Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

fretecka
20. srp 2012

@kcvrcekz no doufám,že bude.jinak gratulace k HCG a za 14dní držím pěsti k srdíčku,připrav si kapesníčky,je to doopravdy velký emoční zážitek. Já tedy brečím,téměř na každém UZ na každé změně ,která nastane

kcvrcekz
20. srp 2012

@fretecka určo bude vše ok😉. Pak se ozvi ju? A děkuji🙂

bobulinka74
20. srp 2012

@kcvrcekz veliká gratulace, super,supééér a za dva týdny bude srdíčko, už se těším na fotečku 🙂 😵 😵
@fretecka hodně śtěstí, ať je vše v pořádku. A s váhou se nestresuj, až se brouček narodí, kila půjdou dolů, ani nebudeš vědět, jak 🙂
@sblanch moc držím pěstičky, ať je vše, jak má a jsi šťastná 😵

fretecka
20. srp 2012

@bobulinka74 děkuji,určitě dám zítra vědět

saminka
20. srp 2012

@kcvrcekz velka gratulka ke krvi, to je super zpravicka,hned po ranu, tak jeste vyckat na srdicko a je to 🙂 drzim palce

@fretecka na vahu se ted fakt vyprdni, hlavne at se mimiskovi dari jak se ma, v tehu je mnohem vic zadrzovane vody ktera zmizi hned po porodu !!!drzim palecky na screening.

@sblanch tak jaky byl dalsi ultrazvuk??? 😵 😵 😵

sblanch
20. srp 2012

@kcvrcekz Ahojky, trochu jsme nestihali - klasika... Dorazili jsme asi v 50 a cekali 20 min. Moc gratuluju, vidis tehu testy nelhaly 🙂
To cekani stalo za to - vse je v poradku 🙂 Jsme moc stastni, ale snazime se krotit, jeste stale je to jen zacatek. Dokonce dnes bylo videt snad i srdicko, parada 😉 Fotku dodam behem dne.

sblanch
20. srp 2012

@fretecka Zitra budu moc drzet pesti 🙂 Mas pravdu, je to velky zazitek videt poprve broucka na monitoru 🙂 Neverila jsem, ze se toho nekdy dockame.
Jinak me uz predali z pece CARu k obvodnimu gynek., prechazim k dr. Zahradkove o patro niz. Neznate ji nekdo? Bude urcite sympaticka jak vsichni dr. v RF. Poprosila jsem dnes dr. Kozumplika aby me prehlasil k nekomu z nich, moje puvodni gynek. nestala za nic a stejne jsem ji chtela zmenit...

saraha2
20. srp 2012

@sblanch těším se na fotečku!

fretecka
20. srp 2012

@sblanch Nechodim k ní,ale Kuřecová mi doporučovala ji a nebo Pospíšilovou a poněvadž,měla zrovna dovču tak jsem šla k Pospíšilové a byla jsem moc spokojená,vše mi vysvětlovala a byla moc příjemná. Uvidíme zítra,mám druhou poradnu,trochu se bojim,naposled jsem měla krev v moči,tak poslali moč na rozbory tak doufám že bude vše ok. Budou i ostatní výsledky a do toho screening. Je to úžeasný pocit,ještě větší byl pro mě když jsem viděla ručičky a jak se vrtí v tom bříšku.

sblanch
20. srp 2012
sblanch
20. srp 2012

Tak je tam 😉 Ale je miniaturni, neni z toho nic poznat 🙂

saraha2
20. srp 2012

@sblanch krááásnáá!!moc,moc! 😉

kcvrcekz
20. srp 2012

@sblanch No tak to my už tou dobrou byli v tescu..🙂 Moc gratuluju..🙂 Já jdu na utz 6.9. ke Kuřecové schválně jsem si to nechala dát na čtvrtek abych ji viděla...🙂

