙂