Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bobulinka74
14. srp 2012

@drndapetka asi jsem jelito, ale nemůžu tu fotku najít 😲 Jen staré do roku 2011...

drndapetka
14. srp 2012

holky, myslíte, že miminku ublíží, když dnes můj manžel penetruje zdi a maluje v bytě? je to strašnej smrad, a i když větráme, tak mě je z toho zle. Mám strach o miminko ☹ Ti chlapi jsou fakt idioti, nechápu proč to nenechal až se přehoupnu do 2.trimestru 😢

@bobulinka74 no jo, to je proto, že Tě nemám v přátelích, musíš si mě přidat a pak uvidíš všechny mě fotky 😉

kcvrcekz
14. srp 2012

@drndapetka
@bobulinka74 děkuji děkuji děkují🙂 :-*

bobulinka74
14. srp 2012

@drndapetka na Tvém místě bych utekla...

fretecka
14. srp 2012

@drndapetka utíkej pryč,mě vadí i lak ,moc bych to nečuchala

lenajsek
14. srp 2012

Holky ahoj, tak jsem dneska normálně klasicky krvácela, už vlastně druhý den, tak to nemělo ráno ani smysl jezdit na krev... Volala jsem do RF a rovnou se objednala na 10. den cyklu zase na UZ, od zítřka budu baštit zase Clostík a zobat mateří kašičku, pít kontryhel a manžílkovi jsem naordinovala vitamín E a SelZink. Tak uvidíme, snad by se to mohlo podařit...
Na UZ půjdu ten příští týden k Vitouškové, chci se s ní domluvit, jestli po píchnutí Pregnylu nezačít brát i Utrogestan, radši... a zeptám se jí na tu druhou čárku, co to jako mělo znamenat, jestli to mohl být Pregnyl, nebo jestli se to fakt chytilo na chvilku jenom a pak pustilo...
Napadlo mě vlastně, že já to takhle můžu mít skoro třeba pokaždé, že před očekávanou MS klidně můžu mít na testu //, kdybych si test udělala, ale pak MS dojde... 😝

Jdu vás dočíst, četla jsem tady o srdíčku na UZ, tak budu reagovat... opatrujte se a moc držím palce!!!

lenajsek
14. srp 2012

@bobulinka74 Velikánská gratulace k srdíčku, paráda!!! 😉 Jen tak dál!!! Jinak já před těmi 3 lety byla v RF naposledy na Uz když bylo vidět srdíčko, pak mě Vitoušková hned poslala k mé gyndr.

@mikula77 To je mi líto, že se KET zatím nebude konat, ale moc držím palce, aby ses brzo dala do pořádku a mohla jít zase do boje... snad posledního úspěšného!!!
Já si tady ve Slavkově taky mateří kašičku v tobolkách musela objednat, ale zítra si ji jdu vyzvednout, je to firma Vitarmonyl, je jich tam 45 a stojí cca 150,-. Ampule jsou dražší, ty jsem taky nechtěla.
Možná těch mateřích kašiček existuje ještě víc druhů od jiných firem, ale já měla vždycky jen toto.

@fretecka V Prenatalu jsem byla na NT screeningu, tam se to platí celé to vyšetření, myslím tehdy stálo 1300,-, teď nevím, kolik se platí, tohle vyšetření pojišťovna neproplácí, proplácí tripple testy v 16tt a pak velký genetický UZ ve 20tt. V ceně toho, co v Prenatalu zaplatíš, by měla být i fotka. Kdy máš jít? Týjo, už jseš 13tt, toto letí... 😉 Tak moc držím palce, ať je vše OK!!!

@kcvrcekz Tak už máš testíky doma, tak moc držím palce, až se rozhodneš testovat, aby tam byly krásné //!!!

Holky, nechtěla byste některá taky mně poslat těhu bacily? Docela by se mi taky hodily... 😉 Chápu, že sem nechodím tak často a tak dlouho jako vy, ale kdybyste některá poslala... 😉 😀

lenajsek
14. srp 2012

@cilkaa testíky parádní, tak to bude hCG určitě ukázkové!!! Kdy máš volat? Moc držím palce!!! 😉
@drndapetka Taky bych šla někam jinam, nikdy nevíš, co se do Tebe dostane a za nějaké komplikace do budoucna to fakt nestojí, je to chemie, já tehdy z bytu vyhodila všechny osvěžovače vzduchu ve spreji, neumývala jsem ani nic Savem, nemalovala barvama na sklo, což mě hodně baví, protože ty se ředí ředidlem, nestříkala bezbarvý lak na dekorace, ani lak na vlasy jsem nepoužívala, tak penetraci bych teda určitě taky vynechala... 😉

