Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

drndapetka
30. led 2016

@delfi75 první trimestr je celej divnej 😀 Nejdřív člověk honí duchy, pak objímá wc mísu a ještě se strachuje, aby dobře dopadl screening. Nejlepší pro mě byl 2. trimestr 😉

@78marcela je celkem sranda si to takhle po skoro 4 letech připomenout, připadám si jak puberťačka, jak se pořád chodím dívat na test, jestli "to" tam fakt je 😀 No uvidíme jak to dopadne. Já jsem z předčasnýho radování se už vyléčená, takže stojím pevně nohama na zemi a modlím se, ať z to není nic, co už jsem si zažila a dopadne to na jedničku jak u malé.
Ale zas na druhou stranu je to super pocit, to jo 🙂 V Reprofitu to fakr umí 😀

78marcela
30. led 2016

@drndapetka jojo, ja si to duchareni a nic z toho taky uzila. Duch jsem mela pri prvnim pokusu, pri tretim jsem se dopracovala k hcg 160, pak konec, pri patym k srdicku a nasledne revizi a teprve sesty pokus tady vedle me sladce spinka..
Ale mame tam schovanou pejetu jeste s trema embryjkama na posledni pokus, tak ho urcite o prazdninach nebo na podzim zkusime

Jinak dnes dorazila MS! Prvni poporodni byla 26.12, a dnes druha prakticky po mesici! Predtim bez norethisteronu ani tuk dlouhe roky. Tak treba se mi to po porodu nejak spravilo, to by bylo fajn😉

drndapetka
30. led 2016

@78marcela mě MS po porodu došla po roce 10 dní po ukončení kojení, takže jsem byla skoro 2 roky bez mechy 😀 První 3 měsíce po 30 dnech jak hodinky, pak se to zase rozhodilo a jako vždycky cyklus po 60ti dnech ☹

Jinak Neli je ze 4.IVF. Z 1.IVF jsem otěhotněla, zdálo se jim na 11. den po ET že je hcg 189 v pořádku a stejně to skončilo zamlklým těhu v 7tt 😢 Předtím než jsem se rozhodla jít vůbec do CAR tak jsem otěhotněla 2x zázrakem doma, jenže poprvé to bylo mimoděložní a podruhé spontánní potrat v 6tt. Ještě jsem neměla biochemko... brrr, ani raději na to nemyslet! Už mě to myslím stačilo.

drndapetka
30. led 2016

@78marcela taky sis teda zažila ☹ Ale teď už je fajn, když to sladce spí v postýlce, že jo? X-)
Prej se u druhýho těhotní rychleji, tak snad to tak bude 😀

78marcela
30. led 2016

@drndapetka snad to teda klapne. Znova do celyho ivf uz nepujdeme. Jen si dame mrazacky a bud to vyjde nebo ne. Doufam ze jo. Jen porad nevim, jestli rozmrazit a znovu zamrazit a transferovat po jednom nebo tam soupnout naraz vsechny tri a cekat, co z toho bude. Risk je to v kazdym pripade.

drndapetka
30. led 2016

@78marcela já bych to brala po jednom.... Pokud je teda máte po jednom mražený. Tím opakovaným mražením přece jenom trochu ztratí na kvalitě.Ale kdybych byla ve Tvým věku ( nic ve zlým 😀 ), tak bych dala možná nejdřív jedno na první pokus a pak na druhej dvě pokud by první neklapnul. Měla bych strach z trojčat, náhoda je blbec 😀 Však doktor Ti poradí a nějak se rozhodneš pocitově až v tom cyklu budeš 😉

78marcela
30. led 2016

@drndapetka mame prave vsechny tri v jedne pejete, dohromady. Jasne, je tu vek, dobre lepidlo na embrya jsem nebyla ani predtim..ale prave nahoda je blbec😉

drndapetka
30. led 2016

@78marcela aha, nám to namrazili po jednom. Tak to bude asi těžký rozhodnout :-/

78marcela
30. led 2016

@drndapetka nam vsechno po dvou, jen tuhle posledni sedmou pejetu po trech. Nevim proc.

drndapetka
30. led 2016

@78marcela a jaký tam máte embryjka?😉

78marcela
30. led 2016

@drndapetka ted jsem koukala do protokolu, dve hatchovane blasty znamky 2 a jednu expandovanou blastu znamky 2/3.
Alenka je bud HB 1/2 nebo XB 2.

drndapetka
30. led 2016

@78marcela tak to jsou pěkně kousky 🙂
Naše Nela je HB1 a je pěkně akční 😀
Teď mám podle zprávy o mražení v břichu HB2, i když Opletal mi do zprávy po KETu napsal XB.