1miska
20. srp 2012

@sblanch zahradkova je moc fajn 🙂 pracovavala ve fakultni nemocnci, ted je na materske, ma cca 1 stary mimco, tak tam ma nejaky malinky uvazek - jeden nebo dva dny v tydnu, ale je moc fajn 🙂

drndapetka
20. srp 2012

@kcvrcekz jééé gratulka 🙂
skoč si pro klid duše na krev jako samoplátce, stojí to 210kč, pro Tebe to nejblíž je na poliklinice ve Starém Lískovci adresa U Pošty, zastávka Osová, je to myslím ve 3. patře kliniky, já tam byla v 9 ráno a nikdo tam nebyl, hned jsem šla na řadu (mezi 7-8hod. tam bývají cukrovkáři, tak tak brzo tam nechoď). Na dveřích je laboratoř LABMED , u dveří zvonek, zazvoníš si, vyleze sestřička, řekneš že chceš nabrat krev na hcg jako samoplátce, ona Ti ji odebere, vezme si od Tebe penízky, dá Ti doklad o zaplacení a telefonní číslo, na který si budeš za cca 4 hodiny volat v ten den pro výsledky. Tak to zkus 😉 Já byla hned klidnější, za ty peníze mi to rozhodně stálo 😅

kcvrcekz
20. srp 2012

@drndapetka no já uvidím. Stejně to neovlivním🙂. Ale když budu mít nutkání tak tam skočím. Děkuji moc.🙂 jinak teď jsem se natáhla v koupelně. Břucho v poho odbeslo to stehno a zadek. Snad to nebude mít vliv..

drndapetka
20. srp 2012

@kcvrcekz jejda, dávej na sebe pozor ☹ já se třeba pořád lekám, když mi něco spadne na zem, nebo venku, když mi začne velkej pes zuřivě štěkat na našeho drobinka,....už jsem se tolikrát nalekala....minulej tejden jsem se dokonce i řízla nožem přes dva prsty, když jsem krájela bábovku 😀 no nemohla jsem tu krev zastavit, jak teď píchám ty injekce na zředění krve, teklo to jak hrom 😕 ale já už byla nešika dávno před těhu, takže mě ty moje unikátní výkony nepřekvapují 😀 doma vrážím do zdi a tak 😀 a to se snažím sebevíc být na sebe opatrná. To naše mimčo bude tak vycvičené během těhu, že po porodu bude moct bejt rovnou voják po manželovi 😀 😎

lenajsek
21. srp 2012

Holky ahoj, teď nějak PC nestíhám, jsme pořád venku na koupališti, nebo navečer jdeme všichni na prochajdu...

@kcvrcekz Moc gratuluji k hCG, to je parádička!!! Tak jen tak dál, držím palce na nádherné srdíčko... drž se!!! 😉

@fretecka Moc držím palce na screening, ať je vše v pořádku, tfuj tfuj!!! A uvidíš ten velký UZ, to je taky parádní zážitek, obrovská obrazovka a mimčo Ti tam budou ukazovat přímo před Tebou... 😉


@sblanch Krásný obrázek UZ, paráda!!! 😉

Holky, nedočítám, valíme ven s kamoškou na kole, děti dáme do sedaček... využijem toho, že je pod mrakem.

Mějte se co nejlíp, opatrujte se v těch vedrech, a držte se!!!
Já jdu zítra na UZ 10.dc, tak uvidím, co se dozvím a co bude na UZ...