fretecka
15. srp 2012

@lenajsek Tak já ti jich posílám stovky,tfuuuj, tfujj,tfujj a t to brzy přijde. Jojo už 13týden podle MS,podle UZ méně ,vychází to až příští týden a v úterý jdu na screening,Vím že to stojí 1450,ale zajímalo mě jestli si mám vzít víc,když budu chtít fotečku. Mám trochu strach (defekt z povolání)ale určitě bude vše v pořádku,proč by nemělo být,když jsme došli až sem. I ten můj už začíná být takový naměkko,přes ty mé špeky 🙂 mi už narostlo bříško trochu,tak si všímám,žže i on začíná být jiný.Jen kdyby ty emoce uměl dát víc najevo.Doufám,že mi dá doktorka razítko v poradně,chtěla bych začít chodit na těhu cvičení,tak moc mi můj sportovní život chybí. Jen procházky samotné mě nebaví.

1miska
15. srp 2012

jj, zatim jen doma - plany zatim zadne, manzel chce do noveho roku pockat, ze kdyz to muze jit normalne, at jeste pockame - nemuzu ho nutit :( ale pristi mesic to znovu probereme. Zkusime to doma i bez pregnylu, minule me Kurecova rekla ze tam vidi krasny folikul a i trochu volne tekutiny, takze asi je prave pred prasknutim, ze pregnyl neni potreba, ze je to jen abysme meli jistotu kdy ovulace bude, ja ji mam z 99 % 12. DC, takze si ho pichat pry ani nemusim... takze tak

1miska
15. srp 2012

jinak holky pridavam jeden "pribeh" z prace - o sobe nemam moc co psat 🙂 jsou to takove ty veci co slychate ze se stanou a ja jim nikdy moc neverim, dokud je sama nevidim. Vcera jsem na chodbe potkala jednu pacientku - koukala jsem a nechapala co tam dela s miminkem v postylce. Pani totiz u nas pred tremi lety lezela 118 dnu !! s vysoce rizikovym tehotenstvim, po 4. cyklu IVF, pred tim v anamneze jeden potrat v 10 a jeden ve 22 tydnu :( takze nezapomenutelny clovicek. Narodil se krasny chlapecek - rikali jsme si takove vytouzene dite - posilala obrazek chlapecka vzdy k vanocum, jak roste. Tak tam na ni koukam a rikam "co vy tu delate"? a pani se jen smala - otehotnela ani nevi jak (vzdy ji rikali ze jim to nepůjde, ze byl problem na obou stranach), tehotenstvi zjistila ve tretim mesice a ani jeden den u nas nelezela, rikala ze chlapecek je takove cislo ze nemela vubec cas premyslet o tom, ze by mela mit nejaky problem - porodila v terminu a tak ma ted parecek - ona je zrovna clovek co si to moc zaslouzi po tom cim prosla - ale nikdy bych neverila ze se ji to povede...

drndapetka
15. srp 2012

@1miska to je krásný příběh 🙂 já znám zase paní, co nemohla 10 let přijít do jiného stavu, svalovali to na její obezitu - měla tak 150kg...tak ona to vzdala a adoptovali holčičku. Když bylo holčičce 1,5 roku, tak paní začala mít hrozné bolesti břicha.Jeli s manželem do nemocnice na podezření na slepák. No a tam se místo slepáku narodilo miminko 🙂 Jak byla tak obezní necítila vůbec pohyby, nepřibírala a vůbec jí nenapadlo po tom všem, že by mohla být těhotná, navíc prý normálně krvácela v termínu měsíčků a když nekrvácela, tak aspoň špinila - myslela si, že jde v 35letech pomalu do přechodu a on se stal takový zázrak 😀
Já teď nevím jestli jsi to už tady psala, ale Ty děláš na šestinedělí? 🙂 v bohunické porodnici v Brně? já bych tam chtěla jít rodit pokud to klapne 😀

cilkaa
15. srp 2012

čau holky, tak mám výsledky z krve 16. den po ET a hodnota je 5328 😲 Není to nějak moc?

kacatka
15. srp 2012

@cilkaa dvojky 😀 Držím palečky

bublenudle
15. srp 2012

@cilkaa cau dračico,gratulace k hcg,dvojky to jisti 😀

cilkaa
15. srp 2012

@bublenudle ahoooj, jak se máš? No já jsem z toho vyvalená 😀 Uvidíme, co bude v pátek na UTZ...
Co máš v plánu teďka?

drndapetka
15. srp 2012

@cilkaa není to zas moc, nemusí to být dvojky 😉 já měla v tento den 4101 a v bříšku mám jednoho prcka 😉 ale vy jste zaváděli dvě, že? 😀 no možný je vše 😉 každopádně je to na mooooc dobré cestě, za 3 dny uvidíš dutinku a za další týden už srdíčko 😵 tfuj tfuj tfuj...jen tak dál 🙂

kcvrcekz
15. srp 2012

Dobré ránko těhulky a čekatelky 🙂
Tabulka, ráda bych už některé z vás hodila do těhulek co vy na to? Hm?