78marcela
30. led 2016

@drndapetka nam se jednickovy HB nikdy moc nechytly, a kdyz, tak blbe. Minule mi Kozumplik ani nenapsal, jak je hodnoti, a kdyz jsem se ho ptala, tak rekl, ze k transferu dostacujici ale ideal to neni. A klaplo to. Mne se tim mrazenim kvalita taky trochu snizila, a neni se cemu divit, byla v mrazaku pet let..

drndapetka
30. led 2016

@78marcela je to všechno stejně na osudu 🙂
Mám známou, co měla embryo zmražený 9 let a teď má 3 letýho klučíka 😉
Mám pocit, že poslední dobou jsou KETy hodně úspěšný.
Mě to z čerstvých nikdy nevyšlo.

moni34
30. led 2016

@drndapetka potichoučku gratuluji k dušíkovi, hlvně ať sílí 😉 já jsem 4. den a zase se mi to zdá nekonečný, testovat budu až asi 10. den, protože jsem vždycky testla dřív, měla ducha a pak přišly krámy, takže vydržím, snad 🙂 A nejhorší pro mě je druhý trimestr, dvakrát jsem se přes něj nedostala, doufám, že potřetí mě to už nečeká...

eliotka1
31. led 2016

@drndapetka moc moc držím pěsti, ať se z dušíka stane pořádná dálnice 🙂 Minimálně 😀

drndapetka
31. led 2016

@eliotka1 díky 😀 Dnes je silnější jak včera, tak snad to vydrží i dál 🙂

drndapetka
31. led 2016

@moni34 to je mi líto, že sis prožila takový strašný ztráty 😢
Moc si zasloužíš, aby to už klaplo!
Držím pěsti a těším se za 5 dní jak budeš hlásit // , jiná možnost není 😉

moni34
31. led 2016

@drndapetka úplně jsi mě nahlodala s tím testováním, teď mě svrbí ruce asi tak každých pět minut 😀 Nevím, nevím, jestli to vydržím do 10.dne 😉

drndapetka
31. led 2016

@moni34 ajaj 🙂
A Ty jsi měla 3denní embryjko, že?

moni34
31. led 2016

@drndapetka já jsem měla 5denní 🙂

drndapetka
1. únor 2016

@moni34 ajoooo 🙂 Tak to už klidně můžeš 😉 Já to zkoušela od 4. dne po KET. Dnes už mám // pěkné (8. den)

drndapetka
1. únor 2016

@moni34 ale já u sebe prostě vím, že hcg mám v krvi už od 8. dne po oplodnění a 2 dny na to na testu //. Doktor říkal, že takových ženských je ale fakt málo .Některý holky čekají na // fakt dýl, protože jim hcg stoupá pomalu.

delfi75
2. únor 2016

holky, tak jak??? opět prožívám s vámi🙂

soleilll
2. únor 2016

Holky, berou ještě do RF na klasickou gynekologii? Moje doktorka mě začíná pěkně štvát, docela na mě kašle a její přístup se za poslední rok dost zhoršil. Nejspíš budu hledat jiný pracoviště. Chtěla bych asi Kozumplíka nebo Kuřecovou, ty znám.
@drndapetka Super! Mám z tebe radost! 🙂
@moni34 Držím moc palce!

drndapetka
2. únor 2016

@soleilll děkuji 🙂
Holky tady nedávno psaly, že Pospíšilová bere na gyndě, tak jestli Ti vyhovuje, tak si tam zavolej a optej se 😉

drndapetka
2. únor 2016

@delfi75 u mě // zatím sílí 🙂 V pátek na krev. Ráno mi už bývá šoufl, tak se cpu piškotama 😀 Přes den unavená jak Šípková Růženka, ale spát nemůžu, protože dcerka mě nenechá ☹

soleilll
2. únor 2016

@drndapetka Díky. Ta únava je hodně způsobená Utrogestanem. Hlavně přežít 1. trimestr... (myslím nevolnosti a další "jiný" stavy).

chanellka
2. únor 2016

Ahoj holky, uz rok a pul se snazime o druheho prcka ale bez uspechu... Vybrala jsem si kliniku Reprofit ale stale nejak vaham asi mam nejaky vnitrni sters.. Nemela jste to taky tak nektera? Myslite ze to opadne po prvni navsteve? Diky za reakce, mejte prima den a vsem tehulkam posilam gratulaci ☺️

drndapetka
2. únor 2016

@soleilll já vím ☹ Naše malá je hroznej divoch. Musí být pořád středem pozornosti. Nevzali mi ji v září do školky, tak ji mám pořád doma. Byla jsem z ní unavená i netěhotná, teď je to ještě horší ☹ Tak snad ten první trimestr přečkᡠve zdraví 😀