Pááá

fretecka
21. srp 2012

Ahoj holky,tak dnešek den blbec na entou. Ráno začalo asi tak,že chvíli před tím,než jsem vyjela do prenatalu tak náš pejsek dostal nějaký záchvat a poněvadž nikdo nebyl doma musela jsem s ním na veterinu. Tam nám oznámila pani doktorka,že pokud hi ihned nedovezeme na kliniku umře,bylo to hrozné. Tím pádem jsem přiběhla do prenatalu pozdě,ale volala jsem ,že se opozdim. No měla jsem Drábkovou,holky nevim,ale hrůza.Na to,že si to člověk platí tak fakt skvělý přístup.Hned ,mezi dveřmi se do mě pustila, že dítě má z čeho čerpat takže bych neměla vůbec přibírat,fakt hrůza,Prcek moc nespolupracoval takže byla nervní,v 16.tý musíme dojít znovu,protože vše nevyšetřila.jinak NT-1,2,nosní kůstka je a výsledky teprve budou. na 80% to je klučík. Pak mě po těchto stresech čekala poradna. Pani doktorka byla úžasná,hned sem jí říkala jak se Drábková chovala a říkala at jsem v klidu.Dnešní tlak 110/97 ale ráno,než se vše událo byl 105/67 takže asi nervy. Jinak štítná žláza,jaterní testy ,cytologie ok.Jen opět erytrocyty v moči a nízký kreatinin v séru,takže musim na nefrologii ☹

fretecka
21. srp 2012

Do večera dodám fotečku ,mimisek me rozbrečel

fretecka
21. srp 2012

Taak jsem tu znovu.Tak pejsek umřel,a to mám zůstat v klidu ☹ ☹ ☹ ☹ Jinak už mám výsledky,poměr 1:1400,screening negativní,abnormality žádný,prý musím na tripple,že hodnota freeb HCG byla 3,15MOM moc to nechápu

bobulinka74
21. srp 2012

@fretecka jejda, to mi je moc líto s pejskem ☹ On byl nějak nemocný? Určitě je to teď těžké zůstat v klidu, nevím, co poradit, pobreč si, určitě se uleví ☹ .. S tou hodnotou Ti neporadím, holky budou určitě vědět víc. Hlavně, že jste s miminkem v pořádku, opatrujte se, posílám pohlazení...

fretecka
21. srp 2012

@bobulinka74 právě že ne, bylo to ze dne na den,zaplnilo se mu srdíčko vodou,ještě v poledne to vypadalo,že se zlepší a ted volali,že to nezvládl. Můj chlap místo aby byl semnou utekl někam pryč. Hodně ho to sebralo.

cilkaa
21. srp 2012

@fretecka jejda, to mě moc mrzí. Co to bylo za rasu? A jak starej?
Hlavně mimi, že je v pořádku. Tesim se na fotecku.

bobulinka74
21. srp 2012

@fretecka :( asi chce být v té situaci sám, zpracovat to po svém. Musel to být obrovský šok, pejsek byl zdravý a nečekalo se to...Když nemůžeš být sama, zavolej kamarádku, nebo někoho z rodiny. Ach jo, je mi to moc líto ☹ 😔 Drž se..

drndapetka
21. srp 2012

@fretecka beruško, mě tu tečou proudy slz 😢 je mi pesánka moc líto, neumím si představit, že by se to stalo našemu pejskovi ☹ posílám Ti moc moc sil na překonání bolístka 😔

fretecka
21. srp 2012

Moc vám děkuji,nevím jak to zvládnu,je mi špatně a jen zvracim,vím,že nesmim ,musím myslet na prtouska.Byl to motýlek papilon,měli jsme ho 6 let,poněvadž jsme mměli další dva a pán se ho chtěl zbavit,ujali jsme se ho. ☹

fretecka
21. srp 2012

to je on,prostě to byl člen rodiny

fretecka
21. srp 2012

tak to je prý náš Tobiašek,jsme malinko menší,12+4,a termín posunut na 1.3.2013

kcvrcekz
21. srp 2012

@fretecka Jeeejda beruško to mě strašlivánsky mrzí s tím bafíkem. Dovedu si představit jak ti je..:( Nevím jak bych to zvládala teď kdyby se něco stalo naší princezně..:( DRŽ se jak ti tu psala @bobulinka74 zavolej si kamarádku. CHlapi to totiž musí nějak vstřebat sami....Určitě je s toho špatnej. JInak gratuluji k chlapečkovi a doufám, že bude vše v pořádku a chceš dát do těhulek?