☼ ♡☼♥☼ ČEKATELIKY NA // ☼ ♥☼♡☼

@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..-ms dorazila a začínám stimulovat na KET.. ♡ 9.8. KET ♡ Držím pěsti naší Sněhulce ať se jí u mě líbí..:
@lenajsek
♧snažení o druhé dítko
Průběh:1x KET, snažení doma- časovaný styk, když to nevýjde tak asi minimálka na podzim
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS-nevyšel-Nevěš hlavu teď v září to výjde uvidíš.
minimálka bude v září 2012
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 20.7. ET. Držím moc pěsti JSOU TAM // HCG roste super  Držím pěsti ať je ♡♡♡♡♡♡♡ .tak je tam a co do těhulek?
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní- minimálka červenec - ET 21.7. HCG je tak ještě srdíčko a je to..:🙂-ještě do těhulek ne?
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyni ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu –stále snažení doma..🙂 Tak hooodně štěstí..🙂
@kacatka:
snažení 2 roky
průběh: 1x IUI Reprofit Brno - leden 2012 - negativní, 1x IVF Reprofit Brno - červen 2012 - transfer EB negativní, bez mrazáčků, krvácení už 8 den po ET, 2 IVF naplánovaný na přelom září - říjen 2012

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI
@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012
@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY //, TP: 18.3.2013.:-) a ještě jednou mooooc gratuluju mamino
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny //-SUPEEEER

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu
@bellka
snažení 12 let
průběh podstoupeno celkem 8xIVF a 1x KET, 3x změněno CAR a díky RF máme Šimonka, nar. 14. 4. 2011
@lenka27
Snažení:
Průběh: . IVF 2007 Helios - TT negativní, poté přirozené otěhotnění, ale mimoděložní,
2. IVF 2010 Reprofit - syn Adam narozen 12.7.2011, poté zase přirozené otěhotnění a zase bohužel mimoděložní. A jedou dál jen jak bude ta vhodná doba..🙂

kcvrcekz
15. srp 2012

@lenajsek Jo jo testy jsou už doma...😨) Tak uvidím kdy mě to chytne a budu testovat..🙂jsem 6 den po ET a embryjko by mělo mít 12 dní po oplodnění nooo tak nevím...

cilkaa
15. srp 2012

@drndapetka děkuju, jsi hodná, už se moc těším na pátek... to budu tedy 5+1 a ten další pátek 6+1 - myslíš, že to bych se zase mohla nasomrovat a mohlo by být už srdíčko?

bobulinka74
15. srp 2012

@kcvrcekz prosím, raději ještě nee, až po druhém ultrazvuku, ju?

kcvrcekz
15. srp 2012

@bobulinka74 Jasně jasně jasněěěě tak mi to pak napíšeš ju..🙂 Ale vše bude v pořádku určitě..🙂

drndapetka
15. srp 2012

@cilkaa já měla srdíčko přesně v 6+1 😉

fretecka
15. srp 2012

@cilkaa já měla také srdíčko 6+1

cilkaa
15. srp 2012

@drndapetka jééé, tak to je paráda... já vím, že jsi měla to HCG také vysoké- však jsi řešila, jestli se nerozdvojilo 😀 Je to silný jedinec 😀

@fretecka také si zajdu 6+1 tedy... bude to pátek a do pondělí to pak nevydržím..

@kcvrcekz tak budu držet palečky, ať už zkusíš test kdykoliv 😉

@bobulinka74 moc gratuluji, fotka je krásná!

fretecka
15. srp 2012

tak jsem měla chut na žemlovku,udělala jsem ji,snědla kousek a jak to dopadlo.....no žaludek to neudržel 🙂

sikulik
15. srp 2012

@kcvrcekz prskám hromadu těhu bacilků tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj 🙂

sikulik
15. srp 2012

@lenajsek a tobě takyyyyyy tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj, prsk prsk 🙂

sikulik
15. srp 2012

@bublenudle ahoooooj!!! Tak jaká? Vidíš tady ty spousty úspěchů? Rychle naskoč na těhu vlnu, teď je ten nahoře nějakej přející 😉

sikulik
15. srp 2012

@fretecka ahojky spolutěhulko, já jsem byla na NT u Doubka v RF, trvalo to tak 20 - 30 minut, jezdí ti ultrazvukem po bříšku a kontroluje hlavně nosní kůstku a šíjové projasnění, taky srdíčko, ručičky, nožičky, atd. Tam to stálo 1.500,- Kč. Neboj, jistě bude všechno v pořádku 